Сумісність Раку і Тельця

Сумісність Раку і Тельця висока. Вони можуть побудувати прекрасний і гармонійний союз, в якому обидва будуть щасливі. Разом з тим, їх стосунки нерідко заходять у глухий кут через особливості характерів і темпераментів. Багато залежить від тих почуттів, які знаки живлять один до одного, їх бажання йти на компроміси і бажання приділити роботі над собою. У відсотках розлучень ця пара зустрічається нечасто.

Зміст:

сумісність раку і тельця

Сумісність Раку і Тельця

Характери знаків

Відносини земної Тільця і Раку, керованого водою, в чому залежать від їх характерів. Стихії цих знаків благотворно впливають один на одного. Вода зрошує землю, а та не дає випаровуватись волозі. Якими рисами наділи гороскоп Тільця і Раку?

Характер Тільця

Спокійні і врівноважені Тельці ніколи не зрадять і завжди стримають свою обіцянку. Вони обмірковують кожен свій крок, дуже рідко діють імпульсивно. Цей знак Зодіаку дуже терплячий, він вміє чекати результату своєї роботи місяцями. Венера нагородила Тільця чуттєвістю і добротою, бо він усім подобається. Готовий дати пораду, втішити, поговорити по душах. Тельці звикли жити комфортно, їх основні зусилля спрямовані на досягнення матеріальних благ. Ось коротка характеристика та основні риси Тельця:

Не позбавлений Тілець і негативних рис. Він дуже впертий, рідко змінює свою думку, навіть під тиском вагомих аргументів. Яскравий власник, нищить улюблених своїми ревнощами. Деякі Тельці бувають справжніми садистами і домашніми тиранами, особливо в тих випадках, коли в житті їх переслідують невдачі. Крайній консерватизм нерідко переходить розумні межі, Тельці рішуче відкидають будь-які нововведення.

Характер Раку

На перший погляд Раки здаються беззахисними. Насправді це зовсім не так, вони вміють постояти за себе. Добиваються поставлених перед собою цілей. Рак володіє прекрасною інтуїцією і тонко відчуває настрої людей. Його стан духа в чому визначається Місяцем та її фазою. Мотиви і бажання цього знаку Зодіаку не дано розгадати нікому. Чужі таємниці Раки вміють зберігати, вони чудові співрозмовники, так як вміють слухати. Дуже прив’язані до минулого, своєї сім’ї, батькам. Ось основні риси характеру Раку:

Раки дуже вразливі, образливі і злопам’ятні. Вони вміють мститися, але завжди намагаються замести сліди. Люблять похвалитися всім неіснуючими успіхами, нерідко байдужі до чужих бід і проблем. Раки страждають від тривожності, турбуються без причин, але після цього швидко впадають в ейфорію. Вони дуже нерішучі, зациклені на минулому і консервативні. Багато в чому доля цього знака Зодіаку залежить від оточення, в якому він росте, працює і проводить вільний час.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп сумісності Раку і Тельця обіцяє їм довге і щасливе життя разом. Ці знаки здатні залучити і завоювати увагу один одного, так як у них багато спільних рис характеру. Обидва консерватори, не зазнають різких змін. У Рака і Тельця приблизно однакове ставлення до грошей, вони не скупі, але і витрачатися на дрібниці не будуть. Ці знаки Зодіаку справжні гурмани, швидше за все, спокушати один одного вони будуть в ресторані. Рак і Телець шукають у відносинах стабільність і сталість, так що їх союз обіцяє бути дуже вдалим. Рак поруч з Тельцем відчуває під ногами твердий ґрунт, він стає не таким нервовим і замкнутим. Телець навчається у свого партнера чуттєвості, він починає краще розуміти людей. Знаки непогано сумісні в любові, дружбі і роботі. Тому між ними можливо дуже плідну співпрацю.

Проблеми в парі Раку і Тельця теж виникають. Їх схожість може обернутися проти них же самих. Обидва знака Зодіаку дуже вперті, вони не відступлять, якщо вважають, що праві. Це веде до постійних сутичок і непорозумінь. Іноді партнерам важко домовиться і ясно висловити свої думки. Рак потайний, він живе емоціями і почуттями. Телець теж не балакучий, але його сприйняття світу реалістичне і матеріальне. Якщо вони не враховують особливостей один одного, між ними виникне повне нерозуміння. Така поведінка найбільше шкодить дружбу і діловим відносинам. Сімейне життя Раку і Тельця супроводжується ревнощами. Ці знаки власники, вони хочуть, щоб партнери повністю належали тільки їм.

На відносини Раку і Тельця в дружбі і любові впливає не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо її асцендент і десцендент управляються водній або земною стихією, партнери покращувати своє взаєморозуміння. Повітря віддалить їх один від одного, а вогонь може зробити суперниками в боротьбі за лідерство. Китайський або східний гороскоп має значення поряд з Місяцем. Рак легко довіриться Коту, його приваблює таємнича Змія, Коза і мудрий Дракон. Тельцю підходить Бик, Кінь і Кабан. Поліпшить взаємини Собака, Тигр і Кролик. А ось Щур, Півня або Мавпи навпаки, зроблять їх більш прохолодними і заплутаними.

Еротичний гороскоп

Сумісність у любовних стосунках між цими знаками Зодіаку теж висока. Їм легко підкорити один одного, сексуальна енергія у обох сильна, а бурхливий темперамент. Рак – це втілення еротики, Телець – чуттєвості. Венера щедро обдарувала їх любовними талантами. Лідером в ліжку буде Телець, на що Рак охоче погодиться. Головне, щоб партнер підкреслив його досвід в любові, тоді водний знак відчує себе впевненіше. Телець здатний розкрити потенціал Раку, від чого їхні інтимні стосунки стануть ще краще. Правда витончених технік або небаченої пристрасті у них очікувати важко. Зате задоволення коханці будуть отримувати разом довгі роки.

Порушити Рак і Телець свою сумісність у коханні можуть із-за нерозуміння. У них схожі темпераменти, але трохи різне ставлення до сексу. Для Тельця важливий тілесний контакт і фізичне задоволення. Він любить, щоб пестили його тіло, здійснює подвиги в ліжку, але говорити ніжні слова не вважає за потрібне. Раку важлива не тільки сексуальна сторона відносин, він жадає духовної близькості. Його еротична фантазія дуже розвинена, він любить висловлювати свої бажання і почуття словами. Попередня гра для Раку, в якій переплітаються ласки і красиві слова, дуже важлива. Якщо Телець не зрозуміє цього і не піде на поступки Раку, їх секс стане прісним і нецікавим, пристрасть піде. Звичайно, це не стане причиною негайного розриву. Але стосунки коханців можуть дати тріщину.

Сумісність чоловіка Раку і жінки Тельця

Стосунки дівчини Тільця і хлопця Раку будуть розвиватися повільно та поступово. Можливо, партнери знайомі ще зі школи, але вони не поспішають створювати сім’ю. Обидва знака дуже бояться помилитися. Закоханий хлопець шукає турботливу і господарську дружину, яка може стати для нього одночасно і мамою, і подругою. Дівчина налаштована на серйозні відносини. Для неї важлива стабільність, особливо матеріальна. Тільки перевіривши свої почуття, оцінивши майбутнього супутника життя з усіх сторін, можуть вступити в шлюб Телець і Рак. Якщо вони вважають свій зв’язок безперспективною, розлучаться задовго до весілля.

Чоловік Рак і жінка Телець можуть бути дуже щасливі разом. Відгуки близьких про них трохи дивні. Всі вважають, що ці двоє вступили в шлюб за розрахунком. Насправді чоловік і жінка просто не показують своїх почуттів на людях, вони стримані і чемні один з одним в суспільстві. Зате вдома подружжя відкриваються, між ними дуже ніжні і трепетні відносини. Чоловік і дружина прив’язані до будинку, вільний час присвячують господарству, вихованню дітей. Рак привносить у цей союз емоції, Телець – раціональний підхід до життя. Відносини між чоловіком і жінкою ніколи не будуються за принципи начальник і підлеглий. Вони завжди рівноправні, будь-які питання сім’ї вирішуються спільно. Рак вважає, що йому попалася найкраща з жінок, а Тілець, що він володар кращого з чоловіків.

Як вирішувати проблеми

Свою сумісність чоловік Рак і Телець жінка можуть втратити. У них трохи різне ставлення до світу. Чоловік живе емоціями і переживаннями, її настрій часто міняється. Він насилу розуміє, як його дружина може бути такою спокійною і врівноваженою. Раку дратує, що дружина більше часу приділяє матеріальним речам, ніж почуттям і переживанням. Жінка Телець здатна розвіяти тугу свого чоловіка. Але для неї дивними є його метання. Вона любить стабільність, а Рак руйнує її затишний світ своїми постійними стогоном, сумом і депресіями. Зовні спокійна пара насправді живе пристрастями, вони нерідко сваряться. Проблема полягає в тому, що обидва збирають образи глибоко всередині. Телець періодично зривається і висловлює Раку все, що про нього думає. Тоді найкраща з жінок перетворюється в злісну фурію. Рак від образи замикається в собі, витягнути з нього хоч слово в такому стані неможливо.

Щоб сварки і конфлікти в сімейній парі не виникали, Телець жінка і Рак чоловік свою сумісність не втратили остаточно, їм потрібно більше говорити один з одним. Якщо вони відверто висловлять свої претензії, зможуть домовитися і знайти оптимальне рішення. Тельцю слід набратися терпіння, адже Раку не переробиш. Важливо пам’ятати, що за нападами депресії у цього знака завжди йдуть періоди гарного настрою. Найкраще стежити за Місяцем і обзавестися спеціальним календарем, адже стан духу у Рака багато в чому залежить від фази нічного світила. Раку слід оцінити достоїнства дружини і не зациклюватися на недоліках. Адже в її особі він знайшов турботливу дружину, прекрасну господиню і відмінну маму. Те, що вона концентрує свою увагу на матеріальному, скоріше плюс, ніж мінус для цієї пари.

Сумісність жінки Раку і чоловіка Тельця

Хлопець Тілець і дівчина Рак довго придивляються один до одного. Вони хочуть бути впевнені в своїх почуттях і сумісності. Навіть закоханий по вуха Телець не буде поспішати з завоюванням таємничої жінки Раку. Він ретельно продумає тактику і стратегію, тільки після цього почне спокушання. Дівчина побачить в надійному, монументальному Тільце ту кам’яну стіну, за якою вона може сховатися від всіх мирських перипетій. Хлопець захоче свою ніжну супутницю захистити, виконати всі її забаганки. Обидва партнери шукають у відносинах стабільності, вони мріють про сім’ю і затишному будинку, тут їх інтереси цілком збігаються. Тому хлопець і дівчина не будуть зволікати з весіллям.

Чоловік Тілець і жінка Рак будуть щасливі в шлюбі, адже у них прекрасне поєднання знаків. Чуттєва Венера чудово сходиться із загадковою Місяцем. Вони рідко виходять у люди, створюють свій маленький домашній рай. Чоловік опікає свою найкращу з жінок. Він буде основним годувальником у цій родині. Дружина чудово справляється з роллю господині. Вона вміє затишно обставити будинок, приготувати смачний обід, що і потрібно Тельцю. У сімейному житті цих знаків рідко виникають сварки і скандали, адже вони цінують один одного і прагнуть до рівним, стабільним відносинам. Вони ніколи не сперечаються, хто головний у будинку. Коли в подружжя з’являються діти, обоє стають прекрасними батьками. Ставлення до грошей у Раку і Тельця теж схожі. Обидва люблять відкладати, забезпечувати міцне фінансове становище.

Як вирішувати проблеми

Як би добре не сходилися Венера з Місяцем, сварки між ними неминучі. Адже Телець чоловік і Рак жінка по-різному йдуть до досягнення своїх цілей і сприймають світ. Жінка емоційна і скритна. Вона схильна до перепадів настрою, ранима, часто ображається. Прямолінійний і відкритий Телець не може зрозуміти примх дружини. Він намагається їй догодити, але натомість часто отримує сльози і докори без видимої причини. Жінці не вистачає тепла і чуйності. Часом їй здається, що чоловік відданий виключно на грошах і матеріальних цінностях. Вона сумує і з головою поринає у свої мрії. Рак і Телець можуть довго ображатися один на одного. Чоловік дуже терплячий, але перепади настрою у Раку можуть і його вивести з себе. Тоді він влаштує скандал і покаже свою саму гіршу сторону. Жінка ображається по-іншому, вона просто йде в себе, закривається в своїй кімнаті, і впивається своїми стражданнями.

Щоб Телець і Рак свою сумісність знаків, покращили, вони повинні більше спілкуватися між собою. Для дружин важливо говорити чоловікам все прямо. Тельці не розуміють натяків і недомовок. Якщо потрібно чогось домогтися від представників цього знака, їм треба все розкласти по поличках. Жінці важливо не розчиняться повністю в своєму чоловікові, інакше вона втратить його повагу. Потрібно розвиватися інтелектуально і духовно, щоб парі було цікаво проводити час разом. Обидва знака власники, і ревнощі нерідко затьмарює їх відносини. Телець чоловік і рак жінка повинні розуміти, що ніхто з них не збирається змінювати і не варто мучити один одного підозрами. Це лише порушить їх чудову сумісність. Не можна приховувати в себе образи, краще висловлювати претензії прямо. Тоді ситуація не дійде до вибухонебезпечною, і щасливий союз збережеться надовго.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: