Сумісність у жінки Овна з іншими знаками

Астрологи кажуть, що ті, хто народився під знаком Овен вміють відчувати справжню пристрасть. Сьогодні поговоримо про жінку-Овене. Що це за людина в любовних відносинах і яка сумісність жінки овна з іншими знаками, давайте розберемося.

Зміст:

сумісність жінки овна з іншими знаками

Сумісність жінки Овна з іншими знаками

Овен і Овен

Знак Овен відрізняється пристрасністю. Це стосується як жінок, так і чоловіків. З першого погляду можна подумати, що жінка і чоловік одного і того ж знака підходять один одному ідеально. З деякими знаками так і виходить, але сумісність Овна і Овна кульгає. Тут поєднання двох вогнів, двох сильних темпераментів, це захоплююче, але недовговічне.

Роман може бути бурхливим, але в результаті обидва партнера втомлюються від такого градуса пристрастей і хочуть більш спокійних відносин. Однак тут ще потрібно звернути на рік, в який народилися партнери. Якщо це поєднання Коза і Кролик, Дркаон і Змія, то таке поєднання східних гороскопів згладжує вогненний темперамент і дає можливість ужитися.

Овен і Телець

Страсна по натурі жінка Овен спочатку може щиро притянуться до чоловіка Тельця. Він такий спокійний, розважливий, а головне здатний витримати її емоційні сплески. Дівчина в цьому випадку може набратися мудрості від Тельця, але навряд чи вони підуть разом за життя. Рано чи пізно цій жінці в такій любові стане нудно.

Можлива навіть зрада, щоб спровокувати розставання. Чоловік Телець навряд чи задовольнить цю дівчину в ліжку, аж надто вона сексуальна. Так, і його навмисна сексуальність, яка проявляється не тільки з ним у трудових відносинах, може дратувати. Але, якщо східний гороскоп такого чоловіка – Кінь або Півень, то шанси на тривалий союз у цієї пари є. Такий чоловік більш темпераментний.

Овен і Близнюки

Сумісність цих партнерів висока. У них схожий темперамент. Вона люблять нове, пригода, це входить в їх цінності. При цьому низька ймовірність того, що партнери увійдуть в сильне злиття і перестануть давати волю один одному. Навпаки:

Овен і Рак

Сумісність цих знаків середня. Якщо жінка Овен знайшла свою споріднену душу в чоловікові Раку, то обом доведеться йти на компроміси для того, щоб зберегти своє сімейне щастя. Перший час жінка може не сприймати чоловіка Раку як сильного партнера, який здатний про неї гідно подбати.

Якщо чоловікові вдасться пережити цей період і довести зворотне, то все складеться. Дуже добре, якщо чоловік у цьому союзі народився в рік, яким протегує Змія або Щур, це додасть йому мудрості. Завдяки цьому він знайде підхід в любові до цієї жінки.

Овен і Лев

Астрологи кажуть, що це ідеальна пара. Сумісність їх дуже висока. Партнери тут живлять один одного взаємним захопленням. Незважаючи на те, що обидва лідери, конкуренції за лідерство у них не відбувається. Навпаки, це справжні соратники. Тут є можливість здобути успіх не тільки в любовних відносинах, але й у бізнесі. Це сильна пара.

Овен і Діва

Простим цей союз не можна назвати. Їх сумісність у відносинах дорівнює приблизно 39%. Спочатку тут може бути сильний сексуальний потяг, але якщо стосунки тривають то виникають розбіжності на рівні цінностей. Чоловік-Діва любить займати положення, коли жінка про нього дбає і захоплюється, а в цьому союзі потрібна взаємна симпатія, оскільки жінка Овен теж його любить. Якщо хочеться зберегти стосунки, то тут партнерам потрібно буде навчитися давати один одному необхідну.

Також обидва люблять покритикувати, від цього теж потрібно позбавлятися. Добре, якщо східний гороскоп чоловіки в цьому випадку – це Кабан.

Овен і Терези

Сумісність цієї пари в процентному співвідношенні являє собою приблизно 58%. Для того, щоб між цими знаками було справжнє сімейне щастя. Це той варіант, коли жінку Овна притягує в партнері те, що він на неї зовсім не схожий. У них зовсім різні темпераменти і характери, але протилежності, як відомо, притягуються один іншому. І один, і другий знак дуже цілеспрямовані.

Це сильні партнери. Вони визнають силу один одного, або ж подавлять один одного. Якщо в цих відносинах жінка Овен, яка за східним гороскопом Коза або Дракон, то їй особливо доведеться попрацювати над смиренністю у своїх відносинах. Такій парі дуже важливо пережити період притирання і виробити власні правила.

Овен і Скорпіон

Ідеальним такий союз не назвеш, але партнери цілком можуть бути щасливі один з одним. В цьому союзі часто можна зустріти загальні цінності, а саме на них базується міцна сім’я.

Заряд енергії таких партнерів у тому, що вони разом малюють мрії, перетворюють у реальні цілі, а потім із задоволенням втілюють їх у життя. Обидва дуже легкі на підйом, люблять подорожувати і впускати у своє життя нове. Добре їм буде разом і в сексуальній сфері, такий чоловік, і така жінка відрізняються чуттєвістю.

Овен і Стрілець

Між жінкою і чоловіком у цьому союзі з перших хвилин виникає сильна любовна прихильність. Тут мова йде про любов-дружбу. Обом дуже подобається піклуватися один про одного. На якомусь етапі може гостро постати питання взаєморозуміння. Навіть, якщо тут не вийде тривалий союз, партнери спокутують один одного в романтиці, що дуже збагатить їх життя.

Конфлікти в сімейне життя такої пари може принести любов до свободи. І чоловік, і жінка в якийсь момент її активно відстоювати. А ще ця парочка не дуже пристосований до побуту, в цьому плані їм потрібно створити точні домовленості. Якщо хтось із партнерів за східним гороскопом Собака, то це буде простіше.

Овен і Козеріг

Така пара буде дуже успішна в діловому співробітництві. А ось сумісність в сімейному союзі являє собою всього 38%. Після першого етапу закоханості партнери можуть раптом виявити, що у них абсолютно різні цінності. Перш ніж їх тривалий союз перетвориться на серйозну прихильність, їм доведеться пережити ревнощі і сумнів у відносинах.

Жінка Овен буде надихати чоловіка Козерога на романтичні подвиги, подарує йому масу яскравих вражень. Якщо вона буде чітко усвідомлювати, що коханий чоловік їй потрібен, щоб відпочивати від бурі емоцій, то Козеріг цілком їй підійде.

Овен і Водолій

Сумісність знаків зодіаку дуже висока, вона складає цілих 72%. А все тому, що ці знаки живуть у схожих ритмах. Вони розвиваються паралельно. У зв’язку з цим у відносинах рідко виникає застій і нудьга. Все з’являється щось нове в житті кожного, і вони цим діляться зі своїм партнером.

Єдиним недоліком цих відносин може бути те, що ці знаки надзвичайно багато енергії витрачають на соціальну життя, але іноді забувають про спільну романтиці. Їм треба виділити спеціальний час для двох. Якщо за східним гороскопом чоловік тут Мавпа або Бик, то він знайде в собі чуттєвість, щоб створити простір для романтики.

Овен і Риби

Сумісність цих знаків зодіаку слабка. Спочатку чоловік і жінка здаються один одному дуже цікавими, але згодом обоє виявляють, що в їх відносинах багато прихованого напруження. Шанси на спільне щастя цієї пари збільшуються, якщо у них з’явиться спільна справа. Для чоловіка Риб частенько характерно пасивне ставлення до життя.

Таке ставлення у жінки може викликати сильне напруження. Щоб досягти істинного щастя в родині, цим партнерам доведеться принести в жертву якісь зі своїх інтересів. Якщо хтось із партнерів за східним гороскопом Кролик або Кабан, то зробити це буде простіше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: