Сумісність Козерога і Терезів

Сумісність Козерога і Терези складна і неоднозначна. Щоб побудувати нормальні стосунки цим знакам Зодіаку доведеться докласти чимало зусиль. Терези товариські і відкриті, але терзаються постійними внутрішніми сумнівами. Козеріг – замкнутий і егоцентричний знак, яким складно зрозуміти партнера.

Зміст:

сумісність козерога і ваг

Сумісність Козерога і Терезів

Пройшовши певну еволюцію, Терези й Козеріг зможуть знайти компроміс. У відсотках розлучень ця пара зустрічається досить часто. Але розлучаються партнери в перші роки спільного життя, потім кількість розривів значно знижується.

Характери знаків

Відносини між Козерогом і Вагами в чому залежить від особливостей їх характерів. Вони в цих знаків Зодіаку дуже різні, як і загальне сприйняття світу. Якими ж рисами наділяє їх гороскоп?

Характер Терезів

Головна мета в житті Терези – досягти рівноваги. Вони завжди зовні виглядають спокійними, але всередині їх мучать постійні сумніви. Представники цього знака товариські, не люблять конфліктувати, завдяки своїм дипломатичним здібностям часто виступають миротворцями. Можуть бути дуже працездатними, але періоди активності у них змінюються повною апатією. Терези володіють гарним смаком, вони елегантні, витончені, захоплюються мистецтвом. Ось основні риси характеру Терезів:

Нерішучість Терези доставляє їм самим багато проблем, вони не можуть діяти швидко, висловлюватися однозначно. Якщо зачепити власні інтереси представників цього знака Зодіаку, вони можуть бути жорстокими і мстивими, безжально розправляються з ворогами. Терези вперті, якщо вони чогось не хочуть робити, змусити їх неможливо. Не люблять брати на себе зобов’язання, внутрішні терзання роблять їх примхливими і дратівливими.

Характер Козерога

Стриманий і замкнутий Козеріг рідко викликає симпатію з першого погляду. Ці люди виглядають холодними, але насправді в їх душі вирують пристрасті. Козероги працьовиті, вперто йдуть до своєї мети, чудово обходячи всі перешкоди. Ретельно обмірковують кожен свій крок, готові пристосуватися до світу, пробачити кривдників, якщо конфлікт заважає досягти бажаного. З роками Козероги стають більш відкритими, успіхи і стабільне матеріальне становище дозволяє їм позбутися багатьох комплексів. Ось основні риси характеру цього знака Зодіаку:

Одна з найгірших рис Козерогів – песимізм. Вони завжди чекають найгіршого у своєму житті, не вірять у власні сили, концентруються на негативі і не помічають позитивних подій. Бувають дуже приземленими, спрямованими тільки на досягнення матеріального благополуччя. Підозрілі, не довіряють навіть близьким людям. Прагнуть до влади будь-якою ціною, бо можуть перетворитися в домашніх диктаторів.

Загальна сумісність знаків

Гороскоп Козерога і Терези складний, їм непросто досягти гармонії. Але навіть ці суперечливі знаки можуть побудувати гарні відносини. Якщо вони об’єднають свої зусилля, досягнутий неймовірних успіхів. Козеріг мудрий і терплячий, він може довго і наполегливо йти до своєї мети. Але йому не вистачає оптимізму, невдачі підкошують його, тільки завдяки величезному терпінню вони продовжують йти вперед. Терези постійно мучаться сумнівами, поки не зрівноважать свої внутрішні чаші. Тоді вони здатні досягти неймовірних успіхів. Поряд з Козерогом Терези швидше досягають рівноваги, якщо захочуть прислухатися до партнера. У Козерога додасться оптимізму при взаємодії з Вагами, в житті з’явиться надія, як додатковий стимул до подальших звершень і успіхів у роботі.

Складнощів в парі Козерога і Терези чимало. Обидва лідери по натурі, прагнуть до влади. Якщо вони будуть змагатися між собою постійно, це ні до чого доброго не призведе. Козеріг замкнутий, його переконання стійкі, його рідко мучать сумніви. Швидше він вірить, що все буде погано, при цьому абсолютно не коливається у своїй упевненості. Земному знаку важко зрозуміти метання повітряного. Терези завжди зважують різні варіанти рішень, але зупинити свій вибір на якомусь із них, їм важко. Нерідко вони ображаються на Козерога, тому що вимагають співчуття і підтримки. Сухуватий і холодний знак не здатний надати її, якщо не бачить конкретної проблеми. Обидва знака по-різному комунікують зі світом. Терези товариські, у них багато друзів. Козеріг замкнутий і підозрілий, віддає перевагу за всіма спостерігати і робити свої висновки.

Наскільки Козеріг і Терези будуть сумісні, залежить від різних впливів. Сонце і Місяць взаємодіють між собою, багато чого залежить від того, в якому положенні знаходиться місячний асцендент. Поліпшить взаєморозуміння Місяць у знаку Козерога повітря, а Терезів – в стихії землі. Непогано, якщо асцендент Терези розташований у водному знаку. А ось стихія вогню лише посилить суперництво між партнерами, зробить їх співпрацю майже неможливим. Східний гороскоп теж впливає на відносини. Терезам підійде Мавпа, Півень, Кабан. Для Козерога хорошим партнером стане Пацюк, Кінь, Собака. Добре складуться стосунки, якщо хтось з партнерів Змія, Кролик або Коза. А от Бик, Тигр і Дракон не дуже гарне поєднання цих знаків.

Еротичний гороскоп

Терези й Козеріг мають сумісність в сексі середню. Вони залучають один одного фізично, але не завжди знаходять гармонію в ліжку. Покровителька Венера нагородила Терези бурхливим темпераментом, але нерідко цей знак вихлюпує свою еротичну енергію на публіці, витрачаючи її на флірт. Повітряний знак ледачий коханець, він любить, щоб його партнер задовольняв в ліжку, сам рідко виявляє ініціативу. Хоча фантазія у Терезів розвинена, вони сприймають секс все, окрім відвертої вульгарності.

Сексуальна енергія і темперамент Козерога багато в чому залежить від віку, його особистого добробуту і успішності. Коли цей знак задовольнить свої амбіції, він стає більш розкутою, секс стає для нього важливою потребою. Поки молодий Козерог намагається завоювати своє місце під сонцем, він може повністю ігнорувати інтимні стосунки. Навіть у зрілому віці романтика, душевний зв’язок для Козерога не має особливого значення. Адже на цей знак має сильний вплив войовничий Марс. Фізична близькість для нього – спосіб розслабитися. Це зближує земний знак з повітряним, адже для Терези теж не має особливого значення душевне тепло. Хоча ні один з них не ляже в ліжко, якщо йому не цікаво спілкуватися з партнером, інтелектуальна складова відносин важлива для обох.

Сумісність у любовних стосунках між Вагами і Козерогом складна. Кожен з знаків мріє про партнера, який розбудить їх внутрішню енергію, задовольнить капризи. Крім того, молоді Козероги бувають занадто закомплексованою, а Терези в юні роки – ветренными і непостійними. В цьому союзі не вистачає справжньої пристрасті, теплоти і емоцій. Бо коханці швидко розлучаються, якщо їх не пов’язує нічого, крім сексу.

Сумісність чоловіка Козерога і жінки Терези

Хлопець Козеріг і дівчина Терези мають сильне сексуальне тяжіння між собою. Хлопця і дівчину при першому знайомстві може зацікавити саме цей аспект відносин. Але партнерів швидко чекає розчарування, їх сумісність в ліжку не дуже хороша. Почуття швидко холонуть, і молоді люди розлучаються. Щоб закоханий хлопець Козеріг і дівчина Терези у шлюбі виявилися, їх повинно зв’язувати щось більше. Обидва прагнуть до стабільності, насамперед матеріальної. Саме цим вони підходять один одному, але в сімейному житті їх чекає довга і непроста робота.

Жінка Терези і чоловік Козеріг не здатні створити ідеальну пару, між ними надто сильні суперечності. Їх союз буде складним і заплутаним, кожному треба докладати чимало зусиль, щоб його зберегти. Найчастіше благополучну пару об’єднують матеріальні цінності. Вони разом будують будинок, виховують дітей, мають загальний сімейний бізнес. Слід сказати, що Терези й Козеріг сумісність у роботі мають непогану. Вони вміють наполегливо добиватися цілей, завжди приймають виважені рішення. Терези додають в таке співробітництво оптимізму, Козеріг – терпіння і наполегливості. Коли пара займається якоюсь конкретною справою, у неї немає часу на з’ясування відносин, боротьбу за лідерство. Тому чоловік і дружина роками живуть разом, всупереч всім очікуванням оточуючих.

Як зберегти відносини

Проблем в парі чоловік Козеріг і жінка Терези вистачає. Обидва знака з перших днів спільного життя починають боротьбу за лідерство. Ніхто не бажає поступатися і підкоряться, йти на компроміси. В цьому союзі вони втрачають всю свою терплячість, дипломатичність і делікатність. Чоловік нерідко повністю поглинений роботою, він не помічає зусиль і старань дружини, з якою любов’ю вона прикрашає будинок і доглядає за ним. Дружині в такій родині не вистачає уваги, романтики, тепла. Вона часто мучитися внутрішніми сумнівами, тривогами, потребує підтримки, чого від чоловіка Козерога дочекатися нереально. Для чоловіка незрозумілими залишаються капризи і дратівливість дружини. Від цього він обурюється, бо вважає жіночі емоції зайвими.

Зберегти сумісність жінка Терези й Козеріг чоловік можуть насилу, але спробувати варто. Насамперед, парі потрібно ще на початку відносин домовитися, як буде виглядати їх сім’я. Союз повинен будується виключно на дружбі і рівноправності, ніхто не може підкорятися і приносити себе в жертву. Таке становище рано чи пізно призведе до розриву. Козеріг чоловік і дружина Терези повинні мати особистий простір і власне заняття. Якщо вони не працюють разом, не створюють спільний бізнес, і чоловік і дружина повинні себе реалізувати. Жінці не варто перетворюватися в домогосподарку, якщо вона цього не робить особисто для себе. Краще присвятити життя не тільки сім’ї, але і кар’єрі, творчості, громадської діяльності. Чоловікові варто частину часу присвячувати сім’ї, а не тільки своїх справах. Навіть якщо він не вважає за потрібне хвалити дружину, зробити це заради збереження стосунків.

Сумісність Терези чоловіки і жінки Козерога

Роман між дівчиною Козерогом і хлопцем Вагами може зав’язатися зовсім несподівано. Молоді люди сильно приваблюють один одного фізично. Стримана, красива і елегантна дівчина заворожить хлопця своєї прихованої сексуальністю. Вона теж зацікавиться м’яким, елегантним чоловіком, в якому побачить риси, необхідні їй самій. Об’єднати знаки можуть спільні інтереси, захоплення, бажання поділитися знаннями. У шлюбі пара Терези й Козеріг виявляється рідко. Вже через кілька місяців знайомства вони бачать свої відмінності. Якщо у хлопця і його подруги немає великого бажання працювати над цими відносинами, вони розлучаються.

Терези чоловік і жінка Козеріг можуть створити гармонійну пару, якщо дуже постарається. Кожен з них в такому союзі стає краще. Жінка знаходить упевненість в собі, починає дивитися на світ з великим оптимізмом. В добавок до її терпінню з’являється надія, що всі зусилля увінчаються успіхом. Чоловік поруч із сильною жінкою Козерогом сам стає сильнішою. В його характері з’являється жорсткість, сумніву вже не так терзають його душу. Чоловік здатний наполегливо добиватися своєї мети, долаючи перешкоди. Основою такого союзу завжди виступає дружина, але вона мудра, не дає чоловікові відчути, що він ведений, а не ведучий. Завжди підкреслює його успіхи і досягнення, особливо на людях.

Як зберегти відносини

Сумісність чоловік Терези й Козеріг жінка мають далеко не найкращу. Тому хороші відносини в цій сім’ї-рідкість, а проблеми – закономірність. Терези бувають дуже пасивними, і при цьому впертими. Коли чоловік чогось не хоче робити, розворушити його нереально. Працьовита жінка, яка абсолютно не вміє розслаблятися, не розуміє і дратується нападами ліні свого чоловіка. Вона намагається спонукати його до дії, наражаючись на агресивну опір. Проблеми виникають на грунті фінансів і побутових дрібниць. Козероги аскети, вони не звикли витрачати гроші на красиві речі, обходяться тільки найнеобхіднішим. Терези – естети, їм важливо оформити будинок зі смаком, наповнити його творами мистецтва. Всі ці речі коштують дорого, від виду цінників дружина приходить в жах.

Щоб зберегти стосунки, Терези чоловік Козеріг жінка повинні рахуватися з потребами один одного. Жінка звикла сама приймати рішення, не питаю думки нікого з близьких. Вона легко визначить цілі сім’ї, роль чоловіка у їх досягненні, але й не подумає запитати, що про це думає друга половинка. Спокійні і дипломатичні Терези можуть тимчасово погодиться з таким становищем, але і у них лопає терпіння. Тому дружині варто більше рахуватися зі своїм чоловіком, це допоможе їй досягти ще більших успіхів. Чоловікові не завадить переглянути своє ставлення до грошей. Адже не обов’язково витрачати все, що зароблено. Хороший запас – це стабільність у сім’ї, Терези швидко оцінять її переваги. Коли партнери побудують свої відносини на дружбі, їхній союз може бути набагато міцніше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: