Сумісність Терезів та Терезів

Знаки зодіаку допомагають зробити певний прогноз на тему того, як люди будуть взаємодіяти один з одним. Причому можна розглядати як відносини ділових партнерів, так і тих, хто хоче створити сім’ю. Якщо в парі виявляються люди, які за знаком зодіаку обидва Терези, які відносини імовірно їх чекають? Сумісність терезів та терезів.

Зміст:

сумісність терези та ваг

Сумісність Терези та Терезів

Загальна характеристика союзу

Якщо чоловік Терези і жінка Терези виявляються в союзі, то в принципі астрологи прогнозують їм досить успішний союз. Сумісність у любовних відносинах проявляється тим, що у такої дівчини дуже проявлені жіночі риси, а у чоловіка чоловічі риси. У підсумку виходить досить гармонійна пара, де кожен відчуває себе самодостатньою партнером і щаслива з ним. Така жінка візьме свого чоловіка чуттєвістю, а хлопець стане для неї втіленням мужності.

Але, звичайно, як і в будь-якій парі тут бувають кризи. Облік всіх якостей, якими володіють чоловік і жінка допоможе успішно подолати цю кризу. Важливо також враховувати, розбираючи сумісність пари, в який рік народився кожен з Ваг.

Сумісність за східним календарем

Півень-Терези

Якщо хтось з пари Терези народився в рік Півня, то чарівність цього знака підвищується в кілька разів. Така людина буквально притягує до себе оточуючих. Така людина дуже любить тримати на собі увагу.

Все це добре, але саме ці якості можуть стати причиною сварок в близьких відносинах. А все, тому що партнер може ревнувати свого коханого до такого прояву себе не з ним, а з іншими. Причому неважливо Півень-Терези – це жінка або чоловік, вони будуть однаково хотіти перебувати в центрі уваги.

Однак для Терези є в цьому і позитивний. Справа в тому, що, якщо цей знак народився в рік Півня, то він справжній майстер згладжувати конфлікти. Тут немає прихованих образ у шлюбі. У цьому йому допомагає знову ж його чарівність, блвгодаря чого між партнерами панує легкість. Якщо це жінка Півень, то яка жінка не любить практикувати себе в мистецтві примирення.

Терези — Тигр

Якщо в парі цього знака є Тигр, то відносини будуть мати повільний характер, оскільки Тигр не любить поспішати. Все буде розвиватися дуже повільно, чинно і благородно. Така людина володіє добротою, в силу зодіакального знаку, знову ж він дуже розташовує до себе. Здорово, якщо такими якостями в парі має саме чоловік, тоді жінка завжди буде відчувати себе королевишной. А якщо Терезам-Тигру складе компанію Терези — Півень, де він буде Тигром, а вона Півнем, то це буде дуже доповнює пару. Вона буде зрушувати його на все нове і яскраве, а він буде стежити за безпекою експериментів. Дуже Схожі характеристики має Терези — Щур, між ними мало відмінностей, хіба, що щур трохи хитроват по натурі.

Терези — Бик

Це поєднання року і знака зодіаку характеризується діловою активністю, прагматичністю, бажанням домогтися свого. Це дуже цілеспрямовані люди. Не завжди сприятливо це якість проявляється у відносинах. Бугай, партнер такої людини може звинуватити в сухості, бездушності. Але! Якщо в парі з такою людиною перебуває саме людина його ж знака, то, швидше за все, вони зрозуміють один одного. Тут зіграє роль загальна планета Венера.

Терези — Кінь

Така людина, ким би він не був у професії, володіє владними та егоїстичними рисами характеру. І все б нічого, але свою владність Кінь переносить і відносини. Якщо другим партнером при цьому, є, наприклад, Півень, то це може створити проблеми в комунікації, оскільки обидва партнера запальні.

Але, якщо другий партнер, наприклад, Тигр, то він зможе показати, що в любові зовсім необов’язково боротися за владу, що це територія, де можуть правити обидва. В даному випадку союз буде більш успішний.

Терези — Змія

Треба сказати, що якщо це жінка, то вона практично завжди щаслива в довгострокових відносинах. Тут є мудрість, чарівність, дипломатичність, вміння вибудовувати стосунки, як ділові, так і особисті. Така жінка або чоловік можуть вибудувати відносини практично з будь-яким знаком зодіаку. Якщо і хлопець і дівчина, являють собою таку зодіакальне поєднання, то проблеми у відносинах навряд чи будуть, вони легко знайде спільну мову.

Терези — Кролик

Дуже допитливі. Такий партнер у відносинах завжди буде прагнути привносить в них щось нове, неординарне. Якщо другим партнером є Терези — Змія або Тигр, Кролик буде мобілізувати їх на нові звершення. Два Кролика ж будуть постійно в активному пошуку нових пригод. Рік кролик ще називають роком Кролика, Кролик має ті ж характеристики.

Терези — Мавпа

Такий партнер в любовних відносинах ніж за характеристиками нагадує Півня. Це теж душа компанія, яка любить перебувати в центрі уваги. Але при цьому Мавпа любить і посміятися над собою, розвеселити цим свого партнера, тут не відняти акторських якостей. Такі характеристики дуже допомагають згладжувати конфлікти в любовних відносинах.

Терези — Собака

Якщо вам попався такий партнер, то важливо знати, що для нього, перш за все, важливо зберегти своє обличчя в будь-якій ситуації. Така характеристика надає уразливості людині. Якщо другий в парі Мавпа або Півень, то з жартами тут можна переборщити і довести справу до конфлікту. З цим завданням Терези добре впорається Тигр, він шанобливо ставиться до свого коханій людині, за що Собака буде признтелен, так і досягається мир в родині.

Терези — Кабан

Кабан або Кабан за східним гороскопом посилює всі кращі характеристики цього повітряного знака. Це партнери, які цінують в собі та інших вишуканість, для них велике значення у відносинах відіграє романтика, причому не важливо, чоловік це чи жінка. Другим Терезам в цьому випадку доведеться працювати над тим, щоб задовольняти хоча б частково романтичні запити коханої людини.

Терези — Дракон

Дракони в поєднанні з цим повітряним знаком є людьми у яких багатий внутрішній світ. Але при цьому навіть самому близькій людині вони не прагнуть його відкривати. Завдання другого повітряного знака в цьому випадку створити з коханою людиною, в яких він може відкритися.

Терези — Коза

Ніж-то така людина за характеристиками нагадує цей повітряний знак, народжений у рік Кролика. Тут теж присутня допитливість, бажання до пригод. Цей повітряний знак, народжений у рік Кози, вміє чудово вибудовувати будь-які людські відносини. Такий партнер буде добре ладити з Кроликом, Мавпою, Півнем або Тигром доведеться якийсь час шукати спільну мову.

Терези і Терези в любовних відносинах

Сумісність Терези чоловіків і Терези жінок в любові. Ці знаки за визначенням сумісні, хоча б тому що вони дуже схожі один з одним. В любові це принесе справжню емоційну близькість, партнери будуть говорити на одній мові. Кажуть, що справжня любов будується спочатку на дружбі, це як раз такі відносини. Але справа в тому, що для справжньої любові потрібна ще й пристрасть, а при сильній схожості це почуття нівелюється. Для пристрасті як раз потрібна неоднаковість.

Але, якщо Терези народилися в різні роки за східним гороскопом, то абсолютно схожими вони бути не можуть. Добре, коли хлопець такого повітряного знака народився в рік Тигра, а дівчина в рік Мавпи, тоді вони будуть доповнювати один одного за темпераментом.

Сильно схожі ці повітряні знаки, якщо один народився в рік Тигра, а другий в рік Дракона. Тут у любові може мати місце нудьга. Доведеться додатково розігрівати відносини.

Дружба, яка лежить в основі всіх цих пар дозволить створити сім’ю:

Цей повітряний знак дуже самобутній. Їм потрібно особистий простір і якщо поруч знаходиться такий же партнер, то ця потреба легко задовольняється, що вкрай важливо для любовних стосунків.

Шлюбні відносини

Чоловік Терези, жінка Терези, сумісність в шлюбі. Цей повітряний знак, що жінка, що чоловік дуже люблять романи, залицяння, але при цьому легковажними назвати їх не можна. Вони завжди готові віддати своє серце надовго, якщо поряд знаходиться гідний партнер.

Це говорить про те, що жоден з пари не доведеться приносити в жертву свою свободу, на відміну від інших знаків зодіаку. Астрологи кажуть, що у відсотках серед Терези та Терези більше щасливих шлюбних союзів, ніж серед інших однакових знаків.

Така сім’я цілком може будуватися на спільному бізнесі, досягти ділового згоди теж буде не важко. Як вести себе з дітьми теж буде обговорюватися разом. В принципі головною перевагою такої пари буде здатність до комунікації, а ще вони дні тримають один на одного образи. Про це говорить і таблиця взаємовідносин різних знаків зодіаку.

Сексуальні стосунки

Сумісність повітряних знаків зодіаку Терези і Терези в сексі. Сексуальна сфера такої пари буде сповнена високих почуттів і ніжності. У сексі для Терезів дуже важливо взаємна довіра і вони легко можуть забезпечити це один одному. Цікаво, що, якщо є довіра, то Терезам відразу стає цікаво експериментувати. Цей гороскоп так влаштований, що в ліжку, перш ніж почати експериментувати, їм потрібна атмосфера безпеки.

Треба сказати, що чим довше чоловік і жінка цього знаку будуть у відносинах, тим цікавіше стає їх сексуальний зв’язок. Вагою по натурі експериментатори, новатори, просто до нового вони ставляться з обережністю. Вони вливають нове в своє життя невеликими порціями. Це ж стосується сексу.

Чоловік і Жінка цього знаку зодіаку будуть за нові знання в сексі. Таку пару легко можна побачити через три роки відносинах, наприклад, на курсах по Тантрі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: