Сумісність Козерога і Риб

Сумісність Козерога і Риби в любові досить висока, тому такі пари можуть побудувати непогані стосунки, де кожен з партнерів буде щасливий.

Зміст:

сумісність козерога і риби

Сумісність Козерога і Риби

Загальні характеристики

Риби і Козеріг мають хорошу сумісність в любовних відносинах, показник якої дорівнює вісімдесяти відсоткам. Крім того, що між представниками знаків є багато спільного, відмінності між ними служать доповненням до характеру кожного. Домінантний Козеріг в подібному союзі отримає можливість управляти, а поступливі Риби будуть з задоволенням йому підкорятися. Це ж стосується і дружби між Козерогом і Рибами, де перший надає допомогу і заступництво другого.

Козеріг

Працьовиті і цілеспрямовані Козероги легко досягають наміченої мети в житті і роботі. Люди знаку – реалісти, не схильні до ідеалізації і романтизму. Їм не властиво емоційну поведінку і необдумані вчинки. Все в житті Козерога впорядковано і передбачено, особливо це властиво представникам знака з асцендентом і Сонцем в Козерозі – в цьому випадку всі риси характеру людини проявляються у подвійному розмірі.

Козерогові, хто народився в рік Пацюка, просто необхідно контролювати все навколо, що посилюється у представників знаку Зодіаку гороскоп на яких має вплив Місяць. У рік Бика народжуються амбітні і працьовиті Козероги. Рік Тигра – вдалий період для появи на світ чесних і порядних особистостей, а рік Кролика «дає життя» чарівним і привабливим людям. Особливо виділяються Козероги — Кішки – романтичні і замріяні дівчата. Козеріг – Дракон – наполегливий і честолюбний, Козеріг – Змія – практичний і «оборотист» у фінансовому плані.

У рік Коня народжуються вірні в коханні і надійні в дружбі люди, а рік Кози «дає життя» обережним та розсудливим представникам знака. Козероги-Мавпи налаштовані оптимістично і радіють кожному новому дню, а Козероги-Півні – прораховують кожен свій крок. У рік Собаки народжуються Козероги, які, завдяки своїй неймовірній працездатності та цілеспрямованості, здатні багато чого добитися в житті. Народжені в рік Кабана – добрі, чуйні і безкорисливі.

У професійному плані Козероги можуть досягти неймовірних висот. Вони з легкістю реалізують самі складні проекти і знаходять виходи з самих безвихідних ситуацій. Марс у Козерозі «народжує» великих воєначальників і «двигунів» військової промисловості. У любовних справах представники знака не занадто пристрасні й емоційні, навіть Венера в Козерозі не сприяє «пробудження почуттів». Люди знаку схильні довго «шукати» супутника життя, вибираючи найбільш гідного.

Риби

Люди, народжені під знаком Зодіаку Риби, творчі й тонко відчувають особистості, особливо це властиво представникам знака з Місяцем в Рибах. Вони мають досить розвиненою інтуїцією, що допомагає їм виходити «сухим з води» у непростих життєвих ситуаціях. Риби абсолютно не меркантильні і не амбітні. Часто вони «витають у хмарах», досить безпечні і не схильні замислюватися про «завтрашньому дні».

Риби, народжені в рік Пацюка уважні й добрі до оточуючих, це – скромні та сором’язливі люди, які, однак, можуть за себе постояти. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Бика емоційні, але в той же час, витримані і боязкі. Риби – Тигри – люди творчі і мають неординарними здібностями, а Риби – Коти люблять тишу і домашній затишок. Рік Дракона наділив представників знаку винахідливістю і невмінням стримувати свої почуття, що в кінцевому результаті може негативно позначитися на спілкуванні з оточуючими. Що ж до року Змії, то народжені в цей період комунікабельні і легко сходяться з людьми.

Риби – Кінь – веселі та життєрадісні люди, які бачать світ виключно у «яскравих фарбах». Риби – Коза – спокійні і зібрані особистості, які не будуть «панікувати» і «істерити» в складній ситуації. У рік Мавпи народжуються інтелектуали, неохоче «відкривають душу» навіть найближчій людині, а в рік Півня — мрійники і романтики. Представники знаку, народжені в рік Собаки, залучають людей веселою вдачею і готовністю прийти на допомогу, а що з’явилися на світ у рік Кабана щедрі, добродушні і оптимісти у всьому.

Риби не мають «залізною хваткою» і не будуть боротися за «місце під сонцем». Вони з тих, хто «пливе за течією», радіючи кожному прожитому дню. Представники знака не обділені почуттям гумору, яке рятує їх у «непрості часи». Однак, існують обставини, які вибивають «з колії» і таких оптимістів, як Риби. Для представників знаку це загрожує депресією і «загляданням в чарку».

Чоловік Козеріг – жінка Риби

Чоловік Козеріг і жінка Риби цілком можуть бути щасливі разом. У повсякденному житті представники знаків часто просто не помічають один одного, вважаючи, що у них немає нічого спільного. Однак, це не так – Козеріг і Риби мають непогану сумісність в любові і шлюбі, що дає їм можливість побудувати міцні і тривалі стосунки. Дізнавшись один одного ближче, партнери переймуться взаємною любов’ю та повагою, доповнюючи один одного.

Сумісність знаків

Суворий і відлюдькуватий характер чоловіка Козерога для жінки Риби навряд чи буде зрозумілий і привабливий. Навіть якщо дівчина і зацікавиться Козерогом, то навряд чи зможе залучити його. У цій парі велике значення має взаємне тяжіння і рішучі дії чоловіка, який здатний завоювати жінку Риби. Хлопцеві Козерогові доведеться «по душі» мрійливість і «тонка натура» дівчата Риби, але інші якості її характеру будуть йому, м’яко кажучи, незрозумілі.

Цілеспрямований і сильний чоловік зможе захистити слабку жінку від життєвих проблем і негараздів, що для Риб вкрай важливо. Натура представниць знака така, що їм обов’язково потрібен покровитель і захисник, за якими вони були б, як за «кам’яною стіною». Утримати такого чоловіка Рибам вдасться тільки завдяки їх «пластичності» в емоційному плані, що дозволяє представницям знака тонко відчувати настрої та бажання обранця і чинити відповідно. Чоловік Козеріг оцінить вірність і поступливість дівчини, до кінця так і не розгадавши «таємниці її душі».

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності жінки Риби і чоловіка Козерога пророкує їм повне взаєморозуміння в ліжку. Провідну роль у сексуальних відносинах будуть «грати» сильні хлопці Козероги, а дівчата Риби у всьому їм будуть поступатися. Причому і ті й інші в подібних обставинах будуть почувати себе цілком комфортно. Чоловік отримає від сексу з жінкою повне задоволення і непогану емоційне підживлення, а дівчина знайде сильного і уважного партнера.

Сумісність в шлюбі

Гороскоп сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Риби у шлюбі, оптимістично дивиться на подібний союз. З першого погляду ця сім’я виглядає цілком традиційно – сильний чоловік з твердим характером і слабка уразлива жінка. Що стосується інтересів і друзів, то у кожного з подружжя вони свої: жінку більше займає духовне, а чоловіка – матеріальне. Єднання подружжя можуть отримати від спілкування з природою. Козероги люблять полювання і риболовлю, а Риб приваблює краса навколишнього світу.

У родині жінки Риби і чоловіка Козерога питання «хто в домі господар» стояти не буде. За замовчуванням, головний в союзі – чоловік, якому жінка залюбки віддасть всі «кермо правління» «сімейної возом». У такому шлюбі дружина буде відчувати себе захищеною та впевненою у завтрашньому дні. Козеріг «узяв в дружини жінку Риби, отримає вірну, слухняну і ніжну дружину. Єдине, що може затьмарити» шлюб, це надмірне «витання в хмарах» дружини, деколи яка забуває про домашніх турботах.

Чоловік Риби – жінка Козеріг

Чоловік Риби і жінка Козеріг – ідеальне поєднання знаків Зодіаку. Ці двоє можуть бути дуже щасливі разом. Вони чудово підходять один одному, як в духовному, так і фізичному плані. Союз дівчата Козерога і хлопця Риби викликає заздрість оточуючих, яка партнерів мало хвилює.

Сумісність знаків

Чоловіки Риби люблять оточувати себе красивими речами і жити в комфорті. Однак, «добути» це все вони можуть з допомогою власних талантів, або живучи за рахунок інших. На відміну від «витають у хмарах» чоловіків, дівчата Козероги «міцно стоять на своїх ногах». Представниця слабкої статі здатна не тільки «влаштувати» власне життя, але і «підштовхнути» свого чоловіка до самореалізації.

Стосунки чоловіка Риби і жінки Козерога не будуть прісними і безбарвними. Романтичний представник сильної половини людства зробить все, щоб дівчина відчувала себе коханою і бажаною. В цих відносинах будуть квіти, сюрпризи, компліменти і обожнювання з боку хлопця. Дівчина ж оточать турботою і увагою.

Сексуальна сумісність

В сексуальних відносинах, так само, як і в любовних, у пари жінка Козеріг і чоловік Риби все складається відмінно. У ліжку між коханцями панує мир і взаєморозуміння. При зовнішньому спокої жінка Козеріг доволі пристрасна і непередбачувана в сексі. Чоловік Риби добре відчуває бажання жінки і робить в цьому плані «все від нього залежне».

Сумісність в шлюбі

Шлюбний союз чоловіка Риби і жінки Козеріг може бути цілком благополучним. Якщо у чоловіка «не клеїться» у роботі, дружина Риби готова взяти всі проблеми на себе. Вона надасть коханому не тільки моральну, а й матеріальну підтримку. Відчуваючи опіку дружини, самолюбство Риб не тільки не буде вражене, але вони будуть безмежно вдячні своїй «другій половинці».

Якщо дружина Козеріг відчуває в чоловіка потенціал, вона постарається «підштовхнути» чоловіка до самовдосконалення. Єдина небезпека таких відносин – жінка може перестаратися і, тим самим, налаштувати чоловіка проти себе. Чоловік Риби може бути досить образливим, навіть якщо він закоханий. У будь-якому випадку, відносини між подружжям будуються на взаємній любові та повазі, адже як би не були сумісні партнери, але неправильне або нерозумна поведінка одного з них здатне погубити навіть самий міцний шлюб.

Як зберегти союз

Навіть у пар, мають хорошу сумісність в любовних відносинах, існує небезпека зруйнувати їх. Щоб цього не сталося, чоловікові Козерогу та жінці Риби потрібно пам’ятати, що:

  • Жінці Риби, будуючи стосунки з чоловіком, потрібно бути трохи «приземленней», адже партнер «не буде ситий» одними словами любові і романтичними побаченнями.
  • Чоловікові Козерогові потрібно пам’ятати, що його партнерка – тонка і романтична дівчина, якій необхідно увагу і розуміння.
  • Щоб стосунки чоловіка Риби і жінки Козеріг були «безхмарними», необхідно не забувати, що:

  • Жінці Козеріг не варто сильно тиснути на чоловіка, спонукаючи його «рухатися вперед», адже Риби можуть бути досить образливими.
  • Чоловіки Риби легко піддаються чужому впливу і не завжди позитивного. У результаті хлопець може придбати «шкідливі» звички, які негативно позначаться на відносинах з «правильної» жінкою Козерогом.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: