Сумісність Водолія і Терезів

Багато з нас щиро вірять в силу зодіакального небесного кола. Одні керуються передбаченнями гороскопу і прикладають максимум зусиль, щоб у «потрібний» день втілити призначене їм зірками. Тоді як інші, скориставшись порадами астрологів, намагаються вибудувати відносини не тільки в любові, але і в дружбі, а також в роботі.

Зміст:

сумісність терезів і водолія

Сумісність Терезів і Водолія

Хтось навіть дружин і чоловіків підбирає, керуються гороскопом. Приміром, сумісність Терезів і Водолія можна вважати практично ідеальною, але разом з тим існують деякі моменти, який в тій чи іншій мірі можуть вплинути на побудову взаємин між цими представниками знаків Зодіаку.

Загальна характеристика Терезів

Вони відносяться до повітряної стихії. Їх протегує Венера. Представники цієї повітряної стихії не підуть на загострення конфліктної ситуації, а завдяки своїй природній дипломатичності вони зможуть залагодити будь-який спір.

Нерідко думка оточуючих не збігається з їх власною, але при цьому вони не стануть ображатися. Вони надійдуть набагато розумніші – будуть робити все, щоб зрозуміти життєву позицію свого співрозмовника.

Запорука гарного спілкування з Вагами – ні в якому разі не змушуйте їх сліпо підкорятися. Таку поведінку з боку оточуючих може діяти на них гнітюче.

Гороскоп, зокрема Венера, наділила цих знаків Зодіаку активністю, але при цьому вони віддають перевагу більш розміреного життя. Терези керуються здоровим розумом, і, перш ніж ухвалити важливе рішення, все ретельно обдумают, «пересплять» з цією думкою і тільки після дадуть відповідь, який виявиться дійсно вірним.

Представники цього знака Зодіаку схильні часто міняти настрій, особливо це стосується тих, хто за гороскопом Півень чи Бик. Це обумовлено їх підсвідомим бажанням отримати повну гармонію (така вже Венера). Вони щиро впевнені в тому, що веселощі обов’язково повинно чергуватися з сумом і навпаки, після неприємностей завжди настає щасливий період.

Якщо говорити про фінанси, то вони займають одну з головних ступенів у житті Терезів, тому робота для них – це, насамперед, джерело доходів. В силу того, представники цього знака зодіакального циклу швидко переключаються з однієї справи на інше, оскільки знаходять його більш захоплюючим, на них важко покладатися. Саме тому з Терези навряд чи виходять цінні працівники, що і викликає негатив з боку керівництва. З цієї ж ці причини вони вкрай рідко стають хорошими партнерами у професійній діяльності.

Серед достоїнств Терезів:

Недоліки цього представника повітряної стихії:

Основні характеристики Водоліїв

Яскравий представник повітряної стихії. Дівчата і хлопці цього знака Зодіаку наділені величезною чутливістю. Вони допитливі і в деякій мірі винахідливі, особливо, це стосується тих, хто за східним гороскопом Кабан, Коза, Мавпа і Щур.

Вони народжені, щоб змінити цей світ на краще, принаймні кожна людина, чий знак Водолій, в цьому впевнений (Місяць їх цим нагородила сповна). А адже саме ця риса характеру залучає інших представників зодіакального світу. Але при цьому Водолій вирішується на близькі стосунки далеко не з усіма, хто проявляє до нього великий інтерес.

Найчастіше Водолії вражають оточуючих непередбачуваним поведінкою, але при цьому такі вчинки – далеко не спонтанне рішення показати свою неординарність. Вони всі піддають аналізу, ретельно обмірковують і вирішуються тільки на ті вчинки, які вже точно приведуть в подив оточуючих.

Відразу хотілося б відзначити, що Водолій – це далеко не той знак Зодіаку, який приймає зобов’язання як належне. Він нічого не вимагає від оточуючих, але при цьому і сам ніколи нікому нічого не обіцяє. Вони сумісні з усіма знаками повітряної стихії.

Водоліїв складно назвати скупими, оскільки вони зі спокійною душею готові ділитися з близькими всім, що вони мають. Вони іноді потребують моменти самотності. Саме в такий період Водолій намагається захистити себе від будь-якого спілкування, щоб задовольнятися спогляданням і пізнанням світу.

Якщо говорити про достоїнства цих знаків зодіакального циклу, то до них можна віднести:

Тоді як безвідповідальність, надмірна допитливість і неуважність далеко не завжди допомагають Водоліям у взаєминах, чи то з друзями, колегами і навіть коханими людьми.

Водолій: любовний гороскоп сумісність чоловік Терези жінка Водолій жінка Терези розглянемо пізніше. А зараз поговоримо про іншого представника цієї зіркової пари.

Така характеристика цих знаків. Ну а тепер розглянемо сумісність Водолія і Терези у взаєминах різного рівня.

Сумісність чоловіка Водолія і жінки Терезів

Чоловік Водолій і жінка Терези можуть цілком покластися один на одного. Вони добре ладнають між собою, оскільки їх об’єднують схожі плани на життя.

Дружба

Жінка Водолій жінка Терези чоловік Водолій: сумісність в дружбі – висока. Вони з легкістю підтримують діалог співрозмовника і можуть розмовляти один з одним годинами безперервно.

Хотілося б відразу відзначити, що сумісність можлива і в любовних відносинах з іншим представником стихії Повітря. Близнюки зможуть стати для Водолія, так само як і для Терезів, відмінним компаньйоном, хорошим другом і прекрасним чоловіком.

Питання любові

Сумісність Водолія і Терези в любові – відмінна. Ініціатором побудови взаємини стає дівчина. Чоловік зможе відразу підкорити її своїм почуттям гумору і непередбачуваними вчинками.

У жінки Водолія і чоловіки Терези злагодженість союзу багато в чому залежить від неї. Адже в якийсь момент їй здасться, що її обранець недостатньо серйозний. А замість того, щоб поговорити начистоту і порозумітися, вона спробує зайняти лідируючу позицію у відносинах. І, якщо вона «перегне палицю», то у молодої людини складеться така думка, що його просто прив’язали в собі цими взаємовідносинами.

Сумісність місячних Терезів і Водолія схожа з гороскопом водяних знаків, які також не потребують постійному перебуванні один з одним. Але в цьому немає нічого страшного. Жінка Терези чоловік Водолій, перебуваючи у взаєминах, не проводять разом весь вільний час. Більше того, жоден з пари не стане контролювати свого обранця і підозрювати його в зрадах.

Шлюб

Сумісність Терезів і Водоліїв чоловіків з жінками цих знаків – висока, власне як і в любові. Такий союз здатний проіснувати протягом тривалого часу. Чоловік Водолій і жінка Терези – прихильники одного і того ж по життю і віддані друзі. Вони цілком вірять один одному. А при виникненні конфліктної ситуації дівчина Терези і хлопець Водолій спокійно обходяться без критики.

В шлюбі сумісність Терези чоловік – Водолій і жінка – Терези може бути порушена з боку дружин, яких іноді складно зрозуміти вчинки своїх подружжя.

Водолій і Терези – сумісність в сексі помірно висока. Це пояснюється тим, що обидва партнера пристрасним ночами воліють романтичні вечори. Тоді як секс – це всього лише приємне завершення такого проведення часу, але не більше.

Єдине, що може знизити сумісність Терезів і Водоліїв – це спроби дівчини зайняти позицію лідера у взаємовідносинах.

Сумісність чоловіків Терезів і Водоліїв жінок

Чоловік Терези і жінка Водолій відносяться до стихії Повітря, тому між ними існує якась невидима нитка, яка зв’язує їх практично у всіх поняттях, будь то в дружбі або ж в любовних відносинах. Дівчина Водолій і хлопець Терези – однодумці. А що важливо, Терези і Водолій не прагнуть стати лідером у взаємовідносинах.

Як розвивається їхня дружба

Сумісність чоловік Терези жінка Водолій в дружбі – чудова пара. Їм зовсім не обов’язково постійно перебувати поруч, вони володіють здатністю морально допомагати один одному навіть на відстані. Вистачить телефонної розмови, щоб кожен з партнерів відчув підтримку свого друга. За багато років в дружбі пара Водолій – Терези відмінно розуміють, що їх партнер є самим надійним і щирою людиною в їх житті. Тому в дружбу у цих представників повітряної стихії немає місця конфліктів і взаємних претензій.

Терези і Водолій в роботі зможуть стати хорошими діловими партнерами. Між ними невидима нитка взаєморозуміння. А завдяки тому, що перші цінують фінансову стабільність, цей тандем зможе далеко піти по кар’єрних сходах.

Любовний питання

Сумісність дівчата Водолія з Вагами хлопцем – ідеальна (а з асцендентом у Вагах або Водолії у відсотках вони сумісні на 99%). Представниця прекрасної статі може завоювати увагу чоловіка легкістю темпераменту.

Молодий чоловік, знак якого Терези, не повинен відчувати себе обмеженим, тому має потребу в особистому просторі. Зайвий контроль з боку дівчини навряд чи сподобатися чоловікові, що може призвести до розладу у стосунках. Однак, його обраниця за власною ініціативою не обмежує його свободу. Адже вона цілком довіряє йому, а він обов’язково це оцінить і постарається виправдати довіру.

Сумісність чоловік Терези жінка Водолій зможе стати поганою, якщо вона спробує обмежити свого обранця в пересуваннях. А, загалом, дівчина Водолій і хлопець Терези представляють хороший союз, який вражає всіх зворушливістю і гармонійністю відносин.

Розвиток подружнього життя

Сумісність чоловік Терези жінка Водолій у шлюбі – чудова. До сім’ї хлопець Терези і дама Водолій ставляться з усією серйозністю, тому не поспішають офіційно реєструвати союз. Тільки по закінченню декількох років, коли обидва партнери переконаються в тому, що вони ідеально підходять один одному, вирішуються на скріплення відносин. Причому торжество, як правило, проходить без пафосу, адже хлопець вже почав контролювати витрати сім’ї.

Дівчина Водолій і хлопець Терези будують розмірене сімейне життя. У їхній родині немає місця сварок і розбратів. Відносини дружини Водолія і чоловіка Терези міцні, які не допускаються ні зайві «вуха», ні «очі». Жінки Водолія і Терези чоловіки воліють проводити своє дозвілля разом, обходяться без надмірностей. Коли у обох партнерів виникає ідея організувати позапланову відпустку, наприклад, у горах, то після вечора обговорень, вони зможуть зірватися з роботи і поїхати, щоб відпочити від мирської суєти. Чоловік Терези жінка Водолій жінка Терези здатні зберігати спокій навіть в самих критичних ситуаціях, тому всі конфлікти вирішуються спокійно, без криків і істерик. Та й до того ж, у любовних стосунках чоловік Терези жінка Водолій жінка Терези чоловік Водолій практично немає серйозних конфліктів.

Чоловік Терези жінка Водолій жінка Терези чоловік Водолій абсолютно спокійно звикають до спільного побуті, тому вкрай рідко на цьому грунті у них виникають розбіжності. Хороших дружин з Водоліїв не виходить, але це не лякає їх обранців. Адже той, хто щиро закоханий, буде сприймати свою обраницю такою, яка вона є. Терези і Водолій відносяться до тієї категорії людей, які не люблять прибирати і готувати. Але разом з тим, щоб не створювати конфліктних ситуацій, вони прибирають і займаються готуванням разом, щоб якомога швидше звільнитися від домашніх турбот. Сумісність чоловік Терези жінка Водолій жінка Терези побудована на взаємодопомозі, тому, якщо один з партнерів по тій або іншій причині не справляється з покладеними на нього обов’язками, то інший не буде його засуджувати за це і завалювати критикою. Замість цього він допоможе вирішити проблемну ситуацію.

Сексуальне життя у жінки Водолія і чоловіки Терези розмірена пара задоволена нею. Високою потребою в інтимі вони не відчувають, але при цьому не проти поекспериментувати в ліжку. Замість цього віддають перевагу створення романтичної обстановки. Сексуальну сумісність дівчата Водолія з Вагами хлопцем може порушити тільки наявність дитини, та й то, «пост» триватиме не так вже довго.

Сумісність Водолія і Терези в цьому поєднанні допоможе створити міцні, романтичні стосунки, які тривають протягом усього сімейного життя.

Як правило, шлюбний союз для подружжя стане першим і єдиним, продовжившись на все життя. Ці представники повітряної стихії цінують один одного по достоїнству, адже їм насправді є чим дорожити. А надана стабільність, на їх думку, це запорука міцних відносин.

Поради астрологів

Незважаючи на те, що любовний гороскоп сумісність чоловік Терези жінка Водолій можна вважати ідеальною, у них нерідко можуть виникати конфлікти. І щоб поліпшити сумісність знаків Терези і Водолій астрологи рекомендують дотримуватися кількох порад:

 • Поява дітей в таких парах зміцнить союз і допоможе їм усвідомити, наскільки вони цінні один для одного. Хоча нерідко народження малюка вибиває з колії представників повітряної стихії. Адже вони звикли відчувати свободу дій.
 • Сумісність знаків Терези і Водолій може зруйнуватися через упертість перше. І якщо своєчасно не взяти себе в руки, то союз може розпастися.
 • Довіра – насамперед. Довіряйте один одному і у взаєминах не буде проблем.
 • Надавайте одне одному особистий простір і час для проводження дозвілля.
 • Сподіваємося, ці поради допоможуть вам побудувати міцні взаємини з протилежною статтю. І нехай у житті вас супроводжує удача в справах, гармонія в душі і щастя в серці!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: