Сумісність Козерога і Діви

Сумісність Козеріг і Діва висока. Обидва знака зодіаку належать до стихії Землі. Вони відразу відчувають один одного споріднену душу, швидко знаходять спільну мову і взаєморозуміння. Партнери прекрасно сумісні в дружбі, коханні й роботі. Козеріг і Діва трохи замкнуті, що абсолютно не заважає їм спілкуватися між собою. У такому союзі не буде пристрасті, бурхливих емоцій, зате завжди пануватиме справжня, щира любов. У відсотках розлучень пара зустрічається надзвичайно рідко.

Зміст:

сумісність козерога і діви

Сумісність Козерога і Діви

Характери знаків

Висока сумісність знаків Діви і Козерога багато в чому обумовлена особливостями їх характерів. Вони схожі між собою, вміють цінувати здібності партнера. Якими ж рисами нагородив цих знаків зодіаку гороскоп?

Характер Діви

Практичні і в той же час чарівні і красиві Діви не люблять галасливих компаній і злачних місць. Вся їх життя чітко організована, підпорядкована системі і суворої дисципліни. Вони обожнюють наводити порядок, ніколи не спізнюються, ведуть справи відповідально. Представники цього знака аналізують кожну дрібницю, з-за чого не завжди бачать картинку в цілому. Діви прагнуть до успіху і матеріальної незалежності, нерідко досягають успіху на цьому шляху. Ось характеристика та основні риси знака:

Діви — дуже тривожні особистості, хоча зовні виглядають спокійними і врівноваженими. Вони постійно бояться помилитися і бути за це покараними. Дуже люблять критикувати інших, однак погано сприймають критику в свою сторону. Бувають дуже дріб’язковими, сварливими та дошкульними. Нерідко живуть за шаблоном, упускають важливі речі, занадто сильно вдаючись у деталі.

Характер Козерога

Потайливі і стримані Козероги рідко викликають симпатію з першого погляду. У будь-якій компанії такі люди вважають за краще триматися осторонь. Представники цього знака звикли досягати своїх цілей, обирати найкращі шляхи, нерідко лавіруючи між багатьма перешкодами. Вони незлопам’ятні, готові прощати і пропускати повз вуха образи. З юних років Козероги звикли працювати, люблять стабільність, дуже консервативні, не визнають інновацій. Прив’язані до будинку і батькам. З віком стають більш відкритими, позбавляються від своїх комплексів. Ось основні риси характеру Козерога:

Козероги часто бувають фаталистами. Вони звикли зациклюватися на негативних речах, зовсім не помічаючи позитиву навколо себе. Представники цього знака зодіаку підозрілі і недовірливі, завоювати їх довіру важко. Консерватизм Козерогів часто переходить розумні межі, а ощадливість перетворюється в скнарість. Цей знак любить владу, нерідко стає в сім’ї диктатором.

Загальна сумісність знаків

Діва і Козеріг сумісність у відносинах мають відмінну. Вони схожі один на одного, як близнюки. Обидва стримані в прояві почуттів, швидше прагматики і реалісти, ніж романтики. Козеріг і Діва звикли працювати і своєю завзятістю досягати результатів. Ці знаки Зодіаку цілеспрямовані, вони ніколи не сидять без діла, намагаються досягти матеріального благополуччя і успіху в житті.

Ставлення до грошей в обох схоже: ні той, ні інший не люблять витрачати їх, воліють збирати. Ці двоє людей відчувають і розуміють один одного на підсвідомому рівні. Діва додає Козерогові оптимізму, вона завжди готова поспівчувати і підтримати його. Козеріг вносить у відносини творчу жилку, допомагає Діві дивитися на речі ширше, не зациклюватися на дрібних деталях.

Проблеми в союзі Діви і Козерога нечасті, але все-таки бувають. Обидва знака люблять керувати, але при цьому залишатися незалежними. Боротьба за владу не буде такою яскравою, як між вогняними знаками, але може попсувати нерви партнерам. Козеріг з Дівою не терплять критики на свою адресу і підколів. Така слабкість притаманна обом знаків, але насамперед критиканством страждає Діва.

Два земних знака дуже працьовиті й цілеспрямовані. Це приносить їм успіх, але в той же час є небезпечним для їх союзу. Діва і Козеріг можуть в роботі забути про все, включаючи власні відносини. Тоді почуття між ними охолонуть, близькість зруйнується, і партнери розійдуться кожен в свою сторону.

На те, наскільки Діва і Козеріг будуть у відносинах сумісні, впливає не тільки Сонце, але й Місяць. Якщо її асцендент розташований у стихії вогню, в парі з’явиться більше пристрасті, але і більше суперництва. Вода додасть почуттів і емоцій, це дуже сприятливе поєднання. Знак повітря може віддалити партнерів, між ними з’явиться нерозуміння. Виняток — коли асцендент обох знаків управляється стихією повітря.

Китайський гороскоп також вносить свої корективи. Ідеальні роки народження для Діви і Козерога — Щур, Собака або Кінь. Непогано, коли вони народжені в рік Кози, вона ж Кролик. Пристрасті і вогню у відносини додадуть Тигр, Бик і Дракон. Непогано поєднуються між собою Змія і Кабан або Кабан. А от Мавпа, Півень і Коза внесуть розбрат.

Еротичний гороскоп

Сумісність у любовних відносинах у цієї пари теж хороша. Венера не наділила ці знаки сильним темпераментом, але вони чуттєві, секс для них важливий, хоча не займає головного місця в житті. В молодості обидва знака досить скуті і закомплексовані, що не заважає їм відчувати одне до одного фізичне тяжіння і знаходити задоволення в ліжку. З віком сексуальна енергія і досвід, у першу чергу, Козерога, зростають. Така ситуація добре відбивається на сімейному житті. Адже інтимні стосунки у багатьох пар через роки втрачають свою привабливість, але тільки не у Діви з Козерогом.

Можуть Діва і Козеріг свою сумісність в любові втратити? У цієї пари є всі шанси бути щасливою разом довгі роки. Але проблеми в ліжку іноді виникають. Козеріг і Діва замкнуті і потайливі, не люблять ділитися своїми переживаннями. Коханці будуть мовчати, але не скажуть, що їм в сексі не подобатися. Вони можуть взагалі забути про інтимні стосунки, якщо занадто захоплені роботою по досягненню своїх цілей, що не кращим чином позначається на їх емоційного зв’язку. Якщо коханців нічого не пов’язує, крім ліжка, незабаром вони розбіжаться. Зате в сімейній парі інтимне життя б’є ключем.

Сумісність жінки Козерога і чоловіка Діви

Дівчина Козеріг і хлопець Діва можуть познайомитися на роботі, в науковій експедиції або на якихось професійних курсах. Навряд чи їх перша зустріч відбудеться на гучній вечірці у друзів або дискотеці. Вони серйозні молоді люди, які намагаються досягти успіху в житті і наполегливо над цим працюють. Можливо, занадто юні партнери не зможуть підкорити одне одного і закохатися з першого погляду, в цьому віці обидва ще шукають емоцій, яких не вистачає. Але зрілі Козеріг жінка та чоловік Діва зрозуміють, що зустріли свою половинку. Обом хочеться спокою, спілкування з однодумцем, саме це взаємно залучає партнерів.

Чоловік Діва і жінка Козеріг — це спокійна і гармонійна пара. Оточуючим вони можуть здатися зарозумілими занудами, але насправді це зовсім неї так. Разом подружжя відчувають себе щасливими, їм ніхто не потрібен. Вони досить замкнуті, тому з зовнішнім світом контактують мало. Чоловік у такій парі стає більш амбітною, він робить кар’єру, вчиться бачити перед собою великі цілі, а не тільки дріб’язкові справи. Жінка знаходить впевненість, оптимізм, віру в себе. Подружжя чудово співпрацюють між собою, не змагаються, хто головніший. Дружина привносить у відносини творчу жилку, чоловік — організованість і порядок. Вони вміють заробляти та складати гроші, тому завжди впевнені у своєму фінансовому майбутньому. Дуже скоро в родині з’являються діти, Козеріг і Діва — прекрасні мама і тато.

Як вирішувати проблеми

Якою б гарною не була сумісність жінки Козерога і Діви чоловіки, проблеми між ними виникають. Чоловік занадто зациклений на дрібницях. Він годинами може перекладати речі на робочому столі, відтирати плями після ремонту, шпаклювати маленьку дірочку навколо вбитого цвяха. Дружина любить порядок, але робить його заради комфорту, а не заради самого порядку. Вона насилу розуміє постійну тривожність Діви, адже Козероги турбуються тільки за реальних проблем.

Чоловіка дратує замкнутість жінки, він не в змозі проникнути через ту емоційну стіну, яку вибудовує навколо себе Козероги. Часто пара страждає від взаємної критики, обидва з задоволенням роблять зауваження, але абсолютно не сприймають причіпок в свою сторону.

Жінка Козеріг і чоловік Діва сумісність в шлюбі можуть легко зберегти. Дружині треба набратися терпіння, не ображається на чоловіка через дріб’язковість. В кінцевому рахунку його увагу до деталей може принести користь сім’ї. У подружжя ніколи не виникне осічок і непередбачених проблем, Діва врахує кожну дрібницю. Чоловікові не варто турбуватися про скритності дружини, намагатися проникнути в її таємні думки.

Жінка Козеріг говорить «люблю» Діві чоловікові, коли піклується про нього, підтримує у всіх починаннях. Бурхливий прояв емоцій — це не її сильна сторона, вона воліє зберігати почуття при собі. Подружжю не слід занадто захоплюватися роботою, краще більше часу відпочивати разом, не забувати про свою любов і дружбу. Якщо вони не будуть цього робити, їхні почуття можуть охолонути, а сімейне життя стане прісної і нудною.

Сумісність жінки Діви і чоловіка Козерога

Сумісність чоловіка Козерога і Діви жінки дуже висока. Хлопець і дівчина відразу це відчують. Хлопця підходить спокійна і відповідальна дівчина, яка не намагається блищати в суспільстві, а мріє про затишний будинок. Дівчині сподобатися серйозний і цілеспрямований молодий чоловік, з великими амбіціями. Вона відчує, що поруч з ним буде впевнена у своєму майбутньому.

Діву і Козерога захоплюють розмови про конкретні речі і справи, а не про абстрактних поняттях. Вони швидко знайдуть загальну тему, що їх ще більше зблизить. Шлюб молоді люди не вступають швидко, вони повинні все обдумати і обговорити, адже сім’я для них — це велика відповідальність.

Жінка Діва і чоловік Козеріг на перший погляд можуть здатися нудною парою. Вони не люблять проявляти свої емоції на людях, рідко з’являються в суспільстві. Але разом їм зовсім не нудно, відносини будуються на глибоких почуттях і дружбу.

Чоловік і дружина постійно ставлять перед собою амбітні цілі і наполегливо їх домагаються. Чоловік у такій парі годувальник, жінка — помічниця і домогосподарка. Діва вміє помічати самі крихітні деталі, вона чудово організовує побут, Козерогові не доведеться витрачати дорогоцінний час на різні дрібниці. Це допоможе йому швидше досягти успіхів у роботі та бізнесі.

Дружина поруч з Козерогом теж удосконалюється. Вона вчиться бачити цілісну картину світу, стає більш чуттєвою і не такої дріб’язкової. Сім’я живе скромно, але у цієї пари завжди солідний рахунок у банку. Дитина у них в більшості випадків один, але батьки приділяють йому максимум уваги.

Як вирішувати проблеми

Якою б гарною не була сумісність чоловіка Козерога і Діви жінки, конфлікти між ними виникають. Дружині подобається впертість чоловіка, його замкнутість. Чоловік страждає від метушливості дружини, її фанатичного бажання наводити в домі порядок. Взаємовідносини можуть зіпсуватися, коли у подружжя настане криза середнього віку. У цей час чоловік досягає певного положення в суспільстві і починає переживати свою справжню молодість. Якщо в сім’ї є проблеми і він не відчуває теплоти, то легко знайде розвагу на стороні. Жінці теж може здатися, що у відносинах мало романтики. Вона або почне пиляти чоловіка, або піде шукати пригоди.

Гороскоп сумісності Козерога і Діви хороший, тому зберегти стосунки їм неважко. Треба бути трохи більш терпимим до недоліків одне одного. Великий плюс такої пари в тому, що обом партнерам вистачає витримки не влаштовувати скандали з будь-якого приводу. Дрібні причіпки дружини Козеріг часто пропускає повз вуха.

Об’єднує пару прагнення до спільної мети, але це може її погубити. Якщо подружжя довго живуть разом, їм загрожує охолодження почуттів. Щоб такого не сталося, чоловік і дружина повинні частіше розслаблятися, проводити час разом. Не варто відсувати на задній план інтимні стосунки. Вони зближують сім’ю, роблять союз двох земних знаків чуттєвим і емоційним.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: