Сумісність Собаки і Собаки

Сумісність чоловіків і жінок, які народилися в одному році за Східним гороскопом, викликає особливий інтерес. Вони мають схожі характеристики, тому подвоюються не тільки якості, які сприяють розвитку відносин, але і навпаки. У спілки Собака і Собака рівні шанси досягти вершин щастя або прийти до розриву.

Зміст:

сумісність у парі собака і собака

Сумісність у парі Собака і Собака

Особливості року

Роки Собаки: 1922, 1934, 1946, 1958,1970, 1982, 1994, 2006, 2018. Представники цього року відносяться до тріади, в яку входять ще Тигр і Кінь. Їх характерні риси – вміння вибудувати спілкування, відчувати співрозмовника, знаходити аргументи для переконання. У них завжди велика кількість знайомих і приятелів, їх поважають і їм довіряють.

Відмінна риса Собак – занепокоєння; вони завжди напоготові. Люди цього року чесні, але обережні, не терплять зради. Не відрізняючись зайвою емоційністю, вони не влаштовують бурхливі сцени з потоком образ. Але народжені у цьому році вміють критикувати, іноді дуже дошкульно. Організаторські здібності, працьовитість, витривалість приводять їх до успіху, вони можуть бути прекрасними керівниками.

Любовні стосунки далеко не завжди складаються вдало, хоча Собака зазвичай більше піклується про близьких, ніж про себе.

Народжені в році Дерев’яної Собаки (1994 рік) відрізняються працьовитістю, прагненням бути частиною колективу, захоплюються мистецтвом і збиральництвом. Водяні побратими (1982 рік) на подив легковажні (особливо в питаннях матеріального плану), але славляться дружелюбністю.

Особливості чоловіки-Собаки

Чоловіки Собаки – приємні співрозмовники. Вони вміють вислухати, при цьому не схильні самі розкривати душу, ділитися своїми потаємними думками, тим більше, скаржитися на долю. Вони не шукають флірту, для них важливі стабільні стосунки з жінкою, яка розуміє їх і викликає довіру. Чоловік цього року готовий стати надійною опорою і відданим захисником для своєї обраниці.

Він володіє прекрасними діловими якостями, націлений на результат, при цьому не прагне до розкоші, задовольняється комфортними для життя умовами. Чоловіки-Собаки досягають успіху в різних сферах діяльності, в тому числі і пов’язаних з творчістю.

На чоловіків, народжених в цьому році, впливають і знаки зодіаку:

 • Овен наділяє екстрасенсорними здібностями, які дозволяють знаходити правильне рішення будь-якої проблеми.
 • В зодіаку телець додає оптимізму, прагнення отримувати задоволення від земних радощів.
 • Близнюки відрізняються загадковістю і непостійністю, в пріоритеті – особисті інтереси.
 • Рак прагне дотримати баланс між сім’єю і роботою, дуже побоюється втратити і те, і інше.
 • Лев артистичний, самолюбство, залежний від думки оточуючих.
 • Діва – естет, тонко відчуває красу навколишнього світу.
 • Терези потребують абсолютної волі, перебувають у стані пошуку свого ідеалу.
 • Скорпіон непосидючий, постійно відчуває спрагу пригод.
 • Стрілець робить чоловіка більш незалежним, непіддатливою для маніпуляцій.
 • Козеріг дуже захоплений розвитком своєї кар’єри.
 • Водолій прагне бути несхожим на інших, виділятися з натовпу будь-яким способом.
 • Риби наділяють чоловіка особливою чуйністю, прагненням допомагати і захищати нужденним.
 • Прояв характерних рис у чоловіків року має безліч варіацій. Якісь з них посилюються, інші нівелюються, в залежності від конкретної дати народження.

  Особливості жінки-Собаки

  Жінка Близнюк схильна до депресій

  Жінка-Собака наділена красою і привабливістю, володіє прекрасним смаком і відчуттям стилю. Її неспокій, хвилювання з приводу повсякденних життєвих ситуацій багато оцінюють як холодність і зарозумілість, так як вона не звикла розкривати свою душу перед сторонніми. Дамі не вистачає оптимізму і впевненості у своїх силах.

  Жінка, народжена в цьому році, може стати вірною дружиною і дбайливою матір’ю. Правда, іноді її турбота перетворюється на тягар. Вона буде прекрасним тилом своєму обранцеві, оскільки намагається зберегти відносини навіть ціною втрати своєї внутрішньої свободи.

  Представниця прекрасної статі володіє високими моральними якостями. Для неї дуже важливо, щоб щасливі і благополучні були всі оточуючі, а не тільки близькі їй люди. Вона всіма силами прагне бути їм корисною.

  Додати фарб до опису жінки року можуть характеристики знаків зодіаку:

 • Овен проявляє нерішучість і перекладає в шлюбі відповідальність на партнера.
 • Телець легко адаптується до будь-яких умов.
 • Близнюкам цікаво все в цьому світі, але не знайшовши бажаного і не вміючи оцінити себе по гідності, жінка швидко впадає в депресію.
 • Рак посилює доброту, прагнення до турботи про близьких і пошуку компромісу у вирішенні сімейних проблем.
 • Лев потребує постійного схвалення, не терпить критики.
 • Діва надто логічна, холодна, їй не вистачає чуттєвості.
 • Терези додають самовпевненості, аж до впертості.
 • Скорпіон дуже емоційна по відношенню до обранця, так і людей взагалі.
 • Стрілець шукає ідеального партеру, орієнтована на створення сім’ї.
 • Козеріг цілеспрямовано й неухильно піднімається по службовим сходам, іноді виявляючи твердість.
 • Водолій підкреслює багатогранність натури, поєднання допитливого розуму з творчим початком.
 • Риби у шлюбі вимогливі до партнера, при цьому знають ціну собі.
 • Названі риси можуть проявлятися більшою або меншою мірою. Індивідуальні особливості кожного, визначаються безліччю факторів, не тільки зоряним гороскопом.

  Сумісність у коханні

  Схожість чоловіки і жінки, що з’явилися на світ у рік Собаки, що створює сприятливі перспективи для їх союзу. Любовні стосунки навряд чи будуть розвиватися бурхливо. Невпевнені в собі, чоловік Собака жінка Собака довго придивляються, оцінюють, зважують. Період залицяння може затягнутися, адже обидва бояться допустити помилку і довіритися ненадійному людині.

  Відносини будуються на довірі

  Секс не є важливим чинником у їх житті, відбувається «за традицією». Ні чоловік, ні дружина не схильні до нововведень, експериментів в ліжку.

  Їх консерватизм і стабільність є опорою сімейних уз, посилюють їх сумісність. Вони можуть не бути пристрасними коханцями, їх відносини будуються на взаємній довірі і повазі. Інтерес один до одного підтримують, присвячуючи час загальним захопленням, саморозвитку, надаючи знаки уваги. Обидва дуже люблять дітей, стануть прекрасними батьками.

  Шлюб двох собачок може зіткнутися з деякими труднощами:

  Сумісність у дружбі та роботі

  Чоловік-Собака і жінка-Собака можуть бути прекрасними друзями, яких об’єднує багато спільних інтересів. Але по мірі розвитку дружніх стосунків у них можуть з’являтися все нові і нові розбіжності.

  На сумісність у роботі великий вплив робить їх невміння сприймати негатив як тимчасове явище, легкість, з якою вони впадають в депресію. Їм складно буде спільно досягти матеріальних цілей з-за природженого альтруїзму, прагнення врятувати світ.

  Висновок

  Про сумісність двох однакових знаків навряд чи можна зробити однозначний висновок: відносини можуть розвиватися в різних умовах і мати різний результат. Гороскопи підкажуть, на що варто звернути увагу, яких проблем можна уникнути.

  Якщо астрологічні дані доповнити знанням психології і прагненням досягти взаєморозуміння, то відносини будуть розвиватися за найкращим сценарієм.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: