Сумісність Водоліїв і Близнюків

Сумісність Водоліїв і Близнюків в любовних відносинах досить висока, що може зробити такий союз не тільки можливим, але і вельми успішним.

Зміст:

сумісність водоліїв і близнюків

Сумісність Водоліїв і Близнюків

Характеристика знаків

Незважаючи на деякі невеликі відмінності в характері Водоліїв і Близнюків, представники знаків мають практично ідеальну сумісність в любові. Взаємне тяжіння між чоловіком і жінкою виявляється з першого дня знайомства, а далі – тільки зростає.

Навіть потребу побути одному» Водолія і непередбачуваний характер Близнюків не будуть перешкодою союзу. Тому, маючи такий величезний потенціал, партнери просто зобов’язані зробити все від них залежне, щоб зберегти відносини.

Водолій

Люди, народжені під знаком Зодіаку Водолій, досить неоднозначні. З одного боку, вони мають велику кількість знайомих, а з іншого – у них майже немає друзів, дружбою з якими представники знаку дорожили б. Водолії з Сонцем в знак відомі своїми прогресивними поглядами та цікавими ідеями. Під впливом Місяця розкривається одне з основних якостей натури представників знаку – незалежність. Водолії болісно сприймають будь-яке посягання на особисту свободу, включаючи і шлюб.

Рік народження має великий вплив на характер представників знаку. Люди, народжені в період «правління» Пацюки, наділені розвиненими розумовими здібностями і допитливістю. Рік Бика приніс Водоліям дивовижну працездатність, впертість і запальний характер, а рік Тигра – довірливість і веселу вдачу. Люди знаку, народжені в рік Кролика – мрійники і романтики, найбільше цінують незалежність. Водолії – Дракони – практичні люди, що володіють даром передбачення, а Водолії – Змії – мають «тягу» до окультних наук.

Рік Коня наділив представників знаку умінням «підлаштовуватися» під будь-які життєві ситуації, а Кози – стійкістю і чуйністю. Водолії – Мавпи – енергійні люди, які не люблять сидіти на місці», а Водолії – Півні – відрізняються розвиненою інтуїцією і «широкими» поглядами. Представники знаку, народжені в рік Собаки, уважні і дбайливі в дружбі і любові. Люди року Кабана «душевні» і чарівні з Водоліїв.

Представники знаку про все мають свою власну думку, яка часто розходиться з думкою оточуючих. Ці люди легко вступають у суперечку з «незгодними», доводячи свою правоту. У любові Водолії не надто емоційні, за що їх часто звинувачують у «холодності». Вступаючи в шлюб, представник знака не відмовиться від колишніх звичок «вільної людини», а якщо обраниці це доведеться не до смаку» — без жалю розірве відносини. Водоліїв з Венерою в знаку приваблюють неординарні і екстравагантні особистості, яких оточуючі вважають «дивними».

Близнюки

Люди, що з’явилися на світ під знаком Зодіаку Близнюки, подвійні, як і сам символ. Їх думки і почуття можуть змінюватися щохвилини, що особливо помітно у натур з асцендентом в Близнюках, народжених «подвійними подвійно». Близнюки – енергійні та діяльні натури, їх надзвичайно пригнічує стан спокою. Вони встигають всюди і можуть займатися кількома справами одночасно. Представники знаку, гороскоп на яких має вплив Сонце, надзвичайно розумні і спритні, а Місяць допомагає їм швидко реагувати на навколишню обстановку і, так само швидко приймати рішення.

Рік Пацюка додає характер Близнюків непогані якості, а саме: винахідливість і комунікабельність. Рік Бика робить представників знаку практичними людьми, хоча на перший погляд вони такими не здаються. Близнюкам – Тиграм «не займати» уміння подобатися людям гордої вдачі, а Близнюкам – Кроликам – привабливості і винахідливості. Представники знаку, народжені в рік Дракона, ніколи не приймають «поспішних» рішень, зважуючи кожен свій крок. Рік Змії «народжує» достатньо розумних, проникливих людей, які бачать людей наскрізь».

Близнюки – Коня прихильники активного способу життя, а Близнюки – Кози — «продумані» люди, що славляться своєю винахідливістю. Представники знаку, що з’явилися на світ у рік Мавпи – яскраві і дотепні натури, з якими «не засумуєш». Люди року Півня, відрізняються гарним смаком і гордим характером. Поєднання Близнюків і Собаки «народжує» добрих і безкорисливих людей, яких часто звинувачують у «м’якотілості», а тандем Близнюків і Кабана «виробляє на світ» гурманів, які люблять потішити себе смачною їжею і красивою одягом.

Непередбачуваність властива усім сферам життя Близнюків, будь то робота, дружба або сім’я. У любові представники знаку, також, виявляють свій двоїстий характер. З одного боку Близнюкам необхідний «супутник життя», на якого можна покластися в скрутну хвилину і любов якого буде «окриляти» представників знаку. З іншого ж боку, їм необхідно відчуття свободи, без якої вони втрачають свою індивідуальність. Під впливом Венери на гороскоп Близнюки мають постійну потребу «нових відчуттів», що часто штовхає їх на зради.

Чоловік Водолій – жінка Близнюки

Пара людина Водолій і Близнюки жінка характеризується досить непоганий сумісністю в любові. На чому б ні базувався союз представників знаків, будь то любов чи дружба – він може стати міцним і тривалим. Відносини хлопця Водолій і дівчата Близнюки не можна назвати ідеальними, але, якщо партнери постараються, то можуть бути щасливі разом. Як і в кожній парі, у них будуть сварки і розбіжності, але Водолій і Близнюки здатні впоратися з подібними «підводними каменями».

Сумісність знаків

Жінка Близнюки приверне Водолій чоловіка своїм веселим і легким характером. Не на останньому місці буде стояти природна краса і чарівність дівчини. У таких жінок Водолії знаходять свій ідеал і закохуються в них «по вуха». Жінку Близнюки чоловік Водолій завоює своєї «незвичністю» і різнобічністю.

Позитивним моментом відносин між представниками знаків є «схожість» їх характерів та поглядів на життя. Партнери будуть мати однакові хобі і проводити багато часу разом. Якщо ж комусь із закоханих знадобиться побути на самоті – для іншого, це не буде проблемою. Великих сварок між жінкою Близнюки і чоловіком Водолій не буде, зате дрібних – скільки завгодно, причому все з розряду «не варті виїденого яйця».

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність жінки Близнюки і Водолій чоловіки дозволяє партнерам з легкістю знайти «спільну мову» в ліжку. Не володіючи «сверхтемпераментом», коханці, все ж здатні принести задоволення один одному. Чоловік Водолій «відкритий» до всього нового й оригінального, що не чуже і Близнюкам. Дівчина, з її непередбачуваним і мінливим характером, не перестане дивувати коханця, тим самим тримаючи його «в тонусі».

Сумісність в шлюбі

Гороскоп сумісності чоловіка Водолій і Близнюки жінки «пророкує» парі щасливе сімейне життя. Подружжя не стануть «зазіхати» на свободу один одного, але і змінювати один одному, також не будуть. Чоловік і дружина знайдуть багато спільних захоплень, які тільки зміцнять їх союз. Вони будуть разом подорожувати, ходити на прогулянки і займатися спортом.

Шлюб між чоловіком Водолій і жінкою Близнюки нагадує дружбу, де панує взаєморозуміння і підтримка. Він буде міцним навіть у тому випадку, якщо чоловік і дружина не відчувають один до одного «божевільної любові». Жінка Близнюки в такому шлюбі розширить свій кругозір, а чоловік Водолій – не відчує себе зв’язаним «по рукам і ногам», що для нього надзвичайно важливо. Зруйнувати такий союз може взаємний егоїзм подружжя, і схильність до обману Близнюків, чого Водолії не сприймають.

Чоловік – Близнюки жінка Водолій

Чоловік Близнюки і жінка Водолій мають відмінну сумісність в любовних відносинах. Зустріч з жінкою-Водолієм – найбільша удача в житті для чоловіка. Що ж стосується представниці прекрасної половини людства, то в Близнюках вона знайде ідеального партнера. Цій парі не уникнути сварок і дрібних сварок, але це все «пил» порівняно з величезним потенціалом їх відносин.

Сумісність знаків

Дівчина Водолій приверне хлопця своєї «незвичністю», з нею не нудно, вона багато знає і володіє хорошим почуттям гумору. Якщо ж до всіх цих переваг додати надзвичайну красу жінки, то стає зрозуміло, чому вона так «підходить» Близнюкам. Що ж стосується чоловіка, то він скорить серце дівчини своїм харизматичним характером і привабливою зовнішністю. Партнери сумісні в плані захоплень та поглядів на життя, що також великий «плюс» для відносин.

Представники знаків, як досить волелюбні натури, не будуть «зазіхати» на свободу один одного. Однак, свобода – не означає зради. В цьому плані чоловік Близнюк може перейти допустиму межу, чого жінка Водолій не потерпить. Великих розбіжностей між партнерами, враховуючи спільність їх поглядів, не буде, а з дрібними закохані впораються.

Сексуальна сумісність

Гороскоп сексуальної сумісності знаків Зодіаку Водолій і Близнюки «обіцяє» коханцям багато приємних моментів в ліжку. Чоловіки Близнюки володіють багатим сексуальним уявою, що компенсує їх невисокий темперамент. Жінка Водолій – панночка неемоційна, проте завжди заохочує експерименти в ліжку. Для хлопця, так само, як і для його подруги, секс стане приємним бонусом» у відносинах.

Сумісність в шлюбі

Жінка Водолій і чоловік Близнюки зможуть створити відмінний сімейний союз. Чоловік і дружина будуть мати безліч спільних інтересів поза домом. Їх захоплять подорожі, активний відпочинок на природі чи просто похід в кіно. Вони не з’ясовують «хто головніший, сильніше або краще», а просто доповнюють один одного, причому кожен займається тим, що йому більше імпонує.

Дружина сприймає чоловіка як «главу сім’ї» і вважає його голос є вирішальним. Чоловік поважає свободу і погляди подружжя і завжди прислухається до її порад, вважаючи їх «діловими». Водолій і Близнюки не схильні до накопичення коштів, тому великого багатства вони мати не будуть, але і без шматка хліба» сидіти їм не доведеться. Зруйнувати шлюб може непостійність Близнюків і небажання йти на компроміс Водолія.

Як зберегти відносини

Сумісність сто відсотків — не гарантія ідеальних відносин, тому чоловікові Водолій і жінці Близнюки слід знати, що:

  • Водолій може бути ревнивий і підозрілий, особливо, якщо його партнерка – жінка Близнюки, тому «ладу очі представникам сильної статі не варто забувати, що це може бути неприємно близькій вам людині.
  • Близнюки часто фліртують чисто автоматично без будь-якого умислу, тому не варто це сприймати всерйоз, і, тим більше, ревнувати.
  • Жінці Водолій і чоловікові Близнюки не можна забувати, що:

  • Близнюки ніколи не будуть шукати зв’язок «на стороні», якщо у відносинах все в порядку. На зраду чоловіка штовхає недолік уваги і розуміння.
  • Водолію потрібне постійне доказ любові з боку партнера, тому не забувайте нагадувати коханій, як багато вона значить для вас.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: