Сумісність Лева і Скорпіона

Сумісність Лева і Скорпіона не найкраща як в дружбі, так і в любовних стосунках. З одного боку ці знаки дуже схожі між собою. Вони цілеспрямовані, наполегливі, мають однакові прагнення і погляди на життя. Обидва люблять допомагати людям, надавати підтримку у важку хвилину. Вони вірні і надійні, на них завжди можна розраховувати у важку хвилину.

Зміст:

сумісність лева і скорпіона

Сумісність Лева і Скорпіона

Разом з тим Лев і Скорпіон владні, прагнуть до лідерства. Знак вогню робить це явно, а води — таємно, бо між партнерами ведеться постійна боротьба, хто в союзі головний. Це псує відносини і веде до розриву. Тільки завдяки кропіткій роботі над собою пара зможе зберегти взаємини.

Характери знаків

Скорпіон і Лев з працею вибудовують. Виною цьому — особливості їх характерів. Подивимось, якими рисами наділив гороскоп ці знаки Зодіаку.

Характер Скорпіона

Натура Скорпіона зіткана з протиріч і крайнощів. Люди знаку — яскраво виражені індивідуалісти, на все мають власну думку. Дійсність оцінюють відповідно з особливостями свого характеру, для водяного знака не існує напівтонів. Вони відрізняються сміливістю, сильною волею, цілеспрямованістю, бувають надмірно підозрілими — завоювати довіру Скорпіона непросто. Разом з тим заради близьких людей та друзів люди знака готові жертвувати собою і своїми інтересами, вміють допомагати і підтримувати. Ось основні риси цього знака Зодіаку:

Скорпіони звикли приховувати почуття і емоції, які вирують в їх душі. Але коли пристрасті вириваються, наслідки стають непередбачуваними. Вони важко йдуть на контакт з людьми. У своєму бажанні всім керувати і контролювати всі вони переходять розумні межі, обмежуючи волю і свободу близьких людей. Цей знак Зодіаку злопам’ятний і мстивий, ніколи не забуває образ і не відмовляється від удару. Якщо Скорпіон вирішив покарати кривдника, він обов’язково це зробить.

Характер Лева

Люди, народжені під сузір’ям Лева, горді і незалежні. Вони не будуть стверджуватися за рахунок інших, так як знають, що краще за всіх. Леви щедрі і великодушні, завжди готові допомогти порадою, дружньою підтримкою і навіть грошима.

Люди знаку люблять бути в центрі уваги, керувати всіма процесами, не мислять себе без спілкування, погано переносять самотність. Цей знак Зодіаку відкритий, щирий, не терпить лицемірства. Поряд з Левами люди відчувають потужний заряд енергії, їх люблять, їм прощають недоліки. Ось якими рисами гороскоп нагородив Львів:

Леви абсолютно не переносять насмішок, болісно реагують, коли їх уражена гордість, а рада або здатності не оцінені. Лев-невдаха перетворюється у звіра, буває жорстокий з близькими, стає домашнім деспотом, здатний розірвати тебе на шматки. Нерідко представники цього знака Зодіаку страждають марнославством, зарозумілістю, снобізмом, грубо втручаються в життя інших людей. Такі люди схильні до нездорового азарту, але разом з тим бувають ледачими, необов’язковими, примхливими.

Загальна сумісність знаків

На початку відносин Лев і Скорпіон мають непогану сумісність. Вони пристрасно захоплюються один одним, повністю віддаються цій зв’язку. Досягти взаєморозуміння їм неважко, адже Скорпіони з Левами багато в чому схожі. Вони амбітні, цілеспрямовані, благородні, здатні надавати підтримку, прийти на допомогу.

Закохані представники цих знаків вірні партнерам. Друзі ніколи не зрадять, а діти і батьки будуть стояти горою один за одного. Сім’я і дім для них — святе, тут вони почуваються, наче в надійної фортеці. Знаки цілком сумісні в роботі, якщо є колегами, а не начальником і підлеглим.

Ідилія триває недовго, проблеми починають проявлятися майже відразу. Якою б сильною не була взаємозв’язок між цими знаками, Леви і Скорпіони насилу можуть ужитися. Кожен дотримується власних поглядів і надзвичайно рідко їх змінює. Влада для обох — найвища цінність.

Скорпіон прагне таємно керувати ситуацією, Лев робить це явно. Він пробує тиснути на свого водного партнера, натомість отримує холодний погляд, уявну покірність, за якими слід раптовий удар. У сутичці Лев діє відкрито, а Скорпіон з-за рогу. У результаті перемога залишається за представником стихії води. Постійні баталії нічого хорошого в союз не приносять — зрештою пара розлучається. Єдине, що може утримати партнерів разом — це зовнішня загроза. Перед чужинцями Лев і Скорпіон надають один одному таку підтримку, яку не зможе пробити ні один зловмисник.

На сумісність знаків Лев і Скорпіон впливає не тільки Сонце, але й Місяць, її асцендент. Поєднання води і вогню може пом’якшити земля, стосунки в парі стануть не такими напруженими. Якщо місячний знак одного з партнерів управляється стихією повітря, відносини стануть більш легкими, але протистояння залишиться. Інші водні і вогненні знаки лише посилять суперечності, навіть якщо Сонце і Місяць поміняються місцями.

Китайський гороскоп також вносить свою лепту. Ще більше труднощів у відносинах виникне, якщо один з партнерів — Півень або Кінь. Впертий Бик теж не принесе нічого доброго, як і гордий Дракон. Краще справа йде справа з Собакою: вона здатна підкорятися, зменшує амбіції і прагнення панувати в обох знаків партнерів. Непогано складуться стосунки, якщо роки народження партнерів — Змія чи Коза.

Еротичний гороскоп

Сумісність у любовних стосунках між Левами і Скорпіонами непогана, Венера до них прихильною. Їх тягне один до одного, адже пристрасть властива обом. Нерідко буває, що коханці виявляються в ліжку вже на першому побаченні.

У сексі Скорпіон більш вправний, так як любить експериментувати, йому не чужі збочені техніки. Але Лев ніколи не визнає цього переваги: він вважає себе майстром в ліжку. Поки партнерів спалює пристрасть і сильно взаємне тяжіння, їх інтимні стосунки прекрасні. Закохані здатні годинами не виходити із спальні, доки повністю не вимотають один одного. Але все хороше закінчується: постійні сварки і примирення поза ліжку залишають свій слід, сексуальна енергія вичерпується і тяжіння зменшується.

Проблеми в ліжку можуть виникнути в самому початку відносин. Хоча Скорпіон і Лев мають хорошу сумісність в любові, тертя між ними можливі. Обидва знака люблять домінувати і диктувати свої умови. Це поширюється і на інтимну сферу.

Лев і Скорпіон обожнюють, коли ними захоплюються, підкреслюють їх сексуальний талант і вміння, але іншими захоплюватися вони не вміють, бо вважають себе кращими. Через короткий час сексуальний запал зменшується, пристрасть йде, і коханці прощаються.

Чоловік Лев і жінка Скорпіон

Чоловік Лев і жінка Скорпіон можуть створити пару і бути щасливими у шлюбі. Їм не складно залучити і завоювати один одного. Хлопець з першого погляду оцінить сексуальну привабливість дівчини, її розум і непересічність. Йому буде легко завоювати її увагу. Дівчина побачить у хлопця силу, прагнення до успіху, блискучі ораторські здібності. Вони з перших днів знайомства потонуть у відносинах, забудуть про усьому іншому світі.

Пара або вступить у шлюб дуже швидко, або розлучиться з великим скандалом. Щоб зв’язок між Левами і Скорпіонами мала перспективи, їй не можна остигати. Будь-яке охолодження почуттів веде до розриву. Після нього дружбу не бувати, часто колишні коханці стають ворогами.

Сумісність жінки Скорпіона і чоловіки Лева не ідеальна, але цілком перспективна. Щасливий шлюб між партнерами — не така вже рідкість, вони мають багато спільного. Обидва особистості неординарні, не терплять нудьги, шукають нових вражень, сміливо йдуть на ризик. Вони будуть багато подорожувати, блищати в суспільстві, можуть створити успішне сімейну справу. На людях дружина буде перебувати в тіні чоловіка, але насправді вона є сірим кардиналом в цій парі. Скорпіони вміють керувати Левами таємно, не викликаючи підозр.

Ролі у такій родині чітко розподілені. Чоловік займається матеріальним забезпеченням, піклується про статус і престиж. Дружина визначає стратегію, створює емоційний клімат в сім’ї. При цьому їй цілком під силу поєднання домашніх обов’язків та успішної кар’єри.

Як вирішувати конфлікти

На жаль, взаємодія між Левами і Скорпіонами дуже крихке. Рано чи пізно вони починають боротися за владу. Будні сімейного життя будуть затьмарені постійними суперечками, прагненням подружжя довести власну правоту. Примиритися їм не так просто, ніхто не хоче просити вибачення першим. Партнери довго приховують образи в душі, що руйнує союз зсередини. Інша проблема — нереалізований Лев. Якщо чоловік не зміг домогтися успіху в житті, він перетворюється на домашнього тирана.

Жінка Скорпіон не потерпить тиску і причіпок, вона буде мстити і відповідати чоловікові тим же. Якщо на початку стосунків для дівчини висока самооцінка хлопця Лева була привабливою, то в сімейному житті вона почне дратувати, особливо коли ця самооцінка не підкріплена реальними успіхами. Для чоловіка проблемою стане ревнощі дружини, адже він не терпить обмежень і влади над собою, як і його половинка.

Щоб Скорпіон і Лев зберегли сумісність в шлюбі, вони повинні правильно розподілити обов’язки, перестати змагатися, хто сильніший. Відносини за типом начальник — підлеглий в цьому союзі неприйнятні, але і повна демократія не для них. Кожному чоловікові треба визначити свою сферу відповідальності, особисто брати в ній рішення, без втручання іншого. Сумісність чоловік Лев і Скорпіон жінка покращують, якщо направляють енергію на реалізацію зовнішніх цілей. Добре, якщо чоловік обіймає керівну посаду, а дружина робить успішну кар’єру: тоді обидва реалізують власні амбіції, в сім’ю рідше навідується бог війни Марс.

Жінка Лев і чоловік Скорпіон

Дівчина Лев і хлопець Скорпіон побачать один в одному споріднені душі, у них багато спільного. Вони зрозуміють, що зустріли гідного партнера, відповідного по силі їм самим. Обом подобається ризик, вони обожнюють подорожі, нові враження. Для дівчини хлопець Скорпіон — чоловік, якого вона може шанувати і слухати. Хлопцеві не підходять партнерки, яких треба завойовувати довго, навіть якщо він сильно закоханий. З боку дівчини Лева він не зустріне опору, кокетства. Левиця говорить або «так» або «ні», довга любовна гра не для неї. Скорпіон з Левом повністю поринути в нові відносини, їх роман буде бурхливим, закінчитися або шлюбом, або страшним скандалом і розривом.

Чоловік Скорпіон і жінка Лев — цілком гармонійна пара, яка може бути щасливою в шлюбі. Вони прекрасно виглядають разом, але у них трохи друзів і знайомих. Разом подружжя готові протистояти всьому світу, щоб домогтися успіху. Якщо у їхнє життя втручається чужинець, вони об’єднують проти нього зусилля. «Нас ніхто не переможе і не образить» — принцип цього союзу. Левиця виступає стабілізатором в сім’ї, вона вміло стримує емоції і пориви свого чоловіка. Скорпіон стає стриманішим і спокійніше в такому союзі, дружина вміло направляє його енергію в потрібне русло, вміє вести в правильному напрямку. В результаті такої співпраці пара може досягти чималих успіхів. Головне — щоб цілі і бажання подружжя збігалися, тоді над родиною завжди буде світити тепле сонце, а не скупчуватися хмари.

Як вирішувати проблеми

Чоловік Скорпіон і жінка Лев можуть легко зіпсувати свої відносини. Обидва вперті і владні, прагнуть бути лідерами. Загострене почуття власності Скорпіона, помножене на чоловічі амбіції, змушує контролювати дружину в усьому. Левиця не терпить тиску, її натура вимагає поваги і захоплення, тому в сімейному житті у пари постійно спалахують сварки і скандали. Подружжя сперечаються до насолоди, буває, що доходить до бійки. Миряться вони з працею, першою на цей крок йде дружина. Вона вміє присмирити свої амбіції, адже знає собі ціну. Але з часом образи накопичуються, конфлікти тривають не один тиждень. Жінка Лев і чоловік Скорпіон повністю втрачають сумісність, в результаті пара потрапляє в відсотки розлучень.

Щоб чоловік Скорпіон і жінка Лев зберегли відносини, вони повинні навчитися домовлятися. Треба чітко розподілити сфери відповідальності, щоб не заважати один одному, не вторгатися на чужу територію. Союз повинен будуватися на довірі: ні Лев, ні Скорпіон не терплять брехні — вона може зруйнувати сім’ю. Чоловікові треба стримати свою ревнощі і пам’ятати, що справжня Левиця завжди вірна чоловікові. Також партнерам треба вчитися просити, щоб не розбити один одному серці, адже чоловік Скорпіон і жінка Левиця не злі, вони готові на все, якщо до них звернутися ввічливо. А от накази ніхто з них виконувати не стане: проти тиску повстане їх гординя. Якщо союз тримається на дружбі і повазі, у нього хороші перспективи.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: