Сумісність Овна і Терезів

Сумісність Овна і Терези — тяжіння двох протилежностей. Кожному знаку Зодіаку хочеться мати риси, які є у партнера, вони потай заздрять один одному. Овен бажає бути таким же врівноваженим і передбачливим, як Терези. Повітряному знаку не вистачає вогню і впевненості Овна. Вони непогано сходяться між собою, вміють знаходити компроміси. У відсотках розлучень цю пару зустрічають дуже рідко.

Зміст:

сумісність овна і ваг

Сумісність Овна і Терезів

Характери знаків

Сумісність знаків Зодіаку в чому залежить від особливостей їх характерів. Кожна стихія по-різному керує людьми, має значення і дата їх народження. Якими ж рисами нагородив гороскоп Овна і Терези?

Характер Овна

Люди, народжені під сузір’ям Овна, дуже сильні, вони володіють твердим внутрішнім стрижнем. Вони життєрадісні і активні, постійно жадають бурхливої діяльності, мають виражені лідерські якості, не можуть нікому підкорятися. Ідеалісти, які завжди кажуть правду і від інших чекають того ж, тому часто розчаровуються в людях. Для них характерні спалахи гніву, але довго сердитися Овни не вміють. Викликають симпатію в оточуючих, люди прощають Овнам дрібні недоліки.

Характеристика знака свідчить, що Овни володіють наступними рисами:

Овни часто бувають непослідовні, їхня натура досить суперечлива. Вони люблять хвалити себе, займатися самолюбуванням. Баранів легко вивести з себе, в гніві вони можуть влаштовувати бешкети, але ніколи за них не вибачаються. Цей знак Зодіаку має славу необов’язкового людини, рідко доводить справи до кінця. Він любить скандалити і сваритись, забуває віддавати гроші.

Характер Терезів

Характер Терези спокійний, вони у всьому шукають рівноваги і гармонії, довго обмірковують свої рішення, з-за чого стають нерішучими. Вони естети, завжди елегантні і граціозні. Володіють доброю душею, природжені дипломати і миротворці. Не люблять кидатися в крайнощі, не переносять негативу. Щоб уникнути неприємного з’ясування стосунків, готові йти майже на будь-які поступки. У ситуаціях, коли Терези вважають, що їх інтереси ущемлені, проявляють небачену силу.

Основні риси характеру знака:

Терези можуть бути дуже працездатними, але частіше лінуються, не люблять брати на себе відповідальність. Коли зачіпаються їхні особисті інтереси, бувають жорстокими і мстивими, не упустять шансу покарати суперника. Часто вередують, зляться. Напади роздратування пов’язані з необхідністю приймати важливі рішення. Бувають дуже егоїстичними і поверхневими, розбираються у всьому і ні в чому.

Загальна сумісність знаків

Щоб зрозуміти сумісність знаків Зодіаку Овен і Терези, потрібно згадати про їх планетах. Одним управляє Венера, іншим — Марс. Бог війни і богиня любові різні, але сильно притягують один одного. У грецькій міфології вони були коханцями. Вогонь не може існувати без повітря, тому Овнів так тягне до Ваг.

Ці знаки створюють гармонійну пару, кожен стає в такому союзі найкраще. Вони можуть годинами спілкуватися, будувати спільні плани і разом їх реалізувати. Терези поряд з Овном знаходять велику впевненість у собі, вони із задоволенням перекладають на вогняного одного відповідальність за прийняття рішень. Овну підходить врівноважений і спокійний характер Терезів, він сам би хотів стати таким. У цій парі повітряний знак частіше йде на поступки, але не всупереч власним інтересам. Він вміє м’яко і ненав’язливо керувати вогненним партнером. Баранів легко обдурити, тим більше такому чарівному знаку, як Терези.

Проблеми в цій парі бувають, адже сумісність Баранів і Терези не ідеальна. Обидва знака — лідери по натурі. У Овна ця риса виражена яскравіше, але і Терези не завжди готові йти на поступки. Повітряний знак дуже обережний, він реально оцінює свої сили і не погоджується на авантюри. Овну буває прикро, що його партнер не може скласти йому компанію в ризикових підприємствах і при цьому відмовляє від необдуманих вчинків. Коли Овен не послухається і програє, Терези не дадуть йому спокою своїми докорами.

І повітряний, і вогненний знак носять маски. Тільки у Овнів це бравада, яку легко розгадати. Терези більш потайливі, зрозуміти справжні мотиви такого наївного партнеру, як Овен, важко. Якщо вогненний знак виявить, що його обманювали, він розчарується і не зможе пробачити. Дружба, кохання, сумісність в роботі цих знаків потерплять крах.

Сумісність між знаками Зодіаку визначає не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо місячний асцендент або десцендент управляється стихією повітря, а у Терезів — вогнем, їхні стосунки можуть покращитися, так як Місяць збалансує Сонце. Непогано подіє на сумісність земля, а ось водна стихія, особливо у Овна, може внести в цю пару розбіжності. Кармічний союз залежить і від року народження. Овну підходить Тигр, Дракон, Півень. Для Терези хорошу сумісність обіцяє Мавпа, Коза, Кабан. Непогано відносини складуться, якщо рік народження партнерів — Кінь, Собака або Кролик. А от Бик, Змія і Щур можуть ускладнити взаєморозуміння між партнерами, внести в них аспект протистояння.

Еротичний гороскоп

Сумісність у любовних стосунках Баранів і Терези визначають планети Марс і Венера. Вони являють собою чоловічу та жіночу сутність, бо секс між цими знаками обіцяє бути цікавим і захоплюючим. Вони відчувають сильне тяжіння, доповнюють один одного в ліжку, як дві половинки одного цілого. Сексуальне життя у пари інтенсивна, пристрасті не вщухають до самої старості. Домінуючу роль в інтимних відносинах завжди грає Овен, він запалює Терези, розкриває їх прихований потенціал, адже Венера не обділила цей знак чуттєвістю. Терезам подобається такий підхід, адже вони не занадто сильно претендують на лідерство в ліжку.

Любовний гороскоп знаків каже, що проблеми в сексі між Овном і Вагами теж бувають. Повітряний знак — естет, для нього дуже важлива обстановка, попередня гра, душевна близькість. Його темперамент не такий бурхливий, як у Барана, бо Терезам потрібно набагато більше часу, щоб збудитися і завестися. Сексуальна енергія вогняного знаку б’є через край. Він готовий робити в ліжку подвиг за подвигом, але його поведінка буває трохи одноманітним. У центрі уваги Овна — фізичне задоволення і сам статевий акт, а не довга любовна гра. Якщо вогненний знак зможе зрозуміти потреби повітряного, приділити достатньо уваги всім нюансам фізичної близькості, у них все складеться чудово. Важливо, щоб Овен і Терези відчували щирі почуття один до одного, інакше коханці швидко розійдуться.

Чоловік Овен і жінка Терези

Дівчині Терези нескладно підкорити серце Овна. Вона красива, ніжна і утонченна, чоловік вогняного знаку інстинктивно потягнеться до неї. Хлопець теж легко зацікавить дівчину. Вона бачить в ньому сильну особистість, здатну захистити від життєвих бур і взяти на себе левову частку відповідальності.

Хлопець і дівчина швидко розуміють, наскільки сильно вони підходять один одному. Їх любовний роман розвивається бурхливо і дуже швидко закінчується весіллям. Друзі і знайомі по-доброму заздрять парі, адже обидва партнера виглядають щасливими у шлюбі.

Чоловік Овен і жінка Терези створюють прекрасну сім’ю. Вони виглядають, як пара з чарівної казки: сміливий лицар і елегантна принцеса. Чоловік почуває себе поруч з дружиною левом, захисником. Жінка в усьому може покластися на чоловіка, вона здобуває велику впевненість поруч з ним. Главою сім’ї буде чоловік, він приймає найважливіші рішення, заробляє, планує майбутнє. Але й жінка не перетворюється на домашню курку. Вона завжди готова підтримати чоловіка радою, стримує його пориви, допомагає довести розпочату справу до кінця.

Діти в такій родині ростуть дуже розвиненими. Від батька вони отримують енергію, сміливість. Мати навчає їх правилам поведінки, допомагає підвищувати інтелект, робити правильні вибори в життя. Сім’я Баранів і Терези забезпечена, займає високий соціальний статус, але світське життя вони ведуть не надто активну: подружжю цілком вистачає товариства один одного.

Як вирішувати проблеми

Наскільки б добре не сходилися між собою Овен і Терези, що виникають між ними та проблеми. Чоловік дуже прямолінійний, часто йому не вистачає почуття такту. Це може шокувати його витончену дружину: їй не раз доводиться червоніти перед людьми за поведінку чоловіка.

Не сходиться пара і питаннях смаку. Естети Терези ніколи не куплять в будинок незграбну річ, не одягнуться в дорогу, але кричущий одяг. Овни здатні обставити будинок абсолютно без смаку, головне, щоб він виглядав багато. Їх власний стиль теж не витримує ніякої критики.

Конфлікти можуть виникнути через запального характеру Овна, його загулів і бешкетів. Жінка Терези завжди готова йти на компроміс, але і її терпіння рано чи пізно закінчується. Не кожен здатний витримати напади гніву Баранів, тим більше коли вони виникають на рівному місці, без всяких причин.

Вирішити проблеми в сімейному житті цій парі нескладно, адже Овен і Терези дуже добре сумісні. Чоловікові слід довірити облаштування будинку і свій гардероб дружині: вона зможе виховати його смак, перетворити на елегантного чоловіка на заздрість всім оточуючим. Чоловікові варто прислухатися до порад своєї другої половинки, змінити поведінку на людях: це поліпшить відносини Овна з колегами по роботі і родичами.

Напади гніву важко попередити, бо Терезам слід набратися терпіння і пам’ятати: бешкети нетривалі. Після чергового зриву Овен вибачається і знову перетворюється в добродушного веселуна. Правильний розподіл обов’язків, пріоритетів дозволить зміцнити союз, прожити подружжю разом багато щасливих років. Їх буде об’єднувати любов і дружба, які ніщо не зможе зруйнувати.

Чоловік Терези і жінка Овен

Дівчина Овен може легко спокусити хлопця Терези. Вона чарівна, активна, поруч з такою жінкою чоловік відчуває себе сильнішим, він знаходить упевненість, енергію для руху вперед. Для хлопця теж не складе праці завоювати дівчину, адже їй буде цікаво розворушити настільки спокійного і врівноваженого чоловіка. Вона підсвідомо відчуває, що поряд з ним може відчувати себе спокійніше. Для хлопця і дівчини цей зв’язок буде цікавою і незвичайною. Вони не відразу вирішаться на серйозні відносини. Спочатку їм здасться, що їх дуже різні темпераменти. Але, дізнавшись один одного краще, вони зрозуміють, що сумісність у них чудова. Протилежності чудово доповнюються, кожен з партнерів знаходить в іншому те, чого не дістає йому самому.

Жінка Овен і чоловік Терези дуже щасливі у шлюбі. Їх об’єднують схожі погляди на життя і загальні устремління. Чоловік у такому союзі стає активніше, він може багато чого досягти в житті. Дружина стане для нього вірною підтримкою, генератором ідей і потужним стимулятором. Вона додасть його життя сенс, позбавить від сумнівів і вагань, зможе вести його вперед.

Чоловік стане для своєї половинки джерелом спокою і гармонії. Овни часто роблять необдумані, імпульсивні вчинки, Терези здатні захистити їх від помилок. Провідною в такій парі буде жінка, але вона ніколи не стане демонструвати своєї ролі, швидше визнає, що чоловік — голова, а вона — шия. Якщо мудра дружина зуміє підкреслити достоїнства чоловіка, він піде у неї на поводу і не буде відчувати себе при цьому ущемленим.

Як вирішувати конфлікти

Проблеми в шлюбі жінки Овна і чоловіки Терези — не така вже рідкість. Дівчина і хлопець повинні бути готові до протистоянь вже на початку знайомства. Якщо дружина не проявить делікатності, стане занадто грубо керувати чоловіком, він покаже своє знамените впертість. Чоловік замкнеться в собі, відмовиться що-небудь робити, брати на себе будь-яку відповідальність. Проблеми з боку Терези теж виникають. Їх сумніви, лінь і небажання рухатися вперед викликають роздратування у активної дружини. Терпіти такої поведінки вона не буде, скандали у будинку стануть буденністю.

Конфлікти виникають, якщо подружжя починають нав’язувати один одному свої погляди на життя, обмежувати свободу.

Відносини начальник і підлеглий в такій родині теж не принесуть нічого доброго. Союз повинен будуватися на засадах рівноправності.

Як налагодити стосунки між Овнами і Вагами? Для цього подружжя повинні відразу домовитися, що ніхто нікому не вказує, як жити. Вони не повинні сперечатися, хто в домі головний. Краще всього, якщо чоловік і дружина об’єднаються навколо спільної справи. Це може бути улюблене хобі, пристрасть до подорожей, бізнес, кар’єра чи виховання дітей.

Жінці слід бути більш тактовною, тільки делікатністю вона зможе чогось домогтися від чоловіка. Терезам слід забути про своєї природної ліні, взяти хоч частину відповідальності за сім’ю. Ці двоє можуть багато чому навчитися один в одного, якщо побудують відносини на повазі. Дружба поєднує людей набагато краще, ніж просте підпорядкування. Терези стануть більш активними в роботі і в житті, а Овни — обачними, навчаться хоч іноді робити паузу і відпочивати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: