Сумісність Рака і Рака

Рак – знак Місяця і Води, а значить, володіє великими енергетичними потоками. Великі ревнивці, страшні власники, емоційні, чуттєві і скромні одночасно – всі ці характеристики підходять як для чоловіка-рака, так і для жінки. Розглянемо сумісність раку і раку та їх можливий союз докладніше.

Зміст:

сумісність раку і раку

Сумісність Раку і Раку

Рак-жінка. Чутлива леді

Жінка цього знаку завжди буде привабливою для чоловіків. В ній стільки життя, стихії, емоційності, що вистачить з лишком на двох. Великі потоки енергій, багата фантазія і якась таємниця закрутить голови при першій же зустрічі.

Часта зміна настроїв робить життя з такою особливою захоплюючою. Але при цьому серед представниць цього прекрасного знака дуже багато дівчат з холодним і розважливим серцем.

Вміння зберігати секрети – великий плюс в роботі чи бізнесі.

Тому в її гаманці і кредитних картах завжди є немаленька сума на «чорний день». Але з-за природного вміння «місячної» красуні управляти енергетичними потоками цей день рідко настає. Добре орієнтуючись у відсотках, ставках і біржах, вона може тримати під контролем бюджет невеликої компанії або холдингу.

Жінка-рак важко переживає розставання, тому легкі флірти і романи – не її коник. Ця вразлива особа легко прив’язується до людини. І якщо це, нарешті, відбувається, то з іншими стає просто нудно. Їй необхідно відчувати надійне плече і руку друга в житті.

Рак – власник, тому у відносинах часто ревнує. Великі компанії – не її стихія, адже вона береже себе для коханої і дітей.

Чоловік-рак. Брутальний романтик

Чоловіки цього знака схильні до перепадів настрою так само, як жінка. Але якщо прекрасна стать все-таки може керувати цими потоками, то для сильної половини це просто неможливо. Рак керують емоційні скачки, і в такі момент він непередбачуваний. Близьких повинно заспокоїти тільки те, що все це швидко проходить.

При першому знайомстві мовчазний і замкнутий представник знака Місяця може і не справити враження. Цей чоловік завжди оцінює. Він не ризикне кинутися за першою зустрічною, довго буде дізнаватися і перевіряти партнерку. Рак вибере достойнейшую, оскільки легкий флірт і відносини на кілька годин – не варіант. Він не розтрачує себе по дурницях. Якщо ставить перед собою мету завоювати жінку, ніщо не зможе його зупинити.

Вміння доглядати у представників цього знака не відняти: вишукані компліменти, вдалі подарунки та незабутні побачення супутниці забезпечені. Оточать увагою, обеззброїть і доб’ється свого так швидко, що жертва навіть не зрозуміє, як вона опинилася в руках цього красеня.

Перше побачення

Сумісність зодіаку рак і рак заснована на природному магнетизмі обох. Чоловік і жінка цього знаку дуже довго будуть придивлятися один до одного, але на першому побаченні симпатія виникне відразу. Рак зазвичай уважно розглядає співрозмовницю, попутно аналізуючи, яка ж вона – його супутниця. Завдання жінки в такому випадку – все взяти в свої руки!

Місячна красуня цього знака – емоційна і тонка натура. Мудро і вміло розставивши мережі, вона зможе вивідати всю потрібну їй інформацію.

Поспішати і підштовхувати раку до серйозних вчинків не варто. І засмучуватися з приводу зовнішнього байдужості співрозмовника теж. Після романтичної вечері чоловікові-раку потрібно буде час для оформлення своїх почуттів і відчуттів в слова і вчинки. Він сам подзвонить чи напише. І спокутує у своєму уваги. Тому що цей знак в чоловічому втіленні домагається свого: повільно, але вірно.

Жінки-раку буде досить легко на першому побаченні. Вона зробить все, щоб сподобатися цього незвичайного чоловіка. Через пару годин рак і рак очаруются один одним, оскільки побачать схожі риси характеру, відчують рідну душу, тому дружба між ними зароджується відразу.

Побудова любовних відносин всередині такого союзу вимагає багато зусиль, особливо з жіночої сторони.

Секс між Раком-чоловіком і рак-жінкою

У любовних стосунках можна говорити про сумісність чоловіка рак з жінкою рак.

Чоловік цього знака зодіаку дуже чуйний і ніжний, навіть сором’язливий.

Сексуальне життя таких людей насичена злетами і падіннями, різкими і несподіваними змінами настроїв і поворотами сюжету. Жінка місячного знаку зі своєю емоційністю зможе втілитися в різних образах. У ліжку нудно не буде. З іншими знаками зодіаку такої єдності і розуміння зазвичай не виходить.

5 заборон в ліжку між раком чоловіком і жінкою рак

Стосунки у шлюбі

Сумісність знаків рак і рак у шлюбі невисока. З-за того, що характери схожі, буде важко, але любов і терпіння творять чудеса.

Чоловік рак і жінка рак вважають місцем своєї сили будинок. Не дивно, що серед них так багато любителів садівництва і городників. Ці місячні знаки облаштовують навіть самий затишний куточок свого житла з великим задоволенням. Вони завжди поспішають додому, тому що тільки в сім’ї набираються сил, відпочивають душею і тілом.

Чоловік-рак – противник марнотратства і марнотратства, бо гроші – дуже важлива складова усіх сфер життя. Чоловік наповнить сімейний посудину не тільки духовно, але й матеріально. Поєднання таких важливих якостей забезпечить сім’ї фінансову незалежність і достаток.

Для своїх дітей він не пошкодує кровно нажитого, але ці витрати будуть дуже розумними: навчання, розвиток, правильний і корисний відпочинок. Як і у всьому іншому, в сімейному житті цей водяний знак дуже серйозний. Такому чоловікові важливо визнання і повага в сім’ї.

Дружина повністю поділяє ці переконання. Будинок для неї – це фортеця. Тут можна досхочу поплакати над фільмом, навести ідеальну чистоту і приготувати чудовий пиріг. Складно знайти в будинку у такий господині неполитые квіти, пил на меблях або старі фіранки.

Кухня і дитяча – в цих місцях жінки водяного знака відчувають себе як «риба у воді». Дітям з такою мамою тепло і надійно. І самі матері довго і важко відпускають з родинного гнізда своїх чад. І скільки б років не пройшло, в житті дітей завжди є тиха і затишна гавань, куди можна повернутися.

В парі рак-рак жінці доведеться дуже постаратися, щоб утримати поряд з собою цього чарівного й романтичного чоловіка.

5 порад для щасливого союзу

 • Ретельно підбирайте слова в розмові. Навіть самий незначний дрібниця, недбало кинуте слово, жорстка і холодна інтонація, різкий жест – і настрій Раку стає жахливим. Йому буде здаватися, що весь світ проти нього, що він невдаха, що любов закінчилася і життя теж. Потім дуже важко самостійно заспокоїтися і повірити в себе. Зайва емоційність – одна з основних барв у палітрі його натури.
 • Хваліть! За кожну дрібницю: забитий цвях або вимиту тарілку, велику зарплату або успішну операцію. Успіхи в роботі не повинні залишитися непоміченими. Тоді відбудуться зміни навіть у зовнішньому вигляді: плечі розправляться, посмішка стане ширше, а обійми міцніше.
 • Не квапте. Швидкість і стрімкість – це не його коник. Раки роблять все грунтовно і надовго.
 • Вміло звертайтеся з однією і головних слабкостей – ревнощами. Погравши на почуттях ревнивця, можна чи домогтися своєї мети, або залишитися ні з чим. Раки не пробачать. Але йти від близької людини для них теж непросто.
 • Турбота і затишок. Чоловіки «місячного знаку» дуже домашні, люблять родину, своїх батьків і дітей.
 • Сумісність пари за східним гороскопом

  Сумісність у любовних стосунках можна перевірити, якщо звернутися до китайським календарем. Виберіть те священне тварина, рік якого народжені ви і ваш обранець. Настав час перевірити, чи складеться пара, і як ви сумісні. Пропонуємо ознайомитися з таблицею сумісності за гороскопом

  Говорячи в цілому про сумісність двох представників цього знака, можна зробити сприятливий прогноз. Даний союз продуктивний, емоційно насичений(любові) і фізично(секс). Порівняно з іншими парами, це одне з найбільш непередбачуваних і яскравих поєднань в астрології. Але зайва чутливість обох може призвести до конфліктів і нерозуміння. Досить просто навчитися поступатися і чути один одного.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: