Сумісність Водолія і Риб

Низька сумісність Водолія і Риби в любові не привід для розриву союзу. Застосовуючи правильну тактику поведінки можна «зміцнити» навіть такі «крихкі» відносини.

Зміст:

сумісність водолія і риби

Сумісність Водолія і Риби

Характеристика знаків

Люди, народжені під знаком Зодіаку Водолій і Риби, нагадують прибульців з далеких зірок». Кожен з них звик жити в своєму уявному світі, недоступному для розуміння оточуючих. Здавалося б, ось партнери, які ідеально підходять один одному, але це не так. Вся справа в тому, що світи у Водолія і Риби різні.

Водолій

Люди знаку Зодіаку Водолій володіють м’яким і беззлобным характером. Вони легко заводять знайомства, але якщо втрачають інтерес до людини, то дружбу з ним вже не підтримують. Планетою знака є Уран, який допомагає Водоліям легко оволодівати знаннями і розвивати інтуїцію. Представники знаку, гороскоп на яких має вплив Сонце – «затяті» борці з консерватизмом і прихильники всього нового і прогресивного. Волелюбний характер Водолія особливо яскраво проявляється під впливом Місяця, а Марс наділяє його імпульсивністю і мінливістю.

Водолії, народжені в рік Щура за китайським гороскопом, володіють розвиненим інтелектом і винахідливістю. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Бика, працьовиті та відповідальні люди. Водолії – Тигри – нехитрі інтелектуали, Водолії – Коти – горді романтики. Рік Дракона «народжує» далекоглядних і передбачливих особистостей, а ті, хто народився в рік Змії володіють екстрасенсорними здібностями.

Поєднання Водолія і Коня «дає життя» гнучким і практичним людям, а союз Водолія і Кози – уважним і сильних духом натур. Люди знаку, що народилися в рік Мавпи, активні, допитливі і життєрадісні. Водолії, що з’явилися на світ у рік Півня, знають собі ціну і легко заводять знайомства. Водолії – Собаки – надійні в дружбі, вірні в коханні і відповідальні в сім’ї, а Водолії – Кабани – м’які і добрі люди.

Водолії – вічні борці «за все» та «зі всім». Часто вони самі страждають від своєї звички заперечувати і йти наперекір. У любові представники знака не схильні до бурхливих проявів емоцій та приступів ревнощів. Волелюбний характер Водолія «повстає» проти будь-яких обмежень, не винятком є і шлюбні «узи». Венера у Водолії «штовхає» представників знаку вибирати собі в «супутники життя» неординарних людей, не беручи до уваги доводи рідних і ігноруючи відгуки оточуючих про «предметі пристрасті».

Риби

Представники знака Зодіаку Риби володіють загадковим і суперечливим характером. Планета-покровитель Нептун наділяє представників знаку екстрасенсорними здібностями і розвиненою інтуїцією, а під впливом Місяця ці якості посилюються в кілька разів. Сонце в знаку робить Риб мрійливими і романтичними натурами, які часом не бачать межі між фантазією і реальністю. Вплив Марса на гороскоп представників знаку змушує їх бути вічно незадоволеними собою і все життя шукати сенс свого існування.

Риби – Щура м’які і врівноважені люди, а у Риб – Биків емоції часто «б’ють через край». Рік Тигра «народжує» естетів, а рік Кролика – чепурунів. Риби, що з’явилися на світ у рік Дракона, мають винахідливістю і схильні до бурхливого вияву почуттів. З людьми знака, що народилися в рік Змії, легко знайти спільну мову.

Поєднання Риб і Коня «виробляє» веселих і життєрадісних людей, а Коза, в союзі з Рибами, «виводить у світ» практичних і врівноважених особистостей. Представники знаку, народжені в рік Мавпи, досить розумні і спритні, а, що з’явилися на світ у рік Півня » – схильні до мріям і фантазіям. Риби – Собаки постійно сумніваються в собі, але, тим не менш, з них виходять прекрасні організатори. Риби – Кабани – це саме добродушність і м’якість.

«Витають у хмарах» Риби абсолютно непрактичні в побуті. Однак, вони чудово адаптуються до людей і ситуацій. У любові Риби схильні впадати «в вир пристрастей з головою». Венера в Рибах змушує представників знаку «відчувати» партнера, практично розчиняючись в ньому.

Чоловік Водолій – жінка Риби

Чоловік Водолій і жінка Риби, при всій їх височини і неординарності, погано сумісні та мають мало спільного. Хлопець Водолій живе майбутнім і ідеями, які для нього «затьмарюють» все навколо. Дівчина Риби – ідеалістка і фантазерка, існуюча у своєму духовному світі, наповненому мріями і романтикою. Але, як би там, не було, погана сумісність знаків Зодіаку Водолій чоловік і Риби жінка не вирок для люблячих сердець.

Сумісність знаків

Чоловік Водолій не зможе не помітити незвичайну дівчину Риби. Хлопців знака привертає все оригінальне та нетрадиційне, а цього у жінки Риби «не відняти». Вагомий «внесок» у спокушання чоловіка внесе жертовність представниці знака. Водолії, по своїй натурі, егоїсти, а Риби готові покласти своє життя до ніг» коханого. Чоловік приверне дівчину прогресивними поглядами і високим рівнем інтелекту, а та, у свою чергу, «побачить» в ньому генія.

Стосунки у союзі чоловіка Водолія і жінки Риби будуть розвиватися непросто. На початковому етапі закоханих чекають романтичні зустрічі, приємні сюрпризи і ніжні слова, адресовані одне одному. Все це триватиме до тих пір, поки партнери не зіткнуться з першими побутовими проблемами, що ніхто з них вирішити не зможе. Ситуація може загостритися, коли Риби зрозуміють, що в цих відносинах вони більше «віддають», ніж отримують взамін. Водолії часто сприймають жертовність Риб, як «належне», не висловлюючи своєї вдячності і не показуючи її.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність чоловіка Водолій і жінки Риби не викликає оптимізму. «Плюсом» є схожість коханців у плані винахідливості і готовності до експериментів в ліжку. Негативною стороною сексуальних стосунків чоловіка Водолія і жінки Риби може стати чутливість дівчини, яка буде вимагати від партнера сталості і доказів любові. Чоловік, боячись бути «зв’язаним» відносинами, буде почувати себе некомфортно, що відіб’ється на сексі коханців.

Сумісність в шлюбі

Щоб шлюб між чоловіком Водолій і жінкою Риби став щасливим, подружжю доведеться піти на деякі взаємні поступки. Перші проблеми в сімейному житті з’являться тоді, коли стане ясно, що і чоловік і дружина абсолютно непрактичні в побуті. Кожен з них буде чекати, що всі проблеми по господарству візьме на себе «друга половинка», а коли це не станеться – почнуться закиди і звинувачення, які можуть призвести до погіршення відносин. Якщо до них «підключаться» і фінансові проблеми, то такого шлюбу навряд чи вдасться «вижити».

Чоловік Риби – жінка Водолій

Низька сумісність у любовних стосунках чоловіка Риби і жінки Водолій не означає, що такий союз не має право на існування. Більш «приземленою» і практичною у цій парі буде дівчина. Що ж стосується хлопця, то це романтик і фантазер, який живе у своєму вигаданому світі. Безумовно, партнерам один з одним доведеться нелегко, але думаючи не тільки про себе і знаходячи компроміси, пара може бути щасливою.

Сумісність знаків

Якщо, незважаючи на низьку сумісність жінки Водолія і чоловіки Риби, ці двоє все ж зійдуться – ілюзій з приводу «успішності» таких відносин плекати не варто. Хлопцям Риби подобаються дівчата, які розділяють з ними мрії і фантазії і не «навантажують» побутовими проблемами. Якщо жінка Водолій буде вести себе подібним чином, то успіх в «підкоренні» чоловіки їй забезпечений. Що ж стосується самих представниць прекрасної половини людства, то в Рибах їх зацікавить багатий внутрішній світ і зовнішня привабливість.

Відносини в парі залежать від того, як поведе себе кожен з партнерів. Дівчина Водолій, будучи натурою волелюбної, не зможе відмовитися від своїх особистих захоплень і друзів, що не сподобається хлопцю. Надмірна чутливість і емоційність чоловіка може викликати нерозуміння з боку дівчини. Але, «каменем спотикання» у стосунках стануть побутові проблеми, вирішення яких, викличе труднощі у кожного з партнерів.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності знаків Зодіаку жінка Водолій і чоловік Риби «пророкує» парі непогані відносини в цьому плані. Чоловік Риби – чуйний і умілий коханець, який знає, як вести себе в ліжку з представницями прекрасної половини людства. Жінка Водолій, будучи дівою вимогливою в сексі, оцінить його здібності по-достоїнству. Найбільше в чоловікові дівчину приверне його чуттєвість і емоційність.

Сумісність в шлюбі

Що ж стосується шлюбу, то гороскоп «віщує» Водолій жінці і Риби чоловікові непросте сімейне життя. Розбіжності між подружжям виникнуть, в основному, на побутовому ґрунті. «Слабкою ланкою» в цих справах буде чоловік, якому «по долгу служби» належить забезпечувати родину і вирішувати основні побутові проблеми. Однак, в сім’ї, де дружина Водолій і Риби чоловік, ці функції візьме на себе жінка, як більш сильний і «приземлений» партнер.

Як зберегти відносини

Погана сумісність Водолія і Риби в любові – не привід для відчаю. Ситуацію може виправити декілька правил поведінки, які повинні дотримуватися партнери:

  • Жінка Водолій доведеться прийняти свого чоловіка таким, який він є і не дорікати його в непрактичності.
  • Чоловікові Риби не варто «нервувати» з приводу частих відряджень улюбленої «у своїх справах» і брак уваги з її боку.
  • Жінці Риби необхідно вийти зі свого придуманого світу і зайнятися облаштуванням «сімейного гніздечка», куди її партнеру приємно буде повертатися знову і знову.
  • Чоловікові Водолію варто подумати над тим, щоб проводити якомога більше часу з коханою.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: