Сумісність Діви і Риб

Сумісність Діви і Риб буває або дуже вдалою, або майже неможливою. Багато залежить від бажань і зусиль партнерів. Якщо вони захочуть, то побудують дивно плідний союз, адже ці знаки Зодіаку здатні багато чого один одному дати. Якщо Діва і Риби сконцентрують увагу на недоліках і взаємних претензіях, їх зв’язок розпадеться, так і не зміцнившись. У відсотках розлучень таких пар багато.: більшість шлюбів закінчується в перші роки сімейного життя.

Зміст:

сумісність діви і риби

Сумісність Діви і Риби

Характери знаків

Гороскоп сумісності знаків Діва і Риби обіцяє їм мало хорошого. Це люди з різними темпераментами, характерами і стилем життя. Тим не менш, в такому поєднанні зустрічаються щасливі пари. Якщо партнери налаштовані на співпрацю, вони чудово доповнюють один одного. Якими ж рисами характеру мають ці знаки?

Характер Риби

Емоційні, замкнуті в собі Риби володіють приголомшливою інтуїцією. Вони тонко відчувають людей, їх настрій, завжди готові прийти на допомогу. Також вони володіють слабкою нервовою системою, швидко втрачають рівновагу, схильні до нападів поганого настрою. У той же час усередині Риб прихована невідома сила, яка проявляється в критичних ситуаціях. Вони здатні приймати дуже вірні рішення, керуючись не логікою, а тонким внутрішнім чуттям. Рибам притаманна наступна характеристика:

Багато Риби бувають занадто пасивними, воліють плисти за течією. В періоди поганого настрою замикаються в собі, чекають, поки проблеми вирішаться самі собою. Хвороблива фантазія, зайва тривожність можуть призводити до нервових зривів. Риби часто не виконують даних обіцянок, тікають від відповідальності, люблять попліткувати. Схильні до шкідливих звичок, особливо після того, як зазнали невдачі в роботі або відносинах.

Характер Діви

Практичні і спокійні Діви рідко виходять із себе. Вони прагнуть впорядкувати світ навколо себе. Будь-яку роботу виконують якісно, доводять результат до досконалості. Дуже дисципліновані, ніколи ні про що не забувають. Вони працьовиті, не люблять відпочивати і сидіти без справи. За своїм темпераментом люди знака досить холодні, рідко показують свої емоції на людях. Діви соромливі, уникають бути в центрі уваги, чесні і правдолюбивые. В людях цінують акуратність, діловитість, щирість. Ось основні риси характеру Дів:

Діви часто зациклюються на дрібницях, бо випускають з уваги безліч додаткових шансів на успіх. Вони дуже самокритичні, переживають з-за реальних і вигаданих помилок, постійно чекають покарання за них, люблять критикувати інших, не терплять недоліків. Безтолкові, необов’язкові і неохайні люди викликають у Дів обурення. Вони часто мислять шаблонно, звужуючи свій кругозір. Бувають безпринципними і мстивими егоїстами, сварливими чоловіками і дружинами.

Загальна сумісність знаків

Пара Діва і Риби може бути цілком благополучної, незважаючи на протиріччя в характерах. Обидва знака Зодіаку замкнуті і потайливі, у них вузьке коло знайомих, вони не люблять галасливих зборищ. Якщо партнери звернуть увагу на позитивні риси один одного, вони зможуть багато чому навчитися.

Поряд з Дівою Риби почувають себе впевненіше, вчаться організовувати свій життєвий простір, реалізовувати мрії. Це подвійний знак, йому притаманні душевні коливання, суперечливі бажання. Земний один робить його життя стабільною і спланованою.

Діва знаходить чуттєвість і емоційність, починає дивитися на речі ширше, не боїться будувати далекосяжні плани. Вона починає краще розбиратися в людях, переймаючи у водяного знака його приголомшливу інтуїцію. Партнери дбайливо і делікатно ставляться один одному, бояться образити, адже у обох тонка душевна організація.

Відносини знаків Риби і Діва не бувають безхмарними, їх союз дуже нестабільний. Їм подобаються різні речі. Риби люблять мріяти, фантазувати, вони не проти відправитися в подорож. По натурі вони творчі люди, тому трохи безладні. Риби часто жартують над Дівами, так як не розуміють їх дріб’язковості й пристрасті все систематизувати, розкладати по поличках. Діви терпіти не можуть хаосу навколо себе. У них викликає паніку все, що не піддається аналізу і чіткому структуруванню. Вони фанатично наводять порядок в домі, на роботі або у свого партнера в голові. Їх дратує неохайність Риб, їх схильність до пасивного спостереження за дійсністю. На цьому грунті між партнерами постійно виникають суперечки. Якщо цей союз не об’єднує дружба та щось більше, ніж побут, він швидко розпадається.

На сумісність Діви і Риб впливає Місяць, а не тільки Сонце. Місячний асцендент і десцендент підсилюють тяжіння між знаками або, навпаки, віддаляють їх один від одного. Добре, якщо місячна вісь Риб у Діві або іншому знаку землі, а у Діви — у Рибах, Раку або Скорпіоні. Тоді взаємини між партнерами стануть набагато краще.

Вісь у вогненному знаку породить суперництво між ними, а в повітряному — посилить нерозуміння. Рік народження і китайський гороскоп теж мають значення. Рибам підійде Змія, Кролик і Кабан, Діви добре себе почувають, якщо партнер — Кінь, Щур або Півень. Тигр, Дракон і Бик не принесуть в цей союз нічого хорошого, зате Кабан, Собака і Мавпа зроблять тертя між Дівою і Рибами не такими сильними.

Еротичний гороскоп

Яка сумісність в любові Риби і Діви? Венера нагородила ці знаки абсолютно різними темпераментами, тому вони погано сумісні в сексі. Діва навіть до фізичної близькості підходить з раціональної точки зору. Без інтелектуального спорідненості з партнером в ліжку вона не отримає задоволення. Земний знак нерідко буває замкнутим і скутим, він наділений купою забобонів і комплексів, тому стримує свою сексуальність, не дозволяє вирватися почуттям назовні.

Риби емоційні, їм подобаються довгі попередні ігри, для них секс — це чуттєве задоволення, мало пов’язане з повсякденними відносинами. Вони розкуті в ліжку, люблять фантазувати і втілювати свої фантазії.

Сексуальна сумісність знаків може бути хорошою, якщо вони знайшли порозуміння в інших сферах. Тоді Діва дозволить собі проявляти більше емоцій, довіриться Рибам. Усередині земної знака прихований чималий потенціал, якщо Рибам вдасться його пробудити, партнери зможуть отримати взаємне задоволення.

Важливо, щоб виховання Діви було просунутим, щоб вона не була ханжею і не вірила в громадські забобони. Рибам треба бути терплячішим зі своїм партнером, не форсувати події і не розчаровуватися занадто рано, тоді сумісність в любовних відносинах і секс можна налагодити.

Лише постіль не здатна зв’язати Риб і Діву — коханці повинні мати більше спільного, щоб їх зв’язок була тривалою.

Жінка Риби і чоловік Діва

Не можна сказати, що чоловік Діва і жінка Риби відчувають сильне тяжіння і можуть закохати в себе партнера з першого погляду. Хлопець і дівчина не відразу помітять один одного. У них є шанс познайомитися в різних місцях: на роботі, на благодійному вечорі або волонтерської організації. Швидше за все ці двоє будуть стояти осторонь, спостерігаючи за всіма з куточка.

Хлопця може зацікавити мрійлива дівчина, якщо він любить розгадувати таємниці. Миле і ніжне створіння викличе у нього бажання подбає про нього. Дівчина теж може зацікавитися хлопцем: їй сподобається організованість, якої так не вистачає їй самій. Обидва партнера скромні і соромливі, бо у них є шанс завоювати один одного тоді, коли немає з ким порівнювати і поруч не спостерігається суперників.

Діва чоловік і жінка Риби можуть бути щасливі разом, але перед цим вони пройдуть довгий шлях взаємних притирань і компромісів. Чоловік у такій парі стає сильнішою. Він бачить поруч з собою слабку жінку, про яку треба піклуватися. Риби оцінять його працю і будуть вдячні.

Діва виходить зі свого футляра поряд з емоційною подругою, почуття стають яскравіше і більш насиченою, він вчиться радіти життю і краще розбиратися в людях. Риби поруч з Дівою відчувають себе впевнено і захищено, вони приводять в порядок думки, ставлять перед собою більш конкретні цілі.

Пара веде відокремлений спосіб життя, до них в гості приходять лише найближчі друзі. Чоловік і дружина поважають особистий простір один одного, дають можливість час від часу усамітнитися. Їх пов’язують щирі та ніжні почуття.

Як вирішувати проблеми

Любовна сумісність чоловіка Діви і жінки Риб не занадто сильна, бо проблеми у відносинах бувають завжди. Дуже скоро чоловік побачить, що помилився у своїх очікуваннях. Він шукав віддану і домашню дружину, а отримав загадкову і відчужену від дійсності. Риби — нікудишні господині, вони не вміють організовувати сімейний побут так, як собі уявляють Діви. Чоловік побачить, що ідеального порядку в домі чекати не доводиться. Він може взятися за справи сам, але при цьому не упустить можливості боляче вколоти дружину і зробити їй зауваження. У Риб чутлива натура, якщо до них занадто сильно чіплятися, вони підуть у себе, тоді достукатися до їх здоровому глузду буде нереально.

Жінка теж побачить, що поруч з нею чоловік її мрії. Діви приземлені і практичні, вони ніколи не зрозуміють піднесених думок Риб. Крім того, чоловік досить холодний, що неодмінно позначиться на сексуальної сумісності.

Щоб пара Риби і Діва зберегла відносини, партнерам потрібно піти на поступки один одному. Чоловікові доведеться взяти на себе частину домашніх обов’язків. При цьому він повинен стримувати мову і стримати критику. Їдкими зауваженнями він нічого не доб’ється від дружини, а тільки погіршить ситуацію. Жінці потрібно частіше спускатися з небес на землю, вчитися у Діви практичності. Вона скоро побачить, що такий спосіб життя їй прекрасно підходить. Настрій стане білішою рівним, з’явиться оптимізм і впевненість у завтрашньому дні.

Подружжю необхідно набратися терпіння, бути поблажливіше і великодушне один до одного.

Обидва знака ласкаві, вони прагнуть служити людям. Так чому не послужити своєму партнерові? Представники знаків будуть щасливими, якщо їх пов’язує справжня любов і теплі почуття.

Жінка Діва і чоловік Риби

Дівчина Діва і хлопець Риби будуть довго придивлятися один до одного. В більшості випадків їх знайомство нічим не закінчується. Вони швидко бачать, що дуже різні. Перспективи сімейного життя таких людей настільки туманні, що вони розлучаються і відправляються на пошуки більш відповідного варіанту. Якщо хлопцю або дівчині незбагненним чином вдасться закохати в себе партнера, їх чекає непростий період притирань і побудови відносин. Що може залучити один одного цих двох? Чоловіки Риби нерідко шукають тиху і домашню подругу, здатну про них подбати. Діва, в свою чергу, любить всіх опікати. На цій основі вони зійдуться. Крім того, хлопець і дівчина можуть разом займатися благодійністю, що ще більші їх зблизить.

Ідеальна пара Риб і Діви — велика рідкість. Щаслива сім’я виникає тільки завдяки кропіткій роботі обох подружжя над собою і стосунками. Риби в такому союзі можуть стати активніше, подивитися на життя з великим реалізмом. Діви перестають зациклюватися на дрібницях, знаходять чутливість, емоційність і більш широкий погляд на світ. Пара разом подорожує, нерідко займається громадською діяльністю або будує свій маленький сімейний бізнес.

Кожен з подружжя має особистий простір, де він час від часу усамітнюється. Вечорами чоловік і дружина ведуть усунені розмови, філософствують, мріють і рідко сваряться. Між ними панує любов, дружба, але повного взаєморозуміння вони не досягають ніколи, адже обидва знака Зодіаку закриті, вони нікому не дозволяють проникнути в глибини своєї душі.

Як вирішувати проблеми

Ідилічна картинка, описана вище, — надзвичайна рідкість. Сумісність жінки Діви і чоловіки Риб низька, сварки між ними виникають постійно. У більшості випадків ініціатором є дружина. Її дратує лінь і пасивність чоловіка, його мрійливість. Вона звикла працювати і досягати успіху, завдяки важкій роботі. Вся її життя впорядкована, а Риби вносять в неї творчий хаос. Це вибиває жінку Діву з колії. Вона ніколи не буде мовчати, постійні причіпки та зауваження стануть звичайною темою для розмов. Риби замкнуться в собі.

Чоловік рідко відповідає дружині, але образи збирає довго. Пара може роками жити в стані війни, не наважуючись на розлучення. Ініціатором розриву відносин виступить чоловік. Діва може роками тягнути лямку сімейного життя, не наважуючись щось змінити. Навіть якщо відгуки всіх родичів будуть говорити про те, що відносини пора припинити.

Щоб Діва і Риби зберегли шлюб, їм доведеться чимало попрацювати. Чоловікові не слід сприймати зауваження дружини в багнети: вони нерідко справедливі. Якщо він спробує організувати простір навколо себе, подивиться на світ більш реалістичним поглядом, то зможе багато чого досягти, адже в Рибах прихований величезний потенціал: вони стають великими вченими, музикантами, художниками чи письменниками. Тільки до звершень їх повинен хтось підштовхувати, і Діва непогано справляється з цією роллю. Жінка теж повинна переглянути свою поведінку і не пиляти чоловіка. Чіплятися до дрібниць не варто, краще підкреслити достоїнства чоловіка і вказати йому правильний шлях, а далі він сам зрозуміє, що потрібно виправити у своєму житті.

Будувати відносини в цій парі треба на рівноправність. Кожен партнер повинен мати свій куточок, де зможе усамітнитися. Не варто грубо втручатися в душу одне одного: це не принесе нічого хорошого.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: