Сумісність Козерога з іншими знаками

Хто сумісний з Козерогом найкраще? Яких людей цього знаку слід триматися подалі? Характеристика сумісності залежить від багатьох факторів. Впливає на стосунки стихія, розташування місячного знаку в гороскопі, рік народження. Кожен з астрологічних аспектів вносить свої корективи. Але немає абсолютно сумісних або несумісних знаків. Знайдуть партнери спільну мову, перш за все залежить від них самих, їх почуттів і бажань.

Зміст:

сумісність козерога з іншими знаками

Сумісність Козерога з іншими знаками

Характер Козерога

Замкнутий і стриманий Козеріг рідко дозволяє емоціям вийти назовні. Він здається холодним і сухим, хоча в душі дуже ніжний і чуттєвий. Цей знак звик працювати, всього досягати своєю працею. Він аскет за покликанням, успіх і визнання для нього дорожче грошей. Чудово вміє планувати, розробляти стратегії, шукати обхідні шляхи вирішення проблем. Поважає сімейні цінності, консервативний. З віком представники цього знака Зодіаку стають більш відкритими і розкутими. Вони домагаються успіху і набувають велику впевненість у собі. Ось основні риси Козерога:

Найбільше Козероги бояться, що їх спіткає невдача. Вони фаталісти, постійно чекають найгіршого. Добиваючись своїх цілей, ці люди бувають жорстокими й безжальними. Вони люблять владу, можуть тероризувати близьких. Нерідко в парі стають сірими кардиналами, маніпулюють партнером, позбавляють його волі. Дуже недовірливі і підозрілі, влаштовують перевірки всім, з ким спілкуються.

Сумісність Козерога зі знаками землі.

Знаки землі повільні і консервативні, при цьому дуже працьовиті. Вони прив’язані до сім’ї, люблять стабільність, мають деякі труднощі з комунікацією. От представники земної стихії:

Зі своїми побратимами Козероги непогано сходяться. У них схожі темпераменти, уявлення про світ і погляди на життя.

Сумісність Козерога і Тельця

Гороскоп сумісності знаків Козеріг і Телець обіцяє їм довге і щасливе життя. Це консервативна пара, яка понад усе цінує домашній затишок, стабільність, розмірений спосіб життя. Вони працьовиті і цілеспрямовані, але не люблять міняти свої звички і місце проживання. Цінують батьків, сімейні традиції, в такому ж дусі виховують своїх дітей. Сексуальна сумісність між ними теж відмінна, Венера нагородила обох глибокої чуттєвістю.

Проблеми у відносинах виникають, коли в родині з’являються матеріальні труднощі, хтось втрачає роботу. Козеріг більш стійкий перед лицем випробувань, він вміє жити скромно, потреби його невеликі. Телець може втратити своє знамените терпіння, йому не вистачить мудрості, щоб пережити важкі часи без зривів і скандалів. У такій ситуації пара може розлучитися.

Сумісність Козерога і Діви

Це майже ідеальна пара, союз двох споріднених душ. Вони підтримують один одного, намагаються догодити, будь-які конфлікти вирішувати шляхом компромісу. Діва привносить у такий союз стабільність, організованість, виводить свого партнера з депресій, вселяє оптимізм. Натомість отримує натхнення, творчий стимул для роботи та подальших життєвих звершень. Сімейне життя цих двох знаків щаслива, спокійна і розмірене.

Проблеми в парі бувають. Основна їх причина — замкнутість Козерога. Діва не може пробитися крізь маску холодності і черствості свого партнера, вона не вміє розбиратися в глибоких прихованих таємниці його душі, тому нерідко приходить у відчай від незрозумілої поведінки. На щастя, спільних рис між партнерами набагато більше, ніж відмінностей. У кінцевому рахунку Діва мириться або розбирається в особливостях характеру другої половинки.

Сумісність двох Козерогів

Два однакових представника земної стихії чудово розуміють один одного. У них однакові погляди і устремління. Сімейне життя такої пари спокійна і розмірене, з боку може здатися нудною. У них затишний будинок, з роками подружжя можуть накопичити непогані статки. Вони завжди працюють разом, часто створюють сімейний бізнес. Здатні забезпечити не лише своє майбутнє, але й дітей з онуками.

Проблеми в парі виникають на самому початку відносин. Обидва партнера замкнуті і підозрілі. Завоювати довіру один одного їм дуже важко. Недомовки і недомовленості можуть зруйнувати цей союз ще в зародку. Якщо пара пройде перший важкий етап, то проживе разом все життя і стане кращими друзями.

Сумісність Козерога зі знаками вогню

Знаки вогню — це активні та енергійні люди, які домагаються самі, мають виражені лідерські якості. Але їм часто не вистачає терпіння доводити справи до кінця. От представники вогненної стихії в зодіаку:

Сумісність Козерога з іншими знаками в любові і дружбі не віщує легких відносин зі стихією вогню. Партнерам треба дуже постаратися, щоб знайти спільну мову.

Сумісність Козерога і Овна

Ці два знаки можуть непогано співпрацювати, незважаючи на низьку сумісність. Дуже часто вони виявляються в шлюбі за розрахунком. Взаємовідносини між знаками можуть бути теплими, будується на взаємній підтримці. Овен стає поруч зі своїм партнером більш практичним і організованим. Козеріг позбавляється від песимізму, навчається більш відкрито проявляти свої почуття та емоції. Тим не менш, навіть найкраща пара представників цих знаків сповнена протиріч.

Сварки в парі виникають на матеріальній ґрунті. Земний знак найбільше дратується непрактичностью і наївністю вогняного. Той звинувачує партнера в скупості, зайвої замкнутості і підозрілості. Войовничий Марс, який управляє Овном, штовхає його на постійну війну з іншими. Нерідко такі конфлікти проявляються ще в самому початку відносин. Якщо партнери не знайдуть компромісу, швидше за все розлучаться.

Сумісність Козерога і Лева

Земний і вогненний знаки зодіаку можуть стати колегами по роботі, друзями, але в шлюбі таку пару зустрінеш рідко. Якщо між ними виникла любов, це швидше виняток, ніж правило. Тим не менш, вони можуть бути щасливі в сімейному житті. Вогненний знак отримує надійну підтримку, земний — додаткової поштовх до дії, заряд оптимізму. Лев допомагає йому спілкуватися з людьми, заводити потрібні знайомства.

Конфлікти між знаками виникають постійно Леву важко зрозуміти консерватизм партнера, його скритність, видиму холодність. Земний знак приводить в шок споконвічне бажання вогняного блищати в суспільстві, бути в центрі уваги. Між ними нерідко виникає боротьба за лідерство, яку землянин веде таємно, а Лев — явно і агресивно.

Сумісність Козерога і Стрільця

Ці два знаки будуть довго придивлятися один до одного. Їхні стосунки розвиваються дуже медленною. Якщо партнери визнають, що стосунки мають майбутнє, у них вийде непоганий союз. Стрілець в ньому стане натхненником і генератором ідей, його партнер — трудівником, мудрим наставником, який допомагає втілювати всі задуми в життя. Стрілець знайде стабільність і послідовність, Козеріг — оптимізм і чуттєвість.

Проблеми в такій парі неминучі. Найбільше руйнує любов матеріальна сторона. Адже земний знак ощадливий до скупості, а вогняний зовсім не вміє рахувати гроші. Проблемою стають різні темпераменти, погляди на життя. Консерватор з працею розуміє новатора, тому розбіжності виникають з приводу всього, що б не збиралася робити пара.

Сумісність Козерога зі знаками повітря

Представники стихії повітря товариські, швидкі і трохи легковажні. Вони рідко до кого-то прив’язуються, люблять зміни і нововведення. Ось які знаки управляються стихією повітря:

Сумісність земної Козерога зі знаками зодіаку, керованими повітрям, не надто висока. Але знайти спільну мову між собою вони можуть.

Сумісність Козерога і Близнюків

Земля і повітря здатні доповнювати один одного, хоча частіше кожен з представників стихій живе у своєму світі. Доля шлюбу в цій парі багато в чому залежить від їхніх особистих зусиль і прихильностей. Якщо партнерів пов’язує справжня любов, вони можуть піти на компроміс. А ось робітничий союз у них може вийде непоганий, як і сумісність в дружбі.

Ці два знака зодіаку живуть в різному темпі. Близнюки дуже швидкі, стрімкі, їх партнер повільний і спокійний. Земний знак прив’язаний до будинку і сім’ї, повітряний — любитель змін і подорожей. Між ними постійно виникають конфлікти, навіть з-за дрібниць. Так що перспективи такого союзу вельми туманні.

Сумісність Близнюків і Терезів

Зрозуміти один одного цим знакам дуже важко. Рятує пару готовність обох йти на компроміси. Повітряний знак поряд із земним відчуває себе більш впевнено, його менше мучать сумніви в правильності своїх вчинків. Земному знаку імпонує оптимізм Терезів, їх легкість у спілкуванні. Якщо партнерів пов’язують спільні цілі, схожі погляди на життя, перспективи шлюбу будуть непоганими.

Закритість Козерога Терезам важко зрозуміти. Їх виводить з рівноваги емоційна скупість і холодність партнера. Земний знак дратується нерішучістю Терезів, їх лінню і постійними коливаннями. Обидва партнера вперті, якщо вони будуть постійно наполягати на своєму, не захочуть поступатися, відносин настане кінець.

Сумісність Козерога і Водолія

Що може бути спільного між такими різними знаками Зодіаку? Водолій прагне до всього нового, він не прив’язується ні до чого і не визнає авторитетів. Його партнер — консерватор, рахується з громадською думкою, цінує сім’ю. Тим не менш, обидва знака є творчими особистостями, дуже діяльними і цілеспрямованими. Їх може об’єднати цікаву справу, захоплення або хобі.

При всій несхожості, партнери здатні знайти спільну мову, якщо навчаться поступатися один одному. Конфлікти в парі виникають із-за різного ставлення до сімейного життя. Земний знак любить комфорт і затишок, для повітряного поняття будинки, родинних зв’язків досить умовне. Зате працювати разом вони цілком можуть. Водолій буде мотором, а його партнер — прекрасним виконавцем.

Сумісність Козерога зі знаками води

Люди, знаки яких належать до водної стихії, загадкові, таємничі, з розвиненою інтуїцією. Вони інтроверти, вміють пристосовуватися до обставин, але не більше занурені у власний внутрішній світ. Знаки води — це:

Гороскоп сумісності земної Козерога і знаків води непоганий. Але дуже багато залежить від особистих зусиль партнерів.

Сумісність Козерога і Раку

Ці два знака Зодіаку дуже схожі між собою. Вони просто створені для шлюбу, вільна любов не для них. Обидва прив’язані до будинку і сім’ї, піклуються про своє матеріальне благополуччя. Земний знак в такому союзі стає більш емоційним і чуттєвим, водний — раціональним і практичним. Таке взаємне вплив приносить їм багато користі, дозволяє рости інтелектуально і духовно.

Розбіжностей в парі майже не буває. Проблема виникає, якщо дрібних негараздів і дріб’язкових образ стає занадто багато. Партнери збирають все в собі, їхні почуття можуть охолонути. Віддалитися подружжя може, якщо дуже захопляться матеріальною стороною життя, забудуть про справжніх емоцій і душевних уподобаннях.

Сумісність Козерога та Скорпіона

Різниця в характерах між цими двома знаками є, що абсолютно не заважає їм співпрацювати. Скорпіон — хороший стратег, його партнер — чудовий тактик. Чоловік і жінка легко закохуються один в одного. У них відмінна сумісність в сексі, сильне взаємне тяжіння. Є у пари перспективи шлюбу, вони обидва віддають перевагу стабільності, а не любов без зобов’язань.

Проблеми у відносинах бувають, і нерідко. Обидва партнера амбітні і владні. Вони прагнуть зайняти лідируючу позицію, домагаються цього таємними маніпуляціями, підкилимними іграми. Одного разу під цим «килимом» вони зустрічаються і розкривають секрети одне одного. Тоді може наступити грандіозний скандал і пара розлучиться назавжди, якщо чоловік і дружина не знайдуть в собі сили пробачити.

Сумісність Козерога і Риби

Відносини цих двох знаків сповнені романтики, ніжних і трепетних почуттів. Риби відчувають себе поряд з Козерогом спокійними і захищеними. Земний знак реалізує свою потребу домінувати, бачить у Рибах слабкого партнера, якого треба захищати. Вони можуть працювати разом, будувати сімейне гніздечко або просто дружити. Ні з ким не відчувають себе знаки так тихо і спокійно, як один з одним.

Проблеми в цій парі бувають. Найбільше відносини страждають від скритності обох. Партнери не вміють ділитися переживаннями, збирають образи в собі. Рибам може здатися, що Козеріг нічого до них не відчуває. Земний знак вважатиме, що Риби не дуже практичні, дуже ліниві і не рахуються з громадською думкою. Взаємні образи переростають у причіпки. Скандал у такій сім’ї навряд чи спалахне, швидше подружжя розійдуться тихо, але відносини припиняться назавжди.

Інші фактори сумісності

На сумісність Козерога з іншими знаками зодіаку впливає багато факторів. Чимало залежить від місячного гороскопа, який може внести свої корективи у відносини. Значення має рік народження партнерів. Але найбільший вплив на відносини мають особисті зусилля партнерів. Якщо пару пов’язує любов, справжні щирі почуття, вони знайдуть взаєморозуміння. Без цього їм не допоможе ніяка астрологія. Адже кожна людина — господар своєї долі. Козероги розуміють такий вислів, як ніхто інший.

Які ж роки народження у партнера краще всього підходять земному знаку? Він добре сумісний з тими, хто за китайським гороскопом Бик, Собака, Кабан або Кабан. Непогано, якщо рік народження партнера Кінь, Змія або Кролик. Гірше відносини складаються з роком Щура, не надто сприятливий Тигр і Дракон. Погано сходитися Козеріг з тими, чий рік народження Півень і Мавпа.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: