Сумісність Тільця і Діви

Сумісність Тільця і Діви в любовних відносинах можна назвати ідеальною. У відсотках вона наближається до максимальної позначки. Такі пари часто створюють міцні сім’ї, де подружжя щасливі разом.

Зміст:

сумісність тільця і діви

Сумісність Тільця і Діви

Характеристики знаків

Хорошу сумісність в любовних відносинах Телець і Діва придбали, завдяки заступництву однієї стихії. Земля наділила представників знаків Зодіаку подібними якостями, які, немов магнітом, притягують їх один до одного. Першу скрипку в союзі знаків грають Тельці, а Діви завжди і у всьому їх підтримують. Взаємна любов і повага дозволяють партнерам побудувати міцні відносини.

Діва

Знак Зодіаку Діва символізує вірність і цнотливість. Люди, що з’явилися на світ під його впливом, не тільки привабливі зовні, але також володіють багатим внутрішнім світом. Для представників знаку важливо бути впевненими в завтрашньому дні, для чого вони роблять заощадження на чорний день. В дружбі Діви щедрі, чуйні, а в любовних стосунках — чуйні та уважні.

Представники знаку, народжені в рік Пацюка, працьовиті і практичні, особливо в побуті. Діви, що з’явилися на світ у рік Бика, консервативні і схильні до критиканства, що може зруйнувати дружбу і любов. Діви-Тигри надійні, дисципліновані і володіють хорошим почуттям гумору, а Діви-Коти уважні і обережні. Тандем Діви і Дракона народжує розумних, винахідливих людей, які можуть бути дещо самовпевнені, а рік Змії вносить в характер представників знаку обережність і розважливість.

Діви, народжені в рік Коня, працьовиті, надійні і пристрасні, а що з’явилися на світ у рік Кози — зосереджені і організовані люди, які люблять давати поради і критикувати. Діви-Мавпи — оптимісти, які, однак, можуть бути досить розважливі, а Діви-Півні привабливі зовні і вміють відмінно ладити з людьми. Рік Собаки наділив представників знаку працелюбністю, відданістю й почуттям справедливості, а рік Кабана вніс в їх характер оптимізм, щедрість і співчуття.

В цілому ж Діви — досить практичні і тверезо мислячі люди, особливо це стосується людей з Сонцем в знак. Єдина негативна риса представників знаку — бажання повчити і покритикувати, яка гостро проявляється у Дів з Місяцем в знаку. При цьому своїх недоліків вони як правило не бачать. Представники знака надзвичайно охайні, неохайність їх виводить з себе.

Телець

Люди, народжені під знаком Зодіаку Телець, врівноважені, терплячі і мовчазні. На перший погляд створюється враження, що ніщо не здатне Тельця вивести з себе, однак довго грати на почуттях представників знаку не варто: якщо вони втратять терпіння і заведуться, їх гнів буде жахливий. У цьому стані Телець здатний накинутися на ворога з люттю лева. Тельці досить вперті і наполегливі, вони схильні ставити перед собою важкодосяжні цілі і наполегливо рухаючись до них, добиватися успіху.

Представники знаку, народжені в рік Пацюка, красиві зовні, товариські і привабливі, що допомагає їм легко сходитися з людьми. Що з’явилися на світ у рік Бика витривалі, не працьовиті, цілеспрямовані і ревниві до божевілля. Телець-Тигр рішучий і практичний, що дозволяє йому досягти успіхів роботі, пов’язаній з фінансами. Телець-Кролик любить комфорт, все красиве і себе, однак йому властиве почуття справедливості. Рік Дракона додав характер представника знака трохи романтизму і чутливості, а рік Змії подарував терпіння, мудрість і допитливість.

Телята, народжені в рік Коня за східним гороскопом, відрізняються умінням зберігати баланс в почуттях і вчинках, що допомагає їм легко сходитися з людьми. Люди знаку, що з’явилися на світ у рік Кози, відкриті і доброзичливі, але варто зачепити їх за живе, вони можуть досить сильно буцнути. Тельці-Мавпи наполегливі, товариські і спритні, а Тельці-Півні практичні і вперті, хоча і дещо самовпевнені.

Тандем Бика і Собаки робить дітей знака цікавими і допитливими оптимістами, з поєднання Бика і Кабана виводить у світ доброзичливих і спокійних людей.

Сильний характер представників знаку допомагає їм успішно будувати свій бізнес і досягти успіху на політичній арені. Часто робота стає головною в житті людей знака. У любові Телець — натура пристрасна, але сім’я у нього завжди на першому місці. З другою половинкою представники знаку завжди дбайливі і уважні, а з друзями — чуйні і надійні. У людей знака з асцендентом в Тільцях всі позитивні і негативні якості подвоюються.

Чоловік Телець — жінка Діва

Чоловік і жінка Телець Діва мають практично ідеальну сумісність в любовних відносинах. Це гармонійний союз, де представник сильної половини людства — захисник і годувальник, а жінка — його надійний тил. Стосунки чоловіка Тельця і жінки Діви ґрунтуються на взаємній любові і повазі. Такі союзи досить міцні, довгострокові і щасливі.

Сумісність знаків

Гороскоп сумісності чоловіка Тельця і жінки Діви знаходить, що партнери ідеально підходять один одному. Прекрасна Діва зуміє завоювати хлопця своєю красою, ніжністю і поступливістю. Мужній Телець володіє багатьма достоїнствами, які допоможуть йому зробити так, щоб його обраниця закохалася без пам’яті. В першу чергу, це надійність і відданість хлопця, які так цінують жінки. Представниця прекрасної половини людства не залишить без уваги гарне почуття гумору обранця, який не дасть їй нудьгувати.

У побутовому плані Телець і Діва також сумісні. Обидва вони люблять комфорт і гарні речі, для придбання яких наполегливо працюють, не маючи звички сидіти склавши руки. Представники знаків відрізняються спокоєм і стриманістю і не схильні тримати партнера постійно на виду. Телець і Діва люблять проводити час разом, але і поодинці вони не занудьгують, займаючись своїми справами.

Сексуальна сумісність

Прекрасна сумісність в сексі знаків Зодіаку Телець і Діва принесе коханцям багато приємних моментів. Цнотлива в житті, в ліжку Діва перетворюється в справжню тигрицю. Така метаморфоза невимовно порадує темпераментного і велелюбного Тільця. Для інтимних зустрічей пара буде вибирати комфортні спальні з чистими м’якими простирадлами.

Сумісність в шлюбі

Сумісність у шлюбі між жінкою Дівою і чоловіком-Тельцем досить висока. Такий сімейний союз буде тихим, мирним і цілком щасливим. Любов до комфорту, яка притаманна обом подружжю, об’єднає їх у прагненні зробити сімейне гніздечко більш затишним. Дружина Діва оточить дружина ніжністю, турботою і розумінням. Чоловік, у свою чергу, стане для дружини кам’яною стіною, за якою вона буде відчувати себе захищеною.

Зблизити подружжя зможе загальна любов до природи. Такі сімейні пари часто проводять час у лісі або на дачі, де і в чоловіка, і в дружини знайдеться справа до душі. В таких сім’ях не вирують африканські пристрасті і не плетуться інтриги, а люблячі дружини живуть у злагоді один з одним. Ложкою дьогтю в шлюбі може стати звичка дружини повчати і критикувати, чого чоловік Телець не зможе довго терпіти.

Чоловік Діва — жінка Телець

Чоловік Діва і жінка Телець ідеально підходять один одному, а їх союз буде міцним і довготривалим, всім на заздрість. Врівноважений характер дівчини Тільця і спокій хлопця Діви сприяють мирному співіснуванню партнерів. У оточуючих не буде підстав засуджувати або обговорювати їх союз. З боку взаємини закоханих здаються кілька прісними, але партнерів таке положення речей цілком влаштовує.

Сумісність знаків

Хлопець Діва, дівчина Телець, безсумнівно, сподобаються один одному. Телець шукає жінку, яка б зрозуміла його і прийняла таким, який він є. Йому не потрібні ні красуні, ні кокетки, ні хижачки. У дівчині він хоче знайти друга і однодумця. Жінка Діва — втілення його мрії. Сам же Телець приверне дівчину своїм вродженим чарівністю і поступливим характером.

Загальні риси характеру та загальні інтереси згуртують союз хлопця Діви і жінки Тельця. Обидва представники знаку відрізняються ощадливістю і працьовитістю. Вони не схильні смітити грошима і все здобуте несуть у будинок. Їх житло — повна чаша, в ньому панує мир і спокій. Єдине, що псує настільки райдужний союз, — боязнь ризику і життєвих складнощів, а це може налаштувати партнерів один проти одного.

Сексуальна сумісність

Що ж стосується сексуальної сумісності чоловіка Діви і жінки Тельця, в цьому плані у коханців можуть виникнути проблеми. Вся справа в різних темпераментах партнерів. У сексі дівчина Телець вимоглива і емоційна, вона любить комфортну обстановку і романтичний антураж. Хлопець Діва кілька пасивний у ліжку, а його консерватизм в сексі може бути незрозумілий партнерці. При наявності хорошої сумісності у всіх сферах життя з проблемами в ліжку коханці зможуть впоратися, слухаючи і чуючи один одного.

Сумісність в шлюбі

Сімейне життя хлопця Діви та дівчата Тільця складатиметься чудово. Її початок ознаменується романтичними вечорами і приємними сюрпризами. Далі життя подружжя у шлюбі піде спокійно і розмірено. Чоловік буде любити і оберігати свою другу половинку, адже щастя і спокій дружини для нього важливіше всього на світі. Жінка зробить усе, щоб чоловікові хотілося щовечора повертатися додому.

Стабільність і впевненість у завтрашньому дні надзвичайно важливі для Діви і Тельця. Вони схильні накопичувати гроші і облаштовувати свій будинок. Помірність у витратах чоловіка і передбачливість дружини захистять сім’ю від грошових труднощів. Однак на собі подружжя економити не будуть: вони люблять красиві речі і хороший відпочинок.

Як зберегти відносини

Щоб уникнути розбіжностей між чоловіком-Тельцем і жінкою Дівою, партнерам необхідно пам’ятати, що:

 • Діві не варто звертати уваги на деякі недоліки коханого і не намагатися критикувати і повчати його.
 • Тельцям слід бути трохи стриманішим у гніві, особливо якщо об’єктом обурення є друга половинка.
 • Щоб союз чоловіка Діви і жінки Тельця приносив партнерам радість, їм слід звернути увагу на деякі моменти:

 • Чоловікові Діві доведеться брати на себе тягар вирішення побутових проблем.
 • Жінці Тельцю необхідно у всьому підтримувати та направляти обранця, особливо у важкі часи.
 • Розбіжності в сексуальному плані між партнерами вирішаться, якщо в парі панує любов і взаєморозуміння.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: