Сумісність Тільця і Близнюків

Сумісність Тельця і Близнюків складна і неоднозначна. У цих знаків Зодіаку різні життєві цілі, характери і темпераменти. Знайти спільну мову їм непросто. Рятує ситуацію терпіння Тільця і дивовижна здатність пристосовуватися до будь-яких обставин Близнюків. Якщо партнери дійсно хочуть знайти спільну мову, у них буде шанс побудувати непогані відносини. У відсотках розлучень ця пара зустрічається не дуже часто. Втім, вони й одружуються досить рідко.

Зміст:

сумісність тільця і близнюка

Сумісність Тільця і Близнюка

Характери знаків

Якими будуть стосунки між людьми, багато в чому залежить від їх характерів. Телець і Близнюки дуже різні, вони належать до стихії землі і повітря. Що ж про них говорить ваш сонячний гороскоп?

Характер Тільця

Народжені під сузір’ям Тельця люди звикли діяти напевно. З-за цього отримали славу повільних і нерішучих. Насправді вони дуже ґрунтовні, обмірковують кожен свій крок. Тельці люблять життя у всіх її проявах, адже їх покровителька Венера. Вони товариські і доброзичливі, мають багато справжніх друзів. Земний знак не звик давати порожніх обіцянок, завжди дотримується даного слова, доводить будь-яку справу до кінця. Обожнює комфорт і домашній затишок, готовий для його створення витратити чималі гроші. Ось основні риси характеру цього знака:

Тельці дуже вперті, їх важко переконати в чомусь, вони вкрай рідко змінюють свою точку зору. Характеристика цього знака буде неповною, якщо не згадати про крайній консерватизм, який нерідко переходить межі розумного. При всій своїй терпеливості Телець може зриватися, тоді він трощить все на своєму шляху. Нереалізований Бик перетворюється в зануду або домашнього тирана. Ощадливість може перетворюватися в скупість, коли кожен ваш гріш контролюється.

Характер Близнюків

Швидкість реакції Близнюків не має собі рівних, вони здатні займатися десятком справ одночасно. Швидко пристосовуються до будь-яких обставин, блискавично змінюють свою думку. Дуже товариські, мають багато знайомих, але справжніх друзів у них мало. Близнюки володіють парадоксальним мисленням, тому здатні вирішувати нестандартні завдання. Представники цього знака Зодіаку прагнуть до ідеалу, але у них не вистачає терпіння для здійснення своїх мрій. Вони легко ставляться до життя, рідко мають напади поганого настрою. Ось характеристика та основні риси цього знака:

Близнюки балакучі, не вміють тримати ні своїх, ні чужих секретів. Вони люблять хвалитися, їм нічого не варто збрехати. Близнюки часто не дотримуються даних ними обіцянок, не доводять справи до кінця. З задоволенням облаштовують свій комфорт за ваш рахунок, легко перекладають на інших відповідальність. Бувають злими і жовчними, не упускають моменту зробити колючі зауваження.

Загальна сумісність знаків

Що може об’єднати такі різні натури, як у Близнюків і Тільця? На перший погляд, у цих людей немає нічого спільного, бо вони не можуть побудувати взаємини. Але протилежності притягуються, Телець і Близнюки можуть чудово доповнити один одного. У цій парі повітряний знак виступає генератором ідей, він рухає союз вперед. Телець – старанний виконавець, який не дає ідеям Близнюків пропадати даремно. Консервативний Телець ретельно прораховує всі свої кроки, не дозволяє Близнюку даремно ризикувати. Там, де потрібно приймати нестандартне рішення, перед веде повітряний знак. Стосунки пари Близнюків і Тельців будуть хорошими, якщо перші навчаться пристосовуватися, а другі проявлять все своє терпіння в досягненні компромісів. Тоді між ними виникне і дружба, і любов, і плідну співпрацю в роботі.

Союз консервативного Тільця і Близнюки ніколи не буває простим. Вони повинні сильно постаратися, щоб досягти гармонії. Земний знак насилу виносить метушливість повітряного, його постійні перепади настрою. Найбільше Телець цінує розмірений спосіб життя, комфорт, але поруч з Близнюками цього досягти важко. Повітряний знак не розуміє повільність, нерішучість земного. Він сповнений енергії, йому хочеться йти вперед, а Телець гальмує його рух. Крім того, земний знак власник, а повітряний абсолютно не переносить обмеження своєї свободи. Різне ставлення в цих знаків Зодіаку до грошей. Тельці ощадливі, вони люблять витрачати гроші тільки на суттєві речі. Близнюки ніколи не замислюються про фінансову стабільність, живуть сьогоднішнім днем.

На відносини між знаками Зодіаку впливає не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо її асцендент знаходиться в сприятливому положенні, наприклад, у стихії повітря у Тельця і в земному знаку у Близнюків, зв’язок між ними зміцниться. Непогано вплине поєднання води і повітря у Близнюків. А ось вогняна стихія може перетворити партнерів у суперників. Китайський гороскоп теж робить свій вплив. Тельцю зручно, якщо Близнюки року народження Бик, Кінь або Щур. Повітряному знаку підійде Мавпа, Півень, Кабан або Кабан. Непогано вплине на відносини Собака та Коза, а ось Тигр і Дракон внесуть чималу частку протиріч. Кролик і Змія чудово зійдуться між собою, так як вони обидва люблять домашній затишок і добре розуміють один одного.

Еротичний гороскоп

Сумісність у любовних стосунках між Тельцем і Близнюками не найкраща. Венера щедро обдарувала земний знак чуттєвістю, але йому не вистачає фантазії. Тельці можуть годинами займатися сексом, при цьому їхні дії будуть одноманітними і стереотипними. Темперамент Близнюків не такий бурхливий, як у Тельців. Адже їм протегує швидкий Меркурій, а не млосна і чуттєва Венера. Зате Близнюки завжди відкриті до нового, вони готові на самі неймовірні експерименти в ліжку. Навіть тоді, коли партнерам вдалося завоювати серце один одного, між ними виникло фізичне тяжіння, вони можуть легко розчаруватися. Їх уявлення про сексуальне життя дуже сильно відрізняються.

Щоб Телець і Близнюки знайшли в любові втіха, вони повинні поступитися своїми переконаннями. Близнюкам зробити це легше, вони легко відмовляться від збочених фантазій на користь довгого й насиченого чуттєвістю ночі. Тельцям важко переламати себе, але і вони можуть піти на поступки Близнюкам, якщо побачать в цьому вигоду для себе. Поліпшити сумісність знаків в сексі може справжня, щира закоханість. Душевна доброта Тільця зможе розбудити в Близнюках і приховану ніжність. А легкість, з якою до всього відноситься повітряний знак, переможе консерватизм партнера. Тоді Венера подарує обом незабутні ночі кохання.

Сумісність чоловіка Близнюків і жінки Тельця

Дівчина Тілець і хлопець Близнюки можуть один в одного закохається, але їх роман рідко переростає в довгі та міцні відносини. Спочатку дівчина буде захоплена інтелектом і ораторським майстерністю партнера, їй подобається його діловитість, уміння негайно вирішувати будь-які питання. Але дуже скоро вона побачить, що Близнюки легковажні, беспринципны і не виконують своїх обіцянок. Хлопець заворожится красивою і доглянутою дівчиною Тельцем, тільки його теж чекає розчарування. Мила дама, вжившись у роль дружини, захоче цілком їм володіти, ревнує і контролює кожен крок. Об’єднати партнерів може діловий союз, спільний інтерес, що виходить за межі особистих відносин.

Оскільки сумісність жінки Тельця і чоловіка Близнюка не найкраща, їм треба постаратися, щоб досягти гармонії в сімейному житті. Насправді партнери можуть багато дати один одному. У ідеальної пари завжди є загальна мета, заради якої вони готові йти на компроміси. Вони не намагаються змінити один одного, а вміло користуються перевагами характеру партнера. Близнюки товариські і гнучкі, вони вміють швидко підлаштуватися під мінливі обставини. Чоловік завжди лідер в такій сім’ї, а дружина надійний тил. Вона оберігає свого чоловіка від необдуманих кроків, якщо він до неї прислухається. Дружина вміло розпоряджається грошима, які приносить у дім чоловік. Тому така сім’я забезпечена і благополучна, в їх домі комфортно і затишно, а діти ростуть всебічно розвиненими.

Як вирішувати конфлікти

Чоловік Близнюки і жінка телець постійно піддають свою сумісність випробувань. Дружина любить стабільність, вона звикла будувати довгострокові плани, прораховувати всі свої дії. Чоловік зовсім не сприймає сталості, його проекти змінюють один одного блискавично. Такий темп життя втомлює Тельця, руйнує душевну рівновагу. Складно жінці терпіти постійна брехня і балаканину чоловіка, так як вона не звикла кидати слова на вітер. У свою чергу, Близнюки страждають від обмеженості і консерватизму подруги, її зайвої обережності та повільність. Тельці власники, і ревнощі, бажання контролювати кожен крок чоловіка теж вносять свою лепту в сімейний розклад. Близнюки нікому не бажають віддавати свободу.

Поліпшити сумісність Близнюки чоловік і Телець жінка можуть лише завдяки взаємній повазі. Вони повинні більше цінувати одне одного. Чоловікові слід прислухатися до порад дружини. Вони допоможуть в реалізації планів, адже Близнюкам так важко доводити справи до кінця. Жінці Тельцю не слід занадто сильно тиснути на чоловіка. Краще дати йому свободу дій, тоді він буде відчувати себе щасливим, перестане брехати і кидати слова на вітер. Фінансові питання краще доручити дружині. А от чоловікові не завадить зайнятися контактами із зовнішнім світом. Ось тільки не варто захоплюватися плітками і виносити сварок з хати. Всередині сім’ї Телець і Близнюки цілком можуть знайти порозуміння. Коли в їх конфлікти втручаються сторонні, справа нерідко доходить до розлучення.

Сумісність жінки Близнюків і чоловіка Тельця

Дівчина Близнюки і молодий чоловік Телець можуть чути відгуки один про одного задовго до знайомства. Це заінтригує їх, кожному захочеться дізнатися свою повну протилежність. Хлопця спочатку захопить жвавість розуму, комунікабельність, швидкість дівчата. Але незабаром він почне звертати увагу на неорганізованість і безпринципність подруги, її слабкі та нелогічні мотивації. Дівчина буде захоплена цілісною особистістю Тельця, твердістю характеру і принципів. Але будь-яка спроба з його боку вгамувати її повітряну натуру сприйметься, як посягання на свободу. Якщо вони зуміють подолати ці суперечності, знайдуть спільну мету для себе, можуть бути цілком щасливими у шлюбі.

Чоловік і жінка Телець Близнюки, які створили щасливу сім’ю, досягли гармонії великими зусиллями. Часто їх пов’язує спільний бізнес, захоплююча громадська діяльність. У цій парі Телець виступає тараном, який долає всі перешкоди. Але коли чоловік заходить в безвихідь, на допомогу приходить жінка. Вона знаходить вихід з найбільш несприятливих ситуацій. У такому тандемі сім’я може перевернути гори і досягти неймовірних успіхів. Вони по черзі займають чільну роль. Чоловік Телець веде сімейний корабель у часи стабільності, жінка Близнюки – в періоди бур і хвилювань. Обом такі ролі чудово підходять. Вони довіряють один одному і ставляться з повагою, вміють цінувати здібності партнера, отримувати користь з своїх достоїнств і недоліків.

Як вирішувати проблеми

Якщо ваш друг Тілець, а подруга-Близнюки, ви ніколи не зможете зрозуміти, як вони можуть жити разом, адже вони майже не сумісні. У цієї пари різні темпераменти, вони рухаються на абсолютно різних швидкостях. Там, де дружина встигає переробити тисячу справ, чоловік тільки починає вникати в їх суть. На цьому грунті нерідко виникають сварки. Ініціатором частіше виступає жінка, вона менше терпляча. Але витримка Тільця теж має свої межі. Коли цей знак вибухає гнівом, на його шляху не залишається нічого цілого, включаючи відносини з Близнюком. Чимало проблем доставляє ревнощі Тельців, тим більше, що Близнюки дають до неї чимало приводів. Чоловіка постійно мучать підозри з приводу дружини, він пред’являє їй обґрунтовані і не дуже претензії. Вона, у свою чергу, починає брехати і викручується, будь контроль сприймає як зазіхання на свою особистість.

Щоб проблем було менше, Телець і Близнюки свою сумісність знаків повинні плекати. Важливо правильно використовувати здібності один одного, розподіляти ролі в сім’ї. У Близнюків відмінні організаторські здібності, вони креативно мислять. Чому не покладатися на таку жінку в питаннях придумування нових ідей? Телець вміє заробляти і правильно розподіляти гроші. Якщо йому доручити фінансову відповідальність за сім’ю, матеріальні труднощі обійдуть подружжя стороною. Чоловік перетворить плани дружини з порожніх мрій в реальні справи. Єдина умова, ні чоловік, ні жінка, не повинні тиснути один на одного. Обидва досить вперті, цінують особисту свободу, відносини за типом начальник і підлеглий не для них. А ось рівноправність, з періодичною зміною ролей, дозволить цій родині прожити довгі роки разом.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: