Сумісність Стрільця і Терезів

Гороскоп – штука цікава. Хтось щиро вірить в нього і намагається наслідувати його прогнозам, щоб знайти чоловіка, друга або компаньйона. А кому-то абсолютно все одно, що пророкують йому зірки. Але як би те ні було, велика частина з нас прислухається до думки астрологів. У цій публікації ми розглянемо сумісність Стрільця і Терезів, а також дізнаємося, що чекає цей зоряний союз в любові, в дружбі і в побудові подружнього життя.

Зміст:

сумісність стрільця і ваг

Сумісність Стрільця і Терезів

Загальна характеристика Стрільців

Дівчина Стрілець, так само як і хлопець, азартні, повні рішучості і життєвої енергії (особливо, якщо їх протегує Місяць або Марс). На п’єдестал свого життя вони ставлять свободу і особистий простір, а всілякі спроби контролю, чи то з боку батьків або обранця, приймаються в багнети. Стрільцями притаманна щирість, тому вони вкрай негативно ставляться до людей, які намагаються їх обдурити. Вони просто призирают брехня. Але разом з тим така позитивна характеристика далеко не завжди допомагає їм у спілкуванні з людьми. Вся проблема полягає в їх надмірної запальності. І це не дивно, адже цей знак відноситься до вогняної стихії. Їм нічого не варто, щоб сказати співрозмовнику все, що вони про нього думають. При цьому їх абсолютно не хвилює, що в цей момент думаємо людина і що таке поведінка може викликати образи і непорозуміння.

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку (особливо, якщо їх асцендент в Сонце), цілком упевнені, що вони природжені дипломати, тому нерідко їх підвішений язик та вміння відстояти свою точку зору допомагають з легкістю викрутитися з будь-якої складної ситуації. Представники цього зодіакального циклу завжди щасливі і веселі.

Стрільці щедрі, вони постійно прагнуть до знань і щирі у своїх переконаннях. Люди, народжені під заступництвом цього знака Зодіаку, впевнені в собі і вважають себе ідеалом. Чуючи критику з боку оточуючих, просто ігнорують її. А якщо рідні та близькі спробують дати дружню пораду, то можуть нарватися на грубість. Незважаючи на високу активність, Стрільці не беруться відразу за кілька справ. Як правило, вони присвячують себе чогось одного і доводять цього справу до логічного завершення, і тільки після цього переходять на інше захоплення або роботу.

Позитивні якості:

А ось відсутність почуття такту і надмірна агресивність часом заважають їм у відносинах різного плану.

Особливості темпераменту Терезів

У Стрільця і Терези багато відмінностей у характері. Найбільше в житті вони прагнуть осягнути справжню гармонію. А щоб досягти душевної рівноваги, люди, чий знак Терези, з легкістю підкоряються і йдуть на поступки іншим. Часом надмірна поступливість призводить до того, що вони забувають про свої захоплення, підкоряючись думку інших. А варто їм потрапити в неприємну ситуацію, зіпсується настрій не тільки у них, але й у всіх оточуючих.

Всесвіт наділила Терези життєвою активністю, але при цьому вони цим абсолютно не користуються (особливо це стосується тих, хто за гороскопом Бик, Кролик або Дракон). Воліють робити все розмірено. Більш того, їх розсіяний інтерес деколи не дає їм довести розпочату справу до кінця, тому на таких людей дуже складно покластися.

В силу своєї нераціональності, Терези намагаються приймати тільки обдумані рішення. Але при цьому надмірні коливання в розстановці пріоритетів нерідко призводять до того, що вони втрачають більш важливі і вигідні можливості. А якщо їх починають переслідувати невдачі, то вони швидко впадають в депресію, стаючи повністю байдужими до свого життя.

Терези, так само як і Близнюки, є подвійним знаком. Тому їм притаманні приватні зміни настрій. І це аж ніяк не прояв їх слабохарактерності. Це зважені вчинки, які допомагають знайти їм повне рівновагу. На їхню думку, радість повинна обов’язково змінюватися сумом, а затяжні депресії обов’язково закінчаться і приведуть до щасливих моментів. Іноді складається таке враження, то всередині однієї людини «сидить» відразу дві особистості.

Терези можуть працювати довго і копітко, після чого зовсім раптово у них починається період ліні. І цей стан для них є нормою, адже під час таких «нападів» лінощів вони накопичують в собі сили для подальшої наполегливої діяльності.

Чим можуть похвалитися Стрільці:

Що заважає їм будувати взаємини:

Така характеристика цих представників зодіакального світу. Далі розглянемо Стрілець – Терези – сумісність знаків у всіх відносинах, починаючи від того, що піднесе їм дружба і, закінчуючи, що чекає їх у шлюбі.

Сумісність чоловіка Терези і жінки Стрілець

Не рахуючи того, що в цих знаків Зодіаку явні відмінності в темпераментах, чоловік Терези і жінка Стрілець добре ладнають між собою. Вони як одне ціле, доповнюють один одного – він спокійний як удав, а вона динамічна, але не агресивна. Хлопець постійно придумує щось нове і цікаве, а дівчина намагається якомога швидше реалізувати ці ідеї. Чоловік Терези і жінка Стрілець – це надзвичайно інтригуючий союз.

Побудова любовних відносин

Сумісність Терези чоловік і Стрілець жінка в любові – ідеальна. Варто тільки їм один з одним познайомитись, як вони в той же час усвідомлюють, що між ними виникло щось більше, ніж симпатія. Хлопець, народжений під знаком Терези, веде себе більш стримано в емоційному плані, чого не скажеш про його обраниці. Але при цьому дівчина зможе закохати хлопця, якого підкорить її енергійність і непередбачуваність.

У свою чергу дівчина Стрілець прагне побудувати відносини з більш спокійним і стабільним людиною. У цих знаків Зодіаку гарне майбутнє, оскільки вони цінують один одного і добре розуміють, що такий тандем ідеальний. Сумісність у любові: Терези чоловік і Стрілець жінка буде ще вище, якщо вони не стануть звертати увагу на думку оточуючих, яке, за великим рахунком, є простий заздрістю.

Хлопець Терези і дівчина Стрілець зможуть влаштувати міцні любовні стосунки, якщо він не стане обмежувати свою обраницю в особистому просторі і часі. В іншому ж випадку сумісність в любові: Терези чоловік і Стрілець жінка буде вкрай низькою.

Питання про шлюб

Сумісність Терези чоловіки і Стрілець жінки в шлюбі – висока. Союз побудований на гармонії, де і один і другий чоловік чудово розуміє, чого хоче і добивається поставленої мети, зважуючи при цьому кожен свій крок. У спільній сімейного життя цієї зіркової пари все спокійно і гладко. Шлюб Терези і Стрільців – це не випадковість і не наслідок глибокої симпатії. Жінка Стрілець і чоловік Терези насправді мають прекрасну зодіакальну сумісність.

Цей союз дещо відрізняється від «стандартів». Тут левова частка домашнього побуту лягає на плечі чоловіка. А все тому, впоратися з цими клопотами він зможе швидше і якісніше, ніж його дружина. Дійсно, для багатьох жінок, народжених під цим знаком Зодіаку, просто каторга займатися веденням домашнього побуту. Хоча є і винятки. Все залежить від того, який партнер буде знаходитися поряд з ними. Єдине, що може похитнути сумісність Терези чоловіки і Стрілець жінки – це відсутність добувача фінансових благ. Ні, мова не йде про те, що обидва партнера настільки ледачі, що відмовляються працювати. І чоловік, і дружина працевлаштовані, але їх доходу вистачає лише на поточні витрати, яких у них досить багато. Більше того, хлопець, чий знак Терези, прагне до фінансового добробуту і, як правило, заробляє достатньо багато. Не відрізняється мізерною зарплатою і його обраниця, адже вона амбітна і цілеспрямована. Але звичка не відмовляти собі у всьому не дозволяє їм зібрати гроші на велику покупку. І якщо для багатьох пар це може призвести до руйнування ідилії, то в цьому випадку все зовсім не так. Чоловік Терези і жінка Стрілець не переживають з цього приводу, а просто довольствуют життям у всіх її проявах.

Сумісність Терези чоловіки і Стрілець жінки в інтимній життя – досить висока. Він – сексуальний, а вона пристрасна. Їм цілком достатньо один одного і жоден коханець або коханка в цій парі, швидше за все, не з’явиться.

За великим рахунком, Терези чоловік і Стрілець жінка не сваряться через дрібниці, ну а великих сварок у них практично не буває. І навіть якщо такі ситуації виникають, то завдяки дипломатичності подружжя вдається зберегти сумісність у любовних стосунках між ними.

Дружба

Чоловік Терези і жінка Стрілець можуть стати непоганими друзями. Вони знайдуть привід для спілкування та спільного проведення часу. Але міцна і щира дружба – це не про них, адже Терези чоловік і Стрілець жінка кілька різні темпераменти. А спірні ситуації, які обов’язково будуть виникати під час спілкування, або призведуть до сварки, або до глибокого нерозуміння. Звідси неприязнь і небажання більше спілкуватися.

Нерідко Терези чоловіки і Стрілець жінки зав’язують дружні відносини з метою чогось більшого. Але не завжди таке «близьке спілкування» закінчується законної реєстрацією шлюбу. Після низки побачень вони можуть зрозуміти, що це не зовсім те, що потрібно обом. Відношення Терези чоловік і Стрілець жінка на цьому закінчаться, але при цьому вони продовжать спілкуватися так, як ніби нічого і не було.

Сумісність чоловіка Стрільця і жінки Терези

Жінка Терези і чоловік Стрілець відмінно виглядають разом. Вони відмінно підходять один одному, причому абсолютно не має значення, які відносини їх пов’язують. Вони завжди зможуть знайти спільну мову, домовитися і прийняти правильне рішення в тій чи іншій життєвій ситуації. І навіть якщо між ними виникнуть розбіжності, то обидва партнери не почнуть з’ясовувати стосунки і пиляти один одного, а намагатимуться розв’язати проблеми мирним шляхом.

Любовний питання

Жінка Терези і чоловік Стрілець можуть створити ідеальні любовні відносини. З самого першого знайомства вони проявлять один до одного симпатію, яка за короткий час стане ще сильніше і глибше, затягуючи їх у вир з головою. Представниця прекрасної статі зможе завоювати увагу юнака відмінним смаком і уважним ставленням до людей. У свою ж чергу хлопець, який народився під знаком Стрілець, залучає її силою темпераменту і якоїсь непередбачуваністю.

Між Стрільцем і Вагами гармонійні взаємини і повне взаєморозуміння. Парі Стрілець – Терези абсолютно нічого не загрожує. Безумовно, що у всьому є винятки і чоловік Стрілець і жінка Терези можуть володіти різними характерами, які, далеко не завжди лояльно сприймаються другою половиною.

Шлюб

Сумісність Терези і Стрільців у цій інтерпретації – відмінна. Шлюб чудового у всіх планах союзу, де і один і другий чоловік дорівнювати один одному за світосприйняттям.

Терези і Стрілець сумісні практично у всьому. Він підходить їй, а вона йому. Між ними навряд чи виникнуть серйозні проблеми, які не підлягають мирного врегулювання. В шлюбі цих людей немає місця гучних сварок, але при цьому чоловік іноді може вивести свою обраницю дещо грубуватим спілкуванням. А в силу того, що жінка має більш м’яким характером, проблеми подібного роду будуть вирішуватися швидко і безболісно для обох подружжя.

Стрілець і Терези сексуальну сумісність можна розцінювати як досить високу. У ліжку найбільше проявляє себе чоловік, а жінка підкоряється йому.

Яка буде їх дружба

Стрілець і Терези сумісність яких може бути різною, можуть стати непоганими друзями. Якщо говорити про відсотки, то цей показник становить 55-65%. Це означає, що дружба між цими представниками зодіакального циклу може бути лише словом. Тоді як про щирих і міцних дружніх стосунках і мови бути не може.

Стрілець і Терези з легкістю знайдуть спільні точки дотику, але при цьому їх спілкування можливе лише на поверхневі теми, що не стосуються особистісні питання.

Що радять астрологи

Як бачимо, відносини між Стрільцем і Вагами можуть складатися по-різному. Для одних пар – це доленосна зустріч, тоді як для інших – випробування на витримку. А щоб це поєднання зоряних знаків було максимально благополучним, астрологи раді дотримуватися деяких рекомендацій:

  • Весь свій вільний час подружжя повинні присвячувати один одному. По можливості, краще віддавати перевагу домашнім посиденьок, а виходів у світ. Це може бути як походи в кіно, так і відвідування виставок. Для сімейного життя – це найкращий спосіб зміцнити взаємини.
  • Навчіться більше довіряти один одному. Адже саме на цьому будуються щасливі і міцні взаємини.
  • Стрільцям необхідно контролювати своє різке й грубе поводження. Що ж стосується жінок, які народжені під цим знаком, то їм краще всього зганяти весь свій негатив через виконання домашніх турбот. Образилися на щось — проведіть генеральне убору в будинку. Ось подивіться, злість як рукою зніме.
  • Дотримуючись зазначених вище рекомендацій, ви зможете побудувати міцні відносини з другою половинкою. Бережіть себе і цінуйте кожен момент, наданий вам долею!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: