Сумісність Риб і Близнюків

Погана сумісність Риби і Близнюків в любовних відносинах не вирок для тих, хто в них зацікавлений.

Зміст:

сумісність риби і близнюків

Сумісність Риби і Близнюків

Характеристики знаків

Риби і Близнюки – одні з найбільш «непоєднуваних» знаків Зодіаку. Їх кардинальні відмінності у характері та способі життя заважають парі побудувати щасливі любовні відносини. Риби – мрійники і романтики, а Близнюки – реалісти і раціоналісти. Непрості стосунки представників знаків «наповнені» образами і розбіжності, і щоб зробити їх більш міцними партнерам доведеться чимало попрацювати.

Близнюки

Знак Зодіаку Близнюки – це символ подвійності і мінливості. В людині, який з’явився на світ під ним, уживаються дві різні особистості, які часто не можуть знайти порозуміння. Представники знаку характеризуються хорошими розумовими здібностями, почуттям гумору і винахідливістю. Ці риси яскраво виражені у Близнюків з Сонцем в знак. Якщо ж на знак має вплив Місяць, то такі особи мають рішучим, але примхливим характером.

Близнюки, що з’явилися на світ у рік Пацюка, цікаві і комунікабельні. Рік Бика за китайським гороскопом «вносить» характер представників знаку вміння швидко знаходити правильне рішення, що часто допомагає їм у житті і роботі, а недоліком таких людей є зайва самовпевненість. У рік Тигра народжуються мінливі особистості, у вчинках яких іноді відсутня логіка, а рік Кролика «дає путівку в життя» любителям розкоші і комфорту. Тандем Близнюків і Дракона – це «людина дії», що володіє непоганою прозорливістю, а союз Близнюків і Змії «народжує» розумних, красномовних і трохи самовпевнених особистостей.

Близнюки – Кінь – бунтарі і веселуни, а Близнюки – Коза – екстравагантні й спритні. Представники знаку, що народилися в рік Мавпи, розумні, але не завжди здатні зосередитися на головному. Рік Півня «виводить у світ» мінливих і гіперактивних людей. Близнюки, народжені в рік Собаки, чесні й вірні в дружбі, а що з’явилися на світ у рік Кабана – приємні у спілкуванні і дотепні.

Двоїстий характер Близнюків «подвоює» асцендент в знаку, що робить їх ще більш непередбачуваними. У разі якщо на гороскоп представника знака має вплив Венера, то така людина схильна до легковажності. Недоліком Близнюків є їх «хвороблива» непунктуальність, яка часто приносить їм багато проблем, як в особистому житті, так і в роботі. У любові представники знаку будуть постійно дивувати обранця, вносячи у відносини новизну і динамічність. В дружбі Близнюки приємні, чуйні і товариські люди, готові завжди прийти на допомогу.

Риби

Представники знака Зодіаку Риби – люди піднесені і емоційні. У побуті вони зазвичай бувають абсолютно непрактичними і мають звичку жити «одним днем». В роботі Риби вибирають професії, пов’язані з світом мистецтва, або хоча б намагаються до цього світу наблизитися. Людям знака властиво бурхливий прояв почуттів, причому, це може бути як радість, так і смуток.

Риби, народжені в рік Пацюка, володіють спокійним характером, не схильним до агресії, але зможуть дати відсіч кривднику. Представники знака, які з’явилися на світ у рік Бика, схильні до бурхливих проявів емоцій. Союз Риби і Тигра «народжує розумних людей, у яких добре розвинена тяга до «прекрасного», а тандем Риби і Кролика «виробляє на світ» любителів витончених речей і комфорту. Представники знаку, народжені в рік Дракона, легко збудливі і спритні люди, а що з’явилися на світ у рік Змії – комунікабельні і привітні.

Риби – Кінь – оптимісти і «балагури», а Риби – Коза – стримані і розсудливі. У рік Мавпи народжуються інтелектуали і раціоналісти, а в рік Півня — романтики і мрійники. Риби, що з’явилися на світ у рік Собаки, вірні в коханні і надійні в дружбі. Що ж стосується представників знаку, що народилися в рік Кабана, то такі люди надзвичайно чуйні і ласкаві.

Люди знаку Зодіаку Риби не амбітні і не схильні «йти напролом», домагаючись бажаного. Їх «пластичний характер, що дозволяє пристосовуватися до різних людей і життєвих ситуацій. Товариськість і доброзичливість має до них оточуючих. Негативною рисою характеру представників знаку є схильність до різних впливів, які не завжди позитивні.

Чоловік – Близнюки жінка Риби

Чоловік Близнюки і жінка Риби характеризуються кардинально протилежними рисами характеру і різними цілями в житті. Саме тому, сумісність в любовних відносинах у них має дуже низький показник. Незважаючи на те, що такі пари «складаються», щасливі вони бувають дуже недовго. Союз Риб і Близнюків може бути непоганим лише в тому випадку, якщо партнери краще пізнають один одного, а на це потрібен час.

Сумісність знаків

Погана сумісність чоловіка Близнюки і жінки Риби не може стати перешкодою для любові між представниками знаків Зодіаку. Дівчина Риби приверне чоловіка Близнюки своєї мрійливістю і спокоєм. Від неї обранець буде чекати турботи, уваги і домашнього затишку. Жінка Риби не буде втручатися у справи партнера і тим більше, дорікати його в чому-небудь.

Хлопець Близнюки зможе завоювати серце дівчини своєї Риби «несхожістю» на неї. Крім того, чоловіки знака привабливі зовні, вміють робити компліменти і володіють чудовим почуттям гумору. Ці якості дозволять Близнюкам легко «закохати» в себе романтичну жінку Риби. Не виключено, що «ейфорія» від початку відносин закінчиться досить швидко. Дівчина «відчує» всі недоліки подвійної натури обранця, а хлопець визнає партнерку нудною.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність знаків чоловік Близнюки і жінка Риби не вселяє оптимізму». У ліжку пару чекає непорозуміння та образи. Вся справа у відмінності поглядів партнерів на секс. Для Риб важлива емоційна сторона питання, а Близнюків хвилює лише сам факт. «Прозаичному» чоловікові незрозумілі емоційні переживання коханки, що її дуже ображає.

Сумісність в шлюбі

Гороскоп сумісності чоловіка Близнюки і жінки Риби в сімейному житті дає такого союзу шанс на щасливий шлюб. Складеться він чи ні, залежить від того, як будуть себе вести» подружжя. Зрештою, подібний шлюб зводиться до негласного «угодою про співпрацю». У ньому кожен з подружжя знайде те, що йому необхідно для комфортного життя.

Чоловік отримує затишний будинок і милу турботливу дружину, яка не буде обмежувати її свободу, а жінка знайде надійного захисника і опікуна. Чоловікам Близнюкам зазвичай везе в сфері бізнесу, тому їх сім’я не буде відчувати матеріальних проблем. Чоловік буде піклуватися про дружину і дітей, але і від своїх звичок і бажань, в яких, часто, дружині немає місця, не відмовиться. Риби, відчуваючи себе покинутими, схильні страждати і мучитися, однак, їх страждання не тільки не будуть почуті, але й можуть відсторонити чоловіка.

Чоловік Риби – жінка Близнюки

Чоловік Риби і жінка Близнюки навряд чи зможуть бути разом. За гороскопом, закохані не мають практично жодного схожість в характері, а любовні стосунки між ними «обіцяють бути важкими і недовгими. Хлопець Риби і дівчина Близнюки по-різному дивляться на світ і не підходять один одному в емоційному плані. Всі проблеми у відносинах партнерів виникають із-за того, що Близнюки живуть розумом, а у Риб переважають почуття.

Сумісність знаків

Незважаючи на погану сумісність хлопця Риби і дівчата Близнюки, зірки можуть «зійтися» таким чином, що між цими двома спалахне кохання. Романтичний і життєрадісний чоловік легко «підкорить» представницю прекрасної половини людства. Жінці ж «закохати» в себе хлопця Риби буде непросто, але завдяки її «виграшним» зовнішніми даними і природній чарівливості, серце обранця «здригнеться». Стосунки чоловіка Риби і жінки Близнюки можуть триматися лише шляхом взаємних компромісів.

Пасивність і «непристосованість» до життя партнера буде дратувати практичну дівчину Близнюки. Рибам ж буде незрозуміла і стомлююча активність обраниці. Конфлікти в парі можуть початися через дрібниці і дійти до серйозних претензій і образ. При всьому цьому, партнери не будуть поступатися один одному, вважаючи компроміс слабкістю.

Сексуальна сумісність

Сумісність у сексі у жінки Близнюки і чоловіки Риби досить непогана. Чуттєвий і розуміє хлопець сподобається дівчині Близнюки. У свою чергу, представниця слабкої статі підкорить коханця своєї винахідливістю і грайливістю. Вона здатна «підлаштуватися» під партнера, демонструючи почуття, яких насправді не відчуває. Єдине, що «насторожить» чоловіка – це мінливість у настрої обраниці, навіть під час сексу.

Сумісність в шлюбі

Яка ж сумісність в шлюбі чоловіки Риби і жінки Близнюки? Якщо Близнюки і Риби навчаться вирішувати проблеми в сімейному житті без сварок і скандалів, поступаючись один одному, то шлюб між ними може мати «право на існування». У такому союзі головну роль буде «грати» жінка. Їй доведеться змиритися з непрактичностью і слабкістю чоловіка і приймати його таким, який він є.

В принципі, і Риби, і Близнюки вимагають сильного керівника, на якого вони змогли б покластися у важкий момент. У сім’ї, де чоловік Риби, а дружина — Близнюки такого «сильного плеча» немає, тому ці обов’язки доведеться брати на себе тому, хто в парі сильнішими. В даному випадку «силачем» виявляються Близнюки з їх розумом, раціоналізмом і винахідливістю. В такому шлюбі жінка набуває новий досвід, а чоловікові доведеться у всьому на неї покладатися. Виходом з положення може бути заняття будинком чоловіки Риби, а жінки – Близнюки роботою і кар’єрою.

Як зберегти відносини

Навіть, якщо партнери недостатньо сумісні в кохання, стосунки не варто пускати на самоплив», тому жінці Риби і чоловікові Близнюки не варто забувати, що:

  • Рибам не слід перешкоджати своєму обранцеві в його захоплення. Всю свою нерозтрачену енергію представницям прекрасної половини людства слід спрямувати на підтримання домашнього затишку і на «себе кохану».
  • Близнюки повинні не забувати про вразливості та емоційності своєї обраниці і більше приділяти їй уваги, адже жінку здатна порадувати навіть будь-яка дрібниця або ласкаве слово.
  • Для чоловіка Риби і жінки Близнюки буде корисно знати, що:

  • Рибам, як людям непрактичним і володіє більш слабким характером, слід повністю довіритися жінці, не сприймаючи її «керівництво», як удар по самолюбству.
  • Близнюкам необхідно приймати обранця таким, який він є і навчитися брати відповідальність на себе.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: