Сумісність Раку і Діви

Сумісність Раку і Діви висока. Між цими знаками Зодіаку панує майже повне взаєморозуміння. Союз не буде заснований на пристрасті і бурхливих почуттях, але партнери не прагнуть до цього. Обом важлива стабільність, в тому числі і фінансова. Відносини розвиваються поступово, вони ґрунтуються на взаємній повазі.

Зміст:

сумісність раку і діви

Сумісність Раку і Діви

Діву і Раку пов’язує дружба, щира любов і схожі погляди на життя. У відсотках розлучень така пара зустрічається вкрай рідко. Навіть дрібні непорозуміння партнери намагаються вирішити шляхом поступок і компромісів.

Характери знаків

Гороскоп сумісності Раку і Діви відмінний, що багато в чому визначається характером цих знаків Зодіаку. Не можна сказати, що вони однакові, але відмінно поєднуються між собою.

Характер Раку

Переживання Раків дуже сильні, вони володіють неймовірним уявою, інтуїцією і фантазією. Чутливі до настрою інших людей. На їх стан духу впливає місяць. Раки люблять домашній затишок, цінують сімейні відносини, прив’язані до минулого. Для впевненості представникам цього знаку Зодіаку потрібно мати солідний грошовий запас. Вони наполегливі в досягненні цілей, вміло приховують власні наміри. Основні риси характеру Раку:

Раки бувають пасивними і нерішучими, не люблять брати на себе відповідальність, чекають, коли проблеми підуть самі. Перепади настрою, скритність, чимало докучають близьким людям. Якщо Раку образити, він може жорстоко мстити, але нишком, щоб ніхто не здогадався. Раки — власники, вони безцеремонно вторгається на чужу територію, ревнують і сильно ображаються, якщо їм не приділяють достатньо уваги.

Характер Діви

Організовані і правильні Діви рідко втрачають самовладання, хіба що у випадках, коли бачать біля себе безлад і хаос. Вони намагаються систематизувати власний простір, навести порядок, зробити будь-яку роботу ідеально. Цей знак Зодіаку незалежний, працьовитий і організовано. Його представники живуть згідно суворим принципам, вони ощадливі, досягають успіху виключно власними зусиллями. Досить потайливі, нікому не дозволяють зазирнути в їх власну душу. Основні риси характеру Дів:

Діви постійно мучаться сумнівами, чи надходять вони правильно. Цей знак Зодіаку вигадує для себе купу правил, яким намагається дотримуватися, постійно боїться покарання за власні помилки. Дівам подобається критикувати всіх навколо, при цьому зауважень в свою сторону вони не сприймають. Надмірна педантичність змушує їх концентрувати увагу на дрібницях, звужуючи таким чином кругозір.

Загальна сумісність знаків

Сумісність знаків Рак і Діва обіцяє їм прекрасну спільне життя та відмінне співпрацю. Вони, як дві половинки одного цілого, добре доповнюють один одного. Рак приносить у відносини почуття і емоції, Діва — раціоналізм і практичність. Земний знак стає в такому союзі добрішими і терпиміше до чужих недоліків, водний — більш організованим і дисциплінованим.

В обох знаків Зодіаку схоже ставлення до грошей, вони воліють збирати їх, не витрачати на дрібниці. Хорошу сумісність Рак і Діва мають в дружбі. Спокійна і врівноважена Діва завжди готова прийти на допомогу Раку в скрутну хвилину, пожаліти його в моменти поганого настрою. При цьому її власне душевний стан абсолютно не страждає, що поруч з Раками трапляється вкрай рідко.

Відносини між Раком і Дівою можуть бути ідеальними, але навіть в такій парі виникають проблеми. Ці знаки Зодіаку дуже недовірливі і підозрілі, спочатку їм важко встановити душевний контакт. Особливо це стосується випадків, коли Рак і Діва хочуть побудувати сумісність в роботі. Вони довго приховують образи, пригадують один одному найменші промахи в минулому.

Раки — власники, вони хочуть, щоб партнер цілком належав їм. Діви незалежні, терпіти не можуть, коли хтось вторгається на їх територію. Проблемою ставати ревнощі Раку, хоча Діви рідко дають привід. Зайва критичність земної знака, постійні зауваження можуть боляче поранити чутливу душу водного. Щоб уникнути суперечок, партнерам слід бути терпимішими один до одного, вибудовувати взаємини на повазі, довірі та справжню дружбу.

На сумісність знаків Діва, Рак надає впливом не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо її асцендент у Раку перебувати в стихії землі, а у Діви — у стихії води, вони чудово зрозуміють один одного, тертя майже не виникне. Знаки вогню принесуть у відносини більше пристрасті, а повітря — можуть посилити протиріччя. За китайським гороскопом Раку найбільше підходить Змія, Кролик і Коза. Для Діви непогане поєднання — Кабан (або Кабан), Півень і Щур. Добре на відносини впливають Собака, Кінь і Бик, гірше взаєморозуміння в парі, якщо рік народження партнерів — Тигр, Дракон або Мавпа.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність знаків Рак і Діва теж висока. Між ними є досить сильне фізичне тяжіння, хоча справжніх пристрастей в парі не буде. Делікатна і раціональна Діва з розумінням поставиться до потреб Раку. Водному знаку потрібна ніжність, романтика, він любить не простий секс, а довге любовну гру. Крім того, для нього важлива душевна близькість, а не просто фізичний потяг. У Раків розвинена фантазія і уява, якщо Діви йдуть у них на поводу, вони можуть розкрити в собі прихований потенціал.

Сумісність у любовних відносинах посилюється, коли партнери відчувають один до одного щирі теплі почуття. Венера не наділила цих людей гарячим темпераментом, але вони цілком здатні компенсувати його нестачу любов’ю і ніжністю.

Навіть сильний сексуальний потяг не є гарантією того, що Рак і Діва в ліжку можуть втратити свою сумісність. Водному знаку не вистачає чуттєвості та емоцій. Діва нерідко буває закомплексованою, святенницьке виховання і принципи роблять цей знак дуже скутим. Раціональний підхід земної знака до всього, включаючи секс, позбавляє її тієї істинної пристрасті і задоволення, які приносять інтимні стосунки. Проблемою стає скритність обох партнерів. Вони не завжди можуть висловити свої щирі побажання, бояться до кінця розслабитися і проявити емоції. Тільки взаємна довіра може виправити ситуацію. Чим довше чоловік і жінка живуть разом, тим легше їм знайти спільну мову в ліжку.

Чоловіки Рак і жінка Діва

Чоловік Рак і жінка Діва можуть полюбити один одного з першого погляду. Хлопець шукає дівчину, здатну одночасно стати для нього і матір’ю, коханою. Дівчина зацікавиться скромним романтичним хлопцем, який не буде вриватися в її впорядкований світ і прийме встановлені правила гри. Але перше враження може бути оманливим, партнери швидко в цьому переконаються. Спосіб життя Раку не занадто відповідає уявленням Діви, і навпаки. Тим не менш партнери відчувають спорідненість душ і намагаються вирішити проблеми взаєморозуміння в самому початку відносин. На щастя, розбіжності між ними не такі сильні, щоб зруйнувати цей міцний союз. Їх перша зустріч переходить в роман, який швидко закінчується весіллям.

Чоловік Рак і жінка Діва щасливі у шлюбі. Всім оточуючим ця пара може здатися дещо нудною, але подружжя це абсолютно не хвилює. Вони ведуть замкнутий спосіб життя, їм добре разом, ніхто їм не потрібен. Чоловік приносить у союз більше емоцій, дружина — порядку і організованості. Обидва люблять планувати бюджет, відкладати гроші на чорний день. Завдяки ощадливості, пара досягає чималих успіхів у сімейному житті. Обидва можуть непогано заробляти на своїй роботі, вести спільний бізнес. Якщо чоловік і дружина поважають один одного, прислухаються до думки другої половинки, вони зростають духовно, удосконалюються, разом позбуваються поганих звичок. Подружжя об’єднує справжня дружба і сильні взаємні почуття.

Як вирішувати проблеми

Сумісність чоловіка Раку і жінки Діви здатна зруйнуватися, якщо партнери не захочуть йти на поступки. Ні той, ні інший не бажають змінюватися. Рак любить замикатися в собі і тікати від реальності, його уявлення про побут трохи відрізняються від уявлень Діви. Дружина з працею розуміє і навіть не намагається вникнути в суть переживань чоловіка. Вона може йому співчувати, але розкрити мотиви Раку їй не дано. Більш того, Діва не упустить можливості підколоти чуттєвого Раку, що боляче ранить його тонку і чутливу душу. У свою чергу Рак — великий власник. Він не визнає право Діви мати свій маленький світ, в якому все підпорядковано правилами. Чоловік легко вторгається на територію дружини, намагається її контролювати. Обидва знака замкнуті довго приховують образи, що ще більше віддаляє їх один від одного.

Щоб Рак і Діва зберегли свою сумісність в любові, їм потрібно змиритися з особливостями характерів один одного. Вони не можуть змінити свою сутність, тому не можна вимагати цього від партнера. Чоловік повинен поважати прагнення дружини до незалежності, не проявляти занадто сильно власницьких інстинктів, цінувати її старання з облаштування будинку. Дружині варто позбутися від звички постійно критикувати чоловіка. Навіть якщо вона не розуміє його перепадів настрою, краще поважати внутрішній світ Раку. Варто звертати увагу на риси, які об’єднують, а не розділяють. У цієї пари однакові уявлення про сімейний бюджет, партнерам подобається відпочивати в одних і тих же місцях, вони люблять домашнє тепло і затишок. Страх образити партнера, трепетне ставлення до нього теж поліпшать відносини між подружжям.

Чоловік Діва і жінка Рак

Хлопець Діва, дівчина Рак відразу відчують симпатію, їм неважко привернути увагу один одного. Обидва зрозуміють, що перед ними людина, якого вони шукали все життя. Дівчина сподобається хлопцю скромністю, ніжністю і витонченістю. Він завжди мріяв про такий спокійною дружині. Дівчина теж швидко збагне, що саме чоловік Діва здатний втілити її мрії про сімейне життя. Дуже скоро молоді люди зіграють весілля. Вони будуть абсолютно щасливі в шлюбі, якщо зуміють подолати деякі розбіжності, що існують між ними. У більшості випадків їм це чудово вдається.

Чоловік Діва і жінка Рак — скромна сімейна пара, яка не виробляє ні на кого особливого враження. Між ними панує повна згода, зовнішній світ їх мало цікавить. Жінка в такому союзі стає більш впевненою в собі, її мрії реалізуються, а побут стає більш організованим. Чоловік знаходить емоційність і чуттєвість, яких йому так бракує. Він вчиться бачити речі в цілому, а не тільки їх деталі.

Явного лідера в парі немає, Діва, Рак рівномірно розділяють свої обов’язки. У критичних ситуаціях дружина здатна приймати правильні та виважені рішення, що вона стійка, завдяки розвиненій інтуїції розбирається в багатьох речах краще чоловіка. Чоловік із задоволенням бере на себе частину домашніх обов’язків, йому подобається наводити порядок, створювати затишок. Заробляти партнери можуть однаково, чи чоловік трохи більше. Вони правильно розподіляють бюджет, конфліктів на фінансовій ґрунті між ними не буває.

Як вирішувати проблеми

Що може порушити сумісність жінки Раку і чоловіка Діви? Вони трохи по-різному відчувають світ. Дружина ніжна і романтична, має ранимою душею. Їй часто не вистачає в цьому союзі щирих почуттів та емоцій з боку чоловіка. Крім того, чоловік Діва любить критикувати, вживаючи гострі слова та образливі порівняння. Дружина не покаже своєї образи відразу, але надовго приховає її. Тоді чоловік в один прекрасний день виявляє, що у його подруги вже не залишилося теплих почуттів до нього, одна ненависть і нерозуміння.

Мужичине важко справлятися з примхами дружини і її перепадами настрою, адже місяць дуже сильно діє на Раків, іноді вони просто не можуть себе контролювати. Відносини порушує ревнощі. Жінка Рак може пред’являти претензії чоловікові, грубо вторгатися на його територію.

Жінка Рак і чоловік Діва прекрасно сумісні, тому розбіжності долаються легко. Дружині варто змиритися з тим, що чоловік не такий романтичний, як вона. Його любов виявляється в діях, а не в красивих словах. Не потрібно накопичувати в собі образи, краще прямо висловити чоловікові, чому він не правий. Діви практичні і досить самокритичні. Вони швидше поступляться, ніж підуть на конфлікт.

Чоловік повинен пам’ятати, що у його дружини тонка і вразлива душа, не варто на ній відточувати свою дотепність. Критичні зауваження з боку Діви не виправлять недоліків Раку, навпаки, зроблять його впертим і замкнутим. Подружжю слід зосередити увагу на облаштуванні будинку, заробляння і накопиченні грошей, вихованні дітей. Ділитися один з одним тими рисами, які їм самим не вистачає, тоді їх сімейне життя буде довгим і щасливим.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: