Сумісність Лева і Близнюків

Сумісність Лева і Близнюків в любові досить непогана. У відсотках цей показник впевнено прагне до цифру дев’яносто, що дозволяє партнерам побудувати щасливі відносини.

Зміст:

сумісність лева і близнюків

Сумісність Лева і Близнюків

Характеристика знаків

Близнюки і Лев мають багато загального в характері і поглядах на життя. Їх нестримна енергія і «жага пригод» не дасть партнерам «нудьгувати». Більш «сильною ланкою» в цьому тандемі є Лев, який і буде «ватажком» в парі. Близнюки прислухаються до його думки, але, будучи й самі досить сильними особистостями, можуть влаштувати «бунт на кораблі», чого їм робити не варто. В цілому ж, партнери мають шанс на щасливе сімейне життя в тому випадку, якщо будуть повністю довіряти один одному.

Лев

Сила і влада – ось основні символи знаку Зодіаку Лев. Планетою – покровителем знака є Сонце, яке наділяє його представників неприборканою енергією та владним характером. Величезна сила волі і рішучість дозволяє Левам «підійматися» на вершину «ієрархічної драбини», вони щасливі в бізнесі та політиці. Зовні представників знаку можна відрізнити по величному увазі і поблажливим ноток мови. Леви завжди звикли бути в центрі уваги і надзвичайно «ласі на лестощі, особливо це характерно для людей з Місяцем в знаку.

Леви, народжені в рік Пацюка, милі, доброзичливі і тонко-делікатні натури. Ті ж, хто з’явився на світ у рік Бика за китайським гороскопом, наполегливі в досягненні мети і горді. Леви – Тигри, як «подвоєні» представники сімейства котячих», добрі і м’які люди, що володіють розвиненим почуттям власної гідності. Леви – Коти, порівняно з особами, народженими в рік Тигра, більш поступливі і добродушні. Рік Дракона «поселив» у душі представників знаку благородство і любов до прекрасного, а рік Змії «додав» до гордому вподоби Львів доброту, чесність, мудрість.

Леви – Коня – мужні і цілеспрямовані люди, а Лев – Коза – людина, на якого завжди можна покластися в дружбі. Представники знаку, народжені в рік Мавпи – оптимісти, що володіють чудовим почуттям гумору. Леви, що з’явилися на світ у рік Півня, чуйні, благородні, хоча і дещо честолюбні натури. Тандем Лева і Собаки «створив» милих і відданих людей, а союз Лева і Кабана «справив» активних, енергійних і трохи примхливих особистостей.

Характер людей, народжених під знаком Зодіаку Лев, влаштований таким чином, що вони відчувають постійну потребу когось любити, про кого піклуватися. Тому представники знаку, що не мають «другої половинки» відчувають себе обділеними. До вибору партнера Леви підходять надзвичайно серйозно і відповідально. Як правило, представники знака не звикли виставляти свої почуття на показ, але Леви, у яких перебуває Місяць у знаку, можуть бути дещо емоційними.

Близнюки

Подвійність і мінливість – основні символи знаку Зодіаку Близнюки. Планета-покровитель Меркурій наділяє представників знаку хорошими інтелектуальними здібностями, гнучкістю розуму і інтуїцією. Двоякий і мінливий характер людей знака в повній мірі проявляється у тих, у кого асцендент перебуває у Близнятах, «подвоюючи» всі якості людини. Сонце в знаку сприяє розвитку розумових здібностей представників знаку.

Близнюки, що з’явилися на світ у рік Щура за китайським гороскопом, допитливі і комунікабельні. Представники знаку, що народилися в рік Бика, володіють «гнучким» розумом і дещо самовпевнені. Близнюки – Тигри – мінливі й непослідовні, а Близнюки – Коти люблять витончені речі і комфорт. Рік Дракона «зробив» представників знаку «легкими на підйом», а рік Змії «подарував» їм уміння красиво говорити і «потяг до знань».

Поєднання Близнюків і Коня народжує борців за справедливість і оптимістів, а тандем Близнюків і Кози – людей «собі на умі». Представники знаку, народжені в рік Мавпи, розумні, але не завжди можуть зосередитися на головному. Близнюки, що з’явилися на світ у рік Півня, енергійні й мінливі. Близнюки – Собаки – чесні й вірні в дружбі, а Близнюки – Кабана – готові подружитися з усіма і володіють специфічним почуттям гумору.

Непостійність Близнюків проявляється у всіх сферах життя, будь то любов, робота або сім’я. Вони швидко «загоряються» до чого-небудь, і так само швидко остигають. У любові представники знаку можуть бути злегка легковажними, чого може бути провиною Венера в знаку, а це не йде на користь відносинам з партнером. Мінливість представників знаку шкодить їм в дружбі і роботі. Однак, Близнюки – добрі, милі, чуйні і веселі люди, з якими «не засумуєш».

Чоловік Лев – жінка Близнюки

Чоловік Лев і жінка Близнюки мають досить непогану сумісність в любовних відносинах. Початок їх зв’язку буде схожа на любовний роман з букетами квітів, хвилюючими побаченнями і ніжними зізнаннями. Але, разом з тим, у представників знаків існують деякі відмінності, які здатні зруйнувати союз. В цілому ж, якщо партнери поведуть себе «правильно», то чудова пара чоловік Лев і жінка Близнюки може «скластися».

Сумісність знаків

Жінка Близнюки приверне чоловіка Лева своєю чарівною зовнішністю. Хлопця вразить те, як дівчина може змінюватися в залежності від її бажання чи настрою. Він кожен раз буде захоплюватися, побачивши обраницю в новому образі, з новою зачіскою або кольором волосся. А постійно «вихваляючи» хлопця, захоплюючись його силою, розумом і привабливістю, дівчина доб’ється того, що Лев буде закоханий в неї «по вуха».

Сильний і грунтовний чоловік Лев не залишає байдужою жодну жінку. В цьому плані дівчина Близнюки не є винятком. Лев завоює її серце красивими залицяннями і твердістю характеру. Закоханий Лев готовий кинути до ніг» обраниці буквально все, чим володіє. Єдине, що може засмутити» стосунки закоханих, це спроби Близнюків «взяти верх» треба Левом.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність знаків Зодіаку жінка Близнюки і чоловік Лев досить непогана. Обидва представника знаків не вважають секс основним у відносинах. Леви бояться «не відповідати» в сексуальному плані, а у Близнюків «великі запити» до партнера. У ліжку коханців буде панувати мир і згоду», якщо вони не будуть «зациклюватися» на своїх проблемах, а навчаться розуміти один одного

Сумісність в шлюбі

Шлюб чоловіка Лева і жінки Близнюки може бути цілком вдалим. «Пальму першості» в родині, безперечно, слід віддати чоловікові. Чоловік Лев, за своєю природою, захисник і годувальник, якому життєво необхідно взяти дружину під свою опіку. За ним тендітна жінка буде відчувати себе, як за кам’яною стіною». Дружина Близнюки, в свою чергу, буде «пестити і плекати» дружина, забезпечивши йому затишний будинок і приємне спілкування.

Однак, не все так гладко в сімейному житті чоловіка Лева і жінки Близнюки. Розбіжності між подружжям можуть початися після невдалих спроб дружини «захопити владу» або вирватися з-під опіки чоловіка. Вся справа в тому, що Близнюкам може набриднути роль домогосподарки, яка знаходиться «при» чоловіка і вона захоче самореалізації. Лев, як натура владна, чинитиме опір цим змінам. У цій ситуації головне для подружжя – знайти компроміс.

Чоловік – Близнюки жінка Лев

Жінка Лев і чоловік Близнюки добре сумісні і можуть об’єднатися в досить цікаву пару. Тяжіння, що існує між представниками знаків, підштовхне їх назустріч один одному. Загальні інтереси і погляди на життя суттєво зблизять хлопця і дівчину. Завдяки непоганий сумісності між партнерами, а також мудрості жінки і поступливості чоловіки, їхні стосунки можуть перерости в міцний сімейний союз.

Сумісність знаків

Дівчина Лев приверне хлопця Близнюки своєю незалежністю і силою характеру. Не залишаться непоміченими і її прекрасні зовнішні дані, завдяки яким Левиці користуються популярністю серед представників сильної половини людства. Чоловіки Близнюки, також, досить привабливі і не відчувають нестачі в шанувальниць. Крім того, жінку підкорить його живий розум і гарне почуття гумору.

Левиця і Близнюк можуть скласти чудову пару люблячих людей і однодумців. У них будуть спільні інтереси, спільні погляди і судження. Близнюкам важливо відчувати почуття свободи, тому Левиці доведеться змиритися з тим, що її коханий буде мати свої справи і інтереси. Негласної «першою скрипкою» в союзі Левиці і Близнюків буде жінка, яка наділена більшою силою характеру, мудрістю і раціоналізмом.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності Львів і Близнюків «говорить» про можливі проблеми у коханців в цьому плані. Дівчатам Левам необхідно постійно відчувати з боку партнера захоплення її красою і сексуальністю. Що ж стосується Близнюків, то вони, як люди неемоційні, можуть здатися жінці неуважними і недбалими в сексі. Щоб виправити ситуацію, коханці не повинні накопичувати в собі образи, а ділитися своїми почуттями з партнером.

Сумісність в шлюбі

Шлюб жінки Лев і чоловіки Близнюки за гороскопом сумісності знаків Зодіаку, може бути досить вдалим. Цей союз заснований на любові і повазі між чоловіком і дружиною. Весь свій вільний час подружжя проводять разом, а розлучаючись — по кілька разів на день телефонують. Керівна і спрямовуюча роль у подібному шлюбі відводиться Левам, а Близнюки з усіх питань будуть радитися з дружиною.

Ще однією особливістю такого союзу є те, що чоловік у ньому стає сильнішою і мудрішою. Цим змінам сприяє вміле керівництво Левиці. Головне, що повинна пам’ятати дружина – це не варто все звалювати на свої плечі, вважаючи, що впорається краще. Чоловік – на те й чоловік, щоб вирішувати складні життєві проблеми, а перетворившись на «дружину старшу подругу», можна домогтися того, що чоловік втратить інтерес до дружини.

Як зберегти відносини

Навіть при наявності гарної сумісності у коханні чоловікові Леву й жінці Близнюкам необхідно пам’ятати, що:

  • Близнюкам треба «віддати владу» в парі чоловікові, як сильнішого за характером і більш практичній людині. Якщо ви вибрали собі в партнери Лева – не потрібно претендувати на верховенство в парі, так ви, або, налаштували проти себе обранця, або, придушивши його, зробите з нього невдахи. І ще, не забувайте постійно захоплюватися вашим Левом – від цього у нього просто «виростуть крила».
  • Левам не варто сильно тиснути авторитетом» на партнерку, адже у неї також є «сильний» характер і сила духу, що необхідно враховувати.
  • Неоднозначні стосунки чоловіка Близнюки і жінки Лева можуть стати успішними, якщо врахувати, що:

  • Близнюкам не варто забувати, що їх обраниця, хоч і «сильна духом», але все-таки жінка, яка потребує любові і компліментах. Частіше говоріть їй, як вона прекрасна, надайте їй допомогу і підтримку і пам’ятайте, що на світі багато чоловіків, яким вона подобається. І ще, постарайтеся не давати коханої приводів для ревнощів.
  • Левам хочеться порадити згадувати іноді, що ви – «тендітна жінка», а ваш партнер – «сильний чоловік», який, нехай не так добре, як ви, але впорається з багатьма проблемами. Не варто перетворюватися в «маму» або «старшу подругу» — побудьте «маленькою дівчинкою», якій потрібна опіка, і ви побачите зміни на краще у вашому обранцеві.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: