Сумісність Діви і Водолія

Сумісність Діви і Водолія настільки низька, що вони рідко зав’язують стосунки або утворюють пару. Ці знаки Зодіаку воліють триматися на відстані. Можливо, є риси характеру, які їм подобаються одне одному. Але при близькому знайомстві ці люди волію не пов’язувати свою долю. Звичайно, з будь-якого правила є винятки, серцю не накажеш. Якщо люди закохаються, вони докладуть зусиль, згладять гострі кути і пристосуються. Але у відсотках розлучень пара зустрічається дуже часто. Рано чи пізно партнерів чекає розчарування.

Зміст:

сумісність діви і водолія

Сумісність Діви і Водолія

Характери знаків

Зодіак Водолія і Діви віщує їм майже повну несумісність. Це пов’язано з особливостями характерів знаків. Важко уявити, як можуть з’єднатися разом повний хаос і ідеальний порядок.

Характер Діви

«Все у цьому світі має бути на своєму місці» — ось основний девіз Діви. Представники цього знака Зодіаку намагаються все життя підпорядкувати системі. Вони фанатично наводять порядок навколо себе, будь-яку справу намагаються виконати ідеально. Діви спокійні, не сприймають зайвих емоцій, вульгарності. Постійно турбуються про те, яке враження справили на людей. Володіють практичним розумом, працьовиті, але концентрують свою увагу на дрібницях. Діви надійні, не виконати обіцянку для них рівносильно смерті. Ось характеристика та основні риси цього знака:

Позитивні сторони Дів нерідко перетворюються на негативні. Любов до порядку робить їх нудними, бажання все систематизувати – дріб’язковими. Вони часто втрачають свій шанс на шляху до успіху надто багато уваги приділяючи деталей. Діви нетерпимі до чужих недоліками, завжди знайдуть до чого причепитися. Ніколи не упускають можливості покритикувати, якщо немає відповідного об’єкта для критики, беруться за себе. Представники цього знака Зодіаку тривожне, постійно бояться зробити помилку і отримати покарання за неї.

Характер Водолія

Незалежні Водолії відкидають все, що здатне обмежити їхню свободу. Вони не визнають авторитетів і усталених думок, у них багато знайомих, але вкрай мало справжніх друзів. Серед людей Водолії завжди відчувають себе самотніми, їх погляд спрямований в майбутнє, багато ідеї залишаються незрозумілими сучасниками. Цей знак Зодіаку цікавиться безліччю речей, але зовсім не прагне упорядкувати свої знання. Здатний проявити співчуття, прагнути на допомогу всім, хто про це попросить. Ось основні риси характеру повітряного знака:

Водолії знають багато, але інформація в них розрізнена. Вони готові повірити в надприродне, стають прихильниками нелогических ідей, різних забобонів. Їх оригінальність і екстравагантність переходить межі розумного, що шокує людей. Водолії обожнюють сперечатися заради самої суперечки, готові відмовитися від аргументу, аби висловити протилежна думка і заперечити. Цей знак не має прихильностей, дуже часто не виконує своїх зобов’язань. Забудькуватість і неорганізованість робить Водоліїв розсіяними, це шкодить насамперед їм самим.

Загальна сумісність знаків

Діва, Водолій сумісність знаків мають низьку, але це не означає, що вони не можуть побудувати взаємини між собою. Їх доведеться саме будувати, докладаючи чимало зусиль. Ці знаки Зодіаку можуть багато дати один одному і вдосконалюватися разом, якщо захочуть. Водолій навчається у Діви організованості, вона здатна навести порядок у його справах. Повітряний знак у зв’язку з земним реалізує свої ідеї, які до цього були цілком ілюзорними і нездійсненними. Діва трошки відривається від землі, стає емоційної і почуттєвої. Вона перестає звертати увагу на дрібниці, набуває широкий погляд на світ. Це допомагає їй досягти більшого успіху в житті, позбавитися від тривожності і постійно самокритики. Щоб взаємодія між Водолієм і Дівою дійсно було плідним, партнерам треба завоювати довіру один одного, створювати свій союз на дружбі, повазі, взаємні поступки.

Гороскоп сумісності Діви і Водолія легкого життя їм не обіцяє. Стиль, погляди, характери в цих знаків настільки різні, що точки дотику їм знайти майже нереально. Тут не підходить закон тяжіння протилежностей, протиріччя швидше відштовхують, ніж зближують. Водолій абсолютно не переносить обмеження власної свободи, він не терпить рамок і умовностей. Бажання Діви систематизувати світ навколо і його самого, призводять Водолія в лють. Діву шокують витівки партнера, повне ігнорування громадської думки. Хаос, який сіє навколо себе повітряний знак, вибивають землянина з колії, руйнують його затишний і впорядкований світ. Швидше за все, ці люди навіть побояться підійти один до одного і познайомитися. Якщо їх зведуть обставини, спілкування стане формальним. Водолій і Діва говорять зовсім різними мовами і живуть на інших планетах.

Сонце дуже впливає на відносини знаків Зодіаку, але і Місяць вносить свої корективи. Якщо між місячним асцендентом партнерів гарне сполучення, вони можуть поліпшити свою сумісність. Коли Місяць Водолія управляється земною стихією, а Діви – повітряної, між ними виникне взаєморозуміння. Стихія води у Водолія може підійти Діві. Якщо вона в Місяці земної знака, це тільки посилить проблеми. Вогонь не принесе цій парі нічого хорошого, вони швидше стануть суперниками, ніж друзями. Надає свій вплив і китайський гороскоп. Для Водолія, щоб наблизиться до Діви, підійде Кінь, Щур або Півень. Роком народження Діви, щоб Водолій був краще сумісний, повинна бути Мавпа, Дракон або Кабан. Непогано справа йде з Биком, добре впливає на відносини Собака. Тигр, Коза і Кролик не принесуть в них нічого доброго.

Еротичний гороскоп

Богиня кохання Венера не наділила земної і повітряний знаки бурхливим темпераментом. Для них сексуальний зв’язок завжди другорядна. Вона є продовженням і доповненням інтелектуального спілкування, духовної близькості. Діви нерідко закомплексовані, йдуть на приводу суспільних стереотипів. Водолії вважають, що є справи важливіші й цікавіші, ніж секс. Інтимні стосунки – те небагато, що погляди партнерів збігаються. Але це не означає, що сумісність в любовних відносинах між ними хороша. Їм важко розбудити один в одному пристрасть. Почуттями і емоціями Діві і Водолію в ліжку треба ділитися. А як можна поділитися тим, чого сам не маєш? Тому до сексу у партнерів може так і не дійти, якщо вони не пов’язані чимось більшим.

Коханці зацікавляться одне одним, якщо зуміють влаштувати гарну зустріч, додати трохи романтики відносин на початковому етапі. Водолію подобається вишукана обстановка, а Діва вміє облаштувати простір навколо себе. Але і в ліжку, при повній зацікавленості, коханців може спіткати розчарування. Водолій експериментатор і фантазер, для нього не існує рамок. Діва замкнута пуританка, яка і далеко від чужих очей боїться, що її засудять. Тому повітряному знаку швидко набридне його скутий земної партнер. А Діва просто злякається і втече, Водолій утримувати її не стане.

Сумісність жінки Діви і чоловіка Водолія

Дівчина Діва і чоловік Водолій дуже рідко вступають у які-небудь відносини. Швидше за все, їх познайомлять родичі або друзі. Партнери можуть зустрітися на роботі, або випадково опинитися в одній компанії. Щоб дівчина закохалася в хлопця, він повинен вразити її своїм інтелектом. У Дів є прагнення до пізнання, і Водолій цілком здатний її задовольнити. Дівою зацікавиться зрілий Водолій. Цей чоловік вже втомився від постійних пригод, йому хочеться відпочити в затишному будинку, у лоні сім’ї. Він побачить в подрузі хорошу господиню, з чудовим смаком. Артистична натура Водолія періодично страждає від власної недолугості, бо він інстинктивно тягнеться до більш організованим людям. Успішним цей союз буде лише в тому випадку, якщо хлопець і дівчина зуміють домовитися про пріоритети ще до вступу в шлюб, добре дізнатися один одного.

Жінка Діва і чоловік Водолій, які щасливі в сімейному житті, велика рідкість. Швидше за все, у цієї пари багато інтересів, які виходять далеко за рамки побуту і сім’ї. У них може бути спільне захоплення, прагнення робити кар’єру. У чоловіка і дружини нерідко однакові професії, вони присвячують більше часу обговорення своєї роботи, ніж питань побуту. Діва в такому союзі зростає інтелектуально, вона знаходить новий погляд на світ. Водолій краще організовує власні справи, навчається реалізувати свої ідеї, а не лише мріяти. В щасливій родині відносини будуються на дружбі і рівноправності, ніхто нікому не вказує і не вчить жити. Кожен з подружжя має свій особистий простір, і не вторгається на територію іншого.

Як вирішувати проблеми

Любов жінки Діви і Водолія чоловіки дуже нетривка. Розбіжності між ними присутні з перших днів. Кожен вважає, що він правий у всьому, його точка зору єдино правильна. У такій позиції партнерам дуже важко досягти компромісу. Тим більше, що погляди на життя у Водолія і Діви кардинально відрізняються. Чоловік вривається в розмірене життя жінки, як ураган, повністю руйнуючи її. Він не рахується з її звичками, давно встановленим розпорядком. Прийшовши в себе після першого шоку, Діва обов’язково постарається втихомирити свого супутника. Спроби її наткнутися на шалений опір, адже чоловік Водолій понад усе цінує свободу. Між партнерами постійно виникають сварки. Вони доводять своє і зовсім не чують один одного. В більшості випадків їх зв’язок рветься. Після розлучення кожен відчуває тільки полегшення.

Зберегти в сімейному житті сумісність чоловік Водолій і Діва жінка можуть, якщо дуже в цьому зацікавлені. Вони повинні відмовитись про думки, що можна переробити один одного. Ці знаки дуже впевнені в собі, щоб під когось підлаштовуватися. Досягти взаєморозуміння вони можуть лише тоді, коли візьмуть дійсність такою, яка вона є. Діва ніколи не привчить чоловіка до порядку, а той не зможе боротися проти її постійного бурчання. Партнерів має об’єднати щось більше, ніж звичайні домашні справи. Їм варто звернути увагу на достоїнства союзу і ті плюси, які він привнесе в їх життя. Адже Діва поруч з Водолієм може підвищити рівень своєї освіти, а Водолій досягне великих висот, краще організувавши своє повсякденне життя.

Сумісність жінки Водолія і чоловіка Діви

Хлопець Діва, дівчина Водолій рідко закохуються одне в одного, у них погана психологічна сумісність. Що може зацікавити скромного, дисциплінованого чоловіка в вітряної супутниці? Як завоювати замкнутому хлопцеві життєрадісну і відкриту дівчину? Але у відносинах чоловіків і жінок немає усталених правил. Навіть такі різні люди можуть знайти між собою точки дотику. Швидше за все, вони зійдуться на ґрунті інтелектуальних розмов. Хлопця заінтригує цікаві ідеї дівчини, вона буде захоплена його точними знаннями в різних областях. Якщо зустрічаються зрілий чоловік і жінка, вони захочуть навчиться і перейняти один в одного ті риси, яких не вистачає їм самим. Чоловік – широту поглядів і свободу думки, жінка – організованість і дисциплінованість у справах.

Можуть знайти жінка Водолій і чоловік Діва сумісність в шлюбі? Для цього обом продється багато чому навчиться. В ідеальній парі чоловік заробляється гроші, дбати про стабільність сім’ї. Дружина привносить у відносини емоції, не дає їм перетворитися в нудне співіснування людей, байдужих одне одному. Вони терпимі до недоліків партнера. Чоловік бере на себе багато обов’язків, це можливо лише тоді, коли Діва дуже любить Водолія. Водолій насолоджується свободою, спілкуванням друзями, не забуваючи говорити Діві про своїх почуттях кожен день. Пару об’єднують загальні інтереси і захоплення, вони багато розмовляють на абстрактні теми, намагаються уникати сварок і скандалів. Буває, що кожен із подружжя живе своїм життям, але при цьому цінує свою половинку за розуміння і невтручання у власні справи. Зв’язок в сімейній парі тримається на міцну дружбу.

Як вирішувати проблеми

Чоловік Діва і жінка Водолій важко знаходять порозуміння між собою. Перш, ніж побудувати нормальні стосунки, їм доведеться вирішити багато питань. Якщо вони успішно пройде період притирань, у них вийде непогана сім’я. Дуже скоро чоловік переконатися, що ніжна і закохана супутниця абсолютно не збирається проводити виключно з ним. Навіть у заміжньої жінки Водолія друзі будуть стояти на першому місці. Вона веде активне громадське життя, намагається втягнути в неї чоловіка, але безуспішно. Також Діві доведеться переконатися, що господиня з Водолія нікудишня, її уявлення про порядок зовсім незрозумілі чоловікові. Дружина побачить, що її чоловік жахливий зануда, який любить копатися в дрібницях, майже не помічаючи світу навколо себе. Її розумінню не піддається, як можна приділяти стільки уваги систематизації. Сумісність жінки Водолій і Діви чоловіки ілюзорна, дуже скоро обом доведеться в цьому переконатися.

Може пара дівчина Водолій і Діва хлопець налагодити стосунки? Зробити це буде дуже важко, але шанс є завжди. Партнерів повинна об’єднувати справжня любов, тільки вона додасть їм сили перемогти розбіжності. Чоловікові треба зрозуміти, що закрити дружину в чотирьох стінах він не зможе. Зате вона буде безмежно вдячна, знайшовши свободу. Її гарний настрій зробить клімат у сім’ї теплим і радісним. Дружині не варто намагатися підлаштуватися під поняття про порядок чоловіка, все одно не догодиш. Краще зайнятися творчим оформленням будинку, віддати частину обов’язків чоловікові. Він погодиться на це, Діви не бояться зайвої роботи. Вони готові багато чим пожертвувати, аби забезпечити собі комфорт. Жінка Водолій може використовувати свої здібності, щоб заробляти гроші, робити кар’єру. Таким чином покращиться матеріальний стан сім’ї. А це ще один плюс у відносинах.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: