Сумісність Стрільця і Водолія

Астрологія – штука цікава і досить загадкова. Протягом довгих років ця наука змушувала людей занурюватися в її таємниці і ті, хто зміг це зробити, були винагороджені щасливим життям. Багато хто з нас і сьогодні, покладаючись на гороскоп, намагаються побудувати свої відносини з любові і в шлюбі.

Зміст:

сумісність стрільця і водолія

Сумісність Стрільця і Водолія

Хто-то навіть не вступає у взаємини з іншими знаками, які їм не рекомендовані гороскопом. У цій публікації ми розглянемо сумісність Стрільця і Водолія і дізнаємося, чи можлива між ними дружба чи кохання.

Особливості темпераменту Стрільців

Стрільцями (дати народження 23.11 – 22.12) протегує Юпітер, який наділив їх щедрістю і справедливістю. Люди, народжені під цим знаком, весь час прагнуть до знань і щирі у своїх упередженнях. З таким чоловіком, так само як і з жінкою, потрібно бути гранично уважним, адже вони не терплять брехні.

Стрільці відносяться до вогняної стихії. Але при цьому їх запал дещо відрізняється від інших знаків цієї стихії. Їм властивий більш спокійний темперамент, ніж Барана або Лева (особливо, коли гороскоп Мавпа, Тигр, Собака і Змія). Якщо в асценденте людини, народженої під цим знаком Зодіаку, Сонце або Місяць, то він цікавий і натхненний своїми майбутніми звершеннями.

З чоловіком Стрільцем дуже складно, якщо ви намагаєтеся змінити його, а все спробувати на нього натиснути, призводять до грубої критики. Вся проблема в тому, що усвідомлення ситуації приходить набагато пізніше, ніж цей представник зодіакального світу висловить свою, на його погляд, правильну позицію. Про що незабаром він і пожаліє.

Стрілець любить протегувати, а Водолій цьому не перешкоджає. Більше того, іноді таке поведінка Стрільця допомагає вийти зі складної і проблемної ситуації, в які дуже часто потрапляє представник повітряної стихії.

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, товариські і доброзичливі, тому у них, як правило, дуже багато друзів.

Позитивні якості:

А ось грубість, різкість і прямолінійність далеко не завжди допомагає побудувати взаємини в любові, у шлюбі і у дружбі.

Які риси характеру притаманні Водоліям

Водолії народжуються під покровительством Урана і Сатурна – дати народження 21.01 – 20.02. Цей тандем наділив знак Зодіаку життєвою енергією, яскравість і неймовірною силою волею. Крім цього, такі люди володіють здатністю до творчості і новаторського мислення.

Представники цього зодіакального світу відносяться до Повітряної стихії, яка нагородила їх високими інтелектуальними здібностями і комунікабельністю. Завдяки цим здібностям вони в змозі досягти високих цілей у професійній діяльності. Водолії гуманні, альтруистичны, що наділяє їх неймовірним прагненням до зміни існуючого стану речей. Дружба для Водоліїв – це не просто слово, це взаєморозуміння і взаємодопомога, тому у таких людей не так вже й багато друзів.

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, абсолютні реалісти. Але при цьому вони не живуть виключно цим, а воліють дивитися вперед і будувати плани на майбутнє (особливо, якщо їх гороскоп Бик, Півень і Дракон).

Завдяки широкому кругозору представники цього знака комфортно почувають себе в різноманітному суспільстві. Вони спокійні і розважливі, але при цьому іноді люблять кидати виклик громадській думці, вступаючи в спірні ситуації. І якщо ви маєте справу з Водолієм, то будьте готові до різного роду несподіванок.

Позитивні якості:

Якщо ж говорити про негативні якості, то до них можна віднести:

Взаємини між чоловіком Стрільцем і жінкою-Водолієм

Досить сприятливе поєднання знаків Зодіаку. Вони цілком можуть стати хорошими друзями, компаньйонами і подружжям. Їх життєва активність допоможе їм швидко знайти спільні точки дотику. Представниця прекрасної статі чудово підходить хлопцеві Стрільцеві, адже поряд з нею він зможе бути самим собою. Це обумовлено тим, що для дівчини, народженої під знаком Повітря, немає нічого важливішого, ніж хороше ставлення її коханого до неї. А оскільки вона не злиться на грубу критику свого обранця, яка в будь-якому разі буде присутня у відносинах, в знак подяки він ставиться до неї дуже добре.

Справи любовні

Сумісність у любові – дуже висока (якщо у відсотках, то це показник коливається в межах 90-95%). У любовних стосунках цієї пари все відбувається дуже стрімко. Їх у буквальному сенсі слова тягне один до одного. Стрілець зможе завоювати увагу дівчини своїм серйозним ставленням до всього оточуючого. Вся принадність відносин Водолія і Стрільця в тому, що вона не прагне зайняти лідируючу позицію, а йому приємно приймати рішення за двох.

Чоловік Стрілець і жінка Водолій ні в якому разі не стануть пускати сторонніх у свої взаємини. При цьому для дівчини, так само як і для хлопця, дуже цінною є особиста свобода, тому кожен з цих знаків не терпить пильного контролю. Більше того, саме ця риса темпераменту зблизить цей любовний союз. Вони почнуть більше довіряти один одному і перестануть боятися грубої критики з боку обранця за той чи інший проступок.

Такий любовний союз існує, як правило, на протязі довгого часу. Це обумовлено тим, що вони відчувають себе комфортно в компанії партнера, невимушено і легко, що стає вирішальним для дівчини Водолія і хлопця Стрільця при створенні нового осередку суспільства.

У більшості випадків союз Стрілець – Водолій дуже швидко вирішується на укладення офіційного шлюбу. Причому кожен з знаків відмінно розуміє, що кращої партії для цього йому не знайти.

Подружнє життя

Сумісність в шлюбі – дуже висока. Навіть астрологи кажуть, що чоловік Стрілець і жінка Водолій – це ідеальний союз для створення сім’ї. Шлюб існує за рахунок емоційної близькості. Вони будується на взаєморозумінні і довірі подружжя. Вони практично нічого не приховують один від одного, так і, власне, у них немає бажання ведення подвійної сімейного життя. Стрілець чоловік, Водолій жінка можуть знайти спільні точки дотику і вирішити будь-яку спірну ситуацію без явної критики і сварок.

Чоловікові й жінці Водолію і Стрільцеві добре разом. Прояв імпульсивності й агресивності чоловіка для дружин Водоліїв нічого не значить, і вони намагаються не звертати на цього абсолютно ніякої уваги. Крім цього представниця прекрасної статі завжди намагається надати своєму чоловікові моральну підтримку і дає йому можливість виплеснути все накопичилися негативні емоції назовні. Відразу хотілося б зазначити, що з дружин Водоліїв не виходять відмінні домогосподарки, але разом з тим, це абсолютно не турбує чоловіка, оскільки для нього побут – це не найголовніше у сімейному житті.

Сексуальна сумісність дівчата Водолій і чоловіки Стрілець досить висока. Вона розкута, сексуальна, любить експерименти в сексі (особливо, якщо Венера присутня в її асцеденте), що, у свою чергу, в повному обсязі задовольняє чоловіка. Водолій жінка, сумісність Стрілець і Водолій, сумісність в ліжку на вищому рівні тільки завдяки винахідливості представниці прекрасної статі.

Як правило, у шлюбі сумісність цих знаків може бути порушена тільки появою дитини, та й то, це лише на короткий проміжок часу.

Дружба

Сумісність дівчата Водолія і хлопця Стрільця в плані побудови дружніх взаємин – хороша. У дівчини Водолія і хлопця Стрільця багато спільних інтересів і тем для обговорення. Вони довіряють один одному і можуть годинами розмовляти на різні теми. Але при цьому міцна, справжня дружба між чоловіком і жінкою цих знаків Зодіаку – це рідкість. Адже в більшості випадків їх пов’язують не дружні стосунки, а взаємна симпатія. І дівчата Водолія і хлопця Стрільця це додаткова можливість показати себе і розглянути ближче гідності співрозмовника, ще раз переконавшись у власній симпатії.

Чоловік Стрілець і жінка Водолій – гарна пара у всіх відносинах, а яка ж сумісність у любовних стосунках жінки Стрільця з чоловіком-Водолієм, розглянемо в наступному розділі.

Взаємини між чоловіком Водолієм і жінкою Стрільцем

Навіть коли Стрілець і Водолій разом працюють і їх пов’язує суто ділові стосунки, то все одно вони відчувають один до одного симпатію. Чоловік Водолій і жінка Стрілець завжди знайдуть про що поговорити, у них спільні життєві позиції і захоплення. І навіть в тому випадку, коли у чоловіка Водолія і жінки Стрільця вже є сім’ї, то це жодним чином не завадить їм спілкуватися. Часом, такі службові романи, які здаються лише миттєвим захопленням, призводять до того, що жінка Стрілець і чоловік Водолій розривають свій шлюб і пов’язують життя воєдино, щоб завжди бути разом.

Жінка Водолій і жінка Стрілець – відрізняються в своїх поняттях подружнього життя. І якщо для першої важливо перебувати завжди за міцною спиною чоловіка, то для жінок, народжених під знаком Стрільця, немає перепон на шляху до щастя. Ні фінансовий добробут, ні діти, які є в родині, не завадять поставити крапку у відносинах заради справжньої і щирої любові.

Що чекає в любові

Стрілець і Водолій сумісність їх в любові – висока, в процентному співвідношення це 90-95%. У більшості випадків у чоловіка Водолія і жінки Стрільця немає часу на те, щоб показати один одному свою симпатію. Між чоловіком і жінкою цих знаків на інтуїтивному рівні вже є іскорка, тому їм залишається тільки зустрітися.

У чоловіка Водолія і жінки Стрільця чимало спільного. Стрілець і Водолій в деяких випадках навіть доповнюють один одного. Він часто потрапляє у всілякі проблемні ситуації, тоді як вона завжди прийде йому допомогу і допоможе вирішити проблему.

Завдяки дипломатичності молодої людини, йому вдається уникнути виникнення конфліктних ситуацій зі своєю обраницею, що дозволяє Водолію і Стрільцеві зберегти свої взаємини.

Він і вона Стрілець і Водолій потребують один одного як в повітрі, але разом з тим, мова не йде про хворобливої залежності. Все дуже просто: між ними багато спільного, їм добре разом і ця любовна зв’язок для них – це можливість перейняти позитивні якості партнера.

Подружнє життя

Сумісні Водолій і Стрілець в плані побудови подружнього життя? Чоловік Водолій і жінка Стрілець сумісність в шлюбі – відмінна. Стрілець – Водолій їх союз є найсприятливішим для створення міцної і дружної сім’ї. У них немає взаємних претензій. Хлопець і дівчина Водолій Стрілець довіряють один одному, тому не бачать сенсу в обманах і недомовках.

У хлопця Водолія і Стрільця дівчата дещо інші плани на проведення особистого часу. Вона віддає перевагу захопленням, тоді як він зайнятий трудовою діяльністю. Але при цьому вони встигають разом сходити в кіно або прогулятися парком. Така любовна ідилія руйнується вкрай рідко, адже сильніше цієї прихильності нічого немає.

Стверджувати, що у пари чоловік Водолій і жінка Стрілець повноцінно налагоджений побут, не можна. Для дружин, як і для чоловіків, ця сторона питання стоїть практично на самій нижній сходинці життєвих пріоритетів. У пари Водолій чоловіки і стрілець жінки виникає необхідність у прибираннях лише перед приходом друзів, рідних, близьких.

Водолій і Стрілець отримають ідеальний гороскоп сексуальної сумісності, якщо зможуть відкритися один одному, не повинно виникнути особливих проблем. Відносини Стрілець і Водолій в одному ліжку пристрасні. І навіть за події кількох десятиліть чоловік Водолій і жінка Стрілець сумісність в сексі залишається дуже високою.

Дружні стосунки

Для чоловіка Водолія і жінки Стрільця немає нічого краще, ніж побувати в компанії такого співрозмовника. Вона дружелюбна, тому щиро вірить в те, що чоловіки і жінки можуть бути дружні взаємини. Тоді як молода людина спілкується з нею лише тому, що він закоханий у неї.

Як бачимо, Водолій і Стрілець сумісність у відносинах різного плану досить висока.

Що радять астрологи

Сумісність Стрілець і Водолій досить висока, але деколи зустрічаються такі пари, коли їм вкрай складно побудувати взаємини. Щоб поліпшити сумісність Стрільця і Водолія, астрологи рекомендують дотримуватися деяких порад:

  • Нерідко в сумісності знаків зодіаку Стрільця і Водолія настає розкол із-за одноманітності і нудьги. Тому щоб зберегти союз, а точніше підтримки теплі і довірчі відносини, урізноманітніть своє дозвілля: прогулянки по парку розваг, походи в кіно і т. п.
  • Водолій і Стрілець отримають ідеальний гороскоп, якщо навчаться довіряти один одному.
  • Щоб незалежність не зруйнувала сумісність цієї зодіакальної пари, вони не повинні зловживати своєю свободою. І якщо для повітряного знака зрада – це не привід для розриву відносин, то представники вогненної стихії не переносять такого і, не сумніваючись у правильності своєї поведінки, відразу ж ставлять крапку у стосунках, якими б вони не були.
  • Нехай у житті вас завжди супроводжує удача!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: