Сумісність чоловіка Водолія з іншими знаками

Чоловік водолій – це неординарна особистість, життя з яким ніколи не буде нудною. Живучи з ним, його партнер або партнерка ніколи не знає, яким буде день і куди він приведе. Дізнаємося докладніше, чого чекати то таких людей в сімейному житті, з ким сумісний водолій чоловік і яка сумісність чоловіка водолія з іншими знаками. Але спочатку дізнаємося більш детально про характер чоловіка водолія, і що він чекає від шлюбу зі своєю обраницею.

Зміст:

сумісність чоловіка водолія з іншими знаками

Сумісність чоловіка Водолія з іншими знаками

Загальний опис знака водолія чоловіки

Чоловік водолій – вигадник і фантазер, це основні його характеристики за гороскопом. Він не бачить своє життя спокійним і розміреним, так як ними керує тяга до пригод. В його уяві кожен день подібний казці, в якій він головний персонаж. Однак його перевага є і його недоліком одночасно, так як жити в казці порівнянно на погляд, на світ в рожевих окулярах.

Щоб зацікавити чоловіка-водолія, потрібно проявити всю свою жіночність і хитрість. Він не любить тих, хто відкривається перед ним повністю, не залишаючи ні краплі загадки. Жінка для нього – це повість, яка частково пишеться їм самим. У нього є тяга до таємниць, немає нічого солодшого її розгадки.

У обраниці чоловіка водолія повинен бути добре підвішений язик, адже йому так важливо мати гідного співрозмовника. До речі, найчастіше темою розмови буде сам чоловік, так як він вважає себе важливою і вкрай цікавою персоною.

Що чекає водолій чоловік від шлюбу

Чоловік водолій і шлюб – це два несумісних поняття. Не чекайте від нього прагнення приборкати себе штампом у паспорті раніше 35 років. Навіть якщо він і зробить вам пропозицію, швидше за все, на те будуть вагомі причини – такі як вагітність дружини або матеріальна вигода, хоча це і маловірогідно.

Навіть якщо вам і не вдасться затягнути водолія в ЗАГС, не впадайте у відчай. Справа в тому, що він не схильний до зрад і буде вірний тільки вам, не залежно від статусу відносин. Є не так багато причин, по яких чоловік може зважитися на припинення відносин – це патологічне постійне обмеження свободи дій, а також впровадження в його особистий простір. Ті хто хоч раз зробив замах на його свободу, автоматично заносяться у чорний список. В ідеальному вигаданому світі немає місця контролю і надзирательству, тому намагайтеся тримати дистанцію.

У шлюбі чоловік у такому шлюбі практично ідеальний, так як він не робить зі своєї обраниці рабиню. Їй не доведеться обходити його, готувати сніданки та обіди в офіс, все це по плечу водолію самостійно. Також водолій чоловік – чудовий батько, він із задоволенням проводить час з дітьми, придумуючи креативне проведення часу з сім’єю.

Що чекає овна жінку в такій парі

Такі відносини схожі на спалахи сонячної енергії яскраво як вранці, то тьмяно, як в самий похмурий день. Вони тягнуться один до одного на подобу двох магнітів, але з’єднавшись, не можуть залишатися разом надовго.

Жінка овен дуже конфліктна для описуваного чоловіки, а це в свою чергу стомлює. Для овна жінки такий обранець не є ідеалом, вона постійно длубається в його характері, намагається підлаштувати його під себе. Загальновідомий факт, що Водолій чоловік не може діяти прямо, постійно відхиляючись від наміченої мети. Це найбільше дратує овна, який звик жити за чітким планом.

Водолію, звиклому до свободи дій, важко змиритися з тим, що овен жінка буде прагнути його контролювати в усьому і завжди. Йому важко уявити таку ситуацію, коли хтось буде їм рукодовить. Хоча пристрасність і гострий язик овна роблять свою справу, змушуючи водолія закривати на все очі.

Союз з близнюками жінкою

Водолію припадає такий союз у душі, так як в ньому немає стабільності, а кожен день стає новою пригодою. Обидва партнери прагнуть до пізнання нового, люблять подорожувати, займатися новими спільними заняттями. Цьому сприяє те, що обома знаками керує Місяць. Для них важливо все робити разом – гуляти, спілкуватися, дивитися фільми в кінотеатрі і навіть банально готувати вечерю спільно. Можна сказати, що це одне з найкращих поєднань.

Важливо не поспішати з одруженням, щоб не злякати тільки що зародилися почуття. Краще залишити все як є, і насолоджуватися тим, що вони створили зараз. Такий тандем може існувати роками, партнерам буде дуже комфортно один з одним.

Якими будуть відносини у рака з водолієм

Ці два знака зодіаку погано уживаються один з одним. Це дві частини пазла, які ніколи не зможуть з’єднатися воєдино. Незважаючи на те, що в плані сексу з них все складається вдало, в побуті їм буде вкрай некомфортно. Вони не в змозі витримати елементарних випробувань, з якими вони стикаються в повсякденному житті.

Чим далі заходять їхні стосунки, тим важче їм доводиться разом. Тільки якщо жінка рак будуть докладати максимум зусиль для збереження союзу, є хоча б найменші шанси на збереження шлюбу. Найкраще відносини складаються тоді, коли жінка рак народжена в рік тигра, пацюки, кролики, мавпи або півня, а водолій чоловік — собаки або вівці.

Союз чоловіка водолія з левицею

У цій парі є чимало точок дотику, вони з легкістю знаходять спільну мову і приходять до єдиної думки в суперечках і конфліктах. Говорячи про сумісність водолія чоловіки з левом жінкою, можна сказати, що вона досить висока. Це пояснюється м’яким і поступливим характером жінки лева. Пара лев і водолій – це зразок наслідування, дивитися на них, коли вони разом, одне чудо. Якщо їм випав шанс відвідати разом вечірку або день народження спільного друга, будьте впевнені, вся увага буде прикута тільки до них, настільки гармонійно пара виглядає разом. У них є багато спільних рис – потяг до всього гарного і бездоганній, а також зайвий перфекціонізм.

Єдиною причиною сварок може стати нестабільне фінансове становище пари. Якщо ж у даному питанні немає недомовок, і обох влаштовує нинішній стан справ, не варто турбуватися про спільне майбутнє, вона з великою ймовірністю буде безхмарним.

Діва, водолій

Це не дуже вдало поєднання, яке може скластися у чоловіка водолія з представниками інших знаків зодіаку. Діва буде прагнути в усьому бути першою, і підпорядковувати водолія правилами, які сама ж і буде встановлювати. Всі ми пам’ятаємо про волелюбність чоловіки, про це в даній статті згадувалося вже не раз. Звичайно, миритися з таким пресингом він не стане і рано чи пізно стане ініціатором розриву подібних відносин.

Водолій чоловік – це творча особистість, йому життєво необхідно відчувати політ і мати можливість широко розставляти свої крила. Діва ж є дріб’язковою, звикла загострювати увагу на нікому не потрібних дрібницях.

В шлюбі відносини можуть скластися тільки тоді, коли зустрічається водолій чоловік, народжений у рік дракона, бика, кролика або змії, а дружина-діва народжена в рік коня, свині, кози, кролика або кабана.

Можливо майбутнє з вагами

Одне з найбільш вдало сформованих поєднань серед усіх знаків зодіаку. Якщо вірити гороскопам, ці двоє ніби створені один для одного. У відносинах вони будуть почувати себе комфортно і невимушено. Партнерам не доведеться грати ролі і надягати чужі маски, вони будуть цікаві один одного такими, якими їх створила сама природа. Причому сумісність у водолія з вагами буде високою практично у всіх сферах життя. Для навколишніх людей з пари буде схожа на героїв любовного роману, на зразок Ромео і Джульєтти, настільки трепетними будуть їх стосунки і щиру любов.

Бути чи відносин водолія зі скорпіоном

Чого чекати від такої пари? Відповісти на це питання однозначно не вийде, так як відносини не складаються рівно і гладко. Якщо побудувати графік або діаграму розвитку їх відносин, це будуть стрибкоподібні хвилі – не варто чекати сталості в цій парі. З одного боку – це добре, так як водолій любить все неординарне, і терпіти не може буденності навіть у відносинах. Але виникає питання, чи потрібно водолію чоловікові все це зі скорпіоном? Даний знак відрізняється своїм непростим характером. Водолію буде нелегко ужитися зі скорпіоном, терпіти і прощати його витівки, шпильки на свою адресу і частий цинізм.

Союз чоловіка водолія з тельцем жінкою

Ці відносини не так погані для водолія. Йому буде зручно жити з дівчиною тельцем, завдяки тому, що вона знає до нього підхід. В її характері є все те, що він звик цінувати в жінках – ніжність, чуттєвість, розуміння і підтримку. Крім того, жінка телець – чудова господиня, в їхньому домі завжди буде чисто і затишно. Але питання в іншому, чи треба все це водолію? Адже він не шукає зручності, він шукає собі партнера по життю, з яким можна відкривати світ і пізнавати нові обрії. Швидше за все, прагнення стрільців до більш спокійного проведення часу не стане шляху розвитку відносин і поставить крапку на їх продовженні. Хоча, звичайно, все як завжди буде залежати тільки від водолія.

Яка сумісність із жінкою козерогом

У такому тандемі емоції будуть брати верх над усім. Водолій – непересічна особистість, яка звикла проживати життя легко і весело, часто не замислюючись про наслідки своїх рішень і вчинків. Козерогові жінці теж хотілося б жити також, грунтуючись тільки на своїх відчуттях і почуттях. Але щось в ній є таке, що не дає можливості відчувати себе настільки легко. Саме з цієї причини жінка козеріг обтяжує до водолія, намагаючись перейняти манеру життя.

Водолій ж не проти поділитися життєвим досвідом, хоча від самих відносин він шукаємо трохи іншої – більшої легкості і невимушеності. Якщо жінка не готова дати цього чоловікові, водолію такі відносини швидко набриднуть.

Чи є майбутнє в парі двох водоліїв

Такі відносини в звичайному житті зустрічаються досить рідко. Цьому є логічне пояснення – предмети і люди з однаковим зарядом відштовхуються один від одного. Так само відбувається і у відносинах водолія з водолієм. Вони не зможуть ужитися разом, так як будуть вимагати один від одного неможливих речей. Як може скластися спільне майбутнє, якщо ніхто з них не готовий брати на себе відповідальність і будувати якісь життєві плани. Навіть якщо складеться пара, і якийсь час партнери зможуть прожити разом, про шлюб в даному випадку не доводиться замислюватися. Це яскравий приклад того знака, з ким не сумісний водолій чоловік.

Відносини водолія і жінки риби

Ці відносини точно не можна назвати нудними, емоції будуть литися через край. Справа в тому, що риба – натура творча і звикла до всього підходити саме з такого ракурсу. Це не може не імпонувати водолію, має такий же погляд на життя. З боку вони будуть виглядати, як класична італійська пара з яскравими запам’ятовуючими скандалами з биттям посуду і таким же пристрасним примиренням, коли вони можуть днями і ночами не виходити зі своєї спальні. Однак, коли мова зайде про шлюб така імпульсивність і загострення відносин можуть зіграти з ними злий жарт, роблячи їх же гідність недоліком.

У висновку скажемо про те, що відносини водолія з іншими знаками зодіаку в своїй більшості складаються досить непогано. А говорячи про сумісність чоловіка водолія, можна сказати, що всі 12 знаків можуть створити непогані стосунки а тандемі. Основні проблеми виникають тоді, коли справа доходить до узаконення стосунків, тобто до шлюбу. Саме водолій чоловік виявляється неготовим до такого серйозного кроку і часто розриває досить вдалі і щасливі відносини.

Якщо ви все-таки наполегливо хочете створити з таким чоловіком міцну сім’ю, варто запастися максимальним терпінням і чекати свого зоряного часу, а також проявити максимум уяви і непересічність, адже всі ці якості дуже важливі для тандему чоловіка водолія з іншими знаками зодіаку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: