Сумісність чоловіка Дракона з іншими знаками

У чоловікові, народженому під знаком східного гороскопу Дракон, є романтизм. Жінки це відчувають і неодмінно надають йому знаки уваги. А з ким же цей знак східного гороскопу складе саму вдалу пару, і з яким із знаків за гармонію у відносинах доведеться боротися більше всього? Розглянемо, сумісність чоловіка Дракона з іншими знаками східного гороскопу.

Зміст:

сумісність чоловіка дракона з іншими знаками східного гороскопу

Сумісність чоловіка Дракона з іншими знаками східного гороскопу

Характеристика чоловіки-Дракона

Перш ніж розглядати цього хлопця у взаємодії з жінками різних знаків східного гороскопу, розглянемо його власні характеристика ближче. Для цього хлопця характерна далекоглядність. Він з тих знаків, які практично завжди бачать максимальні цілі у своєму житті. Взагалі цілі для цього чоловіка ставити дуже важливо. Він не з тих персонажів, які живуть тут і зараз, стратегія для нього головна мотивація в житті.

Така якість не може не сподобатися дівчатам, адже для них дуже важливо відчуття надійності поруч з чоловіком. І саме завдяки своїй цілеспрямованості такий хлопець може дати його пережити своєї коханої. Але справа в тому, що при такій позиції, якщо Дракона за східним гороскопом чоловік, то сім’ю в її класичному розумінні часто залишає на другому плані.

Він навряд чи пов’яже себе з дівчиною, яка буде вимагати від нього класичних проявів чоловіка і батька. Швидше поруч з ним виявиться натура творча, якій і самій не властиво перейматися справою, для якої зміни в житті відіграють велике значення.

Чоловікові Дракону сподобається бути батьком:

Цікаво, що при такому духовному наставництві батько Дракон часто не може навчити дитину якимось практичним навичкам, наприклад, поміняти прокладку в крані або клеїти шпалери. Дружині в цьому відношенні теж доведеться миритися з побутової неорганізованістю чоловіка.

Чоловік Дракон і жінка Бик

У любові цим знакам буде не дуже затишно разом. Така жінка має прагматизмом, заточенностью на матеріальні цілі, причому в основному це питання, які стосуються облаштування побуту. Від чоловіка вона буде вимагати, щоб він був господарем, виконував усі відповідні функції, а це якраз те, що не хоче робити Дракон. Її характер простий, прямий, панночка не буде приховувати свого невдоволення з цього приводу, тому сварки тут практично неминучі.

Між цими знаками навряд чи буде цікаве спілкування, що збагачує, у них занадто різні інтереси за життя. Народжений під знаком Дракона буде говорити Бику про високі матерії і досягненні найбільш амбітних цілей, а вона стане дорікати його в тому, що він недостатньо проводить з дітьми і нею час.

Чоловік Дракон і жінка Щур

В любові між цими знаками цілком може бути гармонія. Потрібно також звернути увагу на знаки зодіаку. Перевага такої партнерки для Дракона в тому, що їй подобається, як він бачить світ, як описує його для неї. Дракон або Змієносець бачить захоплення в її очі і це його окрилює. Жінка Щур вміє по-жіночому спустити його на землю і направити на виконання потрібних сімейних цілей.

Бонус цієї пари в тому, що обидва досить нестандартно дивляться на життя. Їх об’єднує мрійливість, внесення творчості у всі сфери життя, вони можуть створити для себе свій власний затишний світ двох, а для решти буде збудований металевий паркан, щоб цей світ не був зруйнований.

Чоловік Дракон і жінка Тигр

Тут для любові відіграють вирішальне значення такі загальні риси характеру, як: кмітливість, активність, енергійність, прогресивність. Але при цьому характеристика обох пестрить конфліктними рисами характеру. Ця пара може часто сваритися, але їх конфлікти здатні піднімати сексуальну енергетику в парі, що, загалом-то, теж на руку.

Конфлікти можна вирішити

Головне, щоб кожен закоханий в конфлікті вмів донести свою нереалізовану потребу, і там же був знайдений спосіб її досягнення. Тоді конфлікти в родині будуть продуктивними, і після них буде збільшуватися відчуття близькості до партнера, а не навпаки. Кт-то повинен вчитися цьому першим.

Чоловік Дракон і жінка Кіт

Це теж досить гармонійний союз. Тут партнерам є, що дати один одному в духовному плані, вони можуть розвивати друг дружку. Тут дуже гармонійне поєднання саме в плані жіночої і чоловічої енергії. Він сміливий, мужній і відважний. Дівчина Кролик приймаюча, знаходиться в системі безпеки. Така дівчина відкриває перед ним жіночу енергію, дає материнську турботу, вона та, яка візьме його в будь-якому вигляді. Для нього це довіра, яку він не може зрадити.

У цій ситуації потрібно звертати увагу на знаки зодіаку. Але якщо дівчині і чоловікові цих знаків східного гороскопу потрібно подрастить в собі саме жіночі і чоловічі якості, то в пару Дракону дійсно варто вибрати саме подругу Кролика, вже хто, а вона відкриє в ньому чоловіка.

Чоловік Дракон і жінка Дракон

Зазвичай однаковим знаків гороскопа не дуже гармонійно перебувати у парі, але це не той випадок. Жінці Дракону і чоловікові Дракону буде разом добре. Тут потенційно багато любові і пристрасті. Це шлюб двох лідерів, яскравих індивідуальностей, які вкрай амбітні по своїй натурі. Але саме тому, що другий партнер такою ж буде народжуватися до розуміння його природи.

Вони будуть поважати незалежність і дивакуватість один одного. В цьому союзі не потрібен другий, як мотивація для підкорення нових горизонтів. Мотивації тут достатньо в кожному. Зате для кожного з пари вкрай важливо зустріти партнера, який зможе зрозуміти його неординарний внутрішній світ, а головне не стане обмежувати його свободу. У парі багато підтримки, що вкрай важливо для успішного чоловічо-жіночого союзу.

Чоловік Дракон і жінка Змія

Якщо вірити східним гороскопом, то цей союз неймовірно успішний, він вважається одним з найкращих. У цих знаків схожі темпераменти і погляди на життя, а що ще потрібно, щоб вибудувати міцний сімейний союз. Захоплюються вони один іншому і на рівні чоловічо-жіночих проявів. Дівчина Змія обожнює його за сміливість, владність, рішучість і амбітність. Перед таким чоловіком їй хочеться схилитися, вона готова показати свою слабкість, щиро йому довіряє.

Для чоловіка вогняного Дракона вкрай важлива така жіноча податливість, йому важливо це завоювати, через це він в тому числі ще більше відчуває свою владу.

Чоловік Дракон і жінка Кінь

За східним гороскопом вважається, що цей союз повний загадки. Ця пара за життя може відправитися дуже далеко разом, а може закінчити свій шлях у зовсім несподіваному місці.

Тут може бути багато конфліктів. Але, на жаль це не та ситуація, коли від конфліктів тільки підвищується сексуальна енергія в ліжку. Навпаки після сутичок тут втрачається багато енергії, тому партнерам особливо потрібно навчитися правильно сваритися. Обидва дуже активні і самодостатні, зовсім не хочуть йти назустріч партнерові.

Чоловік Дракон і жінка Коза

Боріться за щастя

Сумісність цих знаків в любові не дуже висока, можуть бути труднощі. Чоловік Дракон заповзятливий і вкрай незалежний. Такі якості може складно переживати жінка Коза. Для неї дуже важливим є відчуття безпеки, пошуку його вона знаходиться все життя. Обранець ж те й робить, що вибиває у панянки грунт з-під ніг, вганяючи її в стрес.

Але дівчина Коза здатна подарувати Дракону чуттєві стосунки, високий рівень близькості, який відкриє в ньому багато нових емоцій. Так, що парі є сенс боротися за щастя. Працювати потрібно над збереженням її безпеки у відносинах і його чуттєвістю.

Чоловік Дракон і жінка Мавпа

За східним гороскопом виходить, що цей союз один з найуспішніших в принципі. Сумісність дуже висока. Тут обидва партнери дуже неординарні особистості. Вони можуть зійтися на спільних духовних інтересах. У ній є магнетизм, загадка, яку обранцеві вкрай важливо розгадати.

Жінка Мавпа сміливо віддає йому владу за все, що відбувається між ними. Чоловік Дракон тільки й чекає такої довіри і намагається її виправдати. Кожен прагне до нових горизонтів і ні один не служить перешкодою в цьому для іншого. В цьому союзі у партнерів багато компенсаторних якостей, яким вони навчають один одного.

Чоловік Дракон і жінка Півень

Тривалий і гармонійний союз в любові тут можливий, але дівчині Півневі доведеться зменшити свою любов проявляти різко претензії до партнера. Повітряна організація чоловіки Дракона цього не потерпить, це його руйнує, чоловік Дракон не любить цього.

До того ж насправді вона так не вважає, в душі вона його поважає і любить, але характеристика цього знака не дає можливість щиро показати свої почуття. При таких умовах у чоловіка Дракона може розвинутися отже властивий для нього егоцентризм, і тоді відносини в любові перетворяться в боротьбу за владу, де хто-то буде пригнобленим.

Чоловік Дракон і Собака жінка

Уявити таку пару в реальності досить складно. За східним гороскопом у них дуже різні темпераменти і ставлення до життя.

У партнерів різні цінності в житті, а також способи приходити до своєї мети. Різний рівень чуттєвості, що впливає на секс. Їм набагато простіше буде з іншими знаками східного гороскопу.

Чоловік Дракон і жінка Кабан

Відносини тут можуть бути потенційно стабільними і надійними. Це тиха гавань, де обидва можуть відпочити. Вони здатні розкривати один перед одним нові духовні обрії.

Проте навряд чи цей союз буде довговічним. Швидше за все, ці знаки перетнуться на певний час в певний період життя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: