Сумісність Стрільця і Скорпіона

Союз представників цих гороскопів дуже цікаві, і можуть збагатити обох партнерів. Щоб отримати бажані відносини, кожному представнику знака доведеться піти на деякі жертви. Сумісність стрільця і скорпіона цілком можлива, хоч вони і поєднують не поєднуване.

Зміст:

сумісність стрільця і скорпіона

Сумісність Стрільця і Скорпіона

Стрілець має емоційністю і щедро ділиться нею зі Скорпіоном, а той передає Стрільцеві відчуття свободи всередині себе. Сумісність у любовних стосунках Скорпіона і Стрільця стає обміном, в якому партнери рівноцінно доповнюють один одного. Зараз ми і спробуємо з’ясувати сумісність жінки стрілець і скорпіон чоловік.

Асцендент в скорпіоні і стрільці

Так як асцендент — це зовнішня частина вашої особистості, тобто зв’язок із зовнішнім світом, можна зробити певні висновки.

Скорпіони пихаті, недовірливі, рішучі, у них велика внутрішня сила. Але вони приховують свої почуття та емоції, з ким-то зблизитися їм вкрай важко. Але вони вміють домагатися свого. Вони шукають пристрасті, довіри і повної віддачі. Але завоювати їх любов не просто.

Якщо Місяць у Стрільці, то вони мають неабияким запасом життєлюбства, веселощів і легкості в спілкуванні. Їм притаманна невелика почуття авантюризму. Оточуючим з ними легко. Вони люблять суспільство, нових знайомих, постійно дізнаватися щось нове та цікаве. Вони заперечують будь-який контроль і можуть зачахнути з-за цього, або припинити сумісність.

Що об’єднує ці знаки

Тринадцяте сузір’я Змієносець формально відсутня, але має великий вплив. Цей місяць захоплює два зодіака: стрільця і скорпіона, тобто останній тиждень скорпіона і перший тиждень стрільця. Люди, хто опинився під впливом цього прихованого знака, мають особливості. Вони готові служити людям і на самопожертву. Але і впадає в іншу крайність. Ці два тижні мають назву «Спалений шлях». За легендою бог Сонце або Геліос віддав синові колісницю, а той не впорався з неї і почалася пожежа, який тривав десять днів.

Загальна характеристика гороскопів сумісності скорпіона і стрільця

Сумісність жінки скорпіона і чоловіка стрільця — це поєднання непоєднуваного у відносинах цих знаків зодіаку з’являється тому, що вони представляють різні природні стихії. Сумісність води і вогню вдається насилу. Скорпіон – це водяний знак. Він холодний, замкнутий і потайливий. Стрілець – знак вогню. Його рисами характеру можна вважати дружелюбність, відкритість всьому, уміння радіти дрібницям, товариськість. Надмірна активність і відкритість стрільця буде врівноважена холодністю скорпіона. Зовнішнє поведінка представників цих знаків зодіаку сильніше розрізняється.

Але є об’єднуючі їх риси характеру. Обом знакам властива допитливість і бажання докопатися до істини. Але мотивація різна. Стрільцеві це просто цікаво, а водний знак дуже недовірливий.

Різниця їх характерів полягає також в умінні програвати. Стрілець робить це з азартом і гідністю, хоч і бажає відігратися і взяти реванш. Але нечесну гру не має на увазі. Скорпіон ж не сприймає програшу, і якщо таке трапляється, то він починає продумувати план помсти. І вдарить в самий невідповідний момент.

Внутрішній психологічний стан у них теж відрізняється. Скорпіон – інтроверт, а стрілець – екстраверт, він емоційний і відкритий усьому і всім. Часто ці якості вступають у боротьбу. Але незважаючи на зовнішню холодність, всередині дуже чутливий і вразливий. Але він ретельно це приховує і маскує. Скорпіона образити зовсім не важко, і тому стрільцеві потрібно обережно поводитися зі своїми словами і діями. Лікар в особі скорпіона дуже небажаний.

Взаємовідносини стрільця і скорпіона

Стрілець чекає від відносин вогню, запалу та енергії. Всі його почуття напоказ. Він не може приховувати все, що відбувається у нього всередині. Зайва емоційність і життєрадісність не дозволяють знайти відгуку в душі скорпіона. Від цього обоє страждають.

Щоб налагодити сумісність— відносини стрільця і скорпіона, їм необхідно навчитися поважати один одного, проявляти терпіння і увагу. Якщо вони зможуть дати розуміти один одного, що прагнуть пізнавати, то протилежні якості перестануть бути каменем спотикання.

Скорпіону доведеться змиритися з волелюбністю стрільця, його жагою пригод, перестати сумніватися в тому, що він надійний і вірний партнер. Всі ці сумніви не дають скорпіону спокою і не дозволяють зануритися в справжні почуття. Стрільця неможливо прив’язати почуттям боргу або обов’язками. Тільки велика любов здатна притягнути його до партнера назавжди. І як раз скорпіон може зародити подібні справжні почуття у стрільця.

Фінансова сумісність знаків

Що стосується сумісності знаків зодіаку скорпіона і стрільця в плані фінансів, то тут все не так легко і просто. Скорпіон економічний, не стане витрачати гроші на емоційну покупку. А вогненний знак, навпаки, може спустити все до останньої копійки. Таким чином, в парі бюджет повинен бути роздільним або завідувати всіма скорпіон.

Назвати взаємини пари стрільця і скорпіона простими не можна. У них поєднуються абсолютно несумісні риси. Союз буде нагадувати американські гірки. Вся гама почуттів від палкої пристрасті і ніжності до страшного гніву, від якого буде трясти, як при землетрусі. Будуть сусідити глибокі довірчі відносини і обмани, бажання матеріального благополуччя, високого духовного розвитку, потрібна копітка робота.

Сумісність в сексі представників знаків скорпіон – стрілець

Чоловік скорпіон з жінкою стрілець і в сексі здатні отримувати неповторні задоволення від зміни пейзажів.

У скорпіона тонка душевна структура, а у второгов постелипривык домагатися свого в цьому плані, іноді може бути навіть грубим. Сексуальне життя і любовна сумісність стрілець і скорпіон дуже непроста. Скорпіону не по душі напористість свого пари і бажання підпорядкувати собі весь простір. Другий гороскоп дуже простий за характером, тому не розуміє витончених вимог партнера. Таке ставлення сексу робить зв’язок скорпіона зі стрільцем складною. Коли перший буде в черговий раз незадоволений поведінкою свого партнера, його нераціональними діями і легковажністю, то він постарається поранити його якомога болючіше. Але його партер так просто не піддається на провокації, розпач і зневіру йому не загрожують. Його дуже нелегко позбавити життєрадісності і веселощів стосунках до життя. Але якщо все це переповнить чашу терпіння, то він просто піде від такого партнера.

Сумісність в шлюбі чоловік скорпіон – жінка стрілець

Шлюб у стрільця жінки і чоловіка скорпіона цілком можливий. Ідеальною жінка стрілець і чоловік скорпіон у відносинах буває в двох випадках. Коли вони повністю довіряють один одному. Ревнощі і відчуття власності перебувають під контролем у скорпіона. А у стрільця свобода дій поєднана з розумінням, що зайве спілкування з людьми і відкритість не по душі, тому жінка не тягне друзів додому. Скорпіон чоловіки і стрілець жінки пестять один одного сюрпризами і вміють добре проводити час разом.

Другий випадок, коли чоловік похмурий і мовчазний, а дружина весела бовтанка, яка може, відкрито перед усіма пожартувати про свого чоловіка. Хоча вдома він візьме своє. І подібні відносини обох влаштовують. Такі пари скорпіон чоловік стрілець жінка в шлюбі здатні існувати досить довго. Але потрібна робота.

Скорпіон чоловіки і стрілець жінки у відносинах

Пара скорпіона хлопця стрільця дівчата дуже крихка. Дівчина цей гороскоп дуже життєрадісна, відкрита і товариська. Жінка з легкістю може закохати в себе хлопця. З її появою все наповнюється світлом і радістю. Вона любить нові враження, знайомства, подорожі. В цей парі вона – Венера, а чоловік – справжній Марс. На початку відносин її риси характеру його розчулюють, і вона його підкорює. Її любов до життя і чесність відкриють навіть для самого знаку води потаємні куточки його душі. Частково він перейме її особливості. Але сам він буде діяти на неї негативно. Його холодне і похмуре ставлення до життя будуть гасити як вода вогонь, її прагнення радіти. З часом він будь хотіти підпорядкувати її свободу і життєлюбність собі. Поряд з таким чоловіком жінка незабаром може зачахнути.

Постійні розбіжності будуть з’являтися на ґрунті того, що дівчина занадто прямолінійна і її відверті висловлювання можуть образити його. У відповідь чоловік буде намагатися зачепити її якомога сильніше.

Ревнощі знака скорпіона до своєї дівчини безпідставна. Жінка дуже відкрита людина, щоб заводити таємний союз. Парі скорпіон – стрілець існувати в цьому випадку не довго. Дівчина просто піде.

Сумісність в шлюбі жінки скорпіона і стрільця чоловіки

Такий союз стрілець чоловік і скорпіон жінка може бути дуже міцним. Люди в ньому мають рівні позиції. Стрілець і жінка скорпіон знаходять справжню сумісність в любові, але потрібен час. Вони досягли певних успіхів у суспільстві, зробили кар’єру. У них фінансове благополуччя. Можливо, у них недостатньо душевного тепла і розуміння один одного. Сумісність скорпіона і стрільця в парі має свої правила. Дівчині подобаються люди, які мають пристрастю і палким темпераментом, і секс, не знають меж. Йому подобається, коли його не обмежують свободу, і якщо це так, сексуальна енергія з лишком, якій він готовий поділитися. З вищесказаного можна зробити висновок, що сумісність жінки скорпіона і стрільця за гороскопом цілком можлива.

Сумісність жінки скорпіона і чоловіка стрільця в любовних відносинах

Розглянемо гороскоп де жінка скорпіон і чоловік стрілець. Сильна ревнощі з боку дівчини може зовсім вбити їх відносини. Він дуже відкритий і приховувати свої почуття і настрої просто не вміє, на початку цим її і підкорив. Йому потрібно певна свобода дій. Якщо позбавляти його таких радощів життя, то чоловік, або зачахне, або піде, не витримавши тиску.

У теж час йому потрібно бути гранично турботливим до своєї другої половинки. Дівчина володіє великою внутрішньою силою. Вона ніколи не відкриє своїх глибоких переживань. Йому треба дуже постаратися, щоб зрозуміти, що у неї діється всередині. Але вона віддана і вірна щодо партнера.

Дружба

Дружбу представників цих знаків потрібно пройти багато. Дружні стосунки чоловіка скорпіона і жінки стрільця можливі дуже рідко. Вони не довіряють один одному. Їй здається, що він гордовитий і байдужий. Вони воліють триматися на відстані. Відсотки невеликі, що вони знайдуть спільну мову.

А ось дружба між чоловіком стрільцем і скорпионшей цілком може навіть перерости в роман. У його подруги особливий інтерес його особистості. А після розставання вони залишаться друзями і збережуть добрі відносини. У дружбі вони дарують те, чого не вистачає у самих. Вони цілком сумісні.

Сумісність по роках

При сумісності потрібно враховувати особливості за китайським гороскопом і по роках:

 • Рішучі і люблять вступати в боротьбу: щур, дракон і мавпа;
 • Інтелектуали, з великим потенціалом особистості, досягають серйозних результатів разом: змія, півень і бик;
 • Принциповість, сміливість і любов до свободи. Обмежують одне одного від необдуманих вчинків: кінь, собака і тигр.
 • Темпераментність і турбота про близьких і коханих, властиві: кіт, коза і кабан.
 • Не підходять один одному скорпіон і стрілець в любові:

 • Пацюк з конем,
 • Бик і вівця,
 • Тигр і мавпа,
 • Собака з драконом,
 • Кролик з півнем,
 • Свиню зі змією.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: