Сумісність Раку з іншими знаками

Яка буде сумісність раку з іншими знаками зодіаку, буде залежати тільки від нього самого. Справа в тому, що Венера, під впливом якої він знаходиться, робить раку керівним ланкою в будь-яких відносинах. Також позначається на житті даного знаку зодіаку вплив Юпітера і Місяця.

Зміст:

сумісність раку з іншими знаками

Сумісність Раку з іншими знаками

З його допомогою місячний характер таких людей непередбачуваний, ви ніколи не знаєте, яка буде його реакція на ту або іншу ситуацію. В загальних рисах, сумісність раку з іншими знаками протилежної статі не буде ідеально гладкою. Дізнаємося, в яких союзах є майбутнє, а де краще розійтися на самому початку розвитку відносин.

Загальний опис знака зодіаку рак

Ким є цей знак? Раку важливо створювати позитивне перше враження на людей, з якими він знайомиться. Він не терпить критику і не любить, коли його вчинки і дії засуджують. Такі люди стають персоною нон-грата, продовжувати з ними спілкування вони не хочуть.

Рак — це чоловік, який не звик довіряти людям, він завжди залишає частку сумніви і приховує свої справжні почуття від оточуючих. У таких людей мало знайомих, не кажучи вже про справжніх друзів, перевірених часом. Варто сказати, що про запальному характері раків ходять легенди. Якщо вони сперечаються чи з’ясовують стосунки, то можуть вдатися до застосування фізичної сили.

Що стосується позитивних якостей, цей знак також ними володіє. Серед них можна відзначити такі:

Про здатність дружити треба, сказати окремо. Якщо рак дружить, то це назавжди, ці відносини тривають роками, часто, починаючи зі шкільної лави. Даний знак готовий жертвувати собою, якщо це знадобиться одному або його близьким і родичам, особливо, якщо був народжений у рік змії, коня, дракона, кролика або кози.

Чоловік і жінка повинні про когось піклуватися, без цього вони не мислять своє життя. Це може бути дружина або чоловік, діти або просто домашня тварина. Представник цього знака зодіаку буде з задоволенням довго стояти біля плити, дбайливо прасувати одяг і вигулювати улюбленого вихованця.

Раки відкриті для всього нового. Вони з задоволенням подорожують, люблять водойми, це пояснюється тим, що за гороскопом сумісності рак – знак води. Йому важливо, щоб людина, що йде з ним по життю поруч поділяв його інтереси. Він готовий годинами розповідає про свої хобі, доводячи, що це цікаво і варто спробувати те, чим він захоплюється. Навіть знаки землі, які зазвичай не піддаються впливу ззовні, з легкістю піддаються переконанням раку.

Якщо підсумувати якості описуваного знака зодіаку, то раку можна пописати, як імпульсивного, пристрасного людини, якому життєво важливо домагатися завжди і всюди правду, яка б гірка вона не була. З ним вас накриє вир емоцій, причому, як позитивних, так і негативних.

Дізнаємося докладніше, з ким сумісний рак і як складаються його відносини з іншими знаками зодіаку, розповівши про кожного з них окремо

Що обіцяють у відносинах з іншими водяними знаками – Рак, Рибами і Скорпіоном

Як вже було сказано раніше, раку важко відкриватися іншим людям. Якщо комусь це і вдається, то тільки представникам водної стихії. Скорпіон володіє не самим простим характером, але незважаючи на це, у них утворюється магічна зв’язок. Риби – це дзеркально протилежний за характером знак, але з раком вони будуть доповнювати один одного, як дві половини пазла. Два земноводних – не саме вдале поєднання в гороскоп сумісності раку, так як обидва партнери будуть тягнути ковдру на себе. Але, тим не менш, спілка має право на життя, так як вони знають свої сильні і слабкі сторони, а також позитивні і негативні риси.

Проблема таких відносин у тому, що стихія води на увазі те, що такі знаки надмірно емоційні, всі три знака під дією імпульсів і залежать від настрою. Якщо порівнювати сумісності раку по знакам зодіаку, то комфортніше всього земноводному буде зі скорпіоном, у їх відносинах він буде головою сім’ї. З рибами це не вийде, партнери будуть сумісні тільки тоді, якщо весь побут знаходиться на плечах риб, раку не потрібно туди втручатися. Два раку – швидше за все, від такого союзу є сенс відмовитися, сумісність партнером е більше 20%, їм буде важко ужитися один з одним.

Знаки водної стихії утворюють безліч комбінацій в любові, однак найбільш вдалими сичтаются такі, які для зручності занесені в таблицю:

Дізнаємося про сумісність зі знаками землі – козеріг, телець, діва

Ця стихія для раку найбільш близька. Хтось же повинен утихомирювати його норовливий характер, ким буде цей знак? Телець – зодіакальний знак, який характеризується, як ніжний і чуттєвий чоловік, саме такий і потрібен представнику води, їх сумісність дорівнює 100%. Рак і діва – союз хороший, але крім любові їх повинно утримувати ще щось — дружба, бізнес або просто спільне хобі. У союзі рак і діва непогано взаємодіють один з одним. Позитивна сторона такого шлюбу в тому, що діва, яка звикла до педантичності і порядку по всіх, зможе привчити до цього і представників згаданого знака. Їх почуття не будуть пристрасними, хоча з іншого боку, це не погано. Такі відносини зазвичай називають платонічна любов, де сумісність в сексі відсутня, в ліжку буде холодно і нудно.

Що стосується козерога, то з раком у них, швидше за все, немає спільного майбутнього, як ні з ким із зоряного альбіону. Всьому пояснення те, що ці знаки є повною протилежністю один одного. Вони можуть бути разом тільки до тих пір, поки мова не заходить про шлюб і не постане питання про народження дітей. Якщо до цього дійде, пара зіткнеться з проблемами, сварками і постійними конфліктами, уникнути яких не вдасться.

Серед представників земної стихії, можна виділити кілька пар з раком, які складаються краще, ніж інші:

Що складається в раку з представниками стихії вогню і повітря

Вогонь і повітря не дуже поєднуються з представником водної стихії. У таких союзах з’являється нездорове суперництво і боротьба за лідируючі позиції. Звичайно, в любові такого не повинно бути, таким чином, любовні та інтимні стосунки перетворюються на полі бою, де переможцем не буде ніхто. Це пояснюється тим, що вогонь з повітрям не можуть взаємодіяти, вони будуть пригнічувати один одного. У відносинах вогню і повітря, розвиток може йти двома шляхами – або вони розвинуть відсутність взаєморозуміння до максимуму і розійдуться в різні сторони, або, якщо вітер буде дути в правильну сторону, їх спільне життя вдасться.

Романтичний рак і овен, який не може і дня всидіти на місці ні за яких обставин не зможуть ужитися. Навіть, якщо в самому початку може здатися, що вони цікавлять один одного, перше враження може бути оманливим. Майбутнього у них немає. Близнята, завдяки своїй нещирість, ніколи не будуть сумісні в любові з раками. Останні не потерплять того, що до них належать, не щиро і одягають маски в тих чи інших ситуаціях. З левами все спочатку складається непогано. Лев –знак, яким підкоряється весь світ, на його думку, буде терпіти витівки раку і його поганий характер, але і цього союзу не судилося проіснувати довго. Йому важливо відчувати себе вільним і не обтяженим людиною, він сам звик вирішувати, що і коли і для кого він буде робити.

З вагами раку буде не погано, їхні стосунки можуть тривати довго. Однак з роками, пристрасть буде вщухати, залишиться тільки звичка і тяга одне до одного. Терези буде вдоволені інтелектом раку, вони захочуть вчитися у нього і бути веденим. У стрільця з раком різні цілі в житті, їх шляхи розійдуться через кілька тижнів або місяців після знайомства. Стрілець буде надавати раку знаки уваги і, можливо, почнеться невелика інтрига, відносини без зобов’язань. Ні одного, ні другого учасника отношенияй, такий розвиток в підсумку не влаштує. Рак і водолій – пара, яка могла б скластися вдало, якщо б не зайва мрійливість і відчуженість від життя водолія. Крім того, водолії часто не можуть утримати свій язик за зубами, що не сподобається раку, адже він звик поступати точно так само.

Підсумовуючи, можна сказати, що астрологія не обіцяє щасливих стосунків ні з одним представником стихії вогню і повітря. Але в будь-яких правилах є винятки, тому варто спробувати побудувати міцні і довготривалі стосунки.

Сумісність знака зодіаку рак з кожним знаком зодіаку

Дізнаємося більш детально про можливі любовних відносинах знаку зодіаку, хто сумісний з раком макмимально.

Союз з овном

Рак і овен за гороскопом сумісності можуть бути разом. Овен стає більш впевненим у собі, а також набуває душевну рівновагу. Представник води повинен бути головним в союзі, щоб направляти партнера в потрібному напрямку. Однак через якийсь час, обом партнерам це набридне і союз з великою ймовірністю розсиплеться, як картковий будиночок.

Союз з тельцем

Рак і телець за гороскопом сумісності більше друзів, ніж коханці. Однак, якщо обидва партнери докладуть максимум зусиль, то з великою ймовірністю союз складеться вдало. Але раку потрібно розуміти, що йому доведеться тягти на собі все, що стосується сім’я – заробіток, дітей і відповідальність за дії тільця.

Союз з близнюками

Єдине, що об’єднує цих представників знаків зодіаку — склад характеру, з — за цього рак і близнюки за гороскопом сумісності. Коли знаки зодіаку знаходять себе у професії, ймовірність зустрітися стає мінімальною, так як кожен буде захоплений роботою. Як вже було сказано раніше, для описуваного знака неприйнятне ставлення близнюків до життя, він не розуміє його лукавства і нещирості і миритися з цим не має наміру.

Союз з раком

Якщо охарактеризувати союз коротко – це життя зі своїм дзеркальним відображенням, два раку за гороскопом сумісності — погане поєднання. Всі ми знаємо, що однаково заряджені заряди відштовхуються, даний закон фізики працює і тут. Не варто витрачати свій час, сили, життєву та сексуальну енергію на розвиток таких відносин, вони приречені на провал.

Союз з левом

Партнери можуть багато чому навчитися один в одного, їх життєвий досвід цікавий і багатогранний. Раку буде, швидше за все некомфортно, так як лев може перевершувати його багато в чому. Рак з левом за гороскопом сумісності становлять близько 60 відсотків.

Союз з дівою

Така комбінація зустрічається рідко. Але якщо вона й трапляється, то союз буває, швидше за все, вдалим. Проблемою буде те, що кожен їх партнерів буде прагнути до того, щоб взяти контроль над відносинами в свої руки. Якщо рак встановить свою перевагу, шлюб триватиме довго і буде успішним, сексуальне життя складеться якнайкраще.

Союз з вагами

В таких відносинах не буде щирих стосунків і кохання, швидше за все, це платонічна любов і не більше. Хоча в такому шлюбі можуть народитися діти і отпраздноваться не один ювілей весілля.

Союз зі скорпіоном

Скорпіон буде потребувати постійної підтримки раку, подібно маленькій дитині. Хоча, не дивлячись на це, рак буде кожен день стикатися з морем емоцій, яким буде обдаровувати його скорпіон. Якщо обидва партнери будуть намагатися зберегти гармонію у відносинах, життя скластися вдало.

Союз зі стрільцем

Рак здатний підпорядкувати собі стрільця, закохати та не залишати ні на хвилину. З часом, це почуття буде ставати сильнішим, якщо раку це буде потрібно.

Союз з козерогом

Один з найбільш яскравих і ідеальних спілок, рак з козерогом за гороскопом сумісності гарна пара. Звичайно, партнери будуть стикатися з проблемами, але наскільки вони будуть незначні, що жодним чином не відіб’ються на розвитку їх відносин.

Союз з водолієм

Водолій у даних відносинах буде грати роль непритомного диктатора, слова і дії якого не раз зроблять ранимому раку боляче. Водолій володіє високими інтелектуальними здібностями, що буде дуже імпонувати раку. Варто чи не варто продовжувати такі відносини, вирішувати тільки раку.

Союз з рибами

Непогана комбінація для обох знаків. Тут кожен з партнерів може по справжньому розкритися і показати своє «я». Обидва учасника відносин романтичні, ніжні і дбайливі, добре взаємодіють один з одним в області творчості.

Підводимо підсумки

Закінчуючи характеристику знака зодіаку рак, сумісність з іншими знаками буде залежати тільки від нього, багато в чому він сам вирішує, як вони будуть розвиватися, і який буде результат. Він може не зійтися ні з ким, якщо така його воля. Він звик займати керівні посади, займати лідируючі позиції. Щоб відносини в любові складалися, як можна краще, йому варто підбирати собі в партнери того, хто зможе йому добровільно підкорятися і буде прислухатися до його порад.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: