Сумісність жінки Змії іншими знаками

Сумісність жінки Змії з іншими знаками східного гороскопу багато в чому пояснюється її таємничої натурою, яку багато хто прагнуть розгадати.

Зміст:

сумісність жінки змії іншими знаками

Сумісність жінки Змії іншими знаками

Що впливає на сумісність

Більшість представників китайського гороскопу бачать у жінці, народженої під знаком Змії, милу вдачу, і рідко здатні їй протистояти. До слова сказати, якою б не була сама приваблива особа, нічого для залучення протилежної статі вона не робить: очі не будує і до зваблення не прагне.

З ким бути поруч, народжена під знаком Змії жінка завжди вирішує одноосібно.

На сумісність жінки Змії за роком народження з іншими знаками східного гороскопу великий вплив має те, що притаманна такій дівчині прозорливість, подарована їй зірками, дає їй можливість розбиратися в чоловіках. З нею поруч не місце товстошкірим особистостям, які не володіють яскравою фантазією і не тактовні.

З народженої під знаком Змії жінкою рідко буває нудно. Вона по природі юмористична.

Таємничість в характері тих, хто народжений під знаком Змії, доповнюється природного чуттєвістю. Навіть якщо сумісність Змії з іншими знаками за східним гороскопом ідеальна, така жінка не стане до кінця розкриватися перед партнером.

Чуттєва за характером жінка Змія здатна подарувати своєму чоловікові багато тепла, не боячись проявити жіночність. Розбірливість у чоловіків часто приводить її до ревнощів. Від партнера вона чекає, щоб той був їй безмежно вірний і відданий, а от сама жінка Змія в своїй любові не поспішає стати нерозгаданою загадкою.

Які є Змії

Як і серед інших представників східного гороскопу є Змійки земляні, вогненні, металеві та водяні:

Кращі партнери

Гороскоп допоможе з вибором

Півень

Півень зможе стати справжнім супутником по життю, надійним і відважним, здатним захистити обраницю. Знайдена партнерами любов з часом не втрачає запалу, а стає міцніше рік за роком. Щирий Півень позитивно впливає на свою трохи замкнуту супутницю життя, яка поступово стає все життєрадіснішими.

Народжена під знаком Змії жінка завжди має можливість розраховувати на войовничого і сміливого Півня, а той цінує її мудрі поради.

Бик

У шлюбі з Биком вона буде по-справжньому оточена любов’ю. Працьовитий Бик — знак, який зуміє задовольнити запити партнерки.

Змія в шлюбі за Биком буде управляти їм настільки розумно, що останній навіть не відчує її лідируючого положення в сім’ї. Висока і їх сумісність в сексі, що дозволить зберегти любовну пристрасть довгі роки. Бик зможе стати для своєї обраниці наставником і спонсором, адже вона звикла до розкоші і не надто любить важку працю.

Кролик

Партнери спроможні знайти безліч цікавих тем для розмови. Сумісність жінки Змії і чоловіки Кролика заснована ще й на їх спільних інтересах. Знаки готові присвячувати себе красу і жити в спокої. Обидва відмінно розбираються в модних тенденціях, люблять бути в формі і віддають перевагу здоровий спосіб життя. Разом вони готові подорожувати по екзотичних місцях, але не проти відпочити і вдома. Під впливом партнерки Кролик нерідко обзаводиться новим хобі, в той час як вона бере від чоловіка вміння довіряти оточуючим.

Дракон

Згідно сумісності жінки Змії за гороскопом з Драконом це ідеальна пара. Вони сповнені амбіцій і досить розумні для того, щоб досягати поставлених цілей. Наділена мудрістю дружина стане для чоловіка Дракона джерелом мудрих порад, надавши йому можливість блищати на лідируючих позиціях. Вона робить це так, що чоловік Дракон навіть не усвідомлює, що насправді править балом далеко не він.

Хороші партнери

Серед східних знаків, що мають зі Змією непогану сумісність, є кілька, які при певних умовах можуть розраховувати на шлюб з такою жінкою.

Собака

Відносини можна зберегти на все життя

Хоч східний гороскоп не обіцяє безхмарний шлюб з чоловіком Собакою, у такій сім’ї є всі шанси дожити разом до глибокої старості. Собака буде нести свою любов протягом всієї сімейного життя, захоплюючись її інтелектуальними здібностями і природною мудрістю. Зберегти відносини можливо, якщо Собака дасть супутниці трохи свободи.

Щур

Така пара може викликати захоплення у оточуючих, так як обидва елегантні і привабливі. На їх сумісність часто надає поганий вплив їх відмінності в характерах. Щур за своєю природою досить активна і динамічна, чого не скажеш про її зміїну супутницю, яка віддає перевагу спокій. Властиве партнерам почуття гумору і вміння розуміти один одного, любов до розваг зможуть надовго їх об’єднати.

Мавпа

Шлюб цих знаків може бути гармонійним, так як обидва володіють багатою уявою, вміють пристосуватися до несподіванок, не пасують перед труднощами. Завдяки прозорливості партнера, Мавпа зможе добре заробляти, уникаючи при цьому помилок і зайвих витрат. Зруйнувати цей на перший погляд ідеальний шлюб може невірність, до якої схильні обидва.

Змія

Однакові східні знаки здатні зв’язати свою долю, якщо знайдуть спільні інтереси. Їх взаємна економність може стати помічником в сімейному житті. Найбільш сприятливо розвиватимуться відносини, якщо ці знаки знайдуть один одного, вже маючи за плечима багатий досвід. В цьому випадку, дружба і повага у відносинах стають пріоритетами. У ситуації, коли емоції беруть гору над розумом, знаки здатні знищити один одного і тим самим зруйнувати шлюб.

Коза

Ці представники східного гороскопу цінують красу, для них облаштовувати свій будинок — щастя. Вони велику кількість часу проводять в домашній обстановці. Чоловік Коза захоплюється відповідальністю обраниці. Для міцного шлюбу їм часто бракує іскри пристрасті, примхливий характер Кози починає бути дратівливим чинником.

З ким Змія не уживеться

З усіх представників східного гороскопу трьом протипоказані шлюбні відносини зі Змією.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: