Сумісність Лева і Водолія

Лев і водолій — сумісність цих знаків зодіаку неоднозначна. Вони є не самими підходящими один для одного в будь-яких сферах життя. Але з будь-якої ситуації є винятки при певних умовах і поведінці партнерів. Дізнаємося, яка роль відводиться кожному з представників союзу і яка все-таки сумісність лева і водолія і сумісні вони в принципі.

Зміст:

сумісність лева і водолія

Сумісність Лева і Водолія

Сумісні жінка лев і чоловік водолій

Говорячи про сумісність лева і водолія, необхідно сказати про те, що дівчина, що народилася під знаком лева за гороскопом повинна відчувати себе на вершині завжди. Вона чекає від партнера сили і влади, але тільки після її величі. Але при всьому при цьому, левиця – це символ землі. Вона повинна відчувати порядок і стабільність, гармонію і методичність, хоча іноді пристрасть перекреслює все земне і накриває емоціями.

Хлопець по знаку зодіаку водолій – винахідник, його розуму і уяви вистачить для того, щоб догоджати примхливої левиці. Особливо на першому етапі відносин буде відчуватися гострота почуттів і жага пригод. Особливо активно проявляє себе водолій хлопець у питаннях сексу, його фантазії і винахідливості можна тільки позаздрити. Сумісність в сексі водолія і лева дуже висока, чого не скажеш про сумісність водолія і лева в коханні та сімейних відносинах, у ролі чоловіка і дружини.

Однак, незважаючи на всі перераховані вище якості знаків зодіаку, в парі водолій і лев здатні вирішувати звичайні повсякденні питання, на лева чоловіка можна покластися, як на главу сімейства. Він може ретельно і тверезо оцінювати ситуацію і вміло знаходити з неї вихід. Однак аналізу піддаються не тільки життєві ситуації сімейного життя, але й особисті відносини. Не пройде ні дня без того, щоб партнер не піддавав сумніву ваші вчинки і прийняті рішення. Як ви вже встигли здогадатися, левиці це явно не сподобається, а сумісність лева жінки і водолія буде невисока.

Плюси тандему жінки лева і водолія чоловіки

Варто сказати, що, завдяки легкому характеру, водолій чоловік завжди перебуває в гарному настрої. Він розумний, в міру хитрий, і моторошно комунікабельний. Він заводить знайомства скрізь, у кожному місті у нього є пара-трійка друзів, а телефон просто розривається від дзвінків і повідомлень. Справа в тому, що його позитивне світогляд змушує бачити в оточуючих лише позитивні сторони, закриваючи очі на мінуси. Але якщо комусь все-таки вдається образити водолія, образа наврядчи буде прощено, це занадто важко для нього.

Саме лев може стати тим самим кривдником, а особливо жінка лев. Із-за схильності керувати і бути попереду планети всієї, вона може піти по головах, забувши про почуття та емоції, про любові і прихильності. Незважаючи на те, що водолій-чоловік буде зачарований нею в перші ж хвилини і відразу ж закоханий, вона завжди буде тримати його на стороні, не підпускати до самого серця. Зовні вони можуть походити на ідеальну пару, настільки зачаровані партнери один одним. На жаль, ідилія не проіснує довго, незабаром велика ймовірність виникнення сварок і конфліктів.

Камені спотикання в союзі лева і водолія

Конфлікти в цій парі неминучі, на жаль. Справа в тому, що ці знаки дуже різні, їх стихії діаметрально протилежні. Внаслідок цього виникає ряд протиріч, з-за яких уживатися разом стає все більш важко:

Однак не треба ставити хрест на взаєминах і сумісності жінки лева і чоловіка водолія. У кожній життєвій ситуації є винятки. Все залежить від того, чи хочуть партнери боротися за свою любов.

Сумісність лева чоловіки і жінки водолія

Жінка водолій, особливо, якщо вона змія по року народження, відразу покладе око на привабливого лева, розуміючи, що він їй підійде. Вона до пори до часу буде робити вигляд, що не бачить недоліків і деяких згубних звичок партнера. Тим більше що лев буде з задоволенням обдаровувати її подарунками і закривати очі на багато що. Леву доведеться ламати свій характер, щоб подобається партнерці, працювати над собою і завжди прагнути до досконалості. Цього б не стали робити скорпіони або тельці. Крім того, доведеться, нарешті, стати справжнім романтиком, так як цього вимагатиме жінка. Більш того, це буде подобатися чоловікові, але співвідношення романтики і реалізму має бути зваженим.

Партнери будуть жити в світі, так як немає нічого такого, що могло вселити розбрат в їх відносини. Вони обопільно приймають рішення, разом вибирають мету і йдуть до них в одну ногу. Але рано чи пізно настане той момент, коли водолій дівчина з хлопцем левом перестане брати активну участь у вирішенні проблем, наївно надіючись на те, що лев здатний сам вирішувати побутові проблеми. Це є фатальною помилкою. Навіть той факт, що чоловікові леву й жінці водолію властиво керувати і бути головним у багатьох питаннях, він не захоче вирішувати побутові питання, що стосуються того, що приготувати на вечерю або у який колір пофарбувати стіни в коридорі.

Необхідно оперативно вирішувати такі проблеми і ділити обов’язки навпіл. Тільки так союз протримається довго, може навіть не один десяток років. Застава успішних і тривалих відносин водолія з левом – це відсутність стабільності в хорошому сенсі цього слова. Кожен день повинен приносити щось нове – нові емоції, враження та знайомства.

Як продовжити і зміцнити такий союз

Щоб союз лева чоловіки і жінки водолія був міцним, а чорні смуги зустрічалися, як можна рідше, потрібно слідувати наступним правилам:

Інтимне життя лева і водолія

Секс між представниками цих двох знаків зодіаку відбувається якщо не на першому побаченні, то в найближчий час після нього. Справа в тому, що вони обидва вміють відчувати, що позитивно позначається на їх сексуальну поведінку в ліжку, їх сумісність в любовних відносинах прагне до найвищих показників. Їх інтимне життя – це багатотомна книга, повна кругообігом поз і сміливих рішень. Не кожна пара може похвалитися такою фантазією.

Особливо емоційний секс у сексуальної пари в молодому віці до народження дітей. Тут буває все – і секс в людних місцях, і експерименти з свінгерством, а також, так звані ігри «третій не зайвий». Варто сказати, що романтикою в інтимному житті партнерів і не пахне, вони обидва не сприймають прелюдій і готові завжди і в будь-який момент, як дракони, пышащие полум’ям або тигру, що рвуться в бій. Хто про таке не мріє? Справа в тому, що жінки водолії з висхідним десцендентом притягують пристрасних чоловіків з низхідним асцендентом у львові, створюючи сайти через магічну вісь на рівні вищої матерії. Цьому також сприяє вплив венери.

Взаємодія знаків у сфері бізнесу і роботи

Із загальних рис, які об’єднують пару в цій та інших сферах – це творчий підхід до життя в цілому. Обидва знака прагнуть до нововведень і до пізнання нового в цьому світі. Саме тому вони незатишно себе почувають, якщо необхідно виконувати однотипну роботу, сидячи в нудному офісі на одному і тому ж кріслі, бачитися з одними і тими ж людьми. Але все змінюється тоді, коли сфера діяльності їм по душі, коли кожен з них має можливість вкласти частинку душі в, то справа, яким горить. Тоді попереду їх чекає приголомшливий успіх і зелений світло у всіх починаннях.

Не важливо, на якій посаді буде лев чоловік або водолій жінка, начальника чи підлеглого, у них складаються відмінні відносини з колегами по роботі.

Чи можлива дружба між левом і водолієм

Незважаючи на те, сумісність лева і водолія в любовних відносинах висока, неважливо в якій комбінації — чоловік лев і жінка водолій або водолій чоловік і жінка лев, в питанні дружби справи йдуть інакше. Водолій, особливо народився в рік півня, як жінка, так і чоловік – це центр будь-якої компанії – товариський, комунікабельний, відкритий і чуйний. Ці якості шукає лев, коли мова йде про дружбу. Тому можна сказати, що дружні стосунки можливі з великою ймовірністю.

Ці двоє можуть розмовляти годинами, вони знаходять теми для спілкування в будь-яких ситуаціях, так як обидва є недурними людьми з хорошим почуттям гумору. Однак не виключена така ситуація, коли лев дасть волю емоціям і підніме спілкування на рівень конфлікту. Водолій, що народився в рік пацюка, з легкістю зможе врівноважити таке його поведінка і повернути все в рамки дозволеного. Дружній сумісності водоліїв і львів однозначно бути, про це говорять характеристики знаків.

Але якщо йдеться про глобальні питання, що стосуються виховання дітей або життєвої позиції в цілому, конфлікт може посилитися і привести дружбу у глухий кут, дружня сумісність лева і водолія буде мінімальна і зійде нанівець, показуючи у відсотках нуль. Варто серйозно ставитися до таких питань, вони можуть дати серйозну тріщину у відносинах.

На закінчення варто сказати про те, що союз між левом і водолієм у всіх комбінаціях можливий, вони сумісні і підходять один одному за всіма характеристиками. Це стосується, як кохання, дружби, так і робочих відносин. Необхідно враховувати особисті якості кожного партнера і не забувати про повагу. Якщо всі ці умови будуть дотримані, союз проіснує не один десяток років. А сумісність лева і водолія, дівчини і хлопця буде висока і міцна, її важко буде зруйнувати навіть того, хто буде рішуче проти.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: