Сумісність Раків і Близнюків

Сумісність Раків і Близнюків в любові невисока. Однак, такі пари не рідкість і при розумному поведінці партнерів у них є шанс побудувати вдалі любовні відносини.

Зміст:

сумісність раків і близнюків

Сумісність Раків і Близнюків

Характеристика знаків

Раки і Близнюки настільки різні, що їм непросто зрозуміти один одного. Раки – чутливі й ніжні, а Близнюки – раціоналісти з неабиякими розумовими здібностями. Але в характері представників знаків є й багато спільного, що може їх об’єднати. В першу чергу, це – непередбачуваність і загадковість, яку кожен з партнерів «жадає» розгадати. Знайшовши компроміс в тому, що їх роз’єднує і, розвиваючи об’єднують якості характеру, Рак і Близнюки зможуть побудувати вдалі любовні відносини.

Близнюки

Серед усіх знаків Зодіаку не знайдеться більш непередбачуваного і оригінального, ніж Близнюки. Люди знака перебувають у постійному русі, вони з тих, хто може робити кілька справ одночасно, причому, це у них виходить непогано. Планета-управитель Меркурій наділила Близнюків непоганими розумовими здібностями і інтуїцією, а представникам знаку, на чий гороскоп має вплив Сонце, «дісталося» досить неординарне мислення. Мінливий характер людей знака проявляється буквально у всіх сферах їх життя – роботу, дружбу, кохання, особливо під впливом Місяця. Близнюки за короткий проміжок часу здатні випробувати низку емоцій – від глибокого відчаю до шаленої радості.

Характеристика людей, що народилися під знаком Зодіаку Близнюки, зазнає змін залежно від того, в який рік за китайським гороскопом вони з’явилися на світ. Рік Пацюка «нагородив» їх цікавістю і вмінням знаходити спільну мову з людьми, а рік Бика – винахідливістю і зарозумілістю. Люди, народжені в рік Тигра, не завжди можуть зосередитися на головному, а що з’явилися на світ у рік Кролика – добре себе почувають лише в комфортних умовах. Близнюки – Дракони – досить діяльні натури, а Близнюки – Змії – «розумниці» і оратори.

Рік Коня «народжує» безжурних людей, а народжених у рік Кози нелегко «розкусити». Близнюки – Мавпи володіють гнучким розумом, але кілька метушливі, а Близнюкам – Півням ніяк не вдається «всидіти на одному місці». Представники знаку, народжені в рік Собаки – чесні і порядні люди, а їх постійність у коханні та дружбі «дивно» для Близнюків. Рік Кабана «народжує» волелюбних і веселих людей, які завжди знаходяться в центрі уваги.

Близнюки мають досить «гнучким» характером, що дозволяє їм легко адаптуватися до нових знайомих і обстановці. Вони без зусиль знаходять «спільну мову» з малознайомими людьми і з легкістю обзаводяться» друзями. Під впливом Венери, в любовних відносинах Близнюки можуть проявляти легковажність та непостійність, але не можна сказати, що їм не властиве поняття «вірності». Для оточуючих, представники знаку – постійна загадка, адже невідомо, що прийде на розум» Близнюкам в наступну хвилину.

Рак

Люди, народжені під знаком Зодіаку Рак, відрізняються загадковим і неординарним характером. Планета-управитель Місяць наділила Раків чудово розвиненою інтуїцією і тягою до окультизму. Надзвичайна проникливість представників знаку допомагає їм «наскрізь» бачити людей та їх вчинки. Володіючи надзвичайно чутливою натурою, Раки всі сприймають дуже «гостро», від чого часто страждає їхня психіка. Люди знаку не звикли йти «напролом» до мети, долаючи проблеми та перешкоди – вони краще почекають, поки питання вирішаться, а перешкоди – зруйнуються.

Що ж стосується впливу китайського гороскопу на представників знаку, то Раки, народжені в рік Щура – мрійники і трудівники, а що з’явилися на світ у рік Бика – чутливі альтруїсти. Раки – Тигри – витончені і дисципліновані особистості, а Раки – Кролики – хороші друзі і милі люди. Рік Дракона наділив Раків співчуттям і хорошою інтуїцією. Рік Змії за китайським гороскопом привніс в характер представників знаку впевненість у собі, рішучість і гарне почуття гумору.

Поєднання Раку і Коня «народжує» оптимістів і мрійників, а союз Раку і Кози – розумних і турботливих людей. Представники знаку, що народилися в рік Мавпи, непередбачувані і талановиті, що допомагає їм досягти успіху в різних сферах життя. Раки – Півні – «ласі на лестощі і не витримують критики, а Раки – Собаки – вірні в дружбі і любові, хоча і трохи власники. Підвищена емоційність людей знака, народжених в рік Кабана, змушує їх приймати всі «близько до серця», чи то зрада друзів або наклепи недоброзичливців.

У любові Раки можуть бути досить емоційні, але, тим не менш, ніхто і ніколи не дізнається, що у них на душі». Вони цінують сімейний уклад і не забувають минулі відносини і людей, які колись зустрічалися на їхньому життєвому шляху. З друзями Раки добрі і співчутливі, не забуваючи при цьому про себе. Вони можуть бути надзвичайно уразливими і, навіть, влаштовувати істерики, що особливо яскраво виражено у людей знака з асцендентом в Раку. На роботі представники знаку «рекомендують себе», як скромні і старанні працівники.

Чоловік – Близнюки жінка Рак

Жінка Рак і чоловік Близнюки абсолютно не підходять один одному. Вони настільки різні, що знайти «спільну мову» представникам знаків буде дуже непросто. Жінка Рак живе емоціями, а чоловік Близнюки – реаліст і раціоналіст. Щоб їх союз «хоч якось» існував, партнерам доведеться «сильно» попотіти, йдучи на взаємні компроміси і прислухаючись до думки один одного.

Сумісність знаків

Погана сумісність у любовних стосунках жінки Раку і чоловіка Близнюка не заважає цим двом зустрітися і полюбити один одного. Чутлива і дещо дивна дівчина Рак приверне хлопця Близнюки своєю загадковістю, яку він з радістю «кинеться» розгадувати. Жінка «околдует» Близнюків своєю ніжністю і романтизмом, а коли чоловік прокинеться, то зрозуміє, що «по вуха» закоханий у це «неземне створіння». Хлопець завоює серце обраниці своєю силою, рішучістю, завдяки чому дівчина знайде в ньому «захист і опору», що для Раків дуже важливо. Не залишиться непоміченою і зовнішня краса Близнюків, яка так приваблює жінок.

На першому етапі, відносини між чоловіком Близнюки і жінкою Рак будуть просто чудовими. Хлопець буде здувати пилинки з коханою, а дівчина буде мила, ніжна і турботлива. Але, з плином часу, партнери почнуть все більше розчаровуватися один в одному. Чутливою натурою Раку буде здаватися, що улюблений приділяє їй мало уваги, забуває важливі дати і часто проводить час без неї. Чоловікові ж незрозумілі образи і докори обраниці, які, як він вважає, виникають на «порожньому місці».

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності чоловіка Близнюки і Рак жінки «пророкує» парі чуттєвий і різноманітний секс тільки в тому випадку, якщо коханці підуть на деякі взаємні поступки. Вся справа в тому, що жінка Рак дуже емоційна у ліжку, а чоловік Близнюк, в цьому плані, більш стриманий. Жінці важливі почуття в сексі, а чоловікові – сам процес. Знайшовши компроміс між чуттєвістю і технічністю, коханці будуть отримувати справжню насолоду від близькості один з одним. Цікавим фактом є те, що на потяг партнерів впливає Місяць.

Сумісність в шлюбі

Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Рак у шлюбі, також, не викликає оптимізму. Приймаючи рішення пов’язати свої долі» подружжя повинні розуміти, що вдалим їх союз буде лише в тому випадку, якщо чоловік і дружина зможуть знайти порозуміння. Ті пари, які сподіваються тільки на любов – сильно помиляються. У сімейному житті Близнюка і Раку не виключені непорозуміння, взаємні образи і претензії.

Дружині буде бракувати спілкування з волелюбним чоловіком, у якого постійно перебувають справи «поза домом». Вона звинуватить його в холодності і нестачі любові. Що ж стосується Близнюків, то вічно «ниючий» і незадоволена дружина його навряд чи влаштує. Якщо ж подружжя зможуть зрозуміти один одного і підуть на взаємні поступки, то ситуація зміниться кардинально. У цьому випадку Рак знайде в чоловіка захист і опору, а Близнюки в дружині – надійний тил.

Чоловік Рак – жінка Близнюки

Сумісність знаків Зодіаку чоловік Рак і жінка Близнюки невисока. Проблеми між партнерами можуть початися вже на першому етапі відносин. Жінка Близнюки — товариська і діяльна натура, що «домашньому» Раку не дуже сподобається. Чоловік Рак може дратувати обраницю своїм вічно незадоволеним виглядом і «гри в мовчанку».

Сумісність знаків

Незважаючи на погану сумісність в любові чоловіка Рак і Близнюки жінки, такі пари зустрічаються досить часто. З тим, щоб «закохати» в себе хлопця Раку, у дівчини Близнюки проблем немає. Чоловік буде підкорений практично після першої зустрічі. І справа не тільки в привабливому зовнішньому вигляді дівчини – розум, чарівність, комунікабельність – все це «говорить» на користь Близнюків. Жінку приверне чутливість і ніжність обранця.

Непорозуміння між партнерами почнуться тоді, коли вони ближче пізнають один одного. Жінка Близнюки любить галасливі компанії, активний відпочинок і покупки «для душі». Чоловік Рак – «домосід» і мовчун, якого незрозумілі захоплення подруги. Ці відмінності між партнерами можуть послужити приводом для розриву відносин.

Сексуальна сумісність

У сексуальному плані Близнюки і Рак непогано сумісні. Чоловік Рак не любить вульгарних і «досвідчених» жінок, що грає «на руку» Близнюкам. У ліжку хлопець веде себе ніжно і романтично, що, також сподобається жінці. Чоловікові сподобається сексуальність і емоційність партнерки, яка може трошки перебільшити» свої відчуття, щоб підбадьорити чоловіка.

Сумісність в шлюбі

Яким же буде шлюбний союз чоловіка Раку і жінки Близнюки? Враховуючи «тотальну несхожість» подружжя, їх сімейне життя досить непроста. «Як не крути», але образ і сварок їм не уникнути, причому і ті й інші можуть виникати «на порожньому місці». Чоловік буде злитися і ображатися на дружину за те, що вона багато часу проводить поза домом, що любить гучні вечірки і «світське життя». Йому буде здаватися, що його не цінують і не люблять.

Дружині навряд чи сподобається його постійне «бурчання» і «надутое» вираз обличчя. Захищаючись, Близнюки схильні постійно «підколювати» чоловіка, висміюючи його недоліки. Не сприймаючи критики і не бачачи кордону між жартом і образою, Раки можуть обізлитися на дружину і розірвати союз. Якщо ж подружжю вдасться знайти компроміс, то вони стануть опорою і підтримкою один одному. Раки з «бук» перетворяться в милих доброзичливих людей, а Близнюки стануть більш «домашніми».

Як зберегти відносини

Чому ж жінка Рак і чоловік Близнюки можуть допомогти один одному? Якщо партнери хочуть зберегти і зміцнити відносини — їм буде корисно знати, що:

 • Жінці Рак не варто займатися «переробкою» партнера – нічого доброго з цього не вийде. Якщо дівчина хоче зберегти відносини, їй доведеться прийняти партнера таким, яким він є, а її ніжність, турбота і розуміння напевно «зачеплять» серце обранця.
 • Чоловікові Близнюку необхідно спробувати зрозуміти чутливу натуру коханою і частіше радувати її увагою і компліментами.
 • Якщо жінці Близнюки і чоловікові Рак здається, що у них немає шансів налагодити відносини — не варто здаватися, адже навіть один відсоток на користь сумісності необхідно використовувати. Партнерам слід пам’ятати, що:

 • Жінці Близнюки потрібно враховувати особливості характеру партнера і вибирати такі захоплення, які були б цікаві їм обом.
 • Раку не варто ревнувати партнерку до друзів і захопленням, а спробувати розділити їх – можливо, це буде чоловіку «по душі».
 • «Згуртувати» сімейні відносини Близнюка і Лева можуть діти.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: