Сумісність Тільця і Скорпіона

Сумісність Тільця і Скорпіона не вважається ідеальною. Тим не менше, ці знаки зодіаку притягуються один до одного. Кожен бачить в партнері ті риси, яких не вистачає йому самому. Погляди на життя у Тельця і Скорпіона часто не збігаються. Земний знак шукає стабільності, воліє розмірене існування.

Зміст:

сумісність тільця і скорпіона

Сумісність Тільця і Скорпіона

Водний партнер знаходиться в постійному пошуку, мучиться внутрішніми сумнівами. Але знайти точки дотику вони можуть. Якщо докладуть трохи зусиль, їхній союз може стати цілком благополучним і щасливим. У відсотках розлучень ця пара трапляється не так вже часто.

Характери знаків

Сумісність знаків Скорпіон і Телець у відносинах невід’ємна від їх характерів. Вони різні, але спільного між цими людьми теж чимало. Що ж говорить про них гороскоп?

Характер Скорпіона

Натура Скорпіона – це клубок протиріч. Всередині цього знака киплять емоції, але вони рідко вириваються назовні. Скорпіони яскраві індивідуалісти, щоб завоювати їх довіру треба добре постаратися. Хоча глибоко в душу представники цього знака не пустять нікого. Скорпіон ідеаліст, володіє твердими принципами. Він прагне змінювати світ навколо себе, удосконалюватися, йти вперед. Ось коротка характеристика цього знака та основні риси його натури:

Багато Скорпіони мають проблеми з комунікацією, їх замкнутість нерідко переходить у ворожість. Вони злопам’ятні і мстиві, небезпечні для ворогів. Власницькі інстинкти можуть перерости в жорстокість, деспотизм, бажання обмежити волю і свободу близьких людей. Егоїзм і марнославство теж відносяться до слабкостей Скорпіонів, які доставляють дискомфорт оточуючим. Бурхливі зриви, напади гніву несуть руйнівну силу.

Характер Тільця

Темперамент Телца меланхолійний. Ці люди повільні, але при цьому грунтовно підходять до прийняття рішень. Вони відкриті, доброзичливі і товариські, завжди готові допомогти слушною порадою. Прислухаються до чужої думки, але ніколи не будуть виконувати наказів. Покровителька Венера робить їх добрими, щедрими в любові. У порядності Тельців не доводиться сумніватися, вони намагаються виконати всі дані обіцянки. Цінують родинні зв’язки, при цьому є власниками. Ось основні риси та коротка характеристика знака:

Тельці мають широкими поглядами, але у своїх звичках дуже консервативні. Бувають надзвичайно впертою, особливо в суперечках. Час від часу представникам цього знаку Зодіаку «рве дах». У такі моменти вони можуть бути грубі, зносять усе на своєму шляху. Правда заспокоївшись, намагаються все виправити. Нереалізований Телець перетворюється на домашнього тирана, тоді напади гніву стають регулярними.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп сумісності Скорпіона й Тельця не обіцяє їм легких відносин. Але коли зустрічаються зрілі люди, здатні оцінить позитивні якості один одного, вони можуть радикально змінити власну долю. Телець і Скорпіон знаходяться на протилежних сторонах сонячного кола. Це одночасно відштовхує і притягує, обидва мають такі риси характеру, які можуть ідеально доповнюватися. Телець у цьому союзі може ділитися внутрішнім теплом, Скорпіон навчиться у нього відповідальності, надійності. Водяний знак має проникливістю, тонким розумінням людських душ, якого так не вистачає Тельцю. Ці люди ніколи не будуть лізти душу один одному, вони поважають особистий простір. Об’єднавшись, вони не впустять у свій союз сторонніх.

Те загальне, що об’єднує знаки, може їх роз’єднати. Телець прямолінійний, відвертий, він не сприймає тих масок, які носить Скорпіон. Нерідко в душу земної знака проникає заздрість, адже йому хотілося б так само добре розбиратися в людях, як це робить Скорпіон. Водний знак не розуміє, як можна настільки оптимістично дивитися на світ, радіти всьому і не тривожиться. Його дивує консерватизм Тельця, ставить у безвихідь його впертість. Відносини знаків Скорпіона й Тельця псуються через те, що обидва моторошні власники. Вони можуть сперечатися з приводу фінансів, контролювати один одного і ревнувати. Проблеми виникають, коли партнери потопають у взаємних претензіях, наполегливо нав’язують власну точку зору. Тоді страждає і дружба, і любов, і сімейне життя. Вузол протиріч стає дуже міцним, щоб стосунки тривали.

На сонячний гороскоп Скорпіона й Тельця впливає місячний асцендент і десцендент. Його вплив може бути як позитивним, так і негативним. Якщо Сонце і Місяць цих знаків добре взаємодіють, їх відносини мають більше шансів на успіх. Добре, якщо в місяці Скорпіона земна стихія, а у Тельця – водна. Повітря віддалить їх, а вогонь змусить змагатися, хто сильніший. За китайським гороскопом Скорпіону добре підійдуть Змія, Дракон і Щур, Тілець – Бик, Кінь або Тигр. Півень, Коза і Мавпа внесуть розлад у стосунки, а Собака, Кролик, Кабан або Кабан навпаки, зблизять партнерів.

Еротичний гороскоп

Венера щедро наділила обидва знака Зодіаку темпераментом, сексуальне тяжіння між ними дуже сильне. Тельці невтомні коханці, вони здатні здійснювати подвиги в ліжку. Скорпіони витончені майстри сексу, їм подобається фантазувати їх приваблює все нове і незвичайне. Навіть якщо в повсякденному житті вони стримані, в ліжку готові на будь-які експерименти. У Скорпіона сексуальна сумісність з тельцем. В інших сферах життя у пари можуть бути розбіжності, а спальня стає місцем, де вони шукають примирення. Пристрасть між ними здатна існувати незалежно від душевної близькості та взаєморозуміння.

Зіпсувати сумісність в любовних відносинах може Тілець. Він дуже консервативний, секс для нього – це низка статевих актів. Дівчата цього знака нерідко схильні до забобонів та стереотипів. Телець відкидає фантазії Скорпіона, не хоче йти у нього на поводу, виступає проти будь-яких експериментів. Коли водному знаку вдається розкрити сексуальність земного, розбудити в ньому той потенціал, який заклала Венера, все в парі складається відмінно. Якщо цього не відбудеться, коханців чекає розлука. Скорпіон любить свого Тільця, але обмеження в сексі його виводять з себе. Він не звик бути обмеженим у своїх сексуальних фантазіях.

Сумісність чоловіка Тельця і жінки Скорпіона

Дівчина Скорпіон з хлопцем Тельцем притягують один одного. Їх стосунки зав’язуються швидко, між ними палає пристрасть і спочатку протиріччя зовсім непомітні. З часом почнуться неприємні сюрпризи. Хлопець побачить непередбачуваність і запальність подруги, яка здавалася такою спокійною. Дівчину не приваблює, що поруч з нею приземлений чоловік, а не той романтик, якого вона намалювала. Якщо до того часу вони ще не будуть у шлюбі, відносини перерватися. Нерідко колишні партнери стають ворогами, але можуть розійтися мирно. Дружню зв’язок навіть в такому випадку Телець і Скорпіон підтримувати не будуть.

Чоловік Тілець і жінка Скорпіон можуть створити щасливу сім’ю і бути прекрасно сумісні. Ініціатором шлюбу стане чоловік, але жінка його до цього м’яко підштовхне. Сімейне життя в такій парі тече тихо і розмірено, принаймні такою її бачать інші. Подружжя живе досить замкнуто, впускають в дім лише близьких друзів. З боку союз чоловіка Тельця і скорпіона жінки здається ідеальним. Вони живуть у достатку, розвивають свої професійні якості, досягають успіхів у бізнесі. Насправді ця пара пройшла довгий шлях, поки досягла гармонії. Вони зрозуміли, скільки можуть дати один одному. Обидва за роки спільного життя змінюються, ростуть духовно, обмінюються кращими якостями характеру. Пару пов’язує не тільки любов, але і справжня міцна дружба.

Як вирішувати проблеми

Оскільки чоловік Телець і Скорпіон жінка сумісність в шлюбі мають не найкращу, проблеми в сім’ї неминучі. У них постійно виникають суперечки на ґрунті фінансів. Телець не любить витрачати гроші на дрібниці, він відкладає їх на солідні покупки. Жінка Скорпіон патологічної марнотратом не є, але гроші від неї все одно йдуть у невідомому напрямку. Скандали і дрібні сварки виникають, коли партнери захоплюються взаємним контролем. Ревнощі – це ще один бич цієї пари. Характер у чоловіка Тельця і жінки Скорпіона стриманий, але час від часу вони зриваються. Сила гніву в обох знаків руйнівна, від сімейного життя вона не залишить каменя на камені.

Щоб сумісність чоловіка Тельця і жінки Скорпіона збереглася, вони повинні відчувати себе вільними. Кожному треба визначити свій особистий простір і не заходити на територію іншого. Тиск абсолютно неприйнятно в цих відносинах, всі питання треба вирішувати шляхом компромісу. Бюджет сім’ї краще розділити, у подружжя будуть свої особисті гроші, частину з яких вони вносять в загальний котел. Міцний шлюб між Скорпіоном і Тельцем виходить, якщо кожен з партнерів реалізує себе в роботі, творчості, бізнесі або кар’єрі. Позитивно на сімейне життя впливає фінансове благополуччя, тоді конфліктів на матеріальній грунті стає менше. У сім’ї має бути рівноправність, відносини начальник і підлеглий її знищать.

Сумісність чоловіка Скорпіона і жінки Тельця

Дівчина Тілець і хлопець Скорпіон можуть сподобатися один одному з першого погляду. Взаємний інтерес і симпатія, сильне сексуальне тяжіння зроблять свою справу. Відносини можуть бути як гарячими, так і розміреними. Багато чого залежить від віку партнера. Юна пара Скорпіона й Тельця з головою поринути в нову зв’язок, для дівчини і хлопця залишаться непомітними їх недоліки. Зате їх спіткає розчарування швидше. Зрілі представники цих знаків Зодіаку довго будуть придивлятися один до одного, але перспективи щасливого сімейного життя у них краще. Скорпіон побачить в жінці Тільце вірну і надійну подругу, ідеально підходить на роль дружини. Вона, в свою чергу, розпізнає в Скорпіоні сильного чоловіка, який здатний захистити її від життєвих негараздів.

Жінка Телець і чоловік Скорпіон здатні створити щасливу сім’ю, якщо зуміють правильно домовиться. Часто в такому союзі розподіл ролей традиційне. Дружина забезпечує затишок, завдяки її старанням в будинку чисто й гарно, діти доглянуті, а на плиті завжди свіжий обід і вечерю. Подбає жінка Телець і про сімейний бюджет, гроші будуть витрачені з розумом. Чоловік Скорпіон візьме на себе обов’язки матеріального забезпечення, він буде приймати стратегічні рішення, визначати вектор руху і вісь розвитку в цьому союзі. Нерідко обоє непогано заробляють, дружина прекрасно справляється і з кар’єрою, і з обов’язками господині дому. Обидва партнера зростають духовно, допомагає одне одному змінюватися в кращу сторону.

Шляхи вирішення конфліктів

Протиріччя в цій парі неминучі, так як сумісність чоловіка Скорпіона й Тельця жінки не ідеальна. Партнери чудово помічають недоліки один одного, це стає причиною постійного роздратування. Жінка більш терпляча і холоднокровна, вона не розуміє постійних емоційних зривів свого чоловіка. Він, у свою чергу, звинувачує її у відсутності почуттів, починає ревнувати. Чоловік Скорпіон до старості залишається привабливим, що чудово помічають жінки. Якщо він почне фліртувати, викличе напад ревнощів у дружини. Проблеми в парі з’являються разом з матеріальними труднощами, дружина стає скупий, а чоловік такої поведінки зовсім не розуміє.

Щоб Скорпіон і Телець зберегли сумісність в любовних відносинах і шлюбі, їм треба перетворити мінуси цьому зв’язку в плюси. Жінка Телець може навчиться у Скорпіона краще розбиратися в людях. Чоловік Скорпіон поруч зі своєю дружиною стане терплячим і спокійним. Обидва знака дуже ревниві, тому їм варто більше часу проводити разом. Пара може досягти успіху в загальному сімейному бізнесі, якщо навчиться правильно взаємодіяти. Потрібно менше критикувати один одного, прощати дрібні недоліки і недоліки. У подружжя прекрасна сумісність в ліжку, тому сімейну спальню варто використовувати для примирення після сварки. Телець і Скорпіон любов свою збережуть на довгі роки, якщо прислухаються до цих порад.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: