Сумісність Терезів з іншими знаками

Сумісність Терези з іншими знаками залежить від багатьох обставин. На відносини впливають Місяць і Сонце, стихії і планети, рік народження. Цей знак зодіаку у всьому шукає рівновагу і гармонію, тому з багатьма людьми у нього хороше взаєморозуміння. З ким би не зустрічалися Терези, їх сумісність буде можлива лише тоді, коли обидва партнера хочуть знайти спільну мову. Астрологія тільки підказує, яким чином це краще зробити.

Зміст:

сумісність з іншими знаками терезів

Сумісність з іншими знаками Терезів

Характер Терезів

Сумісність знака Терезів безпосередньо залежить від їх характеру. Ці люди спокійні, добродушні, намагаються з усіма бути в нормальних відносинах. Вони природжені дипломати і миротворці. Товариські, Терези погано переносять самотність. Можуть бути дуже працездатними, але періодично страждають від нападів ліні. Досить вперті, досягають цілей, йдучи по шляху найменшого опору. Ось основні риси характеру цього знака:

Терези бувають жорстокими й безжальними, якщо порушені їх інтереси, хтось перейшов їм дорогу. Періодично вередують, гарячаться і нервують. Серед представників цього знака чимало егоїстів. Коли вони не хочуть щось робити, їх неможливо змусити. Відповідальність завжди намагаються перекласти на інших. Терези сумісність з іншими знаками зодіаку знаходять легко, незважаючи на негативні риси характеру. Вони завжди готові шукати компроміс першими.

Сумісність Терези зі знаками повітря

Стихія повітря наділяє знаки зодіаку легкістю, розвиненим інтелектом. Ці люди не люблять брати на себе зобов’язання і будувати міцні зв’язки. Повітряні знаки — це:

Хто сумісний з Вагами краще, ніж його побратими? Насправді в цих відносинах не все так просто: повітряні знаки дуже волелюбні й незалежні.

Сумісність Терези з Близнюками

При зустрічі ці люди швидко знаходять взаєморозуміння. Вони мають схожі інтереси, темпераменти, життєві погляди. Пара чудово проводить час у подорожах, на вечірках, виставках і інших чудових місцях. Вони сумісні в дружбі і роботі, а от сімейне життя може не заладиться.

Гороскоп сумісності знаків Терези та Близнюки обіцяє їм багато труднощів. Вони абсолютно не бажають брати на себе відповідальність. Між ними може бути сильна сексуальна привабливість і навіть справжня любов. Але відносини розбиваються про побут, найменші труднощі можуть їх знищити.

Сумісність Терези між собою

Відносини між двома представниками одного знака зодіаку прекрасні. Це ідеальна пара, в якій панує любов, повага і взаєморозуміння. Обидва партнера — творчі особистості, багато уваги приділяють своєму духовному розвитку. Вони не терплять конфліктів, тому дуже рідко сваряться між собою. Навіть тоді, коли в шлюбі не все гаразд.

Проблеми виникають, коли доводиться приймати важливі рішення. Ніхто з партнерів не бажає брати на себе відповідальність. У такій ситуації сумісність двох Терези може легко похитнуться, з’являться взаємні претензії і звинувачення. Нерідко пара відчуває матеріальні труднощі: обидва люблять витрачати гроші, але погано вміють їх заробляти.

Сумісність Терезів і Водолія

Це прекрасна пара двох духовно близьких людей. Вони вже при першій зустрічі відчувають, наскільки підходять один одному. Між двома представниками повітряної стихії виникає любов з першого погляду, за якою слід бурхливий роман і красиві весілля. Сімейне життя обіцяє бути щасливою, відсотки розлучень така пара потрапляє дуже рідко.

Яка б хороша не була сумісність зі знаком Водолія Терези, сварки в парі бувають. Водолій любить свободу більше, ніж його партнер. Для нього сім’я — поняття дуже відносне. Також цей знак скупий на емоції, для нього важлива в першу чергу інтелектуальна складова відносин. Часто Терезам доводиться брати на себе всю відповідальність за сім’ю, чого вони робити дуже не люблять.

Сумісність Терези зі знаками вогню

Стихія вогню — це енергія, пристрасть, емоції. Люди, якими вона управляє, — природжені лідери, вони не можуть жити, якщо не займаються важливими справами і не ставлять перед собою високих цілей. До полум’яної стихії належать знаки:

Сумісність повітряних Терези і вогненних знаків непогана. Важливо, щоб вогонь не перегрів повітря, а той його не задув. Але оскільки наш знак зодіаку шукає рівноваги у всьому, таке трапляється рідко.

Сумісність Терези і Овна

Ці знаки — повні протилежності. Тим не менш, вони притягують один одного, як Венера і Марс, їх планети. Повітря роздмухує вогонь, змушує його світитися. Вогонь нагріває повітря і той піднімається вгору. Приблизно так будуються відносини в цьому союзі. Гороскоп сумісності знаків Терези та Овен обіцяє їм цікаву сімейне життя, повну емоцій, злетів і падінь.

Сварки в парі бувають, і нерідко. Овен не може зрозуміти терзань і нерішучості повітряного знака, намагається розворушити свого партнера. У відповідь отримує опір і повне небажання що-небудь робити. Буває і навпаки: знак повітря звалює на себе всі домашні справи, поки його вогненний партнер ловить журавля в небі.

Сумісність Терези і Лева

Лев непогано сумісний з Вагами, це підтвердить будь-астролог. Повітряний знак заспокійливо діє на Лева, зберігає його від необачних вчинків і рішень. Лев стає захисником для свого партнера, бере на себе відповідальність за сім’ю та стосунки в цілому. Такий тандем буває цілком вдалим, якщо партнери навчаться знаходити компроміси.

Порушити сумісність може пристрасть повітряного знака до суперечок. Він любить заперечувати на рівному місці, чого Лев органічно не переносить. Погано впливає на відносини агресивність вогняного знаку. Він може перетворюватися на справжнього звіра, тероризувати близьких, якщо в його справах щось йде не так. Ким би не був Лев, домашньою кішкою або диким тваринам, він бажає бути в парі лідером.

Сумісність Терези і Стрільця

Дві творчі особистості швидко знаходять між собою спільну мову. Стрільцеві подобається легка вдача, товариськість, дотепність партнера. Повітряний знак захоплюється енергією, оптимізмом і рішучістю Стрільця. Вони можуть дружити, працювати, але між хлопчиком і дівчинкою все одно виникає любов. Вони дуже швидко опиняються в шлюбі, частіше за ініціативою Ваг.

Сім’я цих знаків міцна і щаслива, хоч і не позбавлена проблем. Найчастіше розбіжності виникають із-за нерішучості повітряного знака та агресивності вогняного. Домашніми справами займаються, в основному, Терези, що їм теж не дуже подобається. Зате важливі рішення приймає Стрілець, не завжди рахуючись з думкою своєї половинки.

Сумісність Терези з земними знаками

Стихія землі символізує достаток, стабільність, терплячість. Знаки, якими вона управляє, консервативні, спокійні й ґрунтовні. Ось їх перелік:

Сумісність зі знаком землі Терези вибудовують самі. Тільки від них буде залежати, як складуться відносини.

Сумісність Терези і Тельця

Ці знаки здатна об’єднати їх покровителька — Венера. Вона дарує їм любов, чуттєвість, багатий внутрішній світ. Обидва люблять комфорт і домашній затишок, не бояться працювати заради цього. Партнери прекрасно сумісні в сексі, між ними існує дуже сильне фізичне тяжіння. Але гороскоп сумісності знаків Терези та Телець їм легкого життя не обіцяє: суперечностей між партнерами багато.

Земний знак повільний, він не встигає за динамічним повітряним партнером. Це стає причиною роздратування останнього. У свою чергу Телець дивується легкості, з якою Терези змінюють свою думку, забувають про власні обіцянки. Обидва по-різному переживають свою любов: один знак витає в хмарах, а інший твердо стоїть на землі. Впертість і непоступливість обох знаків відносини призведуть до краху.

Сумісність Терези і Діви

Сумісність повітряних Терези і земної Діви погана. Між ними дуже мало спільного. Об’єднати партнерів може любов до порядку, хороший смак і сексуальна привабливість. Діва ні з ким не заряджається таким оптимізмом, як з Вагами. Але цього занадто мало, щоб побудувати міцні відносини. Конфлікти і сварки в цьому союзі —справа звичайна і звична.

Повітряний знак занадто ледачий, на думку Діви. Вона неодмінно про це йому говорить при кожному зручному випадку. Нерішучість партнера виводить Діву з себе, позбавляє спокою. У свою чергу Терези не виносять постійної критики Діви і починають шукати розраду на стороні. Брехня, зради, причіпки руйнують стосунки, партнери розбігаються в різні сторони і ніколи більше не зустрічаються.

Сумісність Терезів і Козерога

Щоб побудувати відносини, цих знаків доведеться докласти чимало зусиль. Вони багато можуть дати один одному: Козеріг — впевненість і стабільність, повітряний знак корисні контакти, динамічність. Але партнери рідко доходять до того етапу у відносинах, коли вони можуть оцінити достоїнства свого союзу. Вони дуже швидко розлучаються, якщо взагалі починають зустрічатися.

Замкнутий, егоцентричний Козеріг — повна протилежність своєму партнеру. Він насилу розуміє його мінливу натуру, душевні терзання. Землянина дратує нерішучість повітряного знака. Той у свою чергу лякається холодності і черствості Козерога, його напористості, що межує з агресією.

Сумісність Терези з водяними знаками

Стихія води загадкова і таємнича. Вона наділяє своїх дітей надприродною інтуїцією, емоційністю, умінням приховувати думки і почуття. Ось які знаки належать до водної стихії:

Сумісність зі знаками води Терези мають не дуже хорошу. Але стосунки можливі, якщо партнери захочуть побудувати їх власними руками.

Сумісність Терези і Раку

Гороскоп сумісності Терези і Раку складний, але вони можуть досягти компромісу. Обидва знака намагаються уникати конфліктів. Вони цінують родинні взаємини, домашній затишок. Це творчі особистості з багатою і тонкою душевною організацією чуттєвістю. Саме на цьому грунті вони сходяться один з одним.

Проблеми виникають між знаками часто. Рак — власник, а його партнер понад усе цінує свободу. Обидва люблять замикатися в собі, довго таїти образи. Миротворцем виступає повітряний знак, але і йому незабаром набридає виколупувати скривдженого Раку з панцира. Налагодити стосунки партнери можуть лише тоді, коли по достоїнству оцінять позитивні сторони свого союзу.

Сумісність Терези і Скорпіона

Між цими знаками існує кармічна зв’язок, їх сумісність досить висока. Скорпіон виступає в такому союзі наставником, а його партнер — старанним учнем. Вони можуть підтримати один одного у важких ситуаціях, їх дружбі багато заздрять. Але в любовних відносинах між знаками води і повітря не все так просто, у них багато протиріч.

Повітряний знак нерішучий і суперечливий, в той же час він великий оптиміст, в людях бачить тільки хороше. Скорпіон теж не позбавлений протиріч, але його погляди вже устоялися. Крім того, він не поділяє оптимізму і довірливості свого партнера. На грунті різного сприйняття світу між ними і виникають конфлікти.

Сумісність Терези і Риб

Побудувати стосунки цим двом знакам дуже важко. Спочатку свій гороскоп сумісності Терези і Риби трактують оптимістично. Між ними виникає любов, романтична зв’язок, вони можуть з головою потонути в своїх почуттях. Дуже скоро різниця в характерах та темпераментах дає про себе знати. Партнери або розбігаються, або мучать один одного все життя.

Кожен з знаків намагається перекласти відповідальність на іншого. В результаті Риби звалюють на себе всю домашню роботу, а їх повітряний партнер намагається рятувати сімейний човен в бурхливому морі зовнішнього світу. Але такий розподіл ролей їх не влаштовує, внутрішня напруга зростає. В результаті обидва замикаються в собі, почуття холонуть, подружжя живуть за звичкою або розлучаються.

Вплив Місяця і року народження

Гороскоп сумісності Терези можуть змінити, якщо самі докладуть до цього зусиль. Вони вміють знайти компроміс з ким завгодно. Якщо цей знак дійсно зацікавлений у відносинах, він їх обов’язково збудує. Астрологічна таблиця сумісності може тільки допомогти знайти правильні підходи.

На сонячний гороскоп впливають місячні знаки. Якщо вони знаходяться в земній стихії, Терези стануть спокійнішими, серйозними і відповідальними. Вогонь додасть енергії, цілеспрямованості та впевненості в собі, а вода — чуттєвості та емоційності.

Рік народження теж чимало впливає на відносини. Найкраще підходить Терезам Мавпа, Півень і Кабан. Непогано складаються стосунки, якщо партнер з Тигрів, а також хороша сумісність з Драконом і Конем. Союз можливий, коли рік народження партнера — Змія, Кролик або Коза. Гірше йдуть справи тоді, коли повітряному знаку доводиться спілкуватися з тим, хто за китайським гороскопом Щур, Бик або Собака. Тут відносини складаються не кращим чином.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: