Сумісність Тільця і Риб

Сумісність Тільця і Риби близька до ідеалу. Ці знаки тонко відчувають і розуміють один одного. Для Риб такий союз – можливість отримати підтримку. Тельці від Риб надихаються новими ідеями, розширюють свої погляди на життя. Конфлікти між партнерами виникають на фінансовій ґрунті.

Зміст:

сумісність тільця і риби

Сумісність Тільця і Риби

Обидва ревниві, тому нерідко сваряться через підозри в зрадах. Досягти гармонії пара може завдяки спільній роботі над відносинами, і в неї це виходить. У відсотках розлучень такі сім’ї зустрічаються вкрай рідко.

Характери знаків

Сумісність зодіакальна знаків Риби і Телець багато в чому залежить від особливостей їх темпераментів та характерів. Гороскоп для Риби і Тельця стверджує, що вони схожі між собою, хоча і відмінностей між ними чимало. Які ж риси притаманні цим знакам, і як їх поєднати між собою?

Характер Тільця

Люди, ряжені під сузір’ям Тельця, відповідально ставляться до всіх своїх обов’язків. Вони діють повільно, приймати рішення, коли впевнені в результаті. Люблять спілкування, доброзичливі з усіма. У будь-якій компанії Телець створює враження людини, на якого можна покластися. Людям цього знака Зодіаку подобається домашній затишок і комфорт, вони вміють заробляти гроші і розумно їх витрачати, з них виходять відмінні чоловіки і дружини. Наполегливість і працьовитість дозволяють Тельцям досягти великих успіхів. Ось якими чортами нагородив їх гороскоп:

Консерватизм Тельців нерідко переходить розумні межі, що заважає їм домогтися великих результатів у роботі. Вони бувають неймовірно впертими, можуть прислухатися до розумного раді, але не терплять тиску. Тельці власники і дуже ревниві. Якщо їх осягають невдачі в житті можуть перетворитися в домашніх тиранів. Нерідко представники цього знака Зодіаку бувають ледачими, інертними, люблять чекати, поки проблеми вирішаться самі собою.

Характер Риби

Стихія води і покровителька Венера наділила Риб незвичайною інтуїцією, чудовою пам’яттю, загадковістю. Люди цього знака Зодіаку здобули славу провидців і телепатов. Риби великодушні, вміють співчувати і допомагати іншим, намагаються всім догодити. Вони емоційні, але приховують свої почуття від сторонніх. У більшості ситуацій пасивні, хоча в критичний момент проявляють велику силу волі. Люблять компанії, але час від часу їм потрібно побути наодинці з собою. Ось якими рисами наділив цей знак гороскоп:

Риби нерідко впадають у депресії, вони бояться проблем, які потребують швидкого вирішення. Люди цього знака намагаються перекласти відповідальність на інших, трохи ліниві. Водний знак схильний до депресій, надто чутливий до негативу. При несприятливих обставинах Риби можуть піддатися чужому впливу, легко впадають в залежність. Серед їх представників чимало геніїв, але також багато алкоголіків і наркоманів.

Загальна сумісність знаків

Більшість астрологів сходяться на думці, що за Тельцем і Рибою варто відмінне взаєморозуміння. Вони різні, але чудово доповнюють один одного. Телець завжди готовий простягнути руку допомоги партнеру, підтримати його в скрутну хвилину. Риби не відстають у своєму великодушність, вони дарують Тельцю нове бачення світу, творчі ідеї. У такому союзі легко досягти гармонії, ніхто не пред’являє претензій, конфлікти між цими знаками рідкість. Телець і Риби можуть в роботі чудово співпрацювати, якщо вона пов’язана з творчістю і творенням. Відмінна сумісність Тільця і Риб в дружбі і сімейного життя.

Основна проблема в цій парі, як у шлюбі, так і в дружбі, відношення до фінансів. Риби і Тельці по-різному дивляться на матеріальний достаток. Водяний знак може задовольнятися малим при бажанні. Він любить комфорт, навіть розкіш, але не хоче докладати зусиль, щоб досягти матеріального благополуччя. Для Тельця дуже важлива міцна фінансова страховка, він відчуває себе некомфортно без значного рахунку в банку. Знак ощадливий, але не страждає патологічною скупістю. Причиною непорозумінь стає мрійливість Риб, їх відірваність від реальності. У свою чергу, Тельці занадто приземлені, що зустрічає нерозуміння з боку партнера.

Впливає на стосунки і сумісність знаків Тельця і Риби не тільки Сонце, але й місячний асцендент. Якщо Місяць земної знака перебувати в Скорпіоні або Раку, а у водного це Діва або Козеріг, союз стане неймовірно міцним. Вогняна стихія (Лев, Овен, Стрілець) зробить знаки більш активними, а повітряна (Близнюки, Терези, Водолій) позбавить їх від похмурих думок і переживань, зайвого консерватизму. Характеристика знаків змінюється, в залежності від року народження за китайським гороскопом. Тельцю найкраще підходить Бик, Кабан, Кінь і Щур. Гарне поєднання для Риб – Змія і Кролик. Непогано відносини злежатися, якщо один з партнерів Собака, Дракон або Тигр. А от Півень і Мавпа породять в сім’ї протиріччя і конфлікти, зроблять партнера надто легковажним. Коза посилить пасивність і нерішучість обох знаків, зробить їх залежними і сентиментальними.

Сексуальний гороскоп

Сумісність знаків Тельця і Риби не така хороша, як в інших сферах. У них дуже різні темпераменти і ставлення до фізичної близькості. Телець – почуттєвий знак, але в ліжку веде себе одноманітно. Для нього важливо кількість, а не якість, він приділяє більше уваги тілесного контакту, ніж емоційного. Секс для Риб важливий, але він пов’язаний з тонким еротизмом, фантазією, сильним емоційним компонентом. Нерідко в ліжку Риби доходять до справжнього розпусти, вишуканих і не дуже збочень. Якщо цей знак не має до партнера глибоких почуттів, він навряд чи отримає задоволення від інтимного контакту.

Рідко сумісність в любовних відносинах у Тельця і Риб тільки сексуальна. Партнерів має пов’язувати щось більше, ніж ліжко. Чим міцніше між ними дружба, тим більше шансів у цього союзу на успіх. З початку різниця в темпераментах не настільки помітна, адже партнерів переповнюють почуття. Але з часом, коли перша пристрасть пройде, виявиться, що їм подобається займатися сексом по-різному. Це породить невдоволення і незадоволення. Риби стануть звинувачувати Тільця в консерватизмі і одноманітності, Телець назве Рибу збоченцем. У кращому випадку відносини в ліжку перетворяться на формальність і зійдуть нанівець.

Відповідь, сумісні сексуально Тілець і Риби пролунав. Але як виправити ситуацію, не надто сприятливу для цих знаків? Адже у всіх інших сферах вони домагаються гарного взаєморозуміння. Телець і Риби свій любовний гороскоп можуть поліпшити. Тельцю треба відкинути свій консерватизм, проявити більше почуттів і тепла по відношенню до Риб, не бояться експериментів. Риби повинні зрозуміти, що шокувати партнера надто сміливими фантазіями не варто. Нехай його сексуальність розвивається поступово, тим більше, що потенціал у Тельців великий. У щасливому шлюбі на це вистачить часу, а покровителька Венера проллє свою силу і на земний знак Зодіаку.

Сумісність чоловіка Тельця і жінки Риби

Чоловік і жінка Телець Риби здатні створити гармонійну пару. У них різні характери і темпераменти, які непогано доповнюють один одного. Хлопець Тілець і дівчина Риби вже на перше побачення прийдуть з упевненістю, що зустріли свою половинку. Чоловік побачить перед собою ніжне, як Венера, створення, потребує його захисту, жінка – надійного друга і порадника, здатного забезпечити її безпеку, матеріальне становище, взяти на себе відповідальність за майбутнє сімейне життя. Союз жінки Риби і Тельця чоловіки обіцяє бути міцним і плідним.

Чоловік і жінка Телець Риби сумісність будують на любові, їх взаєморозуміння дуже сильне. Чоловік обожнює і носить свою дружину на руках, він захищає її від життєвих негараздів, забезпечує фінансово. Дружина ніколи не затіває скандали, вона цінує турботу, захоплюється успіхами свого чоловіка. Розподіл ролей в сім’ї традиційне, чоловік-годувальник, жінка-берегиня вогнища. Разом з тим, вона виступає музою для свого лицаря, надихає на подвиги, дарує нові творчі ідеї, допомагає рости духовно. Об’єднує Тільця і Риб дружба, взаємна любов і повага.

Як вирішувати проблеми

Чоловік Тілець з дівчиною Риби можуть зіпсувати стосунки, якщо не будуть над ними працювати. Те, що на початку сімейного життя здавалося благом, з часом перетворитися на зло. Чоловік не тільки обожнює дружину, він мріє закрити її в чотирьох стінах, щоб ні з ким не ділиться. Дружина може підкориться, адже Риби схильні до самопожертви. Але у клітці, навіть золотий, вона згасне. Чоловік виявить, що замість романтичною і ніжною дівчата в його будинку живе сумна й пригнічена жінка. Знову завоювати її довіру, розбудити в ній колишні почуття важко. Згодом пара, де він Тілець, а вона Риби, може втратити сексуальний потяг. Адже темпераменти у них різні, що яскраво проявляється у довгого сімейного життя.

Зберегти сумісність чоловіка Тельця і жінки Риби можна, якщо прислухатися до деяких порад. Чоловікові слід приборкати свою ревність, не підозрювати дружини у всіх гріхах. Риби зберігають вірність, якщо відчувають себе задоволеними в любові. Але їм потрібен вихід у світ, спілкування. Вони творчі особистості, не вміють зациклюватися на побут, потребують реалізації і підживлення своїх фантазій і мрій. Талановита жінка зможе переконати свого чоловіка поступитися. Адже вона майстер маніпуляцій і тонкий психолог, а Телець не великий фахівець в цьому. Парі чоловік Телець жінка Риби варто переглянути свої фінансові відносини. Краще всього, якщо грошима буде повністю розпоряджатися чоловік, видаючи дружині певні суми на дрібні витрати.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Тельця

Хлопець Риби і дівчина Телець можуть створити відмінну пару, якщо зуміють оцінити один одного правильно. Хлопцеві подобаються дівчині риси, яких йому бракує, прагматизм, реалізм, впевненість у собі. Крім того, вони отримують майже матеріальну турботу від партнерки, співчуття і співпереживання. Дівчина відчуває, що в особі Риб може знайти відмінну підтримку для себе, джерело натхнення. Вони захоплені своєю несхожістю, але при цьому знаходять багато спільних рис. Чоловік Риби добре підходить Тельцям жінкам. Обидва доброзичливі, здатні на співчуття і співпереживання, великодушні, цінують домашній затишок. Якщо пара не буде тягнути з браком, у них складеться відмінний союз. У сімейному житті партнери легше досягають компромісу ніж в процесі вільних відносин.

Жінка Телець і чоловік Риби створюють прекрасні сім’ї. Чоловік отримує підтримку дружини, на нього позитивно впливає її врівноваженість і спокій. Для дружини – це можливість розширити власні горизонти, зрости духовно, досягти чималих успіхів на різних теренах. Сім’я благополучна в матеріальному плані, так як дружина вміє розпоряджатися грошима. Їх будинок доглянутий, зі смаком обставлений, в компанії друзів пари виглядають щасливою. Навіть якщо між ними виникають проблеми, вони ніколи не покажуть цього на людях.

Як вирішувати проблеми

Сумісність знаків Риби і Тельця за гороскопом не є ідеальною. Якщо хлопець закохався в дівчину, він не відразу помітить її приземленість, надмірний прагматизм, зацикленість на матеріальному світі. Дівчина упустить з уваги пасивність партнера, його мрійливість і відірваність від землі. Коли перше захоплення пройде, різниця в характерах вийде на передній план. При виникненні проблем Риби замикаються в собі, до них важко достукатися. Тілець буває грубим, любить вторгатися на чужу територію, чого Риби не виносять. Затаєні образи можуть погано вплинути на союз чоловіка риби і тельця жінки, шлюб рано чи пізно розпадеться.

Щоб сумісність чоловіка Риби і Тельця жінки не страждала, а поліпшувалася, парі треба працювати над собою. Чоловікові варто стати більш відкритим, не приховувати свої почуття, не плекати в душі образи. Жінці не завадить стати більш романтичною, відірватися від матеріального світу, постаратися зрозуміти почуття свого партнера. Якщо чоловік прислухається до порад дружини, він зможе стати більш діяльним, досягти успіху в роботі чи бізнесі. Духовний ріст не завадить Тельцю, дівчина відкриє для себе багато нового і цікавого поруч з хлопцем рибою. Важливо бути відвертими один з одним, йти на примирення, а не заганяти конфлікт у глухий кут. Компроміс, повагу одне до одного, допоможуть чоловікові Рибам і Тельцю жінці налагодити сімейні відносини і прожити разом довго.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: