Сумісність Діви з іншими знаками

Діви — символ раціональних і практичних людей. Представники знаку відрізняються підвищеною вимогливістю до вибору партнера. Саме тому важливо визначити сумісність Діви з іншими знаками Зодіаку.

Зміст:

сумісність діви з іншими знаками

Сумісність Діви з іншими знаками

Характеристика знака

Люди, народжені в період з 24 серпня по 22 вересня, знаходяться під заступництвом знака зодіаку Діва. Представники цього знаку відрізняються тонким смаком, акуратністю і розсудливістю. Вплив Місяця на гороскоп Дів робить їх педантичними до дрібниць, а Венера змушує прискіпливо ставитися до вибору партнерів, найбільш підходящими» з яких є представники знаків Землі. Негативними рисами характеру людей знака є їхня звичка всіх і все критикувати і надмірна охайність, яка іноді доходить до абсурду.

Рік народження за китайським гороскопом вносить деякі зміни в характеристику представників знака:

 • Рік Пацюка додає працьовитість і ощадливість.
 • Рік Бика – консерватизм і прискіпливість.
 • Рік Тигра – вірність і гарне почуття гумору.
 • Рік Кролика – чуйність і передбачливість.
 • Рік Дракона – розсудливість і винахідливість.
 • Рік Змії – економність і обачність.
 • Рік Коня – врівноваженість і надійність.
 • Рік Кози – цілеспрямованість і організованість.
 • Рік Мавпи – життєлюбність і практичність.
 • Рік Півня – комунікабельність і чарівність.
 • Рік Собаки – відданість і дружелюбність.
 • Рік Кабана – добросердечність і життєрадісність.
 • Чоловік Діва і жінки знаків Води і Повітря

  Для «вередливої» чоловіки Діва сумісність з іншими знаками надзвичайно важлива. Жінки знаків Води в цьому плані — вибір не ідеальний, але цілком допустимий. Що ж стосується дівчат знака Повітря, то з ними відносини у хлопця навряд чи складуться. Розглянемо, з ким з дівчат чоловік зможе «скласти» вдалу пару, а з ким мова йде лише про дружбу.

  Риби

  Гороскоп сумісності чоловіка Діви і жінки Риби дає можливість партнерам побудувати досить непогані стосунки. У такому союзі чоловік стає більш відповідальними і рішучими, до чого його змушує «недбалість» Риб. Жінка в партнері бачить надійного друга і чуйного коханця. Недоліками таких відносин є відмінності в характерах представників знаків і їх спроби переробити один одного.

  Скорпіон

  Що ж стосується сумісності чоловіка Діви з жінкою знака зодіаку Скорпіон, то її можна оцінити як «п’ятдесят на п’ятдесят». У цьому випадку відносини залежать від самих партнерів. В чоловіку і жінці багато відмінностей, які, «переважують» все подібності між ними, але, і такий союз цілком можливий. Найцікавіше, що зблизити партнерів зможуть їх недоліки: «критиканство» і педантичність. Однак сильній жінці Скорпіон чоловік Діва може здатися пасивним і нерішучим, а він, у свою чергу, звинуватить партнерку в спонтанності прийнятих рішень.

  Рак

  Сумісність чоловіка знаку Діва з жінкою Рак доволі непогана, а такий союз можна вважати цілком перспективним. Представники знаків мають багато спільних рис характеру і можуть досягти взаєморозуміння. Негативними моментами є впертість дівчата і педантичність хлопця, що здатні зруйнувати стосунки. Якщо партнери згодні піти на поступки один одному і не боротися за лідерство в парі, то такий союз може стати цілком щасливим.

  Водолій

  Гороскоп сумісності чоловіка Діва і жінки Водолій не надто балує цю пару хорошими передбаченнями. Тим не менше, і вони зможуть створити міцний союз, якщо постараються. Відносини представників знаку не будуть пристрасними і романтичними. Вони швидше нагадують дружбу, ніж любов. Суперечності між партнерами виникнуть на ґрунті неприйняття хлопцем товариського характеру дівчини і її потяг до новим враженням. Мораль і спроби «приручення» можуть змінити ставлення жінки до партнера в гіршу сторону.

  Терези

  Сумісність чоловіка знаку Діва з жінкою знака Терези досить низька. Хлопець більш консервативний і «приземлений», що з часом розчарує дівчину Терези. Непорозуміння можуть виникати на ґрунті «заощадливості» чоловіки і нестриманості у витратах жінки. В цілому, щоб співіснувати більш-менш мирно, партнерам доведеться дуже постаратися.

  Близнюки

  Гороскоп сумісності чоловіка Діви і жінки Близнюки визначає цю пару, як одну з найбільш слабких. Раціональний хлопець і навіжена дівчина — це дві великі протилежності, яким нелегко знайти взаєморозуміння. Товариська жінка Близнюки буде дратувати партнера своїм бажанням бути в «центрі подій», а він, у свою чергу, набридне дівчині занудством і бажанням тримати все під контролем. Якими б ні були причини, які звели таких різних людей, але фінал їх спілки часто буває досить жалюгідним.

  Чоловік Діва і жінки знаків Землі і Вогню

  З тих, хто сумісний з Дівою чоловіком найкраще, можна виділити представниць знаків Землі. Будучи представниками однієї стихії, партнери напевно знайдуть спільну мову і зможуть бути щасливими разом. Що ж стосується дівчат знаків Вогню, то тут справа йде інакше. Вони практично несумісні з хлопцями знаку Діва.

  Козеріг

  Чоловік Діва непогано сумісний з жінкою Козеріг. Цих двох зближує стриманість у почуттях і раціональність у вчинках. Недоліком таких відносин може стати бажання партнерів співіснувати так, щоб їх інтереси не перетиналися, а це загрожує повною відстороненістю один від одного і втратою взаємного інтересу. Щоб цього не сталося, хлопцю і дівчині необхідно знайти загальну справу і проводити більше часу разом.

  Телець

  Чоловік Діва прекрасно сумісний з жінкою Тілець в любові, що дає парі можливість побудувати відносини. Однак якими вони будуть, залежить лише від самих партнерів. Обидва представника знаків володіють спокійним і раціональним характером і не схильні до бурхливого вияву почуттів. Вони люблять порядок і цінують розміреність у всьому, що дозволить створити міцну сім’ю з хорошою атмосферою всередині неї. Недоліком такого союзу може стати звичка партнерів збирати образи і виливати їх всім скопом на опонента.

  Діва

  Згідно таблиці сумісності Діви з іншими знаками зодіаку, дві Діви легко знайдуть спільну мову. Основою їх союзу буде стабільність і розміреність життя. У відносинах партнерів не вирують «африканські пристрасті», немає місця несподіваних сюрпризів, і вони наперед знають, що скаже або зробить «друга половинка». Все, здавалося б, чудово, але не занудьгують закохані?

  Стрілець

  Гороскоп сумісності чоловіка Діви і жінки Стрілець не обіцяє закоханим нічого хорошого. Це, напевно, сама низька сумісність Діви з іншими знаками. На самому початку відносини партнерів виглядають багатообіцяюче, але чим краще дівчина і хлопець будуть дізнаватися один одного, тим більше буде відчуватися прірву між ними. З’являться розбіжності і сварки, які з дрібних переростуть у глобальні.

  Лев

  Чоловік Діва мало сумісний з жінкою Лев. Вся справа в тому, що, порівняно з Левицею, хлопець має більш слабким характером. Сильною дівчині захочеться взяти його під своє крильце, але чи сподобається це чоловікові? Ці досить незвичайні відносини може врятувати лише велика любов між партнерами і вміння знаходити компроміси.

  Овен

  Чоловік Діва, якщо і сумісний з жінкою Овен, то цей показник не перевищує 40 відсотків. В Овні хлопцеві не підійде її товариськість і бажання постійно перебувати в центрі уваги. Дівчина любить красиві речі і може бути легковажна у витратах що також не сподобається чоловікові. Всі претензії партнера Овна приведуть в обурення і послужать причиною конфлікту.

  Жінка Діва і чоловіки знаків Води і Повітря

  Розглянемо, з ким сумісна Діва, а з ким її сумісність мінімальна. В цьому плані чоловіки знаків Води і Повітря — не найкращі кандидати в другі половинки. Винятком є хлопці знаку Рак, з якими у Діви практично ідеальна сумісність. Непоганим партнером для жінок знака може виявитися і Скорпіон.

  Риби

  Гороскоп сумісності жінки Діва і чоловіки Риби свідчить, що такий союз оптимізму не вселяє. Шлюб між представниками знаків – велика рідкість. Це пов’язано з тим, що практично з першої зустрічі партнери відчувають різницю в характері і поглядах на життя. Боязкий і нерішучий чоловік Риби навряд чи припаде до смаку рішучої і практичною жінці. Така пара може скластися лише за допомогою великої взаємної любові та неймовірних зусиль з боку обох партнерів.

  Скорпіон

  Сумісність жінки Діва з чоловіком знака зодіаку Скорпіон на перший погляд здається практично мінімальної, а шлюб між ними — неможливим. Для жінки незрозуміла емоційність і незалежність Скорпіона. Чоловіка буде дратувати раціональність і любов до порядку партнерки. Що ж стосується сексуальної сфери, то тут у представників знаків набагато більше спільного, що і рятує ситуацію. В цілому, такий союз можливий лише в тому випадку, якщо партнери не будуть змагатися один з одним за верховенство в парі і навчаться мирно вирішувати спірні питання.

  Рак

  Сумісність дівчата знаку Діва з хлопцем Рак практично ідеальна. Партнери розуміють один одного з півслова і мають багато загальних рис характеру. Шлюб між представниками знаків буде вдалим у всіх відношеннях і піде на користь їм обом. Чоловік стане більш впевненим у собі і рішучим, а дружина придбає м’якість і романтичність. У ліжку коханців не будуть кипіти вогненні пристрасті, але задоволення доставити вони один одному цілком зможуть.

  Водолій

  Пари жінки Діви і чоловіка Водолія рідко складається, а шлюб практично неможливий. Вся справа в тому, що на початковому етапі відносин представники знаків розуміють, що абсолютно несумісні і припиняють спроби зблизитися, вважаючи, що так буде краще для них обох. Дівчина і хлопець не мають практично ніяких точок дотику і вважають свою думку єдино правильним. Зблизити партнерів зможуть загальні інтереси і досягнення компромісу.

  Терези

  Невисока сумісність жінки знаку Діви з чоловіком знаку Терези дає партнерам мало шансів на хороші відносини. Подібний союз буде наповнений конфліктами і протиріччями, вирішити які досить складно. Шлюб між представниками знаків також не буде успішним. Прагматичну жінку Діву навряд чи влаштує слабкий і нерішучий чоловік Терези, не здатний взяти відповідальність на себе. Сильна дівчина просто придушить хлопця, вказуючи йому, що потрібно робити і критикуючи без міри.

  Близнюки

  Сумісність у любові у чоловіка Близнюки і жінки Діва далеко не найкраща. Яскравий і легкий на підйом хлопець Близнюки швидко підкорить серце дівчини. Діва також не залишить байдужим обранця. Вся казка любові триватиме до тих пір, поки партнери не пізнають один одного краще. У жінці Близнюкам не вистачить легкості і романтизму, а Діву будуть напружувати часті відлучки коханого. Однак у стосунків є шанс, якщо партнери перетворять любов у дружбу зі спільними захопленнями і колом спілкування.

  Жінки Діва і чоловіки знаків Землі і Вогню

  Що стосується сумісності Дів з іншими знаками, то тут абсолютними фаворитами є хлопці знаків Землі. З ними у жінок відносини складуться найкраще. Представники знаків Вогню практично не сумісні з Дівами. З ними у дівчат мало спільного і такі союзи мають невеликі шанси на життя.

  Козеріг

  Нехай сумісність в любові чоловіка Козерога і жінки Діви не ідеальна, але і поганий її назвати не можна. Представники знаків мають багато спільного, що, безумовно, великий плюс для відносин. Це два практичних і цілеспрямованих людей, які не схильні витати в хмарах. У сексуальному плані коханців чекають приємні сюрпризи, що зблизить і зміцнить їх союз.

  Телець

  Жінка Діва має хорошу сумісність з чоловіком знаку Телець. Це одна із самих поєднуваних пар з участю Діви. Відносини представників знаків будуть будуватися на взаємній любові і повазі. Вони, як дві половинки одного цілого будуть доповнювати один одного. У Тельці жінка знайде не тільки люблячого чоловіка, але і вірного друга. Сама ж вона з великим задоволенням забезпечить коханому надійний тил.

  Стрілець

  Діва Гороскоп сумісності жінки і Стрілець чоловіки зазначає «провальність» всіх починань партнерів в плані любові. Схильний до авантюр чоловік Стрілець постійно буде провокувати дівчину, змушуючи її ревнувати. Жінка, маючи сильний характер, не буде мовчати, що призведе до сварок і з’ясувань відносин. Результат розбіжностей між партнерами не змусить себе довго чекати.

  Лев

  Діва Гороскоп сумісності жінки і чоловіки Лев не дає представникам знаків гарантії, що їх союз буде вдалим. Якщо дівчина прийме Лева таким, який він є і подарує йому свою любов і вірність, то пара може скластися цілком. Чоловікові для цього потрібно приділяти більше уваги коханій, а не своєї персони. В цілому, це досить суперечлива сумісність Діви зі знаками.

  Овен

  Жінка Діва має низьку сумісність зі знаком Зодіаку Овен. Дівчині буде незрозуміла незалежність і імпульсивність Овна. Його загули з друзями здадуться жінці неповагою до їх відносин і конкретно до неї самої. У відповідь на критику і закиди хлопець буде все більше віддалятися від партнерки, а зрештою і зовсім втратить до неї інтерес.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: