Сумісність Тільця і Стрільця

Багато людей день у день перечитують гороскоп, щоб дізнатися, що визначено їм долею. Безумовно, що не завжди все відбувається саме так, як написано в гороскопі. Але разом з тим, якщо дотримуватися рекомендацій астрологів, можна внести у своє життя позитивні зміни. У цій публікації ми розглянемо сумісність Тільця і Стрільця і постараємося розібратися, що чекає цей зоряний союз в любові і шлюбі, а також дізнаємося, чи можлива між ними дружба.

Зміст:

сумісність тільця і стрільця

Сумісність Тільця і Стрільця

Які риси темпераменту притаманні Тельцям

Тельцям протегує Венера – богиня любові, достатку, краси і задоволення. Вони відносяться до земляного знаку, що обумовлює їх тверду життєву позицію. Ця стихія наділила людей, народжених під цією зіркою, схильністю до консерватизму, практичністю і докладністю. Крім цього, Тельцям притаманна надійність і витривалість у любовних стосунках, особливо, це стосується тих, хто по гороскопу Кролик, Півень, Змія і Кінь.

Тельці врівноважені і постійні. А завдяки їх тверде темпераменту вони не поступаються перед труднощами. Такі люди не виносять тиску ззовні. І навіть на дружні поради, які дійсно висловлюються у справі, можуть відповісти грубою критикою. Після чого будуть дуже шкодувати. Ця імпульсивність зможе зруйнувати сумісність в любові Тельця і Стрільця. Однак, така поведінка спостерігається вкрай рідко. У більшості випадків вони терплячі та витривалі.

Коли мова йде про любовних відносинах, то цей представник зодіакального світу виявляє себе як чуттєва, часом навіть сентиментальна натура (коли Місяць і Венера перетинаються в зоряному небі). Але разом з тим, навіть наявність сильної і глибокої любові не підштовхне Тільця на нав’язування обранцеві своєї пристрасті. Він переверне все так, що предмет обожнювання сам почне надавати знаки уваги. Якщо говорити про шлюб та сім’ю, то тут Тельці стабільні і, в більшості випадків, ставлять на п’єдестал життєвих пріоритетів сім’ю і її добробут. Для таких особистостей вкрай важливо, щоб їх будинок був наповнений спокоєм і злагодою.

Мало що може порушити спокій Тельців. Їх рішення незмінні, вони не вступають я спірні ситуації. У більшості випадків, це люди домашні. Зміни в обстановці вибивають їх з колії. Вони завжди мріють мати власне житло. Тельці люблять тишу і спокій у своєму будинку, перевагу галасливим заходів. Для них дім – їхня фортеця. Коли в будинку загострюється несприятлива обстановка, то він поспішає покинути її, перебравшись на деякий час ближче до природи. Це може бути незапланована риболовля чи полювання.

У сексі люди, чий знак Тельця, проявляють себе як чуттєві коханці, які шукають ласки і підвищеної уваги. А зіткнувшись з одноманітністю, в короткі терміни знаходять заміну, не переживаючи сильно з цього приводу. Але це не обумовлено відходом з сім’ї, адже вони не вважають, що зрада – це привід для розлучення. Сімейні відносини руйнуються вкрай рідко з їх ініціативи. З дружин Тельців виходять хороші домогосподарки і дбайливі матері, так і чоловіки, народжені під цим знаком Зодіаку, вийде непоганими.

Цей знак Зодіаку володіє наступними перевагами:

Що ж стосується недоліків, то надмірний матеріалізм і імпульсивність нерідко заважають Тельцям побудувати відносини, будь то в дружбі, на роботі і в любові.

Особливості темпераменту Стрільців

Цей знак допомагає Юпітер, який наділив людей щедрістю і справедливістю. Вони не терплять брехні, а брехунів просто зневажають. Стрільці постійно прагнуть до знань і щирі у своїх упередженнях. В більшості своїй це обумовлено їх непохитним оптимізмом.

Гороскоп наділив людей, народженим під цим знаком Зодіаку, любов’ю до змін і подорожей. Представники цього зодіакального світу іноді можуть бути зайво прямолінійні. Стрільці мають високими інтелектуальними здібностями (особливо, це стосується тих, хто за гороскопом Щур, Тигр, Собака і Дракон), в силу яких не можуть не розуміти, наскільки іноді їх слова можуть нашкодити. Але вся проблема в тому, що усвідомлення ситуації приходить до них дещо пізніше, коли слова вже сказані, а вчинки приведені в дію.

Стрільці доброзичливі, але нерідко їх запальність відштовхує від них близьких. Незважаючи на те, що такі люди наділені підвищеною життєвою активністю (особливо, коли асцендент в Сонце), вони не хапаються за кілька справ відразу. Вони вибирають найбільш вигідну пропозицію і доводять її до логічного завершення. І лише після цього, з чистою совістю, переключаються на наступне захоплення, завдання чи проект.

Коли мова заходить про любовних відносинах, то вони проявляють себе активно. Стрільці віддають перевагу романтичним вечорами, тоді як до гучних тусовок відносяться практично байдуже. У цьому Стрілець і Телець схожі, тому їх сумісність у любові може бути дуже високою. У ліжку вони неуемны, що дуже радує їх партнерів. Однак, хороших дружин з таких знаків Зодіаку не виходить. Правда, все залежить від того, хто буде знаходитися поряд з нею. Тоді як чоловік-Стрілець стане для сім’ї опорою, адже велика частина домашнього побуту ляже на його плечі.

Позитивні якості:

А ось надмірна запальність і неконтрольована грубість не завжди сприятливо позначаються на стосунках з друзями, коханими людьми і рідними.

Сумісність чоловіка Тілець і жінки Стрілець

У більшості випадків спілкування чоловіка Тельця і жінки Стрільця міра вимушена. І навіть у тих випадках, коли обстановка вимагає взаємоповаги, стримати своє далеко не гарне ставлення до співрозмовника їм вкрай складно. Чоловік Тілець і жінка Стрілець по відношенню один до одного відчувають неприязні стосунки, а поведінка партнера вважають абсурдним. В силу того, що і Тельцю і Стрільцеві не притаманна тактовність, вони то і справа що будуть кидати на адресу співрозмовника іскорки роздратування.

У любовних взаєминах Телець чоловіки і Стрілець жінки спостерігається лише фізичний потяг, з-за якого, найчастіше, союз і тримається разом. Але іноді й цього не досить, щоб чоловік і жінка Телець Стрілець змогли побудувати взаємини.

Жінка Стрілець і чоловік Телець – досить складний тандем, але бувають випадки, коли ця пара може побудувати міцні відносини. А як складається дружба, кохання і подружнє життя у цих представників зодіакального світу, розглянемо далі.

Побудова любовних взаємин

Сумісність жінки Стрільця і чоловіка Тельця – низька. У хлопця любовні відносини асоціюються зі стабільністю, взаєморозумінням і взаємною допомогою. Він вибирає супутницю життя головою, а не серцем. Тоді як дівчину цікавлять більше емоційні відносини, побудовані на глибокому почутті. Вона не думає, вона відчуває серцем. Якщо молода людина змогла завоювати її увагу, то вона зробить все, щоб посприяти початку відносин. Причому це відбудеться так швидко, що у хлопця Тільця не буде часу на роздуми, а чи є сенс зав’язувати ці взаємини.

Спочатку чоловік і жінка Телець Стрілець з цікавістю приглядаються один до одного. І один і другий партнер намагається розгледіти в своєму обранцеві не схожі риси темпераменту. Для хлопця – вона натура екстравагантна, і перебуваючи з нею, він буде щодня отримувати нові емоції. Але якщо на перших парах він буде захоплений різкими змінами подій, то по закінченню деякого часу він потребує визначеності. Тоді як дівчину це може трохи збентежити, адже вона не будує конкретних планів і не може гарантувати обранцеві, що їх зв’язок призведе до серйозних взаємин. На цьому сумісність Телець чоловіки і Стрілець жінки може обірватися.

Безумовно, він може спробувати взяти на себе ініціативу за розвиток більш серйозних взаємин і зробити спроби стабілізувати ситуацію. Але це лише роздратує дівчину і вона зрозуміє, що їй дорожче свобода. Дисбаланс інтересів, в більшості випадків, призводить до суперечок чоловіка Тельця і жінки Стрільця, після чого налагодити відносини буде практично неможливо. Та й у хлопця, як і дівчата не буде особливого бажання робити це.

Подружнє життя

Сумісність жінки Стрільця і чоловіка Тельця в шлюбі – середня. Побудова сімейного життя цього зоряного союзу – велика рідкість. Пара жінка Стрілець і чоловік Телець можуть створити сім’ю з трьох причин: незапланована вагітність, осліплюючий любов або користь. Якщо у Телець чоловіки і Стрілець жінки у відносинах все гармонійно, то тут напрошується тільки один висновок – вони не відчувають один до одного щирих почуттів і мають на стороні коханої людини. Хоча бувають і винятки.

Хороших дружин Стрільців не виходить, оскільки ці представники зодіакального світу вважають домашні клопоти – рутинною справою. Для неї мають більшу вагу її подруги. Тоді як для хлопця, чий знак Тельця, дуже важлива домашня обстановка. У більшості випадків наведення порядку і створення затишку в будинку лягає на плечі хлопця. Крім цього, займатися фінансовим добробутом сім’ї також буде він. Дівчину ж складно утримати на одному місці в плані роботи. Єдине, якщо вона дійсно зацікавиться заняттям, то робота для неї буде на першому плані.

Сексуальне життя у них активна. Це обумовлено екстравагантністю дівчата, оскільки вона прагне чогось нового і неповторного.

Сумісність Телець чоловіки і Стрілець жінки у відносинах такого плану може бути низькою та через бажання представниці прекрасної статі витрачати багато грошей на себе і на свої розваги. Тоді як для хлопця – це зайві витрати.

Дружні стосунки

Сумісність Телець чоловіки і Стрілець жінки в дружбі – низька. Вони не підходять один одному. Між ними може бути спілкування, але не довгий. І, як правило, це поверхневі теми: робота, мистецтво, останні новини. Кожен з них постійно ловили себе на думці, що він абсолютно не розуміє свого співрозмовника. І навіть при наявності загальних захоплень для чоловіка Тельця сумісність Тільця і Стрільця, так само як і жінки, вони мають різну цінність. Тобто до одного і того ж справі вони ставляться зовсім по-різному.

Сумісність чоловіка Стрілець і жінки Телець

Чоловік Стрілець і жінка Телець досить гармонійне поєднання. Незважаючи на настільки різні темпераменти, вони сумісні практично у всьому. Він бачить у ній надійного партнера. Але якщо мова заходить про спільну роботу, то дівчину незабаром почнуть відвідувати думки, що левову частку обов’язків виконує саме вона. Так що в роботі сумісність тандему Телець – Стрілець не дуже висока.

У міжособистісних відносинах все відбувається трохи інакше. Вона на правах його другої половини часто викупається переробити його. На цьому ґрунті Стрілець чоловік і Телець жінка часто конфліктують.

Справи любовні

Тільця сумісність Тільця і Стрільця сумісність цих знаків в любові – вкрай низька.

Хлопець Стрілець і дівчина Телець абсолютно по-різному дивляться на спільне проведення часу. Він прихильник вільних відносин, а вона чекає від хлопця серйозності. Тому, щоб закохати в себе дівчину, народжену під знаком Тельця, молодий чоловік повинен переконати її в щирості своїх намірів, на що може піти чимало часу.

Чоловік Стрілець і жінка Телець – досить несподіваний союз. Він волелюбний, а вона вимоглива, що відразу змусить його задуматися про доцільність такого зв’язку. Для хлопця флірт – це норма, а для його обраниці – привід для розриву відносин. Чоловік відрізняється комунікабельністю, він любить далекі поїздки, і візити в гості, тоді як його друга половинка не виявляє бажання подорожувати з ним, але при цьому і далеко від себе не відпускає. Такого контролю навряд чи хтось витримає. Принаймні, якщо мова не йде про щирої й глибокої любові, заради якої молода людина зможе змінити своє життя.

Шлюб

В шлюбі сумісність Телець чоловік – Стрілець жінка характеризується як средневысокая. Але при цьому варто відзначити одну особливість, якщо хлопець і дівчина, народжені під цими знаками Зодіаку, одружилися в молодості, то у них не буде довгого сімейного життя. І якщо представниця прекрасної статі протягом усього життя не зраджує своїм життєвим принципам, то чоловік в юному віці веде себе досить активно, у чому проявляється його нестабільність. У випадку ж з пізнім шлюбом, для дружин їхні чоловіки будуть досить лояльними до домашньому побуті.

З дружин Стрільців виходять хороші домогосподарки, здатні налагодити побут і затишок в домі. Але при цьому вона робить це виключно для себе і своїх дітей, адже чоловіка ця сторона питання абсолютно не цікавить. Сумісність чоловіка Стрільця і жінки Тельця може бути низькою, якщо вона не контролює його витрати. Адже він не звик себе обмежувати в чомусь, а вона то й справа, що збирає на нові меблі, техніку і т. п.

Сексуальне життя у цієї пари достатньо хороша. Незважаючи на те, що жінка веде себе в ліжку досить скуто, власне як і у всіх інших справах, вона цілком задовольняє свого чоловіка, який не надто вимогливий у цьому плані. Як правило, всі чоловіки Тельці схильні до зрад. Але це не із-за того, що вона чимось його не влаштовує. Така поведінка зумовлена тягою до зміни відчуттів.

Дружба

Хлопець Стрілець і дівчина Телець можуть побудувати хороші дружні відносини. Але при цьому про щирою і відданою дружбу мови бути не може. Найчастіше чоловік Стрілець користується добротою і турботою жінки Тельця.

Що радять астрологи

Якщо вірити гороскопу сумісності Стрільця і Тельця, то стосунки у цієї пари можуть розвиватися по-різному. Деякі спілки створені для сімейного життя, тоді як іншим важко дається навіть дружба. Тому щоб поліпшити сумісність чоловік і жінка Телець Стрілець або навпаки, чоловік Стрілець і жінка Телець, астрологи рекомендують керуватися декількома порадами:

 • Щоб Телець зі Стрільцем ладнали між собою, їм потрібно навчитися вести своє життя без взаємних докорів.
 • Якщо пара почне проявляти по відношенню один до одного більш відкриті почуття, не боячись відкриватися у своїх одкровеннях, то сумісність в союзі Стрільця і Тельця значною мірою збільшиться.
 • При бажанні зберегти взаємовідносини з другою половиною, Стрільцям необхідно навчитися контролювати свою грубість.
 • Зберегти теплоту і взаєморозуміння у відносинах допоможе спокійне ведення діалогів і рішення конфліктних ситуацій мирним шляхом.
 • Навчіться довіряти один одному, і тоді вам не доведеться ліній раз мучити себе почуттям ревнощів.
 • Знаючи свою сумісність з протилежною статтю та їх особливості темпераменту, ви зможете завоювати увагу обранця, вдавшись до вищевказаних рекомендацій. Удачі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: