Сумісність Скорпіона і Риб

Сумісність Скорпіона і риб дуже хороша. Ці знаки тонко відчувають один одного, у них схожі погляди на життя, емоції і переживання. Обидва належать до стихії Води, тому швидко знаходять взаєморозуміння. Розбіжності між партнерами бувають, але ніколи не доходять до критичної точки.

Зміст:

сумісність скорпіона і риби

Сумісність Скорпіона і Риби

Союз знаків Риби і Скорпіон міцний, він обіцяє довге і щасливе життя, в основі якої-розуміння, довіра і справжня дружба. Обидва стають краще, коли живуть разом, зростають духовно, отримують новий досвід і знання.

Характеристика знаків

Гороскоп сумісності Риб і Скорпіона залежить від особливості характеру знаків Зодіаку. Чи знайдуть вони щастя разом, або будуть одній з пар у величезних відсотках розлучень? Знаки швидше потрапляють у першу категорію. Питання, чи сумісні знаки Риби і Скорпіон, дуже рідко задає астрологічний форум.

Характер Скорпіона

Мовчазний і замкнутий Скорпіон залишається загадкою для багатьох. Він ретельно приховує свої почуття і емоції, хоча в душі його вирує вулкан пристрастей. Довіра цього знака завоювати важко, зате людині, якого він впустить на свою територію, не потрібно боятися зради. Цей знак вміє бути вірним і відданим. Ось якими рисами наділив гороскоп Скорпіона:

Скорпіони люблять владу, контроль, іноді це приносить дискомфорт людям. Сварка з цим знаком справа небезпечна, він злопам’ятний. Помста наздожене кривдника, коли він вже перестане її чекати. Скорпіони бувають жорстокими, люблять придушувати волю інших, не визнають права на власну думку за близькими. Зовні вони довго залишаються спокійними, а коли зриваються, буря негативних почуттів здатна зруйнувати все навколо. Нерідко Скорпіон веде себе, як егоїст, відноситься до всіх виходячи виключно з власних інтересів.

Характер Риби

Люди, народжені під сузір’ям Риб, володіють приголомшливою інтуїцією. Вони тонко відчувають настрій оточуючих людей, вбирають, як губки, позитивні і негативні емоції. Схильні до самопожертви, допомагають людям, навіть на шкоду своїм інтересам. Риби не люблять самотності, але замикаються в собі, коли тікають від проблем. Ось якими рисами наділяє гороскоп цей знак Зодіаку:

Риби не люблять боротися з проблемами і брати на себе відповідальність. Вони схильні до депресій, коли весь світ бачиться їм у чорному кольорі. Часто представники цього знака не виконують своїх зобов’язань. Вони легко підпадають під чужі впливи, впадають в залежності. Страждають від тривожних станів, які можуть перерости в патологію, зловживають заспокійливими. Серед Риб чимало алкоголіків і наркозалежних.

Загальна взаємодія знаків

Скорпіон і Риби мають сумісність знаків практично ідеальну, вони легко будують між собою стосунки. Розуміння у партнерів вибудовується на підсвідомому рівні. Їм нічого не потрібно говорити, вони і так все знають. Настрій між ними швидко передається. Якщо Скорпіон засумував, Риби теж втратять гарний настрій. Коли Рибам нездужає, Скорпіон сам починає погано себе почувати. Ментальна зв’язок дозволяє не тільки реагувати на перепади настрою, але і знати причини змін. Крім чуттєвого взаємодії, Скорпіон і Риби сумісність будують на спільних інтересах, поглядах на життя, роботу, вільний час.

Скорпіон і Риби практично ідеальна пара, але і у них бувають проблеми. Скорпіон здається більш сильним знаком. Але у Риб прихований такий потенціал, який їх партнеру і не снився. Коли ця таємниця відкривається, починається змагання, хто сильніший. Скорпіон атакує, риби намагаються втекти і затаїться. Врешті-решт вони здобувають перемогу своїм терпінням. Проблеми виникають на матеріальній ґрунті. Риби не люблять думати про завтрашній день, вони щедрі, готові допомагати всім. Скорпіон скупуватий, він спокійний, коли має гроші, відкладені на чорний день. Нерідко дорікає Риб в марнотратства і непрактичність.

Має вплив на стосунки в союзі Скорпіона і Риб не тільки Сонце, але й Місяць, її асцендент. Якщо у Скорпіона він знаходиться в Діві, а у Риб у Тельці, взаєморозуміння ускладниться. Вогняна стихія породить конфлікт у відносинах. Повітря додасть їм більшої легкості, але ніяк не вплине на чуттєвість. Китайський гороскоп теж вносить свою лепту. Люди, народжений у рік Дракона або Коня, більш впевнені в собі, але будуть боротися за лідерство. Собака зміцнить союз, а Мавпа і щур зроблять ці знаки Зодіаку більш практичними. Погано, коли рік народження Риби Кролик чи Коза, така людина стане дуже пасивним. Особливо негативно це поєднання впливає, коли чоловік Риби і його жінка Скорпіон. Зате Тигр, Змія і Кабан наділяють обидва знака благородством і мудрістю, що покращує перспективи сімейного життя.

Сексуальна сумісність знаків

Сексуальна сумісність знаків Скорпіона і Риби так само хороша, як і сумісність характерів. Тяжіння між ними дуже сильний, це відчувається вже при першій зустрічі. Нерідке перше побачення цих знаків закінчується в ліжку. Скорпіон – це самий пристрасний знак Зодіаку, його сексуальність трохи агресивна, нав’язлива. Риби не поступаються своєю чуттєвістю, але їх душевна організація більш делікатна, еротизм витончений, прихований. Немає тієї вогненної, руйнівної пристрасті, що у Скорпіона.

Риби люблять бути в підлеглому положенні, а Скорпіон – домінувати, він може вести себе агресивно в сексі. Тут знаки знаходять повне взаєморозуміння, їх ще більше тягне один до одного. Серед пар зустрічаються любителі відносин садо-мазо. Багатий внутрішній світ Риб, їх сексуальна енергія і невичерпна фантазія гармонує з ненаситністю Скорпіона. Завдяки цьому Риби і Скорпіон мають в ліжку майже ідеальну сумісність. Коханці відчувають пристрасть довгі роки, сексуальне життя у них активна навіть у старості. Любовному зв’язку цих знаків опікується Венера, а пристрасть утримати допомагає Нептун і Плутон.

Риби і Скорпіон сумісність в сексі можуть втратити з-за ревнощів. Для Скорпіона вірність є великою цінністю. Він не змінює сам, і чекає такої ж поведінки від партнера. Риби нерідко шукають зв’язки на стороні. Для них це навіть не зрада, а звичайне пригода, яка рятує від душевних тривог. Вони можуть пуститися у всі тяжкі, не відчуваючи до новим партнерам жодних почуттів. При цьому будуть повністю впевнені, що їх єдина любов – Скорпіон. Така поведінка, помножене на ревнощі Скорпіона, може повністю зруйнувати сумісність в любовних відносинах. Коханці рвуть зв’язок, у сім’ях доходять до розлучення.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Скорпіона

Чоловік Риби і жінка Скорпіон можуть сміливо сподіватися на щастя в сімейному житті. Дівчина Скорпіон і хлопець Риби відразу розглянуть одне в одному споріднену душу. Рибам подобається дама з перчинкою, вони бачать, що можуть перекласти на нього частину відповідальності при цьому зустрінуть розуміння з її боку. Дівчину приваблює загадковий чоловік, вона любить блукати лабіринтами чужої душі. Їй може сподобатися, що хлопець не намагається її зламати, переробити, підпорядкувати своїй волі, чого сильна жінка дуже не любить. Між чоловіком Рибами і жінкою Скорпіоном виникає міцний зв’язок, так як вони дуже близькі за душевним складом.

В шлюбі сумісність чоловік Риби і Скорпіон жінка знайдуть швидко. Чоловік із задоволенням віддасть лідерство дружині, надасть їй право вирішувати всі побутові питання. Але в критичних ситуаціях він здатний проявити силу характеру. У такому союзі Риби будуть виступати в ролі кризового менеджера. Ідеальна пара будує свої відносини на довірі, подружжя тонко відчувають один одного, розуміють причини радощів і печалей. Вони разом будують плани на майбутнє і з задоволенням їх реалізують. Їх ділові відносини можуть принести чималий успіх родині. Навіть короткий розставання подружжя болісно. Відгуки кажуть, що ця пара всюди з’являється разом.

Проблеми та шляхи їх вирішення

Ризику втратити сумісність чоловік Риби і Скорпіон жінка теж схильні. Спочатку дружина мириться з пасивністю чоловіка, але згодом у неї з’являється бажання його розворушити. Це породжує конфлікти в шлюбі, так як Риби не люблять грубого втручання в їх внутрішній світ. Обидва знака Зодіаку майстерні маніпулятори, вони намагаються таємно керувати один одним. Але таємне завжди стає явним, тим більше в цьому союзі. Причиною розлучення може стати брехня, адже Риби і Скорпіон однаково люблять прибрехати.

Як можуть зберегти сумісність жінки Скорпіона і чоловіки Риби? Для цього їм потрібно бути чесними один перед одним, не намагатися обманювати свою половинку. Скорпіону варто приборкати свою ревність, а Рибам відмовитися від випадкових зв’язків. Адже зради теж нерідка причина розлучень у цієї пари. Важливо цінувати один одного, сприймати партнера таким, як він є. Не варто розтрачувати себе на дрібні сварки, але й таїти образу в душі не можна. Це може закінчиться сумно. Якщо в родині будуть правильно розподілені ролі, чоловіка Риби і жінку Скорпіона об’єднує міцна дружба, подружжя проживуть довго і щасливо.

Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Риби

Чоловік Скорпіон і жінка Риба – це прекрасна пара, яка проживе разом багато років. Хлопець з першого погляду закохається в загадкову, спокійну і врівноважену дівчину. Йому захочеться захистити це ніжне створіння, він відчує, що поруч з Рибою може знайти спокій. Дівчина побачить у хлопця надійне плече. Вона зрозуміє, що багато чого може навчиться в цього похмурого чоловіка. Хлопець і дівчина швидко відчують, що вони споріднені душі, можуть йти разом за життя і ніколи не розлучатися. Один в одному їм підходить все. Вони можуть мати не тільки любовні, а й ділові стосунки, загальний бізнес.

Свою сумісність жінка Риба і Скорпіон чоловік будують на глибокому взаєморозумінні. У них ідеальне поєднання характерів, водна стихія поєднує цих людей міцно, дозволяє зрозуміти таємні помисли і почуття. Якщо Скорпіон любить своїх Риб по-справжньому, він нікому їх не дасть скривдити. Дружина стане для такого чоловіка втіхою, ідеалом. Йому не доведеться доводити, що він начальник в сім’ї. Ролі будуть розподілені з самого початку. Не можна сказати, що жінка Риби безвольна. Вона вміє тонко маніпулювати чоловіком. Якщо робить це майстерно, може навіяти, що її ідеї і думки насправді належать йому.

Як вирішувати проблеми

Сумісність жінка Риби і Скорпіон чоловік можуть втратити. Адже немає нічого в цьому світі ідеального. Дружині важко зрозуміти вічне тривожність чоловіка, його прагнення до дії, конфліктність. Вона звикла плисти за течією і сподіватися на удачу. Скорпіон постійно хоче розворушити свою партнерку, чого та ще більше закривається. Таємні маніпуляції жінки рано чи пізно виходять назовні, тоді скандалу і сварок уникнути не вдається. Велика проблема – ревнощі Скорпіона. Він здатний мучити жінку причіпками навіть при найменшій підозрі на зраду. Чоловік Скорпіон і жінка Риби можуть розлучитися з-за зради, але обидва після розриву будуть нещасливими.

Щоб Риби і Скорпіон своє життя не зіпсували, совмемтимость зберегли, їм треба уникати конфліктів, навчиться сприймати один одного такими, як вони є. Жінці не треба повністю розчиняться в чоловікові, піддаватися його маніпуляціям. Вона стане тривожною і втратить власне «я». Але і самої захоплюватися таємними інтригами небезпечно, помста Скорпіона буває дуже страшною. Подружжю не можна брехати один одному, змагатися, хто сильніший. Тільки чесність, довіра і взаємоповага зроблять союз міцним, а чоловіка з дружиною по-справжньому щасливими в сімейному житті.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: