Сумісність Раку і Лева

Сумісність Раку і Лева складна і неоднозначна. Щоб побудувати відносини, обом знакам Зодіаку потрібно докласти чимало зусиль. Спокійна Місяць Раку візьме терпінням, яскраве Сонце Лева — благородством. У відсотках розлучень ця пара зустрічається часто, але обидва партнери здатні на взаєморозуміння. Особливо сильно зміцнюють сім’ю діти, Рак і Лев — прекрасні батьки.

Зміст:

сумісність раку і лева

Сумісність Раку і Лева

Характери знаків

Характери Раків і Львів настільки різні, що їм важко знайти спільну мову. Щоб побудувати відносини, обом доведеться йти на значні поступки. Якими ж рисами нагородив гороскоп ці знаки Зодіаку?

Характер Раку

Місяць нагородила Раків тонкою і чутливою нервовою системою. Представники цього знака Зодіаку потайливі, володіють надприродною інтуїцією, відчувають настрій оточуючих на підсвідомому рівні. Вони бувають дуже чіпкими, коли справа доходить до реалізації їх цілей і планів. Проблеми вирішувати не люблять, чекають, поки вони самі зникнуть. Дуже прив’язані до своєї сім’ї, батькам, захоплюються історією і шанують традиції.

Характеристика та основні риси цього знака:

Ранимі і образливі Раки бувають примхливими, люблять влаштовувати істерики, нерідко замикаються в собі, піддаючись впливу поганого настрою. Довго пам’ятають образи, мстять тихо, щоб ніхто не здогадався про їхню причетність. Схильні до депресій та залежностей, серед Раків багато наркоманів і алкоголіків. Вони дуже нерішучі, линевые і егоїстичні, не виконують зобов’язань перед іншими. Ощадливість Раків здатна переростати в патологічну скупість.

Характер Лева

Яким би царственим і гордим не здавався Лев, він залишається добродушним і відкритим знаком. Цар звірів ніколи не опуститься до дрібних інтриг або помсти. Він товариський, любить мати навколо себе свиту шанувальників, із задоволенням роздає всім поради. Ображається, якщо його не цінують або до його думки не прислухаються.

Леви чесні і відкриті, вони чекають такої ж поведінки від інших. Ось якими рисами володіє цей знак:

Погане розташування планет здатне перетворити цей знак Зодіаку звіра. Тоді добродушний цар звірів стає злим і жорстоким диктатором. Люди, якими управляє Сонце, дуже пихаті й зарозумілі, вони зовсім не виносять критики. Ображаються, якщо хтось не слухає їх рад. Нерідко серед Львів зустрічаються примхливі егоїсти або ліниві домашні варіанти, більше схожі на котів, ніж на диких мешканців африканської савани. Люди знаку мають схильність до різних залежностей, азартних ігор, пияцтву, обжерливості.

Загальна сумісність знаків

Союз Лева і Раку може бути цілком благополучним. Лідером в цій парі буде Лев. Він чекає від Раку не безумовної покірності, а захоплення власними успіхами. Водяний знак із задоволенням відповість на таку потребу. Він живить до Льву ніжні почуття, опікується його і потурає слабкості партнера. В Раках теж закладені лідерські якості, але представники знаку ніколи не керують людьми прямо. Домогтися бажаного цей знак може таємними маніпуляціями, вдало сказаними компліментами. Леви не люблять лестощі, але і Раки ніколи не брешуть заради досягнення цілей. Вони просто підкреслюють достоїнства, хвалять успіхи, і могутній цар звірів тане піт таким впливом. Обидва знака Зодіаку отримують вигоду від цього союзу. Лев — захоплення і можливість покерувати. Рак — захист і підтримку.

Сумісність знаків Рак і Лев не ідеальна, бо між цими людьми нерідко виникають розбіжності. Цар звірів здатний спалити м’якого і податливого Раку. Якщо вогненний знак бажає утвердитися за рахунок свого партнера, придушити його волю, він спокійно зможе це зробити, але натомість отримає замкнуту, депресивну особу без власної думки і зі зламану волею.

Рак рідко проявляє агресію, але він любить капризувати, маніпулюючи таким чином людьми і домагаючись свого. Лев поблажливо ставиться до його слабостей, але і його терпіння не витримує. Коли царський знак зрозуміє, що їм крутять, просто піде, голосно грюкнувши дверима. На цьому дружба і любовні стосунки закінчаться назавжди.

На сумісність Раків і Львів впливає не тільки Сонце, Місяць теж вносить свої корективи. Коли місячний асцендент Лева перебуває в знаках стихії води, а Раку — у вогненній, їх відносини можуть ускладнитися. Рак отримає додаткову силу, почне змагатися з Левом. Союз стабілізує Земля, а Повітря додасть йому легкості. Китайський гороскоп має не менший вплив. Гарне поєднання для Лева — Змія, Півень або Коза. Раку підходить Кролик, Собака або Кінь. Тигр, Щур і Дракон внесуть напруженість у відносини, такі знаки майже несумісні. Бик зробить партнерів впертими, а Кабан і Мавпа додадуть їм мудрості і гнучкості.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність знаків відмінна, набагато краще, ніж в інших сферах. Венера нагородила Раку глибокої чуттєвістю, він знає толк в плотської любові. Йому невідомі стереотипи і рамки, він відкритий до будь-яких експериментів. Інтимні відносини для Лева теж мають велике значення. Цей знак пристрасний, палкий, любить домінувати в ліжку. Сонце дає йому більше теплоти, ніж Марс Овну або Венера Тельцю. Леви, на відміну від інших вогняних знаків, більш винахідливі в ліжку, не люблять одноманітності. В особі Раку цар звірів знайде ідеального партнера, який віддасть йому в руки кермо влади і зможе закохати в себе з першої ночі. Почуттєвий знак води віддасть належне умінь Лева, його захоплення не змусить себе чекати.

Оскільки любовна сумісність у відносинах між Раком і Левом висока, проблеми в ліжку у них виникають рідко. Навпаки, коханці можуть легко вирішити свої розбіжності, опинившись разом в спальні. Але підводні камені є і тут: для Раку дуже важлива душевна близькість, без цього секс стає нудним і прісним. Якщо конфлікт з Левом затяжний, навіть ніч гарячої любові не допоможе йому забути образу.

Друга проблема — зради. Раки люблять час від часу сходити на ліво. Вони не бачать в цьому нічого поганого, для них зрада — звичайна примха. Лев не дуже ревнивий, але його самолюбство буде травмовано. Якщо в перший раз він готовий великодушно пробачити слабкість партнера, то на другий і третій просто розірве відносини.

Чоловік Лев і жінка Рак

Хлопець Лев і дівчина Рак можуть закохати в себе кого завгодно, в тому числі один одного. У їх відносинах буде багато захоплюючого, навіть частка містики. Вони зовсім не схожі, але саме в цьому обидва знаходять особливу чарівність.

Взаємовідносини юних представників цих знаків Зодіаку рідко бувають тривалими. Хлопець не оцінить хазяйновитість і дбайливість дівчини. Вона злякається його напору та запалу. Зате зрілі Лев і Рак можуть створити цілком гармонійну пару і бути щасливими у шлюбі. Дорослий чоловік Лев шукає турботливу жінку, яка могла б стати господинею в його будинку. Жінка Рак стає з роками не такої чутливої і більш мудрою.

В ідеальній сім’ї чоловік Лев і жінка Рак сприймають один одного такими, які вони є. Ніхто не намагається нікого змінити, намагається уникнути протистоянь і сварок, цінує гідності і не звертає уваги на недоліки. Розподіл ролей у цій парі традиційне. Чоловік заробляє гроші, робить кар’єру. Дружина піклується про нього, облаштовує будинок. Вихованням дітей займаються обидва, адже у Раку сильно розвинений материнський інстинкт, а у Лева — батьківський.

Дружина вміє дуже м’яко домагатися своїх цілей, не зачепивши гордість чоловіка. Той, у свою чергу, намагається догодити своєю м’якою і податливою подрузі. Він боїться порушити грубим словом її душевну рівновагу, адже щиро любить ніжну і чутливу дружину. Разом пара може бути дуже щасливою в сімейному житті, але досягти гармонії їм вдається тільки завдяки роботі над своїми стосунками. Лише дружба і взаєморозуміння зроблять цю зв’язок перспективною.

Як подолати труднощі

Протиріччя в цій парі неминучі. Проблеми виникають, якщо подружжя намагаються змінити один одного. Жінка Рак готова поступатися, поки не зазіхають на її особистість. Коли вона це зрозуміє, то замкнеться в собі чи влаштує скандал. Раки дуже ранимі, абсолютно не виносять грубості і тиску. Лев відрізняється бажанням домінувати і затверджуватися за рахунок дружини. Якщо він спробує його реалізувати, зламати свою половинку, доб’ється лише того, що дружина впаде в депресію і зовсім від нього віддалитися.

Сонячний знак не виносить примх і маніпуляцій. Жінка Рак любить таким займатися, чим викликає роздратування у чоловіка. У якийсь момент вона може спробувати обмежити свободу Лева, це теж неприпустимо. Замкнений в чотирьох стінах цар звірів перетворюється або у ледачого кота, або жорсткого тирана.

Налагодити сумісність в любовних відносинах жінці Раку і чоловікові Леву жінці цілком по силам. Їм треба правильно розподілити ролі в сім’ї, тоді ніхто не буде втручатися в чужу зону відповідальності. Жінці слід частіше захоплюватися чоловіком, робити це щиро, хвалити за реальні успіхи і не лестити награно. По можливості слід поступатися чоловікові, але тільки до певної межі. Не варто жертвувати своїм «Я» заради чоловіка, він цього не оцінить. Чоловікові треба щиро любити свою половинку, цінувати і дуже дбайливо до неї відноситься. Не завадить прислухатися до порад дружини у фінансових питаннях. Вона зуміє відкласти гроші на чорний день, сім’я ніколи не опиниться на мілині. Фінанси краще розділити, щоб не виникало суперечок. Обом подружжю треба розвиватися і рухатися в одному напрямі, тоді їх сумісність тільки зміцниться.

Жінка Лев і чоловік Рак

Поєднання, в якому дівчина Лев, а хлопець — Рак, дуже непростий. Спочатку Левиця не зверне уваги на скромного тихого хлопця. Вона воліє яскравих чоловіків, які підкреслять її статус і високе становище. Але Рак не звик відмовлятися від своїх намірів. Він буде спокушати дівчину, поки та не здасться. У їх відносинах багато пристрасті, бурхливих сварок і примирень, немає лише нудьги. Якщо партнери досить зрілі, вони можуть перейти від ні до чого не зобов’язуючих відносин до сімейного життя.

В шлюбі цих двох знаків теж не буде ідеального взаєморозуміння, але бути щасливою парою вони цілком здатні. Партнерів об’єднає справжня дружба і сильні почуття.

Перш ніж досягти гармонії в сімейних стосунках, чоловік Рак і жінка Лев проходять довгий шлях. Вони роблять спроби змінити один одного і встановити одноосібне лідерство. Зрештою обидва набираються мудрості і стають щасливими.

Чіткого лідера в цій парі немає. У багатьох питаннях останнє слово залишається за жінкою, але важливі рішення приймає чоловік. Він може домогтися слухняності так, що дружина і не помітить. Подружжя не обмежують один одного. Левиця веде активне життя, спілкується з друзями, робить кар’єру. Чоловік часто залишається вдома один, відпочиваючи від житейської суєти.

Рак і Лев проводять разом багато часу разом. Сексуальну сумісність жінка Лев і чоловік Рак мають прекрасну, що теж позитивно впливає на їх стосунки. Коли в родині з’являються діти, Рак стає турботливим батьком, а Левиця — відданою матір’ю.

Як вирішувати проблеми

Рак і Лев здатні легко втратити свою сумісність в любові: у них різний стиль життя. Жінка воліє блищати на публіці, вона веде активне громадське життя, частіше буває на роботі, ніж удома. Рак замкнутий і потайливий, найзатишніше він відчуває себе у власній мушлі. Він не любить шумних зборищ, компаній невідомих або не дуже приємних людей. Якщо чоловік спробує закрити дружину вдома, або вона зробить спробу витягнути його з чотирьох стін, скандал неминучий.

Занадто активні спроби розворушити чоловіка теж нічим хорошим не обернуться: він просто замкнеться в собі, і ніякі хитрощі дружини не допоможуть до нього достукатися. Конфлікти виникають на грунті фінансів. Левиця зовсім не вміє рахувати гроші, вона любить дорогі і розкішні речі, престижні курорти. Раку такий підхід шокує, він звик відкладати і економити, інакше відчуває себе дуже невпевнено.

Іноді виникає питання, чи сумісні чоловік Рак і жінка Лев, чи здатні вони налагодити стосунки, якщо між ними пробігла чорна кішка? Врятувати союз можна завжди, якщо вони цього хочуть. Якщо чоловік буде відпускати дружину, дозволить їй робити кар’єру, спілкуватися з друзями, вона відповість йому нескінченною любов’ю.

Левиця повинна поважати особистий простір Раку, його потреба в самоті. За це вона отримає, захоплення і справжню оцінку своїх заслуг. Не варто боротися за лідерство, краще правильно розділити відповідальність, вирішувати всі питання разом, тоді причин для конфліктів стане набагато менше. Краще всього, якщо кожен з подружжя має свої гроші і розпоряджається ними на власний розсуд. Сумісність чоловік Рак і жінка Лев шукають довго, але коли знаходять, живуть разом довго і щасливо.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: