Сумісність Раку і Терезів

Сумісність Раку і Терези безпосередньо залежить від зусиль, які готові докласти партнери для побудови відносин. Стихії води і повітря насилу знаходять взаєморозуміння, зате Місяць і Венера чудово між собою співпрацюють.

Зміст:

сумісність раку і ваг

Сумісність Раку і Терезів

Між цими знаками Зодіаку багато відмінностей, вони стосуються і відносини до життя, і душевного стану. Але за певних обставин їх можна обійти, сконцентрувавши увагу на об’єднавчих факторах. Ця пара часто зустрічається у відсотках розлучень, однак частіше партнери розлучаються, так і не вступивши в шлюб.

Характери знаків

Гороскоп сумісності Раку і Терези не дуже багатообіцяючий. Відносини між знаками обумовлені особливостями їх характерів. Що ж говорять про них зірки?

Характер Раку

Надприродна інтуїція Раків дозволяє їм розуміти мотиви людських вчинків: вони тонко відчувають настрій оточуючих. На душевний стан самого Раку впливає Місяць, він сильно залежить від її фаз.

Цей знак Зодіаку дуже чутливий, він має легко збудливою нервовою системою. Поставивши перед собою мету, Раки наполегливо її домагаються. Якщо перед ними виникають проблеми, вони воліють їх просто перечекати. Ось якими рисами володіє Рак, згідно з гороскопом:

Раки дуже часто оглядаються на минуле, вони консервативні і нерішучі, нерідко бувають егоїстами, примхливими і навіть істеричними. Образливі і злопам’ятні, люди знака намагаються помститися ворогові так, щоб той навіть не здогадувався про їх участь у підступах.

Раки дуже недовірливі, завоювати їхню прихильність важко. Вони нерідко впадають в залежність від інших людей, поганих звичок. Представники цього знака Зодіаку — ревниві і нав’язливі власники.

Характер Терезів

Люди, народжені під сузір’ям Терезів, ніколи не впадають у крайнощі, не переживають сильних емоцій, всюди шукають рівновагу і гармонію. Вони готові прогнутися під весь світ, лише б не вступати в конфлікти і не стикатися з негативом. Нерішучі і повільні, представники Зодіаку перед будь-якою справою ретельно зважують всі за і проти. Вони володіють дипломатичним талантом, нерідко виступають миротворцями в суперечках. Для Терезів дуже важливо чужу думку, вони товариські і не можуть жити без друзів. Ось характеристика та основні риси цього знака:

У суперечливому характері Терези чимало негативних рис. Ці люди бувають мстивими та безжальними, якщо порушені їх особисті інтереси. Вони вперті, і якщо вирішили нічого не робити, зрушити їх з місця неможливо. Терези не люблять брати на себе жодних зобов’язань, воліють перекладати їх на плечі інших. Терези бувають вкрай егоїстичними, поверхневими і ледачими, намагаються використовувати всі відомі способи, щоб уникнути відповідальності.

Загальна сумісність знаків

Рак і Терези мають не найкращу сумісність. Але у цієї пари є потенціал. Якщо вони захочуть знайти компроміс, між ними можлива і дружба, і любов, і плідну співпрацю.

Терези — інтелектуальний знак, а Рак — емоційний. Представник стихії повітря любить легкі відносини, він терплячий, спокійний і товариський. Хоча Терези постійно терзали внутрішніми сумнівами, вони рідко це показують. Рак емоційний і чуттєвий, його настрій часто змінюється, залежно від того, в якій фазі знаходиться Місяць.

Якщо Рак і Терези з’єднають свою інтуїцію і логіку, у них вийде непоганий союз. Завдяки Раку, Терези вчаться досягати цілей, у відповідь вони готові терпіти все перепади настрою партнера. Обидва намагаються уникати негативу, рідко починають конфлікти першими.

Проблеми в союзі Раку і Терези неминучі. Ці знаки проходять довгий період притирань, поки не навчаться знаходити спільну мову. Спочатку вони дуже вимогливі один до одного. Терези люблять критикувати, що Рак сприймає болісно. Повітряному знаком незрозумілі постійні образи партнера, його періодичні догляди в себе.

Коливання настрою властиві обом знаків, але у Рака вони більше виражені. Рак і Терези не люблять поступатися, люто відстоюють власні позиції. Водяний знак — власник, він ревнує партнера до всього, включаючи друзів і роботу. Конфлікти виникають на фінансовій ґрунті: Рак любить відкладати гроші, Терези витрачають їх без особливих обмежень. Знаки по-різному проводять вільний час. Терези товариські, люблять відпочивати на публіці. Раки замкнуті, для них найзатишніше місце — їх власний будинок.

Сонце дуже впливає на відносини знаків Зодіаку, але і Місяць вносить свої корективи. Місячний асцендент може поліпшити або погіршити сумісність. Краще всього, якщо у Раку він знаходитися в стихії повітря, а у Терезів — у стихії води. Непогано на обох партнерів впливає земля, а ось вогонь може породити між ними суперництво, віддалити перспективу досягнення компромісів.

Китайський гороскоп теж має значення. Раку підходить партнер, рік народження якого — Змія, Кролик або Коза. Для Терези підійде Мавпа, Кабан і Півень. Непогано відносини складаються, якщо хтось з партнерів Собака, Кінь чи Бик. Гірше справи йдуть, коли рік народження — Тигр, Дракон або Щур. Таке поєднання посилює відмінності, породжує конфлікти.

Еротичний гороскоп

Сексуальна сумісність знаків Рак і Терези непогана, хоча і не ідеальна. Для обох величезне значення має духовна близькість, естетика, зовнішня обстановка. Вони невиправні романтики, груба сила, нестримна пристрасть не для них. Секс Раку і Терези емоційний, з довгою попередньою грою. Знаки тонко відчувають один одного, намагаються доставити максимальне задоволення. Сумісність у любовних відносинах безпосередньо залежить від відносин в інших сферах життя. Якщо між партнерами все добре, вони досягли контакту і навчилися шукати компроміси, то і в ліжку їм буде затишно. Коли сварки і конфлікти порушують гармонію, справи у спальні теж йдуть не кращим чином.

Проблеми в інтимному житті можуть виникати і з самого початку. Рак — більш чуттєвий і емоційний знак, секс для нього має велике значення. Терези можуть обходитися і без фізичної близькості, хоча вони не такі холодні, як Водолії або Діви. Коханці не здатні до кінця розкрити потенціали один одного. Вони занадто багато уваги приділяють зовнішнім речам, між ними рідко спалахує справжня пристрасть. Венера наділяє Терези еротизмом, але їм не вистачає вогняного темпераменту. Раки дуже багато уваги приділяють власним відчуттям, щоб по-справжньому завести партнера. Обидва можуть бути справжніми пристрасними майстрами сексу, але з іншими знаками Зодіаку.

Чоловік Терези і жінка Рак

Дівчина Рак і хлопець Терези здатні закохатися один в одного майже з першого погляду. Дівчину приваблює спокійний, романтичний, елегантний хлопець з хорошим почуттям гумору, повний оптимізму. Хлопець зацікавиться ніжною, красивою і чуттєвої дівчиною. Обом здасться, що вони знайшли свої половинки і закохалися на все життя. Складності пару чекають попереду. Вони зможуть бути разом тільки тоді, коли навчаться шукати компроміси, йти один одному на поступки, а зробити це непросто. Часто такі пари розпадаються ще до весілля. Хлопець і дівчина потім все життя згадують про своєму романтичному пригоді, але щастя знаходять з іншими партнерами. Якщо справа доходить до весілля, майбутніх подружжя чекає довга і непроста робота над відносинами.

Терези чоловік і Рак жінка можуть бути щасливі в шлюбі. Ця пара романтична і трохи відірвана від землі. Щоб досягти гармонії, вони пройшли довгий шлях. Насамперед подружжя навчилися давати волю один одному. Дружина не протестує проти широкого кола знайомих свого чоловіка, він поважає її право на усамітнення.

У такому союзі жінка буде стрижнем і мотором, вона дуже багато відповідальності бере на себе. Чоловік стає більш впевненим у собі і успішним. Він набагато менше лінуватися і вчиться виконувати зобов’язання, взяті на себе. Фінансовими питаннями займається жінка, вона вміє правильно розподілити гроші, щоб сім’я не залишилася в якийсь момент на мілині.

Як вирішувати протиріччя

Проблеми в сімейному житті у цієї пари виникають постійно. Сумісність Рак жінка та чоловік Терези мають не найкращу. На початку сімейного життя чоловік намагається перекласти всі побутові питання на дружину. Вона бере на себе багато зобов’язань, але в один прекрасний момент зривається.

Раки — власники, вони хочуть, щоб партнер цілком належав їм, бо жінка нерідко переводить чоловіка ревнощами і претензіями. Терези люблять світський спосіб життя, їх не можна замкнути в чотирьох стінах. Суперечки виникають і на ґрунті фінансів. Дружина намагається заощадити, відкласти гроші, а чоловік звик жити на широку ногу.

Щоб жінка Рак і чоловік Терези зберегли сумісність, їм потрібно добре постаратися. Краще на самому початку відносин скласти чіткий договір, хто і чим буде займатися в сімейному житті. Жінці варто простіше ставитися до активного способу життя свого чоловіка. Якщо вона не буде влаштовувати скандали за його пригод, може бути впевнена в вірності, адже для чоловіка важливі друзі, а не любовні пригоди. Чоловік повинен брати на себе більше відповідальності, не можна все перекладати на тендітні жіночі плечі. Він повинен бути делікатним, менше критикувати дружину. Партнерам не можна таїти образи в собі. Відверта розмова здатна вирішити багато проблем та покращити їх взаємовідносини.

Чоловік Рак і жінка Терези

Рак чоловік і жінка Терези в самому початку мають непогану сумісність. Хлопець захоплюється легкою, романтичною і позитивно налаштованої дівчиною. Він боязкий, але в жінці Терези бачить споріднену душу і не боїться до неї підійти. Дівчина помічає в чуттєвому партнері приховану силу, яка допомагає їй знайти внутрішню рівновагу. Крім того, він прекрасно розуміє всі її сподівання і мрії. Роман буде переповнений романтикою, високими почуттями. Ці двоє ніби ширяють над землею, живуть у своїх фантазіях.

На жаль, реальність диктує інші правила. Якщо хлопець і дівчина дуже захопляться своїми мріями, відмовляться від дійсності, вони рано чи пізно втратять інтерес один до одного, їх роман закінчиться нічим.

Чоловік Рак і жінка Терези можуть бути щасливі разом, якщо зважаться вступити в шлюб. У них є непоганий потенціал, але перед тим як досягти гармонії у відносинах пара проходить складний період притирань. Коли проблеми відступають, сімейне життя налагоджується. Важливі рішення у такому союзі приймає чоловік. Він відповідає за сімейний бюджет, заробляє, визначає загальні цілі. Жінка знаходить упевненість поруч зі своїм супутником. З неї виходить непогана господиня, вона може займатися творчістю і будувати кар’єру. Величезний внесок у відносини Терези — їх здатність до комунікації, дружба з великою кількістю людей. Саме дружина знаходить потрібні знайомства, підтримує зв’язок із зовнішнім світом, що чимало сприяє успіху сім’ї.

Як налагоджувати стосунки

Жінка Терези і чоловік Рак легко втрачають сумісність в шлюбі. Чоловік нерідко захоплюється своєю роллю глави сім’ї, в ньому прокидаються інстинкти власника. Він намагається повністю контролювати дружину, грубо втручається в її життя, намагається обмежити спілкування. Така поведінка викликає у жінки шалений опір, вона не здасться, а просто піде.

Жінка Терези теж здатна захопитися світськими заходами, зовсім забувши про чоловіка і сім’ї. Вона прямолінійна і критична, любить робити колючі зауваження. Це ранить чоловіка — Рак йде в себе і довго таїть образи. Часто виникають сварки через гроші. Партнери по-різному дивляться на матеріальну сторону життя, тут вони дуже погано сумісні. Рак буває економним до скупості, Терези відчувають себе впевнено, коли можуть витрачати гроші без особливих обмежень.

Чоловік Рак і жінка Терези можуть зберегти сумісність в любові, якщо докладуть трохи зусиль. Жінці треба набратися терпіння, щоб впоратися з перепадами настрою чоловіка. Краще всього стежити, в якій фазі перебувати Місяць, адже нічне світило сильно діє на Раків. Їй варто переглянути свій спосіб життя, правильно розподілити час між сім’єю і друзями.

Чоловік не повинен закривати дружину вдома: це не принесе ніякої користі. Якщо дружина зможе вільно спілкуватися із зовнішнім світом, вона буде набагато щасливішим, перенесе свій позитивний настрій на сім’ю. Подружжю треба правильно розподілити обов’язки і сфери впливу, довіряти один одному, не таїти образ і бути відвертими.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: