Сумісність Стрільця і Риб

Любовна сумісність стрільця і риби, як це можливо і чи може бути в принципі? Це питання цікавить пару, коли вони починають зустрічатися і стоять перед вибором – чи варто одружуватися або ж вони категорично один одному не схожі? На перший погляд, чоловік риби і жінка стрілець або риба жінка чоловік стрілець – це абсолютно різні знаки зодіаку, адже риби – це представник стихії води, а стрілець – один з трьох вогняних знаків зодіаку.

Зміст:

сумісність стрільця і риби

Сумісність Стрільця і Риби

Щоб зрозуміти, чи є шанси на щасливе кохання і довгий міцний шлюбний союз у чоловіка стрільця і жінки риби, пропонуємо вирішити самостійно на основі інформації з нашої статті про любовної сумісності риби і стрільця, чи можлива між ними дружба і робочі відносини. вам в допомогу фото, відгуки та рекомендації практикуючих астрологів.

Єдність протилежностей

Що астрологія говорить про діалог пари, в якій всі почуття і вчинки підпорядковуються настільки полярним стихій? Як відомо, вода гасить вогонь, а вогонь випаровує воду. Таким чином, стає ясно, що сумісність у любовних стосунках між вогненним і водним знаком зодіаку досить проблематична. Їх чекає нескінченне напруження і роздратування діями один одного, нехай навіть почуття на перших порах притягує їх один до одного як магнітом.

Не має особливого значення, хто ви – чоловік стрілець і жінка риби або навпаки, всі наші почуття і вчинки підкоряються правилам стихій, яким ми належимо з самого моменту народження.

Подивіться, у чому основні відмінності стрільців і риб:

На додаток можна сказати, що обидва знака сумісні не тільки в любові, але в дружбі і роботі, адже раніше вважалося, що і стрілець, і риби управляються планетою Юпітер, поки не була відкрита астрономами планета Нептун.

Разом чи порізно

Сумісність стрільців і риб у любові може бути або повною, або не може бути в принципі, одне з двох! Навіть бурхлива пристрасть і враження любові навіки може закінчитися банальним розлученням, якщо у пари настільки різні звички і особливості характеру, що вони навіть не намагаються і не хочуть пристосуватися один до одного. Таку пару дізнатися дуже легко. Вони не бажають йти на поступки і бурхливо відстоюють свою перевагу над почуттями і вчинками іншого. Якщо ви – хлопець риби і дівчина стрілець – сто разів подумайте, перш ніж кидатися у вир пристрасті з головою.

Вирішіть для себе, настільки вам подобається ця людина, що ви готові регулярно поступатися йому в життєвих ситуаціях і не ставати на горло його пісні? Коли люди запитували, як вдається деяким парам грати золоті та діамантові весілля після 50 і 60 років спільного сімейного життя, вони обов’язково відповідають, що одна з головних умов щасливого шлюбу – це взаємна повага і любов один до одного, а також готовність піти на поступки.

Ось чому, якщо хлопець риби і стрілець дівчина закохуються один в одного чи готові завоювати серця, нехай вони не загострюють увагу на зірках, а працюють над власними відносинами, тому що любов і сім’я неможливі без роботи над самим собою. В шлюбі і сексі сумісність стрілець чоловік – риби жінка досягає 60-70% відповідно астрологічної практичної статистикою, однак при розрахунку збігу знаків у відсотках слід враховувати безліч додаткових нюансів, наприклад, рік народження і розташування планет в індивідуальному гороскопі.

Якщо дівчина риби і хлопець стрілець вирішили більш глибоко підійти до своєї сумісності в любові і шлюбі, їм доведеться звернутися до досвідченого астролога для складання індивідуальних гороскопів та дізнатися, чи підходить їм партнер або ж варто пошукати іншого. Якщо вас більше цікавить інтимне життя, вам треба дізнатися, яка планета впливає на асцендент, бажано, щоб це була Венера, адже саме вона дає магічну неймовірну сексуальність і привабливість для протилежної статі.

Крім того, дуже важливий при розрахунку сумісності рік народження. Так, існує максимальний збіг інтересів і характерів, якщо хлопець і дівчина дракон і кінь, мавпа і змія, тигр і кролик.

Чоловік Риби, жінка Стрілець

Що можна сказати коротко, якщо на життєвому шляху раптово зустрілися чоловік риби і жінка стрілець? Варто їм підкорятися чарівності один одного або ж розлучитися, поки не пізно? Враховуючи різницю знаків стрілець і риби отже, розглядаючи сумісність у світлі стихій і керуючих планет, можна сказати, що вони цілком можуть побудувати щасливі довговічні відносини. Що для цього треба знати? Насамперед, намагайтеся загострювати увагу не на недоліки партнера, а на його перевагах. Такий підхід до відносин врятував не одну пару, навіть саму несумісну в світі астрології пару.

Якщо вас турбує, чи можлива сумісність жінки стрільця і чоловіки риби, довіртеся почуттям і інтуїції, вони не обдурять! Особливо ця рада прийнятний для чоловіка риби — жінка стрілець і сумісність жінки в любовної і сімейної сфері цілком можлива у довгостроковому варіанті.

Більш докладний гороскоп сумісності стрілець і риби, а також чим наречена або дружина може залучити й утримати при собі свого чутливого до зовнішніх обставин нареченого і чоловіка, вам складе ваш особистий астролог на підставі конкретних розташування планет в знаках зодіаку на момент вашого народження.

Чоловік Стрілець, жінка Риби

Якою може бути сумісність риба жінка чоловік стрілець? Дивіться на особливості кожного партнера. Якщо кавалер буде приділяти дамі більше часу і уваги, вона це оцінить по достоїнству і постарається поблажливо ставитися до його свободолюбивости і авантюрності. Щоб для чоловіка стрільця і жінки риби такий союз виявився довговічним і щасливим, чоловік повинен забезпечити супутницю життя матеріально, а дружина простить йому всього його недоліки і буде приймати таким, який він є. Що головне для дами зі знака риб? Вона хоче трепетних відносин і теплих, поважних почуттів. В подяку за це, чоловік має право розраховувати на її вірність і готовність поступитися в питанні кар’єрного росту і духовного розвитку.

Якщо вас більше цікавить, яка для пари стрілець і риби сумісність в ліжку, поспішаємо заспокоїти. Пристрасть, активність і винахідливість в любові стрільця дуже сподобається ніжним і чутливим рибкам, і вони стануть один для одного відмінними коханцями.

Хочете дізнатися повну сумісність риба жінка чоловік стрілець? Звертайтеся до астрологів за особистим докладним гороскопом, і ви дізнаєтеся про себе багато цікавого і дивного! Відповідно до астрологічної статистикою, успішність стрільців і риб в шлюбі багато в чому залежить від індивідуального розташування планет у момент народження.

Висновок

Чим можна підсумувати тему про сумісності риби і стрільця? Багато відгуки говорять про те, що це цілком можлива річ, а от тривалість відносин впритул залежить від того, наскільки важлива для обох дружба, любов та робота.

Якщо вас більше цікавить, які підпорядковані та начальники риба і стрілець в роботі, майте на увазі, для їх сприятливого діяльності в галузі мистецтва, езотерики, благодійності, філософії, необхідні взаємна повага і дружба, інакше ніякий спільний бізнес та партнерство не вийде.

На закінчення скажемо, якщо вам важливий ваш хлопець, чоловік або діловий партнер, акцентуйте увагу насамперед на його перевагах і намагайтеся не обмежувати його особисту свободу. Взаємні поступки один одному здатні зробити навіть саму неможливу зв’язок долдгой і щасливою. І ось тоді ваш гороскоп сумісності риби і стрільця стане ідеальним!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: