Сумісність жінки Діви з іншими знаками

Практичні і врівноважені Діви — справжній скарб для спільної роботи по створенню серйозних проектів, для планування сімейного бюджету і т. д. Однак є в цього знаку зодіаку і менш позитивні сторони, які можуть стати причиною конфліктів цих людей з оточуючими. Про сумісність жінки Діви з іншими знаками, а також про інші її особливості ми дізнаємося далі.

Зміст:

сумісність жінки діви з іншими знаками

Сумісність жінки Діви з іншими знаками

Характеристика знаку Діва

Загальні риси знака

З 24 серпня по 23 вересня — період народження людей під знаком зодіаку Діва. Планетою-покровителем цього знака називають Меркурій, стихією — Землю. Деякі сприймають буквально цей символ у значенні невинності, тобто невинності, але це неправильно. Найчастіше такі люди відрізняються спокійною вдачею, вони не схильні мріяти, дуже вірні і чесні, але це не означає, що вони не здатні на обман.

Активні у повсякденному житті, вони також стають успішними спортсменами, адже якими б не були фізичні навантаження, такі люди легко їх переносять. Звичка для Дів — це всерйоз і надовго, тим більше, якщо вони до чого-небудь прикипіли душею. Це дуже гарний знак, звиклий все завжди тримати в чистоті й порядку.

Представники цього знака дуже ощадливі, насамперед це пов’язано з прагненням ні від кого не залежати і ні з ким не бути пов’язаними борговими зобов’язаннями. До речі, своїм близьким або друзям вони завжди з задоволенням допоможуть матеріально, а ось до жебраків проявляють менше співчуття. Представники знаку схильні критикувати оточуючих людей, але, якщо чесно, не завжди здатні розгледіти власні мінуси.

Особливо схильні до захворювань, пов’язаних з шлунково-кишковим трактом, можуть страждати від головних болів.

Жінка Діва

Головна характеристика жінок, народжених під цим знаком — жіночність, ніжність і чистота, об’єднані з такими рисами як мужність, цілеспрямованість і рішучість.

Якщо Діва любить, то її почуття даний на всі 100%, воно саме таке, як у красивих оповіданнях або в поемах. Подібні леді люблять командувати, в незалежності від того, де знаходяться: вдома, на роботі, на відпочинку. Плюс до всього вони володіють іншими рисами істинного лідера: пунктуальність, розвинений інтелект, вольовий характер і т. д. До того ж це пристрасні натури, такі, які прагнуть все доводити до досконалості і від інших очікують того ж, хоча і впевнені, що іншим людям це невластиво.

Що може пом’якшити серця цих жінок, так це квіти: більшість Дів їх просто обожнює. В принципі, як і все, що створює природа: це все-таки земний знак. У Дів дуже вишуканий смак.

Істотний недолік подібних жінок — нездатність визнати власну неправоту, хоча потреба в цьому виникає рідко. Це є причиною того, що жінки Діви часто несумісні з такими впертими знаками. Доводити Діві, що вона помиляється — марна трата часу. Краще забути, зробивши її при цьому щасливою. Коли вона щаслива, це милий і добрий чоловік.

Якщо ви одружені Діві, вас можна назвати щасливчиком вже в тому плані, що ваша дружина вірна і завжди прийде вам на допомогу, причому зробить це щиро і з радістю, ні разу не дорікнувши. Це найкраща мати, яка любить своїх дітей, але не балує їх при цьому надміру.

Китайський гороскоп Діви

Звичайно ж, істотний вплив на поведінку і світогляд Дів може надати китайський гороскоп, який створений на основі ритмів Місяця та Юпітера.

Так, у Діви, народженої в рік працьовитою Щура або Коня, тільки посиляться якості лідера, це надзвичайно добрі люди. Тигр теж примножує якості Дів: рішучість, надійність, винахідливість.

Вишуканість і інтелігентність Дракона роблять Дів харизматичними дівчатами, які не залишаться без уваги протилежної статі. Найвеселіша — Діва-Мавпа, ось хто вміє і працювати і розслаблятися, вона сумісна практично з усіма знаками зодіаку.

У рік Кабана і Кролика (Кролика) дівчата народжуються особливо чутливими персонами, їх рішучість може бути виражена слабше, іноді вони навіть сором’язливі з незнайомцями, зате товариські з друзями. Діва Бик або Півень — це людина, що прагне до ідеалу все життя, при цьому добрий і турботливий. Допитливий розум і поблажливість до недоліків близьких — це про Дів Собак.

Діва Змія — жінка розумна, впевнена в собі, а ще вона справжня очаровашка. Спокій, організованість і вередливість Кози передаються Діві.

Сумісність Дів жінок з іншими знаками

Тепер поговоримо про те, хто сумісний з Дівою жінкою, ким же є її ідеальний партнер або друг?

Знаки Землі

Отже, сумісна жінка Діва з такими представниками знаків Зодіаку, чиєю стихією є Земля:

Хоч Тілець і балансує між «підходить-не підходить», все ж більше говорять про його сумісності з жінкою Дівою. Їх спільне прагнення до ідеалу, постійне бажання підвищувати стандарти якості життя, роботи, любов до домашніх видами відпочинку та ін., може зв’язати їх міцно і надовго. Причому такий зв’язок може виявлятися як в дружбі, так і в заміжжі, адже земляні знаки має схильність уживатися з усіма: якими б не були мінуси, вони здатні розгледіти в партнері плюси, висуваючи їх на перше місце. Крім того, Венера зазвичай пом’якшує Тельців, і в потрібний момент вони вміють поступитися.

Пара з двох Дів також сумісна, вони вміє домовлятися один з одним і, що найголовніше, — чують і розуміють свого партнера. Якщо подружжя мають значну різницю у віці, це тільки зміцнює їх союз, оскільки в такому випадку один буде вчити, а інший із задоволенням стане вчитися.

Ідеальним можна назвати поєднання з Козерогом. Мова йде як про сумісність Діви жінки в шлюбі, так і в дружбі. Такі подружжя пройдуть життєвий шлях, міцно тримаючись за руки, а друзів завжди будуть об’єднувати спільні інтереси. Єдине, що може стати перепоною для їх любові — несерйозне ставлення Козерога до сімейного бюджету.

Знаки Води

Сумісність жінки-Діви простежується і зі знаками Води, тобто з тими людьми, хто за гороскопом Риба, Скорпіон або Рак.

Рибки підходять насамперед тим, що дещо відрізняються від Дів, доповнюючи їх, адже протилежності притягуються. Звичайно, наших трудоголіків може не влаштувати ставлення Риб до своїх обов’язків, адже вони виконують їх тільки по натхненню.

Точно так і з Раками — відбувається додаток двох знаків: Рак стає впевненішим у собі, а Діва має можливість трохи покомандувати. Є у них і спільні риси: це прагнення до впевненості у майбутньому, любов до зручностей, трепетне ставлення до накопичення грошового капіталу. З таких знаків виходять міцні і довговічні спілки.

Разом зі Скорпіоном Діва утворює цікаву парочку, їх відносини часом незрозумілі оточуючим. Зате самим закоханим до цього немає справи: їх сексуальна життя — предмет заздрощів для несміливих партнерів. Звичайно, спільне життя постіллю не обмежується, у них теж трапляються розбіжності, за яких пара здатна розлучитися. Часто це трапляється з вини Скорпіонів, коли вони перетворюються на дітей, за якими треба добре доглядати.

Знаки, несумісні з жінкою Дівою

Сумісність жінок Дів з іншими знаками зодіакального кола залишає бажати кращого, а саме з:

Хоча сумісність Діви і ці знаків зодіаку складно виразити у високих відсотках, це не говорить про те, що їм не слід зустрічатися або спілкуватися, просто в такому шлюбі або в дружбі можливі деякі серйозні проблеми і непримиренні розбіжності.

Знаки Вогню

Вогненні знаки для спокійної земляних бувають занадто квапливими й запальними. Наприклад, Овен, над яким ще й захищає Марс — войовнича планета, не сприймає критики в свою адресу, сприймаючи її як образу (а ми вже знаємо, що Діви — ще ті критики). Їм складно порозумітися і схилити партнера на свою сторону.

Та ж історія і з гордим владних Левом, якому хочеться частіше чути лише компліменти. Хоча, якщо мова йде про дружбу, а не про шлюб, шанси значно зростають.

Стрілець для дівчат Дів привабливий чоловік, це поза всяких сумнівів. Але він не дивиться на життя так само, стабільність і впевненість його зовсім не цікавлять. У разі, коли Діва поступиться, буде прислухатися до Стрільця, що-небудь схоже на дружбу йди ділові відносини може вийти.

Знаки Повітря

У Терезів і Дів загальні смаки і погляди, між ними часто спалахує пристрасть, однак вона швидко гасне через критичних настроїв Діви, накладених на боязкість Ваг.

Близнюки також не вважаються виграшною партією для любові й шлюбу: вони занадто легковажні, не звикли піклуватися про себе. У цих знаків можливі недовгі відносини.

Водолій, до речі, — не найгірший варіант для Діви. Це ідеальне поєднання інтелектів, прихильність, заснована на духовну спорідненість. Правда, зайва мрійливість Водолія може зруйнувати стосунки.

Якими б невтішними були представлені прогнози, пам’ятайте: ким би не був ваш обранець (обраниця), ви можете бути щасливі з ним в любові і дружбі, незважаючи на зоряні тлумачення.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: