Сумісність Овна і Раку

Сумісність овна і раку — не саме вдале поєднання між знаками зодіаку. Справа в тому, що спільне життя може бути занадто нудною, позбавленої яскравих подій. Крім того, часто у рака з роками різко псується характер, він перетворюється в різкого і занадто імпульсивної людини. Овну стає з ним дуже важко. Дізнаємося, як можна це виправити і як підвищити відсоток сумісності раку і овна.

Зміст:

сумісність овна і раку

Сумісність Овна і Раку

Загальний опис відносин

Загальна сумісність даних знаків зодіаку неоднозначна. Рак – більш прямолінійний і імпульсивний порівняно з овном, який звик жити розмірено, перевіряючи кожен факт. Останньому, до речі, постійно здається, що рак його критикує, і це почасти правда. Справа в тому, що рак, який належить до стихії води, знаходиться під впливом планети Марс і Місяця, що докорінно змінює його характер в гіршу сторону. Овном управляє Сонце і Венера, а Марс і Місяць не грає ніякої ролі.

Часто союз овна і раку виглядає, як пара двох малолітніх дітей. Справа в тому, що їх усе не влаштовує, часом навіть здається, що весь світ став проти цих двох. Також і овну і раку важливо відчувати свою необхідність, а також завоювати схвалення своїх вчинків і рішень.

Рак володіє хорошим самовладанням і відмінно розвиненою інтуїцією, часто їм присвоюють екстрасенсорні здібності, хоч це часто і не так. Овен ж свято вірить у те, що рак – світило на його шляху, і тільки він може давати підказки з приводу поведінки та прийняття важливих рішень. Ця ситуація влаштовує і раку, і овна.

На жаль, говорити про сумісність в усіх сферах життя не доводиться, в любовних відносинах у пари часто виникають непереборні труднощі, впоратися з якими іноді просто неможливо, їм важко ужитися під одним дахом. Чого не можна сказати про дружбу і професійної діяльності, тут овен і рак взаємодіють з великим успіхом.

Яка сумісність в любові

І лев, і рак – люди з високими показниками сексуальної енергії, він просто не можуть не закохатися, і не звернути на себе увагу протилежної статі. Як вже було сказано раніше, любовна сумісність в парі не надто висока, тобто про шлюб, швидше за все, доведеться забути. Але це не завадить того, щоб обидва партнера отримали сексуальне задоволення в ліжку і вдосталь насолодилися товариством один одного в якості коханців. Однак, у випадку повної розбіжності характерів і темпераментів, про інтимної близькості між партнерами не може бути і мови.

Якщо трапилося так, що взаємна симпатія все-таки виникла і обидва учасника (чоловік і дружина) взаємовідносин готові докладати зусилля, щоб сімейне життя склалося благополучно, це досить рідкісний випадок. В такому разі, любов буде чистою і щирою, партнери будуть буквально носити один одного на руках. Але, на превеликий жаль, такі союзи зустрічаються досить рідко.

Якщо звернутися до витоків і дізнатися, що думає про парі рак і овен наука астрологія, то це опис взаємодії двох протилежних стихій – вогню і води. Якщо міркувати логічно, такого союзу не судилося скластися вдало, але як показує життя, все змінюється і зараз пара овен і рак – вже не рідкість.

Що потрібно овну від відносин з раком

Незважаючи на твердий характер раку, овну життєво необхідно брати кермо влади в свої руки і керувати відносинами. Для раку дана ситуація не прийнятна взагалі, як може хтось інший бути на коні замість нього? Завдяки цьому, відносини ніколи не будуть рівними, завжди будуть періоди затишшя і час, коли кожен з них будуть намагатися тягнути ковдру на себе. На щастя овен, рак, незважаючи на особливості характеру, може з легкістю погоджуватися на компроміси, саме тому він виявляється ініціатором припинення війни на сімейній ниві.

Овен звик йти напролом, це, в свою чергу, дуже не подобається раку, і він не боїться це всіма способами показувати. Рак до такого не звик, так як завжди перебувають люди чи ситуації, які відволікають його від правильної траєкторії шляху. Овен не любить, коли бажана мета досягається легко, тому з задоволенням шукає перешкоди для подолання самостійно, набиваючи все нові і нові шишки.

Особливості поведінки раку в даному союзі

Якщо овен не втрутиться в поведінку раку, останній сприйме це, як відсутність інтересу до його персони. Його характер стане стрімко змінюватися, звичайно, не в кращу сторону. З’явиться цинізм і почуття постійного незадоволення навколишнім світом і самим собою. Якщо сказати коротко, жити з таким партнером рак, стане просто неможливо. Якщо овен буде давати відсіч і не дасть раку нав’язати свою думку, він відчує силу і характер другої половини, що значно додасть вагомості та значущості.

Рак — знак зодіаку, якого дуже легко образити. Справа в тому, що під зовні твердим характером і куленепробивним цинізмом і почуттям гумору, ховається ранима душа, яка може і хоче любити і, звичайно ж, відчувати себе коханим. Овен не завжди може дати саме те, що потрібно його партнеру раку.

Як взаємодіють партнери у дружбі

Як вже було сказано раніше, з пару лева і овна виходять чудові приятелі і навіть друзі. Але і в цьому відношенні, навряд чи все пройде гладко. Ці двоє ніколи не будуть нудьгувати в загальній компанії, вони знаходять спільні теми для спілкування, мають спільне хобі і читають одного і того де автора книг. Але, незважаючи на перераховані вище позитивні якості, навіть в дружбі про 100 % сумісності не йдеться.

Різниця в характері та її вплив на відносини

І в любові, і в дружбі на життєвому шляху овна і раку можуть стати різні проблеми, з якими можна і потрібно боротися. На першому місці стоять образи, які виникають без приводу і с. найцікавіше, що при цьому ні рак, ні овен, не вважають себе такими, помилково вважаючи, що є сильними особистостями.

Хоча це не зовсім так, рак все-таки відчуває деяку уязвленность в питанні образ. Якщо шкоду було завдано людиною ззовні, не близьким партнером, рак, швидше за все, поставить незламну стіну між собою і кривдником. Цей бар’єр зруйнувати вкрай складно, іноді навіть другій половинці важко докопатися до істини і допомогти вирішити проблему.

Не можна не згадати і про різних життєвих позиціях даних знаків зодіаку і про діаметрально різної мотивації. Це робить сумісність знаку овна і раку мінімально сумісної, так як не можна бути щасливими разом з життя, не маючи спільних цілей і принципів. Всі зможе змінитися докорінно, якщо обидва відкриються один перед одним і уважно вивчать душі, тоді обов’язково знайдеться щось спільне. Можливо, ви обидва мріяли ще з дитинства відкрити кав’ярню на березі моря, так дотримуйтесь до її здійснення разом.

Так як в парі овна і раку поєднується непоєднуване, а саме вогонь і вода, то кожен з учасників союзу буде відчувати деяку напруженість і страх про те, що партнер може поранити в будь-яку хвилину. Щоб це побоювання не доходила до маразму, потрібно контролювати виплеск емоцій з кожної сторони з одного боку, з іншого – давати можливість кожному проявляти своє я.

Яка сумісність раку і овна в роботі

Якщо овен і рак зустрілися на професійному поприщі, не варто очікувати чогось більшого, ніж відносини на роботі. Обидва учасники союзу вміють чітко розмежовувати кар’єру і інтимне життя, бо робота – це робота, кожен з них захоплюється справою цілком і повністю.

Овен є незамінною підтримкою для раку, він підтримує всі його починання і бере участь у їх реалізації пряма участь. Що стосується ситуації, коли овен буде займати керівні посади, а в його підпорядкуванні перебуватиме рак, тут все складається більш ніж благополучно. Рак буде відмінним виконавцем, конфлікти на професійному ґрунті з ним виключені. Такі співробітники та підлеглі – на вагу золота.

Які проблеми можуть перешкодити щастя

На превеликий жаль, пара овна і раку стикається з низкою проблем, яких не може уникнути жодна пара знаків зодіаку. Варто сказати, що в даному випадку, коли сумісність вказує на те, що щастя не бачити, опускати руки не треба. За ці відносини потрібно боротися, так як попереду може бути яскраве світло. Дізнаємося більш детально перелік труднощів і шляхи їх вирішення.

Овен і рак не можуть знаходити компроміс

Навіть, коли проблема чітко визначена, партнери часто не можуть знайти правильні підходи до її вирішення. Справа в тому, що відхід від основного шляху прямування, неприйнятний для обох партнерів і може просто привести в тупик. Щоб швидко згладити тріщину, що утворилася у взаєминах, не потрібно відкладати рішення в довгий ящик, а займатися розглядом відразу, роблячи відповідні висновки. Звичайно, для цього потрібно володіти гнучкістю характеру і знаходити в собі сили переступати через свої бажання.

Рак – той чоловік, який не любить з’ясовувати стосунки, йому легше пообіцяти те, що потрібно овнам і постаратися забути про дану обіцянку. Звичайно, принципового овна це поведінка не здасться правильним і сварка так і залишиться відкритою. Рак повинен брати відповідальність за сказані слова і намагатися бути більш гнучким.

Партнери звикли сумніватися в усьому

Сумніви – невід’ємна частина життя раку і овна. Вони не вірять нікому, навіть один одному, незважаючи на те, в яких стосунках перебувають. Для того щоб рак пустив у серце баранів, ті повинні пройти певні життєві випробування, бути з ними і в горі, і в радості, і в жодному разі не намагатися бути керівним у союзі. Без довіри в будь-яких відносинах не буде майбутнього, пара овна і раку – не виняток із правил. Крім цього, потрібно поважати партнера і показувати це кожен день, навіть тоді, коли, здається, в цьому немає ніякої необхідності. Потрібно ще раз сказати про компроміси, так як їх знаходження – слабке місце пари. Якщо працювати над цими помилками, стосунки чоловіка і дружини будуть успішними і довгими.

Разюча різниця у характері

Відносини в парі баранів і раку – це дві прямі лінії, які розходяться в різні боки, подібно променям сонця. Виною цьому стає різниця в характерах. Овен – це людина, яка залежить від імпульсів, пристрасті і поривів характеру, йому складно діяти розмірено і виважено. Рак, у свою чергу, це один з найбільш продуманих знаків зодіаку, який, подібно терезам, звик обмірковувати кожен крок і прораховувати наслідки.

Так як в союзі відбувається зіткнення двох стихій, вогню і води, їх характери також можуть бути діаметрально протилежними. Кожен буде намагатися тягнути ковдру на себе і стати головою сім’ї. Цього допускати в жодному разі не можна. Характер, звичайно, змінити нікому не в силу, але ось постаратися його приборкати можна.

Сумісність чоловіка овна і раку жінки

Якщо обидва партнери зацікавлені в тривалих відносинах, обидва повинні себе вести відкрито й не тримати каменю за спиною. Якщо у взаєминах буде чесність, сумісність пари чоловік овен і жінка рак буде досить вдалою. Непогано, якщо партнери мають спільні життєві цілі, це буде зближувати. Але, на превеликий жаль, така ситуація зустрічається рідко, так як учасникам союзу необхідно відчувати свою унікальність і бути попереду. Часто трапляється, що в овна і раку різні погляди і на відносини і на життя в цілому. Наприклад, хтось з них буде прагнути до серйозних стосунки, створення сім’ї і народження дітей, прикладаючи максимум зусиль до досягнення бажаного. У той час як партнеру все це не потрібно, його мета – коротка інтрижка, сексуальна зв’язок і не більше.

Якщо ж відносини все таки дійшли до укладення шлюбу, партнери можуть стати одним цілим, на зразок двох частин механізму. Жінка рак, ставши дружиною овна, буде проявляти максимум почуттів і ніжності по відношенню до чоловіка. А він у свою чергу, додасть перцю у відносини, забезпечить їх пристрастю та яскравими емоціями. Однак у всьому потрібно вміти досягати золотої середини. Якщо хлопець рак не перевищить допустиму межу, союз буде існувати, дівчина рак буде всіляко цьому сприяти.

Варто приділити увагу ситуації, коли жінка рак перетворюється у володаря ситуації і всіма можливими і неможливими способами намагається приручити свого чоловіка, не даючи йому можливості вільно зітхнути. Овен чоловік не є підкаблучником і не зможе терпіти такого поблажливого ставлення до себе. Важливо проявити жіночу мудрість і хитрість, щоб не доводити відносини до такого і не поставити своїми ж руками на них хрест.

Що можна сказати про сумісність чоловіка раку і овна жінки

Тут ситуація змінюється докорінно, чоловікові потрібно навчитися поступатися своїй партнерці, дати їй свободу дій і можливість бути головною в стосунках пари чоловік рак і жінка овен, коли вона стає його дружиною. Хоч їй і хочеться бачити в партнері справжнього чоловіка з твердим життєвим стрижнем і впевненою позицією, важливо власноруч керувати ситуацією. Дружина в даних відносинах займається тим, що зберігає гармонію і рівновагу добра і зла в парі. Не варто заважати їй відновлювати вселенську справедливість, це її життєве призначення.

Чи легко чоловіку раку і що його чекає з такою партнеркою в шлюбі? Швидше за все, відповідь буде негативною, але чого не зробиш заради цієї любові. Справа в тому, що чоловік рак може дозволити проявити гнучкість розуму і невгамовна уява, щоб дати відчути жінці-овну влада, насправді залишивши кермо влади в своїх руках. Є тільки одна сфера, де чоловікові важливо приймати рішення самостійно — це інтимні стосунки у ліжку. Секс – це та сфера, де рак може бути самим собою і дати волю своїй фантазії. Якщо порівняти схожість сумісності пари в любов і секс, то сумісність в сексі овна і раку дуже висока.

Варто сказати, що рак і овен в подібному поєднанні погано уживаються в побутових проблемах. Вони насилу приходять до спільної думки в таких банальних питаннях, як купівля продуктів у магазині, прийняття рішення про місце для проведення відпочинку, не кажучи вже про глобальні проблеми. Тут прийти до спільного знаменника досить складно, астрологи рекомендують дати можливість прийняття рішення дівчині.

Закінчуючи опис відносин овна і раку, потрібно сказати, що їх сумісність далеко не ідеальна. Вона не буде залежати від того, в якому році були народжені партнери, це може бути тигр, коза, собака, півень, змія, криса, мавпа, дракон, кінь, бик і так далі. Навіть вплив висхідній і десцендента за гороскопом буде мінімальним, підходять або не підходять вони один одному вирішує розташування зірок. Позитивна сторона полягає в тому, що стосунки мають майбутнє, якщо обидва учасники будуть за них боротися і не опустять руки. Важливо завоювати увагу й повагу один одного, адже його так складно повернути, одного разу втративши.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: