Сумісність Скорпіона і Козерога

Сумісність Скорпіона і Козерога дуже перспективна, незважаючи на відмінності в характерах і темпераменти. Обидва знака з працею йдуть на контакт з людьми, але між собою швидко знаходять спільну мову. Вони набагато говіркішим один з одним, ніж з іншими. Обидва партнера цілеспрямовані, розуміють, чого хочуть від життя, звикли працювати на результат.

Зміст:

сумісність скорпіона і козерога

Сумісність Скорпіона і Козерога

Вони серйозно ставляться до своїх обов’язків. Дрібні незлагоди між Скорпіоном і Козерогом завжди вирішуються шляхом компромісу, до бурхливих скандалів не доходить. Пара рідко потрапляє у відсотки розлучень.

Характери знаків

Гороскоп сумісності Скорпіон і Козеріг у багатьох аспектах визначається особливостями їх характерів. Які ж риси притаманні цим знакам?

Характер Скорпіона

Стихія води, покровительствують Скорпіону, робить його загадковим і потайним. Натура цього знака зодіаку суперечлива, у ньому вживаються протилежні якості. Завоювати довіру Скорпіона важко, але тим, кому це вдалося, можна розраховувати на відданість і вірність. Водний знак володіє розвиненою інтуїцією, він добре розбирається в людях, хоча рідко впускає їх у свій внутрішній світ. Ось коротка характеристика знака і його основні риси:

Скорпіони насилу входять у контакт, вони підозрілі і недовірливі. Владолюбство робить життя близьких важкою, так як Скорпіони прагнуть обмежити їхню свободу. Нерідко люди, народжені під цим сузір’ям патологічно ревниві. Про мстивості і злопамятстве Скорпіонів ходять легенди. Вони можуть завдати у відповідь удар через багато років, роблять це таємно, добре обдумавши свої дії.

Характер Козерога

Люди, народжені під сузір’ям Козерога, замкнуті в собі. Вони створюють враження зануд, сухих людей без емоцій. Звикли в усьому покладатися тільки на себе, добиватися цілей виключно працьовитістю та наполегливістю. Козероги не люблять перебувати в центрі уваги, воліють спостерігати за всім з куточка. З віком ці люди здобувають досвід, позбавляються від багатьох комплексів, стають більш комунікабельними. Ось основні риси характеру козерога:

Собакаимізм Козерогів часто переростає у відчай та депресію, вони стають фаталистами, легко розчаровуються в людях. Нерідко такі люди концентрують всі свої зусилля на досягненні матеріального добробуту, звужуючи власний кругозір і позбавляючи себе багатьох можливостей. Надмірна підозрілість змушує їх постійно влаштовувати перевірки друзям і близьким. Бажання панувати, таємно керувати людьми може зробити з Козерога жорстокого деспота.

Загальна сумісність знаків

Пара знаків Козеріг і Скорпіон може побудувати міцні відносини. Вони цілком сумісні як у любові, так і в дружбі. Ці люди розуміють природу один одного на підсвідомому рівні, їм легко буде підкорити серце партнера. Козеріг і Скорпіон наодинці розмовляють набагато більше, ніж в компанії. Вони будують разом плани на майбутнє, хоча підхід до їх здійснення у знаків трохи різний. Скорпіону подобається, що Козеріг байдужий, він не терпить, коли хтось лізе його справи. Козеріг оцінить сміливість і мужність Скорпіона, відсутність комплексів, так як сам дуже сором’язливий і сором’язливий. Партнери легко знаходять компроміси і порозуміння, вони терпимі один до одного набагато більше, ніж до інших людей.

Обидва знака люблять владу, бо між ними часто виникає суперництво. Але від цього сумісність знаків Козерога та Скорпіона не дуже страждає. Їх сперечання, хто сильніше, швидше нагадують дружнє змагання, ніж справжню боротьбу. Скорпіона іноді виводить з себе сухість і черствість Козерога, його слабка емоційність. Козеріг з працею розуміє внутрішні метання і переживання Скорпіона. Він вважає, що партнер марно витрачає енергію. Але всі ці протиріччя не є критичними, Козеріг і Скорпіон легко обходять гострі кути, рідко сваряться. Якщо їм загрожує зовнішня небезпека, вони тут же забувають про всіх спорах, об’єднуються і захищають свій маленький світ від чужинців.

На відносини людей діє не тільки Сонце. Місяць і її асцендент теж можуть сильно на них впливати. Вогненний знак в Місяці, у одного із знаків посилить суперництво, в союзі виникнуть труднощі. Якщо місячний асцендент у Козерога управляється водою, а у Скорпіона Землею, це ще більше зблизить партнерів. Повітря не принесе нічого доброго, він внесе нерозуміння між партнерами і конфлікти. Сприятливими для знаків роками народження є Кінь, Тигр, Дракон. А ось таке поєднання знаків, як Півень, Пацюк або Коза нічого хорошого не принесе. Змія посилить інтуїцію Скорпіона, а Мавпа і Кабан зроблять Козерога більш товариським і оптимістичним. Тому такі року народження теж непогано відображаються на відносинах.

Еротичний гороскоп

Не можна сказати, що Козеріг і Скорпіон ідеально підходять один одному в ліжку, здатні привернути увагу з першого погляду. Козеріг трохи скутий, особливо в юному віці. Венера обділила його емоціями і чуттєвістю, він насилу розкриває власну сексуальність, тільки з роками його еротизм і чуттєвість досягають високого рівня. Скорпіон пристрасний, для нього в сексі немає заборон і червоних ліній. Він любить домінувати, чекає від партнера покірності, але не терпить пасивності.

Для обох знаків важлива емоційна і духовна зв’язком. Разом з тим вони не захоплені романтикою, попередньою грою. Якщо Скорпіон зуміє знайти правильний підхід до Козерога, побороти його комплекси, коханці переживуть незабутнє пригода. Секс між ними буде насиченим, пристрасним і довгим. Сексуальне життя подружжя з роками стає все краще. Адже зрілі Козероги стають більш чуттєвими, а Скорпіони все життя палають пристрастю, секс їм ніколи не набридає.

Проблеми в ліжку в цих знаків рідкість. Вони можуть виникнути лише тоді, коли втрачено взаєморозуміння в інших сферах сімейного життя. Адже відсутність тепла, духовного єднання не виправить фізична близькість. Якщо партнери занадто юні, вони можуть помітити різницю в темпераментах. Молодому Скорпіону не вистачить терпіння розкріпачувати Козерога, він жадає пристрасті і пригод. Земний знак в молодому віці дуже закомплексована, щоб зацікавити та задовольнити найсексуальніший знак Зодіаку.

Сумісність чоловіка Козерога і жінки Скорпіона

Козеріг чоловік і Скорпіон жінка – це цілком благополучна пара. Між ними не палають пристрасті, але відчувається солідність і стабільність. Знайомляться Козеріг і Скорпіон часто на роботі чи важливому заході. Їхні стосунки розвиваються поступово. Спочатку хлопець і дівчина бачать один в одному цікавих співрозмовників, тільки потім їм вдається закохати в себе партнера. Чим старша за віком чоловік і жінка, тим швидше вони починають жити разом. У молодих представників цих знаків весілля, швидше за все, відбудеться через кілька років після знайомства. Дівчина Скорпіон з хлопцем Козерогом спершу уважно придивляться один до одного, і лише потім будуть думати про шлюб.

Ідеальний союз жінки Скорпіона і Козерога чоловіки будується на дружбі і повазі. Цей шлюб з’єднує сильні особистості, чоловік і жінка незалежні, успішні, нерідко сім’я викликає заздрість у оточуючих. Чоловік і дружина багато часу проводять в інтелектуальних бесідах, у них різнобічні інтереси. Рідко подружжя зациклюються на побутових питаннях. Коло спілкувань у пари вузький, зате складають його надійні та перевірені друзі, чий світогляд максимально збігається. Ролі в родині чітко розподілені, ні чоловік, ні жінка не займають чільні ролі, кожен приймає важливі рішення, в залежності від обставин. Дрібні сварки бувають, але до серйозних конфліктів доходить рідко.

Як вирішувати конфлікти

Дівчина Скорпіон свою сумісність з Козерогом хлопцем бачить швидко. Але це не означає, що в майбутньому союзі не буде проблем. Обидва знака потайливі, звикли ховати свої почуття. А Козерога емоцій від природи мало. Тому в такій родині нерідко конфлікти затягуються, образи накопичуються, поки не дійде до критичної точки. Тоді між подружжям виникне недовіра, у пари залишиться мало шансів зберегти нормальні стосунки. Інша проблема – боротьба за владу. Обидва знака люблять таємно маніпулювати людьми, але у Скорпіона це виходить краще. Якщо суперництво знайде відкриту і агресивну форму, може дійти до розлучення.

Щоб зберегти сумісність в любовних відносинах, Козерога та Скорпіона треба більше говорити по душах, не приховувати свої образи. Жінка повинна бути відкритою, але з’ясовуючи стосунки, говорити коротко і по справі. Оцінювати поведінки чоловіка треба за його вчинками, а не за словами. Справи Козерога скажуть про кохання набагато більше, ніж його мізерні емоції. Чоловікові не варто провокувати у своєї половинки спалахи гніву, частіше проявляти свої почуття. Союз між Козерогом і Скорпіоном повинен будується на засадах рівноправності, рішення вони повинні приймати разом. Не завадить, якщо подружжя по черзі давати один одному право покерувати.

Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Козерога

Жінка Козеріг і чоловік Скорпіон можуть створити непогану пару. Хлопець і дівчина довго придивляються один до одного, поки не закохуються. Їх відносини складаються непросто, до початку подружнього життя вони довго будуть зважувати всі «за» і «проти». Такі союзи не складаються спонтанно. Сумісність чоловіка Скорпіона і Козерога жінки буде сотню разів перевірена на міцність перед вступом у шлюб. Партнери швидше розлучаться, ніж візьмуть спонтанне рішення. Зате після весілля ця пара зможе прожити довго і щасливо, якщо навчиться правильно взаємодіяти, шукати компроміси.

Козеріг жінка і Скорпіон чоловік добре розуміють один одного. Вони чудово співпрацюють, можуть вести сімейний бізнес, працювати, будувати кар’єру. Друзів у цієї пари мало, вони чудово почуваються разом, ніхто сторонній їм не потрібен. Чоловік у такому союзі виступає стратегом, а жінка тактиком. Нерідко можна побачити традиційні сімейні відносини, коли жінка займається будинком, а чоловік заробляє гроші. Перш, ніж досягти гармонії у відносинах, парі доводиться пройти період боротьби і взаємних притирань. Але в більшості випадків все закінчується взаємними поступками і компромісами.

Як вирішувати проблеми

Наскільки б гарною не була сумісність жінки Козерога та Скорпіона чоловіки, проблеми в парі виникають. Обидва знака – одинаки. Навіть у близьких стосунках вони залишаються індивідуалістами, замкнутими у власному світі. Скорпіону може не вистачати емоцій, подруга здається йому занадто холодною. Жінка Козеріг битися спалахів гніву свого чоловіка, вона не може зрозуміти тієї бурі почуттів, яка бушує в душі Скорпіона. Нерідко сімейне життя страждає від боротьби за владу і ревнощів, постійних суперечок. Адже обидва знака власники, вони прагнуть управляти людьми, нерідко таємно, за допомогою маніпуляцій.

Щоб зберегти стосунки, Козеріг і Скорпіон повинні поважати і цінувати один одного. В шлюбі не можна зациклюватися на побутових суперечках. Спочатку вони швидко вирішуються, не переходять у затяжний конфлікт. Але потім образи накопичуються, що загрожує нервовим зривом, особливо Скорпіону. Жінка може багато чому навчитися у чоловіка, але і йому треба прислухатися до порад своєї половинки. Зблизить подружжя спільну справу, народження дітей. Відволікаючись на сторонні речі, вони не будуть зациклюватися на боротьбі за владу і взаємних причіпках. Краще всього, коли у кожного в родині буде своя відповідальна сфера, де кожен партнер зможе приймати одноосібні рішення. Завдяки спільній роботі над відносинами партнерам вдається зберегти світ, в сім’ю не приходить Марс, бог війни.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: