Сумісність жінки Рака з іншими знаками

Астрологи кажуть, що люди вогняної стихії володіють буйним темпераментом. З-за цього жінка Рак, часто представляється чоловікові якимсь неиссякаем джерелом пристрасті, натхнення. А з ким буде добре самій жінці? Яка сумісність жінки Раку з іншими знаками?

Зміст:

сумісність жінки раку з іншими знаками

Сумісність жінки Раку з іншими знаками

Жінка Рак – Чоловік-Овен

Сумісність Рак жінки з чоловіком-Овном дуже висока, вона дорівнює приблизно 90%. Тут партнерів очікує яскрава сексуальна життя і збіг інтересів за життя. А що ще потрібно для міцного союзу? Сумісність цієї пари цікава тим, що тут йде чіткий розподіл чоловічої і жіночої ролі. Чоловік-Овен відрізняється самовпевненістю, емоційністю, ці якості посилюються, якщо він за східним гороскопом Півень або Кінь. Жінка Рак сумісна з ним, перш за все, тому що вона готова визнати його лідерство, вона готова ним захоплюватися.

За це він обожнює її, адже в її очах він виглядає ще цікавіше, мужніше і сильніше. Він підпорядковує, а вона готова підкоритися сильному чоловікові, при цьому залишаючись самодостатньою особистістю. Такий союз може тривати все життя. Можна сказати, що це ідеальна пара в любові.

Жінка Рак – Чоловік Телець

Сумісність такого союзу теж дуже висока. Тут буде неймовірно щасливий шлюб, якщо для жінки – це тиха гавань, де можна відпочити. Чоловік Телець буде давати їй таку можливість. Якщо жінка Рак буде чітко розуміти, що свої амбіції вона реалізує на роботі, а вдома вона зможе бути м’якою, то це буде щаслива сім’я.

Чоловікові Тельцю така Ракиня буде подобається тим, що вона привносить вогонь у відносини, для нього вона буде найсексуальніша, сама темпераментна. Особливо здорово для успішної сексуальному житті цієї пари, якщо Ракиня за східним гороскопом ще й Кабан або Собака, це зробить її вогненний темперамент більш зрозумілим для чоловіка Тельця.

Жінка Рак і Чоловік Близнюки

Сумісність тут невисока. Якщо роман буде успішним приблизно на 70%, то шлюб приблизно на 40%. Ракине підійде чоловік Близнюки, якщо їй хочеться взяти у відносинах ініціативу в свої руки. Тут вона зможе покерувати ним в своє задоволення. Хлопець Близнюки від природи відрізняється відомістю і буде радий, якщо їм керує темпераментна дівчина. Але проблема в тому, що дівчині це може дуже швидко набриднути.

Навіть цієї вогненної дівчині час від часу хочеться відчувати себе м’яким пухнастим котеночка, про який піклується. І саме це бажання буде викликати у чоловіка нерозуміння. Але, якщо дівчина тут любить цього чоловіка і готова витратити час на пояснення йому, як зробити її щасливою, то все складеться. Успіх шлюбу підвищується, якщо Ракиня за східним гороскопом Змія, це надає їй мудрості і терпіння.

Жінка Рак і Чоловік Рак

Коли сходяться два однакових знака, то це або крах або успіх. У випадку двох Раків – це 100% успіх. Якщо Рак полюбив Раку, то, швидше за все, це союз на все життя. Якщо вже сталася між ними любов, то тут є і загальні цінності, і схожі темпераменти. Але при всій схожості, цій парі разом ніколи не буде нудно.

Їм настільки добре вдвох, що вони можуть нехтувати суспільством. При цьому любовний човен навряд чи розіб’ється про побут, тому що поняття про ведення господарства часто схожі. Найкраща пара, от як будуть говорити про них оточуючі. Звичайно, кризи бувають і тут, але вони долаються легко.

Жінка Рак – Чоловік Лев

Ракиня і Лев – це щасливий усвідомлений шлюб. У цих знаків зодіаку часто бувають загальні цінності, на чому і буде збудований їх союз. Безрозсудна пристрасть їх навряд чи захопить, зате вони зможуть збудувати міцну сім’ю.

Для обох родина стоїть на першому місці, всі сили кинуті на створення затишку і комфорту. У цьому вони виправдовують очікування один одного. Головна характеристика цього союзу – безконфліктна пара. Але така ідилія сімейного життя може привнести нудьгу в сексуальну сферу. З-за чого обидва можуть шукати розваг на стороні. В молодості Лев і Рак навряд чи будуть задоволені один одним, адже в цей період хочеться пристрастей. А ось після тридцяти – це може бути чудова сім’я.

Жінка Рак – Чоловік Діва

Вони цікаві один одному, як об’єкт дослідження. Ракиня не може зрозуміти, як цей чоловік здатний вести себе мужньо і жіночно одночасно. Він для неї загадка і цим її притягує.

Вона ж для нього інопланетянка, яка не може приборкати свої емоції. Вони довго не будуть довіряти один одному. Але вже коли довірятися, то стануть спорідненими душами. Навіть, якщо їхній шлюб не збережеться на все життя, вони все одно залишаться один одному цікаві як друзі. Довіра, ось, що головне у відносинах цих знаків зодіаку. У сексі вони теж будуть цікаві одне одному тим, що весь час виходять на новий рівень одкровення.

Жінка Рак і Чоловік Терези

Сумісність для шлюбу у цих партнерів досить висока. Вони схожі один на одного, в цьому достоїнства і недоліки цієї пари. Ця пара відрізняється неквапливістю, їм завжди потрібно час, щоб прийняти рішення. Їх відносини можуть зупинитися на етапі зустрічей дуже тривалий час. Чоловікові тут протегує планета Венера, тому у відносинах завжди буде багато ніжності і романтики. Якщо Ракиня і Терези вирішили взяти шлюб, то це буде дуже зважене, добре продумане рішення.

Голосно сваритися вони не будуть, все будемо вирішуватися шляхом мирних переговорів. Можна подумати, що цього союзу не вистачає експресії, але це не так. Чоловік Терези час від часу може розлютитися, приревнувати, що буде підтримувати градус флірту у відносинах. Відносини більш цікаві, якщо хлопець за східним гороскопом Мавпа, Бик або Коза, це надає йому артистизму, який приваблює Ракиню.

Жінка Рак і Чоловік Скорпіон

У цій парі відносини можуть початися з пристрасті. Роман дійсно може бути бурхливим. Навіть, якщо відносини триватимуть недовго, пара все одно буде згадувати один одного довго. А ось в тривалих відносинах доведеться попрацювати заради збереження інтересу в них. Скорпіон і Рак – це два абсолютно різних знака зодіаку.

Чоловік тут жадає нових горизонтів постійно, і в сімейному, і в сексуальній сфері в тому числі. Жінка ж, коли знаходить сім’ю, перемикається на сімейні турботи. Хлопця це може дратувати і засмучувати. Він може пред’являти своїй супутниці, що вона не виправдовує його сподівань. На цьому ґрунті будинку можуть відбуватися скандали, з-за чого, природно псується мікроклімат. Але є у цієї пари й переваги, вони не набриднуть одне одному. Обидва цікаві особистості, які прагнуть до самореалізації. Якщо їм вдасться налагодити комунікацію, то вийде сім’я. Тут добре, якщо східний гороскоп чоловіки Дракон або Кабан, це додасть йому терпіння і мудрості.

Жінка Рак і Чоловік Стрілець

Доля рідко поєднує в довготривалому союзі ці два знака. У них занадто мало точок дотику. Стрілець чоловік відрізняється самозакоханістю і емоційністю, з-за чого на шлюб і виконання сімейних зобов’язань його може схилити тільки мудра і дуже спокійна жінка. Жінка Рак не така.

Вона скоріше буде вимагати від нього виконання зобов’язань, що Стрільця буде ще більше дратувати. Так, що сімейні відносини тут вийдуть, якщо хтось в парі буде дуже мудрий і хитрий. Якщо Стрілець за східним гороскопом Тигр, то у нього може бути більше бажання зв’язати себе узами шлюбу, це пом’якшує ситуацію.

Жінка Рак і Чоловік Козеріг

Рак жінка, сумісність з Козерогом вище середнього. Такі відносини можна охарактеризувати партнерськими. Тут хлопець і дівчина починають виділяти один одного в суспільстві з-за того, як вони проявляються у справі. Можливо, їх відносини почнуться на роботі. Там Дівчина Рак розуміє, що поруч з нею надійний Козеріг, на якого можна покластися, який відрізняється чесністю і працездатністю. У такого і закохатися можна, адже в сім’ї і любові він проявить ті ж якості. В цій парі буде чіткий розподіл обов’язків. Причому необов’язково, що чоловік буде заробляти гроші, а дружина буде сидіти вдома. Може бути і навпаки. Козерогові подобається жінки, які вміють заробляти гроші.

Тут панує рівноправність і спільні домовленості. Якщо за східним гороскопом дівчина тут ще й Пацюк або Кролик, то вона буде піклуватися про те, щоб у відносинах був завжди високий градус флірту.

Жінка Рак і чоловік Водолій

Сумісність у любові приблизно 80%, а в шлюб 60%. Тут знову-таки мова більше йде про вдалий і красивому романі, але не про шлюб на все життя. Для жінки Раку Водолій видається справжньою загадкою, але не в хорошому сенсі цього слова. Вона не знає, чого від нього чекати і це тримає її в напрузі. Таке напруження в любові підігріває відносини в короткому романі, коли все зав’язано на сексі і до інших сфер життя просто немає діла. Але, якщо мова йде про тривалі стосунки, то для Раку це скоро стає нестерпним.

З Водолієм для Раку не представляється можливим до кінця прорахувати ситуацію. А для Ракіні це справжній стрес. Їй незрозуміло його поведінку, а йому подобається, коли його вгадують. Водолій для дівчини Раку навряд чи стане опорою, де вона вогняна Ракиня хоча б іноді може відчути себе слабкою жінкою або рівним партнером. Тому ці відносини навряд чи триватимуть довго, причому, швидше за все, це вона від нього піде, втомившись від загадок.

Жінка Рак і Чоловік Риби

На питання з ким сумісний Рак жінка сміливо можна відповісти з Рибами. Ідеальна пара, ось, що можна про них сказати:

Вони схожі. У цих знаків зодіаку часто схожі цілі, мрії, але найголовніше за обома не постоїть реалізація цих бажань. При цьому це не сухе ділове спілкування і досягнення загальних цілей. Ні, їх спілкування наповнене легкими, цікавими бесідами, схожим гумором, теплотою і любов’ю, прогулянками під місяцем. Цим знакам зодіаку разом буде добре, як у перший тиждень відносин, так і на десятому році шлюбу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: