Сумісність Терезів і Риб

Сумісність Терези і Риби вельми проблематична, але і такий союз має право на існування.

Зміст:

сумісність терези і риби

Сумісність Терези і Риби

Загальні характеристики

Терези і Риби мають досить низьку сумісність в любовних відносинах, що у відсотках трохи вище п’ятдесяти. Представники знаків Зодіаку по-різному дивляться на речі і вчинки людей. Риби – емоційні і піднесені люди, а Терези – реалісти, які звикли прораховувати кожен свій крок. Що ж стосується дружби Риб і Терезів, то вона навряд чи буде справжньою. Однак і такі різні люди можуть знайти чимало «точок дотику», завдяки яким можливий їх союз.

Риби

Під знаком Зодіаку Риби народжуються творчі особистості, які володіють розвиненою інтуїцією і почуттям «прекрасного». Ці люди ведуть досить безтурботний спосіб життя, не думаючи про матеріальне і не піклуючись про «завтрашньому дні». Над розумом у представників знаку зазвичай переважають емоції, їм властиві бурхливі прояви радості і стан депресії.

Риби, що з’явилися на світ у рік Пацюка, скромні і уважні, вони ніколи не стануть скандалити або з’ясовувати стосунки, але, якщо того вимагають обставини, зможуть за себе постояти. У рік Бика народжуються досить емоційні, але, разом з тим, вміють «володіти собою» особистості. Рік Тигра наділяє представників знаку творчими здібностями і неординарним мисленням, а рік Кролика «породжує» любителів комфорту. Риби – Дракони – винахідливі і нестримані, а Риби – Змії – легко знаходять спільну мову з людьми.

Рік Коня вніс в характер представників знаку оптимізм і життєрадісність, а рік Кози – витримку і обачність. Риби, народжені в рік Мавпи, мають непересічним інтелектом, але досить замкнуті. Що ж стосується представників знаку, що з’явилися на світ у рік Півня, то це – романтичні натури, схильні до ідеалізації людей. Риби — Собаки завжди готові прийти на допомогу близьким людям, а Риби – Кабана «віддадуть останнє» нужденному.

Представники знака Зодіаку Риби не будуть «йти по головах» до наміченої мети. Вони добрі, завжди готові допомогти і вміють пристосовуватися. Комунікабельність і поступливий характер привертає до них людей. Риби відрізняються гарним почуттям гумору і оптимізмом, але піддаються зовнішнім впливам, що може призвести до придбання «шкідливих звичок».

Терези

Під знаком Зодіаку Терези народжуються милі і беззлобно люди. Вони вміють добре говорити і уважно слухають опонента. Чарівність і вміння знайти підхід до кожного, залучає до представників знаку людей. Терези з Сонцем в знак відрізняються «тягою до прекрасного» та «тонкою душевною організацією. Представники знаку, на гороскоп яких має великий вплив Місяць, люблять оточувати себе красивими речами і «прикрашати» події і вчинки людей.

Терези, народжені в рік Щура за китайським гороскопом, чарівні і незлобиві, вони люблять суспільство і обожнюють романтику. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Бика терплячі і завжди готові поговорити про себе», бажаючи бути понятими. Рік Тигра «поселив» у душі Терези співчуття, працелюбність і альтруїзм, а рік Кролика «народжує» спокійних, розважливих, але, в той же час екстравагантних особистостей. Терези – Дракон – витончений і інтелігентна людина, а Терези – Змія наділений інтелектом і дотепністю.

Люди знаку, народжені в рік Коня, надійні і доброзичливі, проте в плані прийняття рішень їм властива нерішучість. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Кози, прагнуть справити позитивне враження на оточуючих, тому занадто старанно «дбають» про свою зовнішність. Терези – Мавпа – облудники і маніпулятори, але разом з тим, доброзичливі і ласкаві люди, а Терези – Півні – нерішучі і тактовні. Поєднання Терези і Собак «народжує» вірних і справедливих людей, які, однак, схильні вагатися, приймаючи навіть найпростіше рішення, а Терези — Кабана постійно «витають у хмарах» і є найбільш нерішучими представниками знаків Зодіаку

В цілому ж, Терези – невпевнений і постійно коливається знак. Його представники схильні «зважувати» кожен свій крок, іноді не розрізняючи де грань між обачністю і нерішучістю. Ця риса характеру часто відштовхує від них людей, особливо, якщо між ними існують любовні відносини. Представники знаку схильні захоплюватися і можуть бути невоздержанны.

Терези чоловіки – жінки Риби

Чоловік Терези і жінка Риби цілком можуть захопитися один одним. На першому етапі відносин «цукерково-букетний період» закохані будуть щиро щасливі. Але що чекає представників знаків потім, коли вони краще пізнають один одного і перше чарівність пройде? Лише обопільна зацікавленість партнерів у збереженні союзу може врятувати взаємини Терези і Риб.

Сумісність знаків

Жіноча привабливість допоможе представницям знака Риби легко завоювати серце чоловіка Терези. Хлопця зачарує зовнішня краса дівчини, а її чутливість і романтизм тільки посилять чарівність. Неконфліктність і поступливість Риб, також, «доведеться по душі» Ваг. Однак у закінченні часу чоловікові набридне захопленість подруги, а її безпечність і легковажність будуть просто «виводити з себе».

Жінки Риби схильні ідеалізувати партнера, не помічаючи його негативних якостей. Чоловік Терези, за допомогою уваги та компліментів, зможе привернути до себе представницю знака. Риби, обплутані «мережею» з красивих слів і обіцянок, «з головою» кинуться в «безодню» любовних відносин. Вони будуть чекати від партнера серйозних рішень, але вічно коливні Терези схильні довго тримати у підвішеному стані потрапила в «мережу» дівчину Риби.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності Терези і Риб «не проти» такої любовної зв’язку. У ліжку дівчина Риби і чоловік Терези будуть відчувати себе гармонійно. Для жінки Риби в сексі важлива не фізична, емоційна близькість, що також не чуже Ваг. Обидва ці знаку володіють багатою еротичною фантазією і завжди готові втілити свої мрії в життя.

Сумісність в шлюбі

Наскільки сумісні жінка Риби і чоловік Терези в шлюбі? Незважаючи на істотні відмінності в характері у подружжя, їх сімейне життя може бути цілком щасливою. Великим плюсом такого союзу є відсутність сварок і «розглядів». І Терези і Риби абсолютно неконфліктні, що значно спрощує» сімейне життя пари.

Главою сім’ї жінки Риби і Терези чоловіка є чоловік, причому «кермо правління» дружина йому віддасть добровільно. Жінка з радістю розділить інтереси свого чоловіка і у всьому буде з ним згодна, а чоловік буде ставитися до своєї дружини з любов’ю і ніжністю. Однак варто зазначити, що сімейний світ у подібному шлюбі досить крихкий. Перші життєві проблеми здатні «вибити» подружжя з «сідла». Стикаючись з труднощами, жінка Риби «йде» в свій уявний світ, а чоловік Терези не поспішає брати на себе «тягар» їх рішення.

Чоловіки Риби – жінки Терези

В якій же мірі сумісні жінка Терези і чоловік Риби? Благополучним такий союз може стати лише у разі взаємних компромісів партнерів. Як це часто буває, відносини такого роду можуть «розбитися» про «рифи» фінансових труднощів. Проблеми з грошима часто налаштовують Терези чоловіка і жінку Риби один проти одного і з однодумців вони перетворюються в опонентів.

Сумісність знаків

Між дівчиною Терези і хлопцем Риби існує фізичне і емоційне тяжіння. Терези жінка підкорить чоловіка Риби своєю розважливістю і дбайливістю. Стосовно того, що доведеться «по душі» Терези жінці в Риби чоловікові, то це його стриманість і абсолютна відсутність агресії, яку представниці знака не виносять. Цих факторів цілком достатньо, щоб між ними спалахнула любов».

Хлопці Риби – романтики і фантазери, а дівчата Терези досить практичні. Загальним у представників знаків є любов до комфорту і стабільності. Жінка чекає від свого чоловіка спокійного життя без проблем і фінансових труднощів. Однак вічно «витають у хмарах» Риби не завжди готові надати це своїй партнерці. Часто ці моменти є причиною розриву відносин в найміцніших парах.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності знаків Терези та Риби зазначає, що в ліжку партнери чудово підходять один одному. Багате еротична уява і готовність до експериментів в сексі зближує коханців, яким, однак, не чужа романтика. У їх відносинах будуть милі сюрпризи і романтичні вечори, хвилюючі побачення і красиві визнання в любові. В цілому ж, сексуальна сумісність жінки Терези і Риби чоловіки служить гарним стимулом розвитку їх відносин.

Сумісність в шлюбі

Сумісні жінка Терези і чоловік Риби в шлюбі? Подібні союзи не тільки мають право на існування, але і мають всі шанси на довге і щасливе життя». Подружжя не схильні з’ясовувати стосунки в плані «хто в домі господар» і «хто кого сильніше любить». Таким сім’ям притаманна тихе розмірене життя, яка не дає приводу для пліток і пересудів. Подружжя без слів можуть зрозуміти один одного і оцінити щасливі моменти, проведені разом.

Негласним лідером такої сім’ї виступає жінка Терези, як більш практичний представник союзу. Загальні творчі захоплення зближують подружжя, а відмінності в поглядах не породжують конфлікти. Єдиним недоліком шлюбу є непрактичність чоловіки Риби у вирішенні життєвих проблем. Однак мудра жінка Терези зможе це виправити, узявши на себе частину обов’язків і надавши чоловікові займатися тим, що у нього виходить краще.

Як зберегти союз

Щоб не зруйнувати любовні стосунки між чоловіком Терези і жінкою Риби, партнерам слід врахувати наступні моменти:

 • Жінці необхідно бути більш стриманою в емоціях і практичніше в побуті.
 • Чоловіки повинні навчитися брати відповідальність на себе і не давати порожніх обіцянок.
 • Щоб не випробовувати на міцність» союз чоловіка Риби і жінки Терези, партнерам необхідно врахувати, що:

 • Жінці не варто постійно вказувати на недоліки партнера.
 • Чоловіки повинні спуститися з небес» і навчитися дбати про фінансовий добробут пари. Представники сильної половини людства схильні шукати рішення проблем у чарці спиртного, що може зруйнувати навіть найміцніші стосунки.
 • «Рятувальним кругом» для союзу є сумісність у секс між партнерами.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: