Сумісність жінки Риби з іншими знаками

Кому-то ніжні, але вольові Рибки можуть здаватися надто владними, щоб пов’язувати з ними життя, інші ж знаки Зодіаку бачать в них ідеальну супутницю. Коли ж сумісність Жінки-Риби з іншими знаками вважається ідеальною, а коли союз буває менш успішним, дізнаємося прямо зараз.

Зміст:

сумісність жінки риби

Сумісність жінки Риби

Що являє собою Жінка-Риба?

Загальна характеристика знака

З 20 лютого до 20 березня народжуються люди під знаком Зодіаку Риби, чиєю стихією є Вода, а планетою-опікуном – Нептун. Водна стихія робить таких людей дуже чутливими та емоційними, а Нептун – обдаровує їх творчим натхненням та певною невизначеністю життя.

Люди-Риби прекрасно розуміють, що справжнє щастя не в грошах, проте прагнуть жити по-королівськи. При цьому найближче майбутнє рідко їх турбує, вони довіряють течією життя, але не усвідомлюють, куди воно може занести.

Рибки часто не бачать меж дозволеного, чого б це не стосувалося – почуттів оточуючих людей, відносин і т. д. зазвичай Їм не цікаві думки або переживання оточуючих, особливо якщо перед ними стоїть яка-небудь важлива мета. Вони можуть уражати, часом навіть із задоволенням. Однак, це не означає, що вони бездушні або злі. Навпаки, швидше за все, таким чином вони закриваються від світу, який не завжди наповнений добрими і порядними людьми, а Рибкам б так хотілося протилежного.

Їх не слід критикувати, але варто прислухатися до рекомендацій, які вони дають. Іноді вони забудуть про себе, але будуть допомагати іншим – це закладено в них природою.

У них непоганий імунітет, що особливо помітно, коли Риби стежать за своїм способом життя. Але все ж вони можуть часто застуджується, хворіти грипом, страждати від деяких проблем з ногами і руками.

Жінки-Риби

Всі дівчата, народжені під знаком Риби, вміють зачарувати або правильніше сказати зачарувати. Це жінки у їх сучасному розумінні – сильні, незалежні, які вміють постояти за себе, розвинені не по роках. Хоча в той же час, кожен чоловік буде відчувати себе мужнім і неперевершеним поруч з ними, у першу чергу тому, що саме так щиро вважають жінки-Риби.

До речі, це сильні суперниці, вони не звикли тиснути на чоловіків, які вміють створити навколо них розслаблену обстановку одним тільки розмовою. Звичайно, вона може бути і вимогливою, і м’якою, і скандальною, і ніжною – все-таки це знак Води, і ніхто не знає, куди вона попливе. Ось так мила зовнішність може бути укриттям для залізного характеру.

Дівчата-Риби – чудові господині, умілі як на кухні, так і у веденні господарства та в догляді за усім своїм сімейством. У любові – це сентиментальні натури, їх легко обдурити, незважаючи на те, що вони і самі непогано обманюють. З часом сентименти і боязкість породжують у неї страхи, з-за яких вона закриється від усього світу і буде перебувати в повній самоті, що може її влаштовувати.

Рибки добре розуміють маленьких дітей, їх внутрішні світи бувають схожі. Тому вони не схильні карати своїх чад, опікують і балують їх.

Як впливає на жінок-Рибок рік народження?

Характеристика жінки-Риби може різнитися в залежності від багатьох факторів: положення Місяця в момент народження, точного часу появи на світ, року народження і багато чого іншого. Зупинимося на вплив китайського гороскопу на Рибок, тобто на залежність між знаком Зодіаку і роком народження.

Самими загадковими Рибами будуть ті, які народилися в рік Щура, вони складні в спілкуванні, навколишні просто не можуть їх зрозуміти. Але такі люди і не переживають через свою нелагідності, хоча товстошкірими їх теж не назвеш. Вони романтичні і дуже відважні. Яскравими особистостями народжуються і Риби з року Дракона, іноді з дивацтвами і головою в хмарах, що властиво людям мистецтва. Вони легко приймають рішення, їм подобається бути оточеними любов’ю і увагою.

Сильними і інтелектуально розвиненими є Риби з року Змії, в сексі у таких людей проблем не буде.

Бик передає Рибі гримучу суміш з упертості, зухвалості, могутності і незламності. Це дуже енергійні люди, що володіють силою духу і вірні своїм переконанням. Такими ж рішучими і відчайдушними стають Рыбули з року Тигра і Коня, вони розраховують тільки на самих себе.

Якщо Риба народжується в рік Кролика, це відмінні організатори і рішучі лідери, за ними завжди можна піти і не сумніватися, що мета буде досягнута.

Рік Кабана та знак Зодіаку Риби – справжні реалісти з понад інтуїцією. Їх погляди можуть здаватися занадто суворими, але їх зовнішність і харизма змушують до них прислухатися. Півень-Риба – це вам не відкрита книга, це активна людина зі складним характером і нестійким емоційним фоном. Так само неспокійні й емоційні Риби-Собаки, вони люблять допомагати друзям, навіть якщо це доставляє незручності їм самим.

Коза передає Рибкам не тільки впертість, але і пристрасть до життя, емоційність, що межує із запальністю, а також робить їх ідеальними матерями і дружинами.

Хитра Мавпа передає свою якість Рибам, вони рідко виявляють свої побоювання і почуття, розумні, талановиті і вольові.

З якими знаками сумісні Риби?

Будучи дванадцятим символом знаків Зодіаку, Рибки фактично перемішали в собі характеристики інших гороскопів, що вплинуло на сумісність жінки-Риби з іншими зодіакальними сузір’ями.

Знаки Води

Природно, що з усіх знаків Рибки більше усього будуть сумісні з такими ж водяними знаками:

Вони чуттєві, непостійні, «випливають» з будь-яких життєвих негараздів, хоча і відносяться до людей настрою. Один одного ці троє розуміють з півслова, разом у них багато чого виходить.

Все-таки краща сумісність у жінки-Риби простежується з чоловіком-Скорпіоном – обидва стануть вірними дружинами, справжньою опорою своєму партнерові. Скорпіон з радістю стає чоловіком, який клопочеться біля своєї дружини, а коли потрібно – захистить, адже войовничості йому теж не позичати, все-таки він знаходиться під опікою планети Марс.

Рибка плюс Рибка одно щаслива сімейна пара, з боку нагадує двох неземних створінь – вони постійно мріють і ставлять перед собою незвичайні мети. Зате в цій родині панує підтримка і теплота відносин. Навіть якщо почуття згаснуть – вони зможуть не поранити партнера і піти з мінімальними втратами.

Любов з Раком виникає, як правило, з першої хвилини знайомства і триває все життя. Чуйність і оптимізм Раку відмінно поєднуються з відповідальністю і ніжністю Риб.

Сприятливі знаки для Риб

Не дивно, що знаки Землі також відносяться до тих, з ким сумісна Риба-жінка, представниця Води, – ці дві стихії завжди дружать.

З дівчиною-Рибкою добре себе почуває Козеріг, адже він надає їй все, що тій потрібно для щастя – комфорт, матеріальне благополуччя, любов і турботу. Та й натомість він отримує чимало – чистий будинок, смачні вечері, увагу до своєї персони і т. д. Проблеми виникають лише тоді, коли Козерожкам потрібно переступити через себе заради партнера, тому що він навряд чи на це зважиться.

З Тільцями вони дізнаються, що таке справжня пристрасть, але не забудуть про вірність і повагу, ці риси в парі виходять від обох партнерів. Любов до душевного спокою, зручностей і розкоші об’єднує їх ще міцніше. Телець забезпечить сите існування, а Риби віддячать їх своєю сердечністю і атмосферою затишку. От тільки якщо останні раптом захочуть посварити грошима, їх половинка ніколи цього не схвалить.

Точно таку ж стабільність в житті дають чоловіки-Діви, це і робить союз стійким: господарська дружина і працьовитий чоловік. Часом дружина здатна перейняти кращі якості у такого чоловіка, стати їм рівнею, якщо ж ні – хтось може полетіти з сімейного гніздечка.

До речі, дружба з Дівами навіть більш реальна і міцна, оскільки в таких відносинах у них більше точок дотику.

З ким несумісні Риби?

Для знаків Вогню і Повітря сумісність з Рибами не така сприятлива, це:

Знаки Вогню

Кохання з Овном не вийде через сильних розходжень у характері, поглядах, поведінці і т. д., неспокійний Овен не для лагідних Риб. Зазвичай в житті така пара рідко буває щиро щаслива, що хтось один точно страждає.

Така ж ситуація і з Левом – для них Рибки привабливі тільки у фізичному плані. Різниця вдач незабаром дає про себе знати.

Стрільці ж звалюються «як сніг на голову», зачаровують жінку-Рибу і розуміють, що не можуть жити з тим, хто беззастережно в усьому з ним не погоджується.

Знаки Повітря

В підтримку вже сформованим відносинам можна відмітити, що якими б суперечливими не були знаки Зодіаку, Рибки чи не єдині, хто вміють знайти спільну мову з представниками стихії Повітря.

З Вагами, наприклад, вони можуть міцно подружитися чи вести успішні справи. Можливо, покровительствують Терезів Венера допомагає налагодити контакт з емоційними Рыбулями. Їхні шлюби, щоправда, менш міцні.

З Близнюками теж не знайти тихе сімейне життя, та вони до неї і не прагнуть. Вогник може і спалахне, але його погасять гіркі сльози. Це абсолютно різні люди.

Справжня італійська родина виходить з Водоліями – тут буває і пристрасть, і скандали, але відсоток останнього, на жаль, більше. Їм краще буде просто дружити, а сім’ю заводити з іншими.

Звичайно, з кожного правила буває виняток, тим більше, що наведені тут прогнози і зовсім не правило. Не варто переживати, якщо ви прочитали про погану сумісність між знаками, можливо, це стане підказкою, в якому напрямку працювати над відносинами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: