Сумісність Овна і Риб

Сумісність овна і риби сильна, незважаючи на те, що взаєморозуміння в їх відносинах не велика. Обидва знака зодіаку за гороскопом є сильними особистостями, у яких може бути спільне майбутнє при певних умовах і якщо обидва партнера цього дійсно захочуть. Цьому сприятиме те, що в такому союзі або шлюбі проявляться найкращі межі їх характеру, завдяки впливу марса, місяця і венери.

Зміст:

сумісність овна і риби

Сумісність Овна і Риби

Як привернути увагу риби чоловіки

Щоб завоювати увагу чоловіка риби дівчині доведеться проявити максимум жіночої хитрості. Якщо чоловік овен і жінка риби буде чекати від нього перших кроків, вона їх навряд чи їх побачить. Незважаючи на те, що зовні чоловік здається балагуром і душею компанії, йому більш комфортно наодинці або в компанії одного коханої людини, в тихій і затишній обстановці. Крім того, рішучі вчинки – це не про нього, він ніколи не проявить симпатію першим.

Якщо дівчина наважиться на перший крок, у чоловіка овна відразу ж спалахне іскра і загоряться очі. В його голові будуть спливати картинки безхмарного майбутнього, великого будинку з каміном і пари-трійки бігають сміються дітей. Але насправді він не готовий нічого робити для того, щоб все це стало реальністю. Жінка овен повинна бути готовою до того, що роль ведучого в цих відносинах завжди буде на ній. Першим чоловічим вчинком дівчини стане сам факт знайомства, потім варто брати вузди правління в свої руки і продовжувати будувати відносини.

Овну потрібно бути обережним з рибою, так як всім верховодить настрій. Їх думка буде часто розходитися, так як жінка в даній парі завжди буде тягнути вгору, а чоловік звик стояти на місці. Якщо овен жінка покладе на свої тендітні плечі частину чоловічих турбот, відносини будуть розвиватися, але їх результат не однозначний. Все буде залежати від того, чи зможе змінитися чоловік і стати главою сім’ї.

Якими можуть стати ідеальні стосунки у парі

Важлива частина стосунків чоловіка риби і жінки овна – це постійна робота над ними і самоаналіз. Якщо зірки стануть правильним чином, то вони обидва будуть боротися за своє щастя і місце під сонцем. В іншому випадку, після пристрасного початкового періоду, настане розчарування, і розставання буде неминучим. Варто боротися за дані відносини, так як їх шлюб обіцяє багатообіцяюче тривале майбутнє.

Що може зв’язати рибу барана стати основою, навколо якої і буде відбуватися розвиток? Це може бути спільна робота, волонтерська діяльність або фінансовий інтерес з боку одного з партнерів. Що послужило причиною зближення, ці двоє можуть розвинути з цього зерна ціле поле почуттів та емоцій. Важливо не триматися за людину лише через те, що вами керують меркантильні мотиви, з цього не вийде нічого путнього і в підсумку нічого не вийде.

Наголос потрібно робити на те, що жінка в парі може зайняти чільне місце, вирішувати проблеми і стати сполучною ланкою із зовнішнім світом. Їй потрібно дати це право керувати, тільки так любовні стосунки можуть стати вдалими. Риба чоловік може стати романтиком, який буде огранять свій алмаз, дарувати квіти і цукерки, догоджати в побуті і в ліжку. Але все це може тривати не більше 12 років (декади), після любов стає платонічного.

З якими проблемами стикається пара

На жаль, не існує пар, у відносинах яких не існували проблеми. Пара жінка овен і чоловік риби – не виняток, навіть не дивлячись на хорошу сумісність в любовних відносинах і багатьох сферах життя. Постарається описати найбільш часто виникаючі проблеми і шляхи їх подолання.

Проблема номер 1

З цією проблемою боротися не так просто, адже мова йде про своєрідне бачення світу. І риба, і овен, часто відриваються від реальності і дивляться на світ в рожевих окулярах. Справа в тому, що партнери, подібно дітям, вірять у казку, принца на білому коні і принцесу, у якій все відбувається за помахом чарівної палички. Треба повернутися на землю і дивитися на речі реально.

Якщо зробити це вдасться, сумісність пари буде досить високою, а спільне сімейне життя довгої і практично безхмарним. Їх загальна сторона – пристрасть і авантюризм, не без втручання романтики і чуттєвості, чоловік може з упевненістю сказати, що закоханий. Але велика ймовірність того, що побудовані відносини зазнають краху і причиною тому стане критика один одного, можуть проявитися найбільш темні сторони характеру овна і риб.

Проблема номер 2

Відсутність гармонії у відносинах. Дану проблему можна вирішити тільки спільними зусиллями. Тільки терпіння і праця стануть вашими незамінними супутниками в побудові гармонійних відносин. Потрібно намагатися задіяти кращі сторони характерів чоловіка і дружини і направити їх у правильне русло. Не потрібно застосовувати силу і вмовляння, все має йти від серця і з поривом серця. Також астрологи рекомендують не опускати руки, коли прийдуть перші проблеми. Навіть, якщо буде здаватися, що це остаточна крапля і повернення до нормального життя немає, це не так, боротися в цих відносинах завжди є за що.

Проблема 3

Дана проблема полягає в тому, що обидва партнера часто слідують лише за своїми бажаннями, не надаючи значення розуму. Щоб відвести цю проблему на другий план, потрібно навчитися дивитися проблем і страхів прямо в очі. Зробити це буде важко, так як і риби і овен намагаються всіма можливими і неможливими способами уникати відповідальності та вирішення нагальних проблем.

Овен може говорити прямо, не ходити навколо, чого не можна сказати про риб. Ці знаки гороскопа вміють ускальзать відповіді і не давати чітких пояснень. Від цього треба позбуватися, потрібно намагатися бути відкритим хоча б один перед одним, як мужі дружина, щоб ці двоє знали, що на світі є ще одна споріднена душа в цьому світі. Тільки так шлюб чоловік риби і жінка овен буде існувати довго і успішно.

Проблема 4

Партнери можуть закриватися в собі і перестають взаємодіяти один з одним. Щоб позбавитися від цієї проблеми, потрібно почати боротьбу з цим як можна швидше, потрібно позбутися від комплексів і постійних сумнівів. Рішення прийде саме собою, коли і риба, і овен перестануть займатися самонавіюванням і відверто брехати один одного в очі.

Якщо всі вимоги будуть виконані, союз або шлюб овен і риби буде дуже довгим і практично ніщо не зможе зруйнувати. Потрібно вірити один одному і відкрити своє серце, тільки так можна по-справжньому любити і бути коханим.

Проблема 5

Чоловік і дружина часто рухаються у різних напрямках, на зразок раку, щуки і лебедя. Як боротися з цим? Потрібно повірити в те, що ваша зустріч не випадково, що на те була божа воля і магія зірок. Незважаючи на те, що на шляху зустрінеться чимало перешкод, проблем і пасток, потрібно завжди намагатися знаходити з них вихід і вірити у краще майбутнє. Необхідно запрограмувати себе і партнера на те, щоб цілі були загальними, а шляхи їх досягнення також перебували у спільних обговореннях.

Сумісні риба і овен в ліжку

Завдяки тому, що обидва партнера – досить яскраві особистості, нудно в ліжку їм точно не буде, сексуальна жизньбудет насиченою. На початку відносин пристрасть накриє обох, фізичний потяг буде важливіше всього. Учасники відносин характеризують їх як максимальний прояв чуттєвості і відхід від реальності.

Що стосується ролей, які грають кожен з партнерів, вони кардинально протилежні. Риба – пасивна половина союзу, ця позиція їм найбільш комфортна. Але не варто списувати їх з рахунків, їхню уяву і тяга до пізнання нового виводять сексуальні відносини на новий рівень, з ними нудьгувати точно не вийде. Овен ж в свою чергу – також неабияка персона через відсутність комплексів і забобонів. Від нього можна чекати всякого:

Що стосується союзу овна і риб, в сексі це найбільш вдале поєднання, так як кожен з них зможе самовиразитися.

Зберігаємо гармонію у відносинах овна жінки і чоловіки риби

Щоб стосунки тривали якомога довше, потрібно поставитися з усією серйозністю до крутого вподоби риб. Вони подібно справжнім водним мешканцям, можуть увібрати в себе інформацію, залягти на дно, а потім виплисти на поверхню з новими силами. Не варто займатися перевихованням представників зодіаку риби, цього не вдалося зробити нікому. А зайве втручання в їх особисте простір може обернутися негативно.

Чоловік овен і риби жінка можуть швидко і легко пристосовуватися до нового, що одночасно є їх сильною слабкою стороною. Не займайтеся моралями, краще більш уважно вивчити їх характер і відшукати більше достоїнств, з-за яких їх варто любити і поважати.

Незважаючи на всі перераховані вище якості, знак зодіаку риби – найбільш вірний і відданий. Потрібно тільки створити умови, щоб ці якості проявилися з лишком. Для того овен повинен залишатися відкритим і бути тим самим плечем, про яке можна спиратися, крокуючи по життю.

Сумісність овна жінки і риби чоловіки у професійній діяльності

Дівчина овен у професійній діяльності та бізнесі випромінює впевненість і наполегливість. Її рішучості може позаздрити будь колега чоловік. Її не лякають великі обсяги роботи, відповідальність і можливий ризик. Справа в тому, що мета для неї важливіше від усіх перепон, які можуть зустрітися на шляху.

Якщо в колективі з жінкою-овном потрапляє риба, а особливо чоловік, робочий настрій в колективі різко змінитися, причому в гіршу сторону. Якщо сказати в двох словах, він буде діяти їй на нерви і навіть дратувати. Вся справа в тому, що вони не співпадуть характерами: риба – цілеспрямована, ділова жінка, яка звикла діяти за власним планом (ефект впливу венери), овен ж – бездейственный і безініціативний виконавець (унаслідок впливу місяця).

Як змінюється відсоток сумісності від ролі партнерів у роботі

Робочі відносини овна і риби будуть змінюватися в залежності від того, яку роль вони відіграватимуть у бізнесі – підлеглого чи начальника. Дізнаємося про це більш детально.

Начальник – овен жінка, підлеглий – риба чоловік

У такому тандемі овен – безперечний лідер, а риба – лише підкоряється вимогам. Незважаючи на логічність такого розкладу, спільна робота не дуже комфортна. Риба не в захваті від імпульсивності овна, а також втомлюється від постійного поспіху і завалів на робочому місці. Щоб налагодити робочий процес, потрібно створити таку ситуацію, коли рибам чоловікам не доручають важливі справи, а овен не буде занадто тиснути. Тоді відповідальність автоматично лягає на начальника, тобто овна, а риба залишається на посаді виконавця.

Начальник – овен чоловік, підлеглий – риба жінка

Підпорядкована риба, незважаючи на відсутність керівній посаді, має різким характером. Чоловікові буде нелегко керувати з таким робочим колективом. Риба відрізняється в роботі мінливістю, сьогодні у них одні вимоги, завтра – вони вже не актуальні. Окремо потрібно сказати про плітки і чвари в колективі. Риба дівчина є джерелом їх поширення, що вкрай неприйнятним для овна.

Сумісність знаків в дружбі

Цим знакам зодіаку доводиться досить часто перебувати у спільній компанії друзів. Риби в колі знайомих здаються товариськими, багато хто вважає їх заводієм. З цієї причини овен тягнеться до риб, намагаючись звернути на себе увагу почуттям гумору і гострим словом. Однак справа в тому, що риби використовують дану маску для самозахисту і такими не є насправді. Риби звикли дружити з відкритими щирими людьми, яких в їх оточенні мало.

Знак зодіаку риба часто ображається, в такі моменти, зазвичай, і приходить час риб, які стануть тією самою жилеткою для сліз. Після цього найчастіше може розвинутися справжня дружба, причому не така як у всіх, з часткою божевілля і емоцій за активного впливу марса. Таким чином, можна сказати, що сумісність овна і риби в дружбі висока.

На закінчення варто сказати про те, що союз між овном і рибами у всіх відносинах вважається вдалим, завдяки особливому розташуванню зірок і впливом марса. Вони сумісні і можуть підходити один одному за всіма характеристиками, не залежно від року їх народження (дракон, тигр, півень, кінь, коза, мавпа, щур, бик, змія або кролик і так далі). Це стосується, як кохання, шлюбу і спільного життя, дружби, так і робочих відносин. Вердикт такий, овен і риби — сумісність близько 80 відсотків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: