Сумісність Стрільця і Близнюків

Сумісність Стрільця і Близнюків висока, ці люди вже при першому знайомстві бачать свою схожість. Обидва люблять побалакати, будувати плани, яким не завжди судилося здійснюватися. Вони обожнюють проводити час в компаніях, за час спільного життя переживуть не одна пригода.

Зміст:

сумісність стрільця і близнюків

Сумісність Стрільця і Близнюків

Майбутнє відносин багато в чому залежить від їх зусиль, наскільки обидва знака захочуть їх продовження. Адже дуже скоро позначиться різниця в їх характерах і приналежність до різних стихій. У відсотках розлучень ця пара зустрічається часто.

Характери знаків

Гороскоп сумісності Стрільця і Близнюків непростий, багато в чому він залежить від їх характерів. Ці знаки Зодіаку схожі між собою, але істотні відмінності між ними теж є. Які ж риси притаманні Стрільцеві і Близнюкам?

Характер Близнюків

Життя Близнюків тече на найвищих обертах. Вони встигають зробити за короткий проміжок часу безліч справ, постійно поспішають, фонтанують ідеями. Представники цього знака Зодіаку легко змінюють роботу, місце проживання. Вони легко пристосовуються до нових обставин, ніколи не зациклюються на невдачах, постійно прагнуть до ідеалу. У них оригінальне мислення, що дозволяє знаходити нестандартні рішення складних завдань. Ось основні риси характеру Близнюків:

Близнюки славляться своєю балакучістю, яка межує з пустослів’ям. Вони не погребують збрехати заради красного слівця. Їм часто не вистачає терпіння, щоб довести до кінця свої плани і проекти. Представники цього знака Зодіаку із задоволенням перекладають відповідальність на інших, влаштовують свій комфорт за чужий рахунок, бувають страшними егоїстами. Близнюки рідко прив’язуються до людей, у них багато знайомих, але мало близьких друзів, їх життя нагадує нескінченну низку пригод.

Характер Стрільця

Життєрадісні Стрільці у багатьох викликають симпатію. Вони володіють чудовим почуттям гумору, люблять поговорити, завжди оптимістичні. Стрільці ідеалісти, не визнають авторитетів, серед них багато бунтарів. Вміють досягати своїх цілей, працьовиті, але з терпінням у них проблеми. Стрільцям хочеться мати все тут і зараз. Роблять багато помилок, але витягують з них досвід і не впадають у відчай. Чесні і правдолюбивые, ненавидить брехню і лицемірство. Ось основна характеристика та риси Стрільця:

Стрільці не люблять брати на себе зобов’язання, що намагаються ухилитися від відповідальності. Концентрують увагу лише на одній задачі, не помічаючи навколо себе інших перспектив. Їм не вистачає терпіння виконати справа, яка вимагає тривалих зусиль і дає віддалені результати. Безжалісні до ворогів, імпульсивні, нерідко впадають у крайнощі. Прямолінійність Стрільців межує з безтактністю, а почуття гумору – з грубістю. Представники цього знака Зодіаку люблять похвалитися, перебільшують свої достоїнства і досягнення.

Загальна сумісність знаків

Відносини Стрільця і Близнюки можуть бути як дуже вдалими, так і повністю провальними. Між ними багато спільного, але і різниці в характери і темпераменти вистачає. Погляд обох знаків спрямований у майбутнє, вони діяльні й активні. Якщо Близнюки і Стрілець поєднають зусилля, можуть домогтися значних успіхів. Адже Близнюки вміють займатися кількома справами одночасно, у них багато нових ідей і задумів. Стрільці, в свою чергу, вміють доводити справи до кінця, хоча їм і не вистачає терпіння на виконання довгострокових завдань. Обидва знака люблять поговорити, бо в самому початку відносин їм буде дуже цікаво разом. Ці люди підходять один одному за темпераментам, обидва активні і енергійні. Вони будуть багато подорожувати, проводити час в галасливих компаніях. Але взаємини цих знаків потребують роботи, з часом вони помітять свої відмінності, почнуть пред’являти претензії один одному.

Про що попереджає Близнюків і Стрільців гороскоп сумісності? Ці знаки дуже непостійні, мінливі, не звикли брати на себе зобов’язання. Їх відносини будуть тривати до тих пір, поки обом комфортно. Коли виникають розбіжності, любові і дружбі настає кінець. Стрільці чесні і правдолюбивые, вони не виносять брехня. Коли вогняний знак виявить, що Близнюки йому збрехали, жахливо розсердиться і порве будь-які відносини. Рано чи пізно Стрілець втомиться від постійних змін настрою, планів і задумів Близнюків. Навіть такий передовий, гнучкий людина не витримає стрімких дій подвійного знака. Близнюкам Стрілець може з часом набриднути. У них розвинений інтелект і надзвичайно широкі інтереси. Вогненний знак відстає в цьому плані від повітряного. Крім того, Близнюки можуть розірвати відносини з-за свого одвічного бажання змін.

Впливає на стосунки знаків не тільки Сонце, але й Місяць. Багато залежить від того, наскільки сприятливим буде місячний асцендент і десцендент для партнерів. Якщо їх вісь розташована в одній стихії, відносини покращаться. Земля подарує цього союзу більше стабільності, а вода навпаки, віддалить друзів один від одного. Коригує сумісність Близнюків і Стрільців східний гороскоп. Повітряному знаку найкраще підходить Мавпа, Кабан або Півень, вогненному – Тигр, Дракон і Кінь. Покращаться сумісність, якщо роком народження знаків буде Собака, Змія або Кролик. А от Бик зробить їх дуже впертими, Коза – примхливими і залежними, а Щур внесе дисонанс у їхні стосунки.

Еротичний гороскоп

Сумісні Стрільці і Близнюки в ліжку? Венера нагородила їх різними темпераментами, але секс, як частина відносин, для обох знаків важливий. Близнюки винахідники, вони обожнюють експерименти, в тому числі в інтимній сфері. У них немає тієї пристрасті, що є у Стрільців. До любовній грі Близнюки підходять з точки зору інтелекту. Але багата фантазія, сміливість в реалізації самих неймовірних бажань, робить Близнюків прекрасними коханцями. Вогненний знак не менш відкритий, азартний, готовий до неймовірним експериментів. Тільки його сексуальна енергія наповнена пристрастю і чуттєвістю. Сумісність у любовних стосунках цих знаків буде непоганий, поки їм цікаво один з одним. Коли ігри в ліжку набриднуть, коханцям захочеться чогось нового, і вони розлучаться.

Одна з проблем у зв’язку Стрільця і Близнюків – схильність до зрад. Обидва партнери перебувають у перманентному пошуку, навіть коли закохані. Для них сексуальна гра включає безліч елементом, у тому числі заняття сексом з новими людьми. Якими б умілими коханцями не були Стрілець і Близнюки, вони захочуть пізнати іншого, виключно заради експерименту. Близнюкам не вистачає пристрасті, Стрілець це швидко помічає. Хоч Стрілець, на відміну від інших вогняних знаків, не визнає одноманітність в сексі, він не дуже гнучкий для Близнюків. Адже повітряний партнер не знає кордонів в інтимній сфері. Щоб Близнюки і Стрілець свою сумісність в любові поліпшили, їм треба плідно співпрацювати в інших сферах життя.

Сумісність жінки Близнюки і чоловіка Стрільця

Дівчина Близнюки і хлопець Стрілець дуже скоро зрозуміють, що вони дві половинки одного цілого. Їм нічого не варто завоювати один одного, адже у них стільки схожого. Обидва активні, обожнюють подорожувати. За розмовами вони забудуть про цілому світі. Близькі і знайомі заздрять цій парі, адже вони так добре сходяться між собою. Дівчину приваблює у хлопця його весела вдача, прагнення до ідеалу, активність і бунтарство. Хлопець бачить в своїй подрузі романтичну та поранену жінку, яка здатна, в той же час, розділити його пристрасті та захоплення. Шлюб хлопець Стрілець і Близнюки дівчина вступати не поспішають, вони люблять свободу. Тільки сповна насолодившись усіма радощами життя, вони створять сім’ю.

Чоловік Стрілець і жінка Близнюки – це дуже гармонійна пара. Вони намагаються фіксувати свою увагу на достоїнства один одного, і не помічати недоліків. Ведуть активне життя, часто змінюють місце проживання і роботу, багато подорожують. У хаті рідко панує тиша, подружжя постійно обговорюють свої плани, діляться новинами, ідеями, філософствують. Вони здатні створити успішний сімейний бізнес, підтримують один одного в прагненні робити кар’єру. Главою сім’ї в цій парі буде чоловік. Дружина погодиться на таке становище, адже вона хоче перекласти на когось відповідальність. Чоловік здатен хоч трохи впорядкувати життя жінки Близнюка, за що вона буде йому вдячна. Якщо Стрілець по-справжньому закоханий у свою половинку, він поблажливо ставиться до її слабостей і примх. Одружений представник вогняного знаку рідко зраджує, що є для нього майже подвигом.

Як вирішувати конфлікти

Сумісність чоловіка Стрільця і Близнюка жінки може похитнуться. Основною загрозою для цієї пари є нудьга. Якщо вони не мають можливості змінювати обстановку, пізнавати щось нове, займатися бурхливою діяльністю, починають копатися у власних стосунках. Охолодження почуттів теж є проблемою. У такій ситуація на перших план виходить різниця в характерах. Стрільця дратує поверхневе ставлення дружини до всього, її невміння доводити задумане до кінця. Дружина може збунтуватися, якщо чоловік починає занадто сильно на неї тиснути, намагається переробити. Навіть її пристосованість не витримує напору представника вогняної стихії. Проблемою можуть стати зради чоловіка, особливо в період, коли він втрачає живий інтерес до дружини. Іноді виникають сварки на ґрунті фінансів, небажання Близнюків заводити дітей.

Щоб дівчина Близнюк і чоловік Стрілець свою сумісність знаків зберегли, їм треба постійно підживлювати свої почуття новими враженнями. Коли вони відчують, що втрачають інтерес один до одного, варто відправитися в подорож або хоча б поміняти обстановку будинку. Дружина не повинна ніколи брехати своєму чоловікові, Стрільці не терплять брехні, вважають її зрадою. Чоловікові не завадить приборкати свій темперамент, не фліртувати з усіма підряд і не зраджувати дружині. Стрілець не повинен тиснути на Близнюків, адже цей повітряний знак цінує свою свободу і незалежність. Подружжю треба шукати спільні захоплення, піднімати рівень освіти. Важливо надати один одному свободу, якщо відносини ґрунтуються на дружбі і взаємній довірі, у них набагато більше перспектив. Вузол, який з’єднує чоловіка і жінку, не вийде розірвати нікому.

Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Стрільця

Союз між Близнюками і Стрільцем зав’язується швидко, але не завжди закінчується вдало. В молодості ці знаки занадто легковажні, щоб будувати довготривалі і серйозні відносини. Дівчина Стрілець і хлопець Близнюки швидко закохаються один в одного. Їм цікаво разом, вони мають дуже схожі погляди на життя, цілі та устремління. Дівчину заворожить розумний і активний хлопець, готовий у будь-який момент зірватися з місця, щоб пережити чергове пригода. Хлопець побачить в своїй подрузі ту жінку, яка здатна скласти йому компанію в будь-яких авантюр. У них досить сильний сексуальний потяг. Щоб зв’язок не закінчилася в ліжку, партнерів має пов’язувати щось більше. Вони можуть бути щасливі у шлюбі, але для цього повинні стати зрілішими і серйозними.

Оскільки сумісність жінки Стрільця і чоловіка Близнюка досить висока, їх союз буде гармонійним. Подружжя частіше можна побачити в колі друзів, веселої компанії, ніж удома. Вони багато подорожують, відвідують всі цікаві заходи в своєму місті. Разом їм ніколи не нудно, адже є стільки цікавих тем для розмов. Чоловік і жінка будують свої відносини на рівноправність, у кожного можуть бути свої інтереси і захоплення. Нерідко їх можна зустріти в різних компаніях. Великий плюс у тому, що вони не роблять трагедії з того, що відпочивають окремо. Дружина в такому союзі стане гарною підтримкою для чоловіка, вона зуміє організувати його, допоможе довести до кінця задумане. Чоловік зачарований своєю половинкою, він не дасть їй сумувати, придумає нові розваги. Досягне успіху пари в справах. Близнюки стануть генератором ідей, а Стрілець – ініціативним виконавцем.

Як вирішувати проблеми

Сумісність жінки Стрільця і Близнюка чоловіки не ідеальна. Тому конфлікти і сварки в родині виникають. Часто розрив відносин відбувається випадково, з-за несприятливого збігу обставин. Наприклад, дружина виявляє, що чоловік їй збрехав. Прямолінійна Стрельчиха не пробачить таку необачність і піде, голосно грюкнувши дверима. Близнюкам може просто набриднути одноманітність, вони розірвуть зв’язок лише для того, щоб пережити нове пригода. Непорозуміння виникають на матеріальній ґрунті. Ні Стрілець, ні Близнюки не вміють відкладати гроші, скільки б не заробляли. Якщо пара виявиться на мілині, сімейне життя дасть тріщину. Нерідко дружина пред’являє претензії чоловікові з-за його неорганізованості і непослідовності. Він може звинуватити дружину в вузьколобості і обмежених поглядах.

Налагодити стосунки Близнюки жінка Стрілець чоловік можуть, якщо докладуть до цього хоч трохи зусиль. Єдиного рецепту не існує, адже ця пара дуже нестандартна. Уникнути сварок і конфліктів допомагає спільна справа, яка об’єднає партнерів. Стабілізуються відносини після появи дітей, придбання будинку, який треба облаштувати. Парі потрібно більше відпочивати разом. Вони часто проводять час порізно. Це з одного боку дає обом таку улюблену свободу, але з іншого – віддаляє і охолоджує почуття. Потрібно знайти баланс між незалежністю і взаємодією. Інакше союз спонтанно розпадеться, навіть без видимих причин. Більш міцної сім’я стає, коли кожен із подружжя реалізований, добре заробляє і не встигає витратити всі гроші до наступної получки. У цих двох може бути все відмінно в шлюбі, потрібно лише трошки постаратися і не рубати з плеча. Якщо партнери розірвуть зопалу відносини, можуть про це довго шкодувати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: