Сумісність чоловіка Близнюки з іншими знаками

Сумісність чоловіка Близнюка з іншими знаками буває різною. Представники знака повітряного легко входять у контакт з людьми, але рідко зав’язують тривалі і міцні зв’язки. Чоловіки пізно одружуються, у них великий досвід любовних пригод, але мало справжньої любові. На те, з ким Близнюки знайдуть спільну мову, впливають і інші фактори: місячний асцендент, китайський гороскоп, планети і стихії.

Зміст:

сумісність чоловіка близнюки з іншими знаками

Сумісність чоловіка Близнюки з іншими знаками

Характер чоловіка Близнюки

Чоловік Близнюки завжди елегантний, привабливий, володіє хорошим почуттям гумору, з першого погляду викликає симпатію. У любові він шукає насамперед інтелектуальне й духовне єднання, і лише потім фізичну зв’язок. Сімейне життя його не дуже приваблює. Близнюки одружуються пізно і ніколи не присвячують себе родині повністю. Ось основні риси характеру чоловіка Близнюки:

Характеристика Близнюків містить багато негативних рис. Ці люди рідко виконують свої обіцянки, з легкістю брешуть собі та іншим, відмовляються від своїх принципів і переконань. Вони рідко доводять розпочату справу до кінця, швидко переключаються на щось нове. З них виходять занадто легковажні чоловіки, які мало часу проводять вдома, часто ведуть себе, як великі діти.

Близнюки і повітряні знаки

Повітряні знаки розумні, легкі в спілкуванні, не люблять тривалих і міцних зв’язків. Вони прагнуть до всього нового, це відбивається на їх особисте життя. Ось які знаки управляються повітрям:

Чоловік Близнюки має хорошу сумісність з повітряними жінками, адже він сам належить до цієї стихії. Завадити відносинам може волелюбність обох партнерів.

Сумісність двох Близнюків

Чоловік Близнюки і жінка Близнюки мають високу сумісність. Вони можуть базікати, не вщухаючи, ділитися один з одним тоннами інформації. Погляди на світ, життєві цілі у цих людей дуже схожі, але в шлюб вони вступають рідко. Обидва дуже волелюбні, щоб зв’язувати себе сімейними узами. Одружуються вони, найчастіше, в зрілому віці.

Чоловік і жінка складуть один одному компанію в подорожі, вони прекрасно працюють разом, а ось будинок і сім’я — не їхня прерогатива. Подружжя постійно відчувають матеріальні труднощі, чоловік рідко допомагає дружині по будинку, а вона не справляється з усіма обов’язками. Відсоток розлучень серед таких пар високий. Щоб зберегти стосунки, їм не можна обмежувати свої інтереси будинком.

Чоловік Близнюки і жінка Терези

Лідером у такій парі буде чоловік. Жінка у всьому йому підкорятися, перекладе на його сильні плечі велику частину відповідальності. Терези залишать за собою побутові питання, догляд за дітьми. Чоловік буде заробляти гроші, часто пропадати в ділових поїздках. Партнерів об’єднає любов до мистецтва, інтелектуальні бесіди, спільні подорожі.

Якщо жінка занадто зациклиться на сімейні обов’язки, забуде про самоосвіті, чоловік втратить до неї інтерес. Йому стане нудно з нерішучою, у всьому яка погоджується дружиною. Якщо не залишиться спільних тем для розмов, пару чекає охолодження почуттів. Дружину може збурити, що вся робота по дому лежить на ній. Матеріальні проблеми в цій парі — теж не рідкість.

Чоловік Близнюки і жінка Водолій

Чоловік Близнюки має високу сумісність з Водолієм, можливо, вона найкраща в Зодіаку. Їх відносини починаються романтично і з часом переростають у досить міцну зв’язок. Ідеальна пара — це союз двох волелюбних людей з широкими інтересами. Вони не обмежуються будинком і сім’єю. Часто такі люди займаються благодійністю, опановують творчими професіями, ведуть активне громадське життя.

Проблема цього союзу — мінливість обох партнерів. Чоловік і жінка легко знаходять любов на стороні. Вони не будуть влаштовувати один одному сцени ревнощів, а просто підуть. Якщо в сім’ї оселитися нудьга, вона швидко розпадеться. Врятувати її може лише загальні інтереси і захоплення, що не стосуються побуту, бажання служити іншим.

Близнюки і вогненні знаки

Представниці вогняної стихії — яскраві, активні й енергійні жінки. Вони люблять бути в центрі уваги, легко домагаються прихильності сильної статі. Знаки, які управляються вогнем:

Між вогнем і повітрям багато спільного, ці стихії доповнюють один одного, тому сумісність чоловіка Близнюки і вогняної жінки завжди висока.

Чоловік Близнюки і жінка Овен

Така майже ідеальна пара: чоловік і жінка відразу відчувають сильне тяжіння. Це союз двох однодумців, які прагнуть до однієї мети. Жінка м’яко керує чоловіком, підтримує його і направляє. Важливе значення має сексуальна сумісність, спальня стає місцем примирення після будь-яких сварок.

Сварки між повітряним і вогненним знаком трапляються, адже вони досить різні. Чоловік не завжди готовий до бурхливих проявів почуттів жінки, керованої Марсом, адже вона уміє сильно любити, так і сильно ненавидіти. Дружину обурює легковажність і непостійність чоловіка, хоча вона і сама часто страждає подібними вадами. Відносини здатні вбити зради: ні один із знаків не відрізняється вірністю.

Чоловік Близнюки і жінка Лев

Чоловіки Близнюки і жінка Лев мають високу сумісність. Хлопець і дівчина розуміють це з першої зустрічі, швидко зав’язують стосунки. Лідером в парі буде Левиця, чоловікові абсолютно не заважає така ситуація. Дружина стане відмінною господинею дому і при цьому знайде час і на власну кар’єру. В парі з Левицею чоловік досягне великих висот, ніж з ким би то не було.

В один прекрасний момент Левиця зрозуміє, що звалила на себе всі обов’язки. Вона сильна жінка, але всьому є межа. Щоб розбіжностей не виникало, чоловікові потрібно брати на себе більше відповідальності, цінувати свою половинку. Жінка повинна пам’ятати про волелюбність свого чоловіка, тоді пара проживе разом багато щасливих років.

Чоловік Близнюки і жінка Стрілець

Ця дуже гармонійна пара, чоловік і жінка прекрасно доповнюють один одного. Стрілець стане для чоловіка ангелом-хранителем, дасть мотивацію до підкорення нових вершин. Жінка придбає в такому союзі нові знайомства і зв’язки, навчиться простіше сприймати світ. Подружжя рідко побачиш будинку, вони подорожують разом, затівають нові проекти, нерідко авантюрні.

Конфлікти виникають на фінансовій ґрунті. Обидва партнери ризикують грошима, а потім пред’являють претензії один одному через їх втрати. Чоловік занадто необов’язковий, це бентежить і дратує жінку. Подружжя надто прямолінійні, завжди говорять в очі те, що думають. Постійні сварки, з’ясування стосунків теж не кращим чином впливають на відносини.

Близнюки і земні знаки

Земля — символ родючості й материнства. Жінки, народжені під знаком цієї стихії, спокійні, врівноважені, відмінні господині. Знаки, якими управляє земля:

Багато що у відносинах з представниками цих знаків залежить саме від чоловіка і його бажання продовжувати зв’язок.

Чоловік Близнюки і жінка Телець

Такі пари зустрічаються не дуже часто, в сімейному житті вони постійно ведуть боротьбу. Хлопець і дівчина можуть багато чого знайти в цьому союзі, якщо навчаться поступатися один одному. Чоловік поряд з жінкою Тельцем стає заповзятливим і серйозним. Жінка перестає бути такою консервативною і зацикленої на матеріальній стороні життя.

Вже з перших днів спільного життя партнери бачать свої відмінності. Жінку непостійність дратує чоловіка, його постійну відсутність вдома, невиконані обіцянки. Чоловік не розуміє крайнього матеріалізму своєї дружини, її впертості та повільність. Партнери всі говорять один одному в очі. Скандали набувають катастрофічного характеру, поки пара не розлучається остаточно.

Чоловік Близнюки і жінка Діва

Представники цих знаків здатні закохатися один в одного. Чоловік спробує завоювати незвичайну, витончену дівчину, щоб пережити ще одна пригода. У шлюбі вони можуть багато чому навчитися один в одного. Чоловік стає більш організованим і дисциплінованим, дружина починає дивитися на речі ширше, заряджає оптимізмом. На жаль, відмінностей між повітряним і земним знаком стільки, що вони рідко користуються можливостями свого союзу.

Педантична, дисциплінована й організована Діва абсолютно не розуміє Близнюка. Чоловік вносить у її ідеальний світ хаос, чому жінка приходить у відчай. Чоловікові дуже скоро стає нудно в своєму будинку, де все підпорядковано системі, він йде шукати пригод на стороні. Без роботи над собою пара розпадається, союз не врятувати навіть років спільного життя.

Чоловіки Близнюки і жінка Козеріг

Сумісність чоловіка Близнюки і жінки Козерога низька, хоча такий союз має перспективу. Близнюки є інтелектуальним знаком, що імпонує Козерогові. Жінку захоплять цікаві розмови, грандіозні плани, про які постійно розповідає чоловік. Він зацікавиться скритної і загадковою дівчиною, захоче розкрити її таємницю. На жаль, між партнерами стільки відмінностей, що спокою в сімейному житті їм не бачити.

Чоловік не терпить одноманітності та обмежень, він не може сидіти в чотирьох стінах. Козеріг намагається прив’язати до себе всіх партнерів, вона любить стабільність, спокій. Дівчина цього знаку Зодіаку не дуже товариська, галасливі компанії її стомлюють. Вона не може скласти компанію чоловікові, але при цьому хоче, щоб він завжди був поруч. Фінансові питання теж стають причиною розбіжностей.

Близнюки і водяні знаки

Представниці водної стихії ніжні, чуттєві і пристрасні. Вони сильно прив’язуються до своїх партнерів, шукають постійних відносин, а не випадкових зв’язків. Ось якими знаками управляє вода:

Чоловік Близнюки погано сумісний з водними знаками. Він не може проникнути в їх внутрішній світ, стихія повітря і води існують паралельно і рідко перетинаються.

Чоловік Близнюки і жінка Раку

Стосунки в цій парі можуть скластися непогано, якщо партнери досить зрілі і духовно розвинені. Чоловікові забезпечений домашній затишок і вірна підтримка дружини. Рак знайде в такому союзі впевненість, оптимізм. Любовна зв’язок між знаками повітря і води сповнена чуттєвості, емоцій, поки Близнюкам вона не набридне. На жаль, такі пари часто розпадаються ще на етапі дошлюбних відносин.

Основна проблема пари — нерозуміння. Взаємини між цими знаками рідко будуються на довірі. Рак замкнутий, якщо спробувати його витягнути з панцира, чинить шалений опір. У свою чергу жінка постійно хоче влізти на територію чоловіки, обмежити його свободу. Таке абсолютно неприйнятно, про це розповість будь-астрологічний форум.

Чоловік Близнюки і жінка Скорпіон

Цей союз завжди складний і заплутаний, а також вибухонебезпечний, подібно вулкану. Чоловік захоплений загадковістю і магнетизмом жінки Скорпіона. Вона красива, пристрасна і сексуально приваблива. Жінка бачить перед собою розумного й освіченого чоловіка, готового показати їй надзвичайно цікавий світ. Любов і пристрасть поглинають пару, партнери не помічають відмінностей у своїх характерах. Але протиріччя між знаками води і повітря дуже швидко дадуть про себе знати.

Парі важко визначити, хто в ній ведучий, а хто підлеглий. Жінка готова поступитися чоловікові, щоб прив’язати його до себе. Але таким чином вона ніколи не досягне мети, лише втратить себе. Чоловік не хоче віддати ні краплі своєї волі і при цьому прагне зайняти лідируючу позицію в сім’ї. Постійні суперечки, сварки, маніпуляції і обмани ведуть до розриву. Подружжя довго живуть за інерцією, конфліктуючи, змінюючи один одного, йдучи і повертаючись.

Чоловіків Близнюки і жінка Риби

Чоловікові Близнюки нічого не варто підкорити серце жінки Риб. Вона теж приваблює його своєю мрійливістю, чутливістю і емоційністю. Хлопець і дівчина можуть навіть вступити в шлюб, але відносини між ними будуть непростими. Гармонії в такій сім’ї можна досягти, лише приклавши титанічні зусилля. Часто пара живе в одному домі, але кожен має свої інтереси.

Жінка нерідко стає заручницею власної любові. Вона прив’язана до чоловіка всім серцем, але не може його зрозуміти і примириться з особливостями характеру. Чоловік прагне опікуватися Рибу, але не може зрозуміти до кінця її бажань. Він не звик довго терпіти і розгадувати таємниці чужої душі, бо чоловік з такої родини йде першим, залишаючи жінку страждати.

Вплив Місяця і року народження

Близнюки — подвійний знак, він не любить стабільності і постійності. Чоловікові важко знайти собі пару, з якою він буде повністю сумісним. Йому здається, що десь там, за рогом, його чекає справжня любов. Вічний пошук не приносить Близнюкам щастя. Нерідко вони все життя залишаються одні, так і не відшукавши свою половинку і заздрячи іншим щасливцям.

Сумісність знаків Зодіаку в любові залежить не тільки від Сонця, також вносить корективу Місяць. Якщо місячний асцендент у Близнюків знаходиться в знаку земної стихії, вони спокійніше, більше цінують сім’ю. Вогонь додає характером шаленства, емоційності, пристрасті. Такий чоловік часто досягає неймовірного успіху в житті. Вода робить Близнюків проникливими і глибокими. Жінкам краще триматися подалі від таких чоловіків. Вони заворожують, спокушають, але рідко виконують свої обіцянки.

Років народження астрологи теж надають значення. Близнюкам краще всього підходить Мавпа, Півень і Кабан. Непогано відносини складаються, якщо партнер — Дракон, Тигр або Кінь. Гірше ситуація, коли партнер — Змія, Кролик чи Коза. Зовсім погано складаються стосунки з людьми, рік народження яких — Бик, Собака або Щур. Але всі протиріччя можна подолати, якщо люди дійсно люблять один одного і хочуть побудувати відносини, основані на взаєморозумінні.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: