Сумісність Лева і Терезів

Пара лев і ваги – непогане поєднання знаків зодіаку. В цьому союзі є свої плюси і мінуси. Однак загалом можна сказати, що зірки обіцяють удачу цій парі. Варто окремо розповісти про різних комбінаціях подібного союзу. Все буде мінятися в залежності від того, чоловіком або жінкою буде лев або ваги.

Зміст:

сумісність лева і ваг

Сумісність Лева і Терезів

Опис стосунків пари лева і жінки ваг

Пара чоловік лев і жінка ваги настільки яскрава, що не помітити її просто не вдасться. Причому це не стосунки напоказ, а досить щире вираження взаємних любовних почуттів і симпатій. До речі, виходячи зі статистики розлучень, саме леви і ваги займають першу позицію з кінця за кількістю офіційних розривів відносин.

Як можна привернути увагу лева чоловіки

Так як хлопець в парі жінка ваги і чоловік лев грає роль короля і царя (через дії Венери і Сонця), потрібно докласти чимало зусиль, щоб він звернув свій погляд на вас. Не впадайте у відчай, дівчина по знаку зодіаку терези — саме та, яка володіє всіма необхідними якостями для того, щоб стати гідною уваги лева. Шарм, гострота розуму, почуття гумору і душевна краса – ті якості, повз яких обранець не зможе пройти мимо. Вони підходять одне одному та ідеально сумісні. Причому лев буде більше цінувати красу душі, ніж зовнішній вигляд, це закладено гороскопом.

Однак є якість, яке може насторожити львів — це надмірна педантичність ваг і надмірна увага до дрібниць. Лев звик жити ширше, не вдаючись у деталі того, що відбувається. До того ж, жінка ваги занадто багато думає про враження, яке вона справляє на оточуючих, що не доведеться по душі її чоловікові. Йому важливо, щоб вона була з ним і душею і тілом. Незважаючи на виховання, скромність і деяку скутість, саме з левом жінка ваги розкривається на 100 відсотків і відкривається, як пристрасна і чуттєва особа. Їй хочеться спокушати, любити і обвораживать лева. Вона тут же перетворюється на королеву і справжню левицю, яка за допомогою гострих кігтів може вихопити видобуток з пазурів суперниці.

Ідеальний варіант розвитку відносин

Ідеальна сумісність лева чоловіки і ваг висока, так як їх вимоги один до одного цілком зрозумілі і логічні. Але у друзів і знайомих завжди буде відчуття, що ці двоє не такі, як вони, наче в жилах цієї пари тече блакитна кров. Не варто думати, що лева і ваги вважають зарозумілими або, ще гірше, зарозумілим, це не так. Справа в тому, що вони ретельно стежать за своїми манерами, знають, як треба себе вести. Якщо така пара присутня на якому-небудь заході, будьте впевнені в тому, що всі погляди будуть прикуті до них.

Якщо ґрунтуватися на індивідуальний гороскоп сумісності знаків лев і ваги, така витримка в суспільстві дається їм нелегко, на це йде багато зусиль. Вони не можуть дозволити собі розслабитися навіть у затишній домашній обстановці, намагаються вести себе так, ніби знаходяться на прийомі у королеви, так діє на них планета Венера. Ви ніколи не побачите жінку ваги в махровому халаті і без макіяжу, а лев не дозволить собі ходити в розтягнутих треніках. Він повинен залишатися кращим, королем в будь-якій обстановці, навіть на кухні звичайної малогабаритний квартири, те ж саме стосується і його партнерки.

З якими проблемами стикається пара

Звичайно, незважаючи на те, що сумісність лева чоловіки і ваг висока, пара нерідко стикається з проблемами. Здавалося б, лев і ваги володіють масою загальних характеристик, таких як:

Але ідилія триває рівно той час, поки ці двоє знаходяться удвох. Якщо їм доводиться бувати в компаніях, в ідеальній життя пари утворюються перші тріщини. Справа в тому, що і чоловікові, і жінці звично бути на виду, привертаючи погляди захопленої публіки. Їх часто можна зустріти в кафе, на дискотеках та в інших місцях, де можна розслабитися і показати себе у всій красі.

Лев любить відверто хизуватися своєю обраницею, знайомлячи її з друзями, однак іноді це схоже на хвастощі новою машиною. Тільки від жінки буде залежати, чи буде вона терпіти таку поведінку, адже для неї це неприйнятно.

Справа в тому, що ваги має всі шанси, щоб затьмарити свого короля. Її кмітливість, краса, сексуальна енергетика і чарівність нічим не поступається чоловікові. Якщо це станеться, лев може прийти в лють, так як другорядні ролі – це не його доля так розпорядилася чільні планети — Венера і Сонце. Сварки в такому разі не уникнути, на жаль, сумісність львів і терезів різко падає.

Як зберегти гармонію у відносинах

Щоб сумісність в любовних відносинах була максимальною, потрібно приділяти увагу чоловіка в шлюбі. Однак це не повинен бути культ особи або подібність поклоніння, просто любите свого чоловіка, робіть йому компліменти і хваліть за все хороше. Жінка ваги без праці впорається з цим завданням. Але не варто перегравати, лев – тонка натура, яка відчує брехня і вважатиме це фальшю.

Також не варто закриватися від оточуючих, потрібно частіше бувати в суспільстві, спілкуючись і обмінюючись новинами. Терезам жінці не можна зупинятися в розвитку, читайте книги, ходите на курси і тренінги, тільки так інтерес чоловіка буде підтримуватися.

Для лева важливо відчувати свій авторитет у всіх питаннях життя, тому обраниця повинна всіляко показувати його зверхність. Лев повинен відчувати свою важливість, те, що партнерка прислухається до його думки.

Що очікує пару в професійній сфері

У роботі ваг і лев буде комфортно, всі проекти здійснюється. В колективі таку пару зустрічають на ура, так як вони охоче допомагають іншим і виявляють ініціативу у багатьох питаннях. Начальство любить довіряти їм відповідальні справи, так як вони до всього ставляться серйозно. Вони ніколи не беруть участь у плітках, не плетуть інтриги. Найбільш комфортно відчувають себе в таких умовах, де залишається можливість для прояву особистісних якостей, і немає рутини.

Як змінюються відносини в залежності від посади

Якщо б мова йшла про двох чоловіків або жінок, сварки уникнути не вдалося б. Але, так як мова йде про протилежні підлогах, тут все інакше. Між вагами і левом не буде конкуренції, буде панувати повне взаєморозуміння. Лев не буде тягнути ковдру в свій бік, даючи дівчині можливість самовиразитися і міцно стати на ноги. Більше того, він буде робити знижку на те, що жінці пробивати дорогу важче, йому це легко зрозуміти.

Лев підлеглий, ваги — керівник

Леву не властиво бути підлеглим, але якщо подібне відбувається, то терези – це саме та людина, яка зможе взяти верх треба левом. Терези зможуть грамотно побудувати робочі стосунки, де ролі розподілятимуться раціонально. При цьому потрібно не забувати те, що лев потребує позитивної реакції. Чоловік у такому тандемі не соромиться проявляти ініціативу, знаючи, що начальство уважно поставиться до всіх пропозицій.

Терези підлеглий, лев – начальник

Непогане поєднання в діловій сфері. Це пояснюється тим, що леви керують всім гарно, завдяки своїй чарівності і шарму. Хоча іноді, це стає серйозною проблемою, так як до них можуть ставитися не серйозно. Найкраща ситуація, коли обидва партнери працюють спільно, дотримуючись субординації.

Чи можлива дружба між знаками

Взаєморозуміння в парі залишається і в дружбі, сумісність лева чоловіки і ваг жінки висока. Їм є про що поговорити, існує багато точок дотику. Ці співрозмовники можуть проговорити всю ніч за келихом вина, їм є, що обговорити. Потрібна лише відповідна атмосфера, щоб максимально розслабитися. Їхня дружба триває роками, вони завжди можуть покластися один на одного, підтримати і в горі, і в радості. Причому, їм не потрібно перекладати свої проблеми на плечі одного.

Друзі не прикидаються, а можуть бути тим, ким є насправді. Такий дружбою треба дорожити, так як тподобные спілки не так часто можна зустріти. Вони не змінять один одного, незважаючи на можливу зміну обставин.

Опис стосунків пари ваги чоловік і жінка лев

Тут також все складається вдало. Учасники союзу жінка лев і чоловік терези ніколи не будуть нудьгувати, їм завжди є чим зайнятися. Сильне тяжіння виникає з першої хвилини, чоловік закоханий в обраницю з першого погляду, вона його сильно приваблює. Хоча зазвичай завоювати його не так легко. Розвиток відносин ніколи не припиняється, з’являються нові емоції та події, а сексуальна частина відносин б’є ключем. Але ідеальних взаємин не буде без постійної роботи над ними. Якщо це буде дотримуватися, гармонія в романі залишиться надовго.

Що може зачепити хлопця ваги

Чоловік терези шукає для відносин жінку, яка буде сильніше його за характером і зможе взяти управління у свої руки. У нього є тяга до жінок пристрасним і сміливим, які зможуть зробити перший крок. Левиця, подібно кішці гуляє сама по собі, тільки ваги чоловік зможе її хоч якось приручити і поселити поруч з собою. Незважаючи на те, що лев чудова господиня, володіє незвичайною енергією і прагненням до саморозвитку, їй важливо бути в суспільстві, відчуваючи чуже увагу.

Терези не мислять своє життя на самоті, за їхніми плечима не один невдалий союз. До того часу, коли відбудеться зустріч ваги чоловіки і жінки лева, чоловік може розчаруватися у жінок, як таких. Тільки дівчина, народжена під знаком зодіаку лев, може повернути віру в щирі тривалі відносини, так як сама до них прагнути.

Важливий той факт, що дівчина левиця є привабливою не тільки зовні, але і внутрішньо – її душа багатогранна, їй є, що розповісти. Терези – великі цінителі жінок, не сумнівайтеся, партнерка зробить все, що потрібно, щоб зачарувати обранця.

Що може стати на шляху відносин

В парі чоловік ваги і жінка лев є труднощі і це не дивно. Незважаючи на те, що їм непогано вдається ладнати один з одним, є деякі моменти, над якими потрібно працювати. Перше, про що слід сказати, це те, що чоловік ваги любить увагу. Він шукає її скрізь і всюди, серед друзів і знайомих, включаючи протилежну стать. Звичайно, це не сподобається левицям. Вона ніколи не потерпить такого ставлення і поставить питання руба – або я, або інші жінки, допустити наявність коханки вона не може.

Що робити щоб зберегти любов

Щоб відносини лева і ваг склалися вдало, а сумісність чоловік лев і ваги жінка в любові була високою, потрібно навчитися знаходити компроміс навіть там, де це здається неможливим. Дівчина не повинна керувати всім, в тому числі і відносинами в шлюбі і ліжку, чоловік ваги впорається з цим краще. Варто сказати, що, перебуваючи в парі, обидва учасника відносин придбають багато хорошого, їх характери, подібно одному механізму, добре спрацюють і притруться один до одного.

Якщо жінка лев буде грамотно розпоряджатися своїми емоціями, тримати себе в руках в критичні моменти, у відносинах практично не буде конфліктів. Тим більше що вага їх не сприймають. По закінченні певного часу є невелика вірогідність того, що терези стануть більш сміливими і почнуть брати кермо влади в свої руки.

Яка сумісність знаків в роботі

Як би не склався тандем знака терезів і лева, які б посади вони не займали, лев завжди буде головувати, так розпорядилися зірки і поєднання гороскопів. Варто сказати, що така розстановка ролей влаштує обох учасників, вони будуть комфортно себе почувати. Єдина галузь, в якій взаємодіяти, швидше за все, не вдасться, це творчість. І лев, і ваги тут знаходяться на одному рівні, ніхто з пари не захоче поступитися і відійти на задній план.

Якщо на роботі вони є партнерами чи колегами, тобто їх повноваження і обов’язки перегукуються, ваги можуть розслаблятися, віддаючи частину роботи левам. Причому це буде зроблено настільки майстерно і красиво, що здогадатися про це практично неможливо.

Якщо на роботі головна левиця

Це не погане сполучення. Левиця тільки повинна вивчити характер і здібності свого підлеглого, щоб дізнатися його потенціал. Не варто давати йому великі завдання, розраховані на тривалий термін, це не піде на користь загальній справі. Щоб від професійного союзу був толк, потрібно давати роботи поетапно, перевіряючи її частинами після завершення процесу. Хоча й при такому розкладі подій, на дорозі стане чоловіча лінь.

Чого чекати від начальника ваг

Не можна сказати, що такий союз на роботі не найкраще поєднання. Успіх прийде тільки в тому випадку, якщо левиця буде почута своїм начальником, буде отримувати таке необхідне заохочення і схвалення виконаної роботи. Однак не варто перегинати палицю, даючи емоціям брати гору над розумом. Ентузіазм і енергію, що б’є через край, іноді потрібно ховати, так як це не завжди доречно.

Чи існує дружба між левом і терезами чоловіком

Так, дружба буде, сумісність лев чоловіки і ваги в дружніх відносинах є, так говорить гороскоп. Цьому сприятиме те, що цим двом комфортно один з одним. Вони ті, хто вміє підтримати у важку хвилину, бути поруч, коли все добре, а також відступити, якщо на це є причини. Позитивний момент у тому, що ніхто з них не буде змінювати один одного, їм комфортно і так, баланс дружби і особистого простору буде збережений.

На закінчення скажемо, що у всіх відносинах — у шлюбі, у ліжку в сексі, в різних сферах сімейного життя і комбінаціях сумісність лева і ваг висока. Це не залежить від року народження (під заступництвом бика, тигра, півня, дракона, змії, мавпи, щури, кози, зайця і т. д.), від того, яка планета головує (Сонце, Місяць, Венера і т. д.), а також знаходиться знак зодіаку гороскоп асценденте або десценденте. Намагайтеся зберігати і розвивати відносини між знаками зодіаку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: