Сумісність Риб з іншими знаками

Сумісність Риб з іншими знаками залежить від багатьох факторів. Кожен з знаків зодіаку керується своєю стихією. Їх взаємодія сильно впливає на те, як знаходять між собою спільну мову люди. Корективи вносить рік народження, Місяць і її асцендент. Будь-яке поєднання знаків, років народження може стати сумісним, якщо партнери докладуть зусиль. Просто в одних варіантах зробити це простіше, в інших — набагато складніше.

Зміст:

сумісність риби з іншими знаками

Сумісність Риби з іншими знаками

Характер Риб

Характер сильно впливає на сумісність Риб з іншими знаками. Які ж риси притаманні людям, народженим під цим сузір’ям? Це натури загадкові і суперечливі. У них розвинена інтуїція, вони часто ставлять її на перше місце, ігноруючи логіку. Проникнути в їх складний внутрішній світ складно навіть самим близьким людям. Ось основні риси характеру Риб:

З-за своєї емоційної сприйнятливості вони вбирають, ніби губки, чужі настрої, думки, легко піддаються будь-яким впливам. Бурхлива уява робить таких людей тривожними, дратівливими. Риби не люблять брати на себе відповідальність, у них майже немає почуття боргу, чітких принципів

Сумісність Риб з водною стихією

Представники водної стихії наділені емоційністю, чутливістю, надприродною інтуїцією. Вони таємничі, загадкові і мінливі. Ось які знаки керуються цією стихією:

Між представниками води складається майже ідеальна сумісність (дружня, сексуальна і робоча), разом вони живуть роками, майже не сварячись.

Сумісність Риби і Рака

Гороскоп сумісності Раку і Риби обіцяє їм чудове взаєморозуміння. Обидва знака тонко відчувають настрою один одного. Вони сприймають світ через інтуїцію та емоції. Рак твердіше стоїть ногами на землі, він більш практичний, краще справляється з побутовими проблемами. Він найчастіше стає підтримкою для партнера і лідером в цьому союзі.

Проблеми в парі теж бувають. Ніхто з партнерів не бажає брати на себе відповідальність, обидва намагаються втекти від проблем, бо життєві бурі можуть зіпсувати їхні стосунки. Різне ставлення у Риб і Раку до грошей. Раки ощадливі до скупості, вони відчувають себе невпевненими без значного рахунку в банку. Їх партнер щедрий, готовий позичити або просто віддати гроші кожному, хто про це попросить.

Сумісність Риб і Скорпіона

Відносини Риб і Скорпіона складаються дуже гармонійно. Ця пара — приклад союзу двох споріднених душ. Обидва чуттєві й емоційні, вони інтроверти, тому не потребують широкому колі спілкування. Лідером в парі буде Скорпіон, він практичніше і раціональніше, дуже владний по натурі. Риби спокійно погодяться на такий розклад.

Проблеми в парі бувають, але вони вирішуються швидко. Сім’я Риби і Скорпіона нерідко переживає фінансові труднощі, адже обидва знака зодіаку зовсім не вміють поводитися з грошима. Якщо партнери спробують маніпулювати один одним, їх теж не чекає нічого хорошого. В обох сильно розвинена інтуїція, тому вони швидко розгадують усі хитрощі.

Сумісність двох Риб

Сумісність Риб між собою висока, але не найкраща. Представники одного знака зодіаку мають схожі уявлення про життя і погляди, обидва мрійливі, захоплюються мистецтвом, віддають перевагу суспільству усамітнення. З першого погляду такі люди можуть закохатися один в одного. Дружба між ними теж можлива, партнерів об’єднують загальні інтереси і захоплення. А ось діловий союз не надто вдалий, вони занадто пасивні, їм потрібен більш енергійний партнер, щоб штовхати вперед.

Союз двох Риб чекають непрості випробування, коли він стикається з труднощами. Вони не люблять брати на себе відповідальність, будь-які рішення даються їм з великими труднощами. Обидва надто відірвані від реального життя, воліють насолоджуватися мріями і фантазіями, тому реальні проблеми вибивають їх з колії, вносять розлад у стосунки. Конфлікт ускладнюється матеріальними труднощами, які в такій парі завжди є.

Сумісність Риб з представниками стихії вогню

Вода може загасити вогонь, а той — довести її до кипіння або висушити. Разом з тим, вогонь може підігріти воду, зробити її більш активною, а вода — обмежити руйнівну стихію вогню. Ось які знаки ставляться до вогняної стихії:

Сумісність Риб і Овна

Гороскоп сумісності Овна і Риби обіцяє мало хорошого. Активний вогненний знак погано розуміє пасивність партнера. Він постійно намагається розворушити партнера, але натикається на глуху стіну. Якщо порушити усамітнення водяного знака, він ще більше замикається в собі. Риби живуть мріями і фантазіями, вони недовірливі і підозрілі. Овни ж — відкриті, товариські. Вогненний знак вважається ідеалістом, але він не відірваний від життя, як водний.

Тим не менш, побудувати відносини представники цих знаків зодіаку можуть. Лідером у парі беззастережно стане Овен, на що партнер, швидше за все, із задоволенням погодиться. Непогане виходить у них ділове співробітництво, з чітким розумінням, хто головний, а хто підлеглий. Риби побачать в Овні надійну підтримку, якщо той не буде намагатися їх змінити. Овен навчиться у водяного знака краще розбиратися в людях.

Сумісність Лева і Риб

Лев і Риби є повними протилежностями один одного, тому їм важко знайти точки дотику. Вогненний знак активний, відкритий, він не любить розгадувати таємниці своїх обранців. Водний знак емоційний, але звик приховувати свої почуття. Між цими людьми настільки мало спільного, що вони часто не звертають уваги один на одного. Якщо доля зведе разом такі різні знаки, їх чекає довгий період притирань, поки відносини налагодяться.

Гороскоп сумісності Лева і Риби може виявитися непоганим, якщо партнери врахують всі вигоди союзу. Риби знайдуть в особі Лева надійну підтримку, вони з задоволенням перекладуть на нього відповідальність за прийняття рішень. Водяний знак у такому союзі стає більш активним і впевненим у собі. Лев знаходить чуттєвість і емоційність. Він може керувати партнером, ніхто не буде заперечувати його роль лідера.

Сумісність Риб і Стрільця

Сексуальна привабливість і тяжіння між цими знаками сильні. Вони чуттєві та емоційні, здатні викликати взаємний інтерес. Але дуже скоро партнери побачать, наскільки мало між ними спільного. Союз може бути плідним, якщо обидва знака побачать в ньому позитивні сторони, адже Стрілець може навчиться глибше дивитися на речі, розвине свою інтуїцію. Риби знайдуть більше оптимізму, мотивації у вогняного знаку.

На жаль, гороскоп сумісності Стрільця і Риб обіцяє їм мало хорошого. Рибам важко зрозуміти прямолінійність і грубість Стрільця. Вони постійно звинувачують його в легковажності і черствості. Стрілець не бажає розгадувати таємничу душу свого друга. Він вважає цей знак ледачим, безініціативним і нецікавим. Не пропускає нагоди, щоб висловити в обличчя всі претензії.

Сумісність із земними знаками Риб

Вода живить землю, без неї вона залишається безплідною. Земля не дає воді випарується і перетворитися в пар. Сумісність Риб зі знаками землі непогана. До земної стихії належать такі знаки:

У кожного знака свої особливості характеру. Вони відрізняються прагматичністю, разом з тим, їм не вистачає емоційності, фантазії. Гороскоп сумісності чутливої Риби зі знаками землі покращує цю ситуацію.

Сумісність Риб і Тельця

Раба і Телець — це дві половинки, які притягують один одного. У них різні характери, але вони взаємно доповнюються. Риби в особі Тільця отримають потужну підтримку. Цей знак зодіаку любить піклуватися про інших, знаходить в цьому величезне задоволення. У свою чергу, Телець черпає у партнера натхнення, навчається більш тонко розбиратися в людях і відчувати їх настрій. Сумісність Риби і Тельця може бути ідеальна як у любові, так і в діловому співробітництві.

Проблеми між водних і земних знаками є. Замкнутість і скритність не зовсім зрозуміла Тельцю. Лінь і нерішучість також можна віднести до причини конфліктів. Телець — сильна особистість, він витривалий і терплячий, але в один прекрасний момент бачить, що всі обов’язки лягли на нього. Тоді може вибухнути неабиякий скандал з биттям яєць, тарілок і всього, що потрапить під руку.

Сумісність Риб і Діви

Якщо вірити гороскопу, Риби не сумісні з Дівами. Їх співпраця можна лише умовно назвати плідним, знаків не вистачає взаєморозуміння. Один знак здається занадто пасивним, емоційним і чутливим, інший — черствим, холодним і дріб’язковим. Тим не менш, вони багато чому вчаться один у одного. Діва пізнає світ почуттів, вчитися бачити не тільки зовнішній бік речей, але і глибокий прихований зміст. Риби стають більш організованими, прагматичними.

Поки партнери знайдуть спільну мову між собою, їм доведеться пройти важкий шлях. Діви люблять критикувати всіх, їх уїдливі зауваження мало хто витримує. У відповідь на критику водний знак замикається, що ще більше ускладнює відносини. Конфлікти виникають із-за грошей, пасивності водного і холодності земної знаків. Поки обидва не навчаться терпінню, сумісність Риби і Діви буде під питанням.

Сумісність Риб і Козерога

Сумісність по знаках зодіаку у Риби і Козерога висока. Обидва — творчі особистості, які багато уваги приділяють духовному розвитку. Козеріг у такому союзі стає чуттєвим, адже йому так бракує емоцій. Водяний знак у парі з Козерогом відчуває себе впевненими і захищеними. Ролі в такому шлюбі чітко розподілені, лідерство Козерога ніхто не оспорює. Разом Риби і Козеріг можуть створити гармонійну пару, в якій обидва будуть щасливі.

Проблеми між партнерами є, вони виникають на грунті грошей, тут вони погано сумісні. Адже Риби зовсім не вміють ні заробляти, ні економити. Іноді Козерога починає дратувати пасивність партнера, а того — холодність і байдужість. Якщо обидва поринуть в звичне для них тривожний стан, можуть перетворитися в похмуру і замкнуту пару, котра вважає ворогами цілий світ.

Сумісність Риб зі знаками Повітря

Представники стихії повітря розумні, незалежні і легкі в спілкуванні. Їх основна зброя — інтелект. Нерідко повітряні знаки відчувають дефіцит емоцій, прихильностей. Ось які знаки керуються цією стихією:

Вода і повітря існують паралельно і рідко взаємодіють один з одним. Сумісність між ними практично немає, стосунки зав’язуються з працею.

Сумісність Риб і Близнюків

Ці два знаки мають протилежні темпераменти і абсолютно різні погляди на життя. Один живе спогадами, мріями і фантазіями. Другий воліє реальність, в якій він діє з незвичайною швидкістю. Знайти тему для розмови при зустрічі вони можуть. Але гороскоп сумісності Риби і Близнюків настільки поганий, що далі цього справа не заходить.

Щоб налагодити стосунки в шлюбі, партнерам доводиться прикладати чимало зусиль. Близнюки можуть на час прив’язатися до Риб, бажаючи розгадати таємниці їх душі, але надовго повітряного знака не вистачить. Риби теж не дуже люблять докладати зусилля. Вони швидше постраждають про нездійсненої любові, ніж зроблять щось, щоб перетворити її в реальність.

Сумісність Риби і Терезів

Сумісність Риби і Терези майже нульова, або її немає зовсім. Повітряний знак раціональний, водний ж емоційний. Вони абсолютно по-різному відчувають світ, бо точок дотику між ними дуже мало. Спочатку партнерів може об’єднати любов до мистецтва, почуття прекрасного, адже обидва знака є естетами. Але дуже скоро відмінності дадуть про себе знати, відносини не заладятся вже в самому початку.

Риби дуже мрійливі і пасивні, Терези лінуються тільки час від часу. Кожний з партнерів намагається перекласти відповідальність на іншого, але водного це вдається краще. Вони вміють маніпулювати ким завгодно. Ні один із знаків не бажають підлаштовуватися під іншого і поступатися, тому їх спільне життя супроводжується постійними конфліктами, поки почуття остаточно не охолонуть.

Сумісність Риби і Водолія

Гороскоп сумісності Риби і Водолія обіцяє їм непоганий співпрацю. Обидва знака — творчі особистості, у кожного — тонка душевна організація. Водолій сприймає світ інтелектом, його партнер — емоціями і почуттями, але таке сприйняття не стає перешкодою в спілкуванні, а тільки доповнює його. Такі люди швидко стають друзями і коханцями.

Розбіжності між знаками виникають рідко і швидко вирішуються. Водолія може дратувати скритність другої половинки, але повітряний знак недовго турбується про це і в кінцевому рахунку перестає звертати увагу на замкнутість. Ніхто з партнерів не любить давати і виконувати обіцянки, що також впливає на сумісність Риб і Водолія.

Сумісність Риб за роками

Немає такої пари, яка не змогла б знайти між собою спільну мову. У будь-яких знаків зодіаку є щось спільне. Приклавши трохи більше зусиль, можна налагодити відносини, бути щасливими в сексі, шлюб, роботі і дружбу. Таблиця сумісності говорить лише про те, наскільки сильними повинні бути ці зусилля.

Характеристика сумісності буде неповною, якщо не згадати китайський гороскоп. По роках Рибам найбільше підходить Змія, Кролик, Собака і Коза. З ними водний знак чудово сходитися і в шлюбі, і в дружбі, і в роботі. Непогано складаються стосунки, якщо рік народження партнера — Бик, Кабан або Кабан, Кінь. Гірше справи йдуть з тими, хто за східним гороскопом Мавпа, Півень або Щур. А ось Дракон і Тигр по-різному впливають на відносини. Все залежить від особистих зусиль.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: